Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszönöm Zoltánnak hogy felhívta a fórumos közösség figyelmét a cég veszélyeire.
    Ezek után kiveszem a pénzem az irontól (kb 50 ezer dollárról van szó)
    Addig amíg megtehetem.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A Bónusz levonását a Jogi osztály hozta meg megalapozott tények alapján.

A bónuszon felul leemelt osszeg nem veszett el. Az ugy lezárásáig be volt fagyasztva. És bár a cégunk nem kovetett el hibát a fenti esetben, a jogi osztályunk úgy dontott hogy a bónuszon felul levont tokét jóhiszemuségbol feloldjuk.
      Kompenzációra nem kerul sor, hiszen nincsen mit kompenzálni. A dontés megozatala után egybo vissza kaptad a penzedet és a kiutalási kérelmedet is teljesítettuk perceken belul. A továbbiakban nem fogunk bónuszt adni a számodra.

Egyúttal ez egy tanulság a késobbi alkalmakra.
      Azoknál a kereskedonkél ahol jó okunk van feltételezni a bónusszal való visszaélést, határozott lépéseket fogunk eszkozolni.
      Akkor most lesz folytatása a dolognak vagy sem?

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönöm Zoltánnak hogy felhívta a fórumos közösség figyelmét a cég veszélyeire.
        Ezek után kiveszem a pénzem az irontól (kb 50 ezer dollárról van szó)
        Addig amíg megtehetem.
        Kedves Krőzus,

Természetesen jogod van kivenni a pénzt, tedd nyugodtan ha ez így ítéled meg a legjobbnak.
        A cégen belul nincsenek veszélyek. Csak azoknak kell aggódnia akik a bónusz arbitrázs-ra játszanak és NEM kereskednek.
        Aki kockázatmentes haszonszerzésre torekszenek, megállítjuk oket.

Te úgy érzem nem ebbe a kategóriába tartozol, így nem kell aggódnod.

Udv,

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor most lesz folytatása a dolognak vagy sem?
          nincsen folytatása

Big megkapta a pénzét, nem kap tobb bónuszt
          Részunkrol a téma lezárva

Hozzászólás

nincsen folytatása

Big megkapta a pénzét, nem kap tobb bónuszt
            Részunkrol a téma lezárva
            Gondolom ő is beérte ennyivel. Kértétek tőle, hogy ne folytassa az ügyet?

Hozzászólás

Kedves Krőzus,

Természetesen jogod van kivenni a pénzt, tedd nyugodtan ha ez így ítéled meg a legjobbnak.
              A cégen belul nincsenek veszélyek. Csak azoknak kell aggódnia akik a bónusz arbitrázs-ra játszanak és NEM kereskednek.
              Aki kockázatmentes haszonszerzésre torekszenek, megállítjuk oket.

Te úgy érzem nem ebbe a kategóriába tartozol, így nem kell aggódnod.

Udv,

Ha ez nem kereskedés akkor magyarázd el kérlek mi az.

Aki kockázat mentesen szerzi a hasznot az a bróker. Ezek szerint be akartok zárni?

Hozzászólás

• big eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem inkább az kéne legyen a tanulság, hogy más pénzéhez nem nyúltok? Gondolod, hogy ezek után nem fognak előkerülni azok akiket eddig megloptatok? (mint mondtad ez egy bevett gyakorlat) Gondolod a jövőbeliek hagyni fogják magukat?

"Minden publikus információt megkapott a Big a jogi osztályunktól."

Zoli megint hazudtál, azt ígérted, hogy minden kérdésre választ kapok. De konkrétan semmire nem kaptam. Ezek szerint nem létezik semmiféle bizonyíték csak vádaskodtatok!
                Miden kérdésre választ kaptál.
                Írásban és telefonon tudattuk veled is miért lett visszatartva x osszeg.

A jogi osztály azt a dontés hozta hogy feloldja a visszatartott osszeget.
                Megkaptad a pénzt is.

A bónusz arbitrázs továbbra sem támogatott nálunk...

Hozzászólás

Gondolom ő is beérte ennyivel. Kértétek tőle, hogy ne folytassa az ügyet?
                  Nem kértuk meg semmire.
                  Folytassa ha szeretné...

Hozzászólás

Ha ez nem kereskedés akkor magyarázd el kérlek mi az.

Aki kockázat mentesen szerzi a hasznot az a bróker. Ezek szerint be akartok zárni?
                    azt írtam hogy amint bezárod a pozíciódat onnantól tudom intézni a dolgot

NEM mondtam neked hogy mikor és melyik szinten zárjad a pozíciódat

Hozzászólás

Miden kérdésre választ kaptál.
                      Írásban és telefonon tudattuk veled is miért lett visszatartva x osszeg.

A jogi osztály azt a dontés hozta hogy feloldja a visszatartott osszeget.
                      Megkaptad a pénzt is.

A bónusz arbitrázs továbbra sem támogatott nálunk...
                      Nem visszatartva lett hanem leemelve a számlámról. Ne keverjük a két dolgot. Ez ugyanis jogszerűtlen, amire ti is rájöttetek különben nem kaptam volna vissza.

Na most ez egy bemondáson alapuló gyanú miatt.

Tehát ha én ellopnám a pénzed mert azt mondom hogy gyanús vagy, majd ha elkapnak visszaadom, és azt mondom, hogy csak "visszatartottam" te elfogadnád?

Nálunk pedig (és az egész EU ban) pedig az ügyfelek pénzének sajátként kezelése. Tehát jó lenne megértened, hogy az ügyfél tőkéje amit külön számlán kell kezelnetek nem a cég pénze, így önhatalmúlag nem nyúlhat hozzá.

Hozzászólás

Nem visszatartva lett hanem leemelve a számlámról. Ne keverjük a két dolgot. Ez ugyanis jogszerűtlen, amire ti is rájöttetek különben nem kaptam volna vissza.

Na most ez egy bemondáson alapuló gyanú miatt.

Tehát ha én ellopnám a pénzed mert azt mondom hogy gyanús vagy, majd ha elkapnak visszaadom, és azt mondom, hogy csak "visszatartottam" te elfogadnád?

Nálunk pedig (és az egész EU ban) pedig az ügyfelek pénzének sajátként kezelése. Tehát jó lenne megértened, hogy az ügyfél tőkéje amit külön számlán kell kezelnetek nem a cég pénze, így önhatalmúlag nem nyúlhat hozzá.
                        Azért, hogy ez többé ne forduljon elő, csak ki kellene mondani, hogy ki hibázott? Vagy egyértelműnek tűnik?

Hozzászólás

Azért, hogy ez többé ne forduljon elő, csak ki kellene mondani, hogy ki hibázott? Vagy egyértelműnek tűnik?
                          Persze, egyértelmű, hogy az Iron hibázott, ezért is várom a beismerést és a bocsánatkérést.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Zoltán, érdeklődnék, hogy a következő a bónusz felhasználási feltételekbe ütközik e:

Nyitok úk Ironfx alszámlát, befizetek annyit, amennyit a következő tranzakciómban kockáztatni kívánok, és igénybe veszem a bónuszt. Az aktuális tőke, és a kiszámított stopp loss távolság alapján kiszámolom a pozícióméretet. Ha a kereskedés sikeres, kiveszem a pénzt, ha sikertelen, akkor elbuktam a bónuszt is. Ezután kezdem előröl egy másik számlán.

Ha ez belefér a szabályzatba, akkor további kérdéseim is felmerülnek:
                            Egy időben több alszámlámon számlán is csinálhatom e a fentieket? (természetesen különböző devizapárokkal, vagy ha ugyanazon devizapárral, akkor egyező irányba spekulálva, hogy elkerüljem az arbitrázsolás gyanúját)
                            Ha az adott kereskedés sikertelen és számlán levő tőke+bónusz elfogy, akkor az IronFX automatikusan lezárja e a pozícióimat azon a számlán, vagy engedi negatívba futni? (Ha automatikusan lezárja, akkor nem kell vesződnöm az SL szintek rögzítésével)

Ha negatívba futhat a számla, akkor azt behajtják e rajtam (pl másik alszámlám terhére)?
                            ezt a kérdést korábban firtattam itt.
                            lényeg, h ha elsőre nem is, de egy idő után nem kívánt ügyfél leszel, és nem kapsz több bónuszt.
                            de ahogy olvasom itt big kálváriáját, le se sz*rnám ezzel foglalkozni, csak megeszik az egészséged...

Hozzászólás

Persze, egyértelmű, hogy az Iron hibázott, ezért is várom a beismerést és a bocsánatkérést.
                              Kérj errol is egy hivatalos választ a jogi osztályról csak válaszolj a tegnapi e-mailre.

Hozzászólás

Kérj errol is egy hivatalos választ a jogi osztályról csak válaszolj a tegnapi e-mailre.
                                Simán mindenki titkolózik. Nem lehetne idézni a levelezéseteket, hogy okuljunk az esetből?

Hozzászólás

Working...
                                X