Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az FXCM hogy tudná manipulálni globálisan a piacot, ahhoz azért nincs hatalma. FXCM no dealing desk egyébként, az ügyfelek kárára nem szokott tenni semmit.
    persze hogy nem tudja manipulálni a Globális piacot...
    A Piaci manipuláció itt a cég platformján lévo árjegyzést érinti!
    És csak azért mert azt írja magáról hogy No Dealing Desk az nem jelent semmit.
    Lehet hogy másképp hívják náluk
    http://forexmagnates.com/full-detail...s-action-suit/

Hozzászólás

http://www.tozsdeforum.hu/uzlet-2/ga...eomlas-szelen/
      Ciprus valóban egy instabil ország, CAA hitelminősítői besorolás.
      Ezért mondom h Interactive Brokers lehet a megoldás.
      Ciprus még mindig sokkal jobb helyzetben van mint Magyarország és ezt szemelyesen is tanusíthatom (de ne menjunk bele)

Másrész még ha az ország gazdasága nem az általad elvárt szinten van, nem értem mi koze van ennek egy Világcég mukodéséhez?!?
      Az IronFX-nek világszerte 65 irodája van, 7 kulonbozo felugyeleti szerv alá tartozunk, és az ugyfelek pénze Svájci, Angliai, Ausztrál és akár Magyar bankszámlákon van letétbe helyezve (ezt az ugyfél szabadon valasztja meg)

Hozzászólás

• Az IronFX lehet h nagyon ideális skalpoláshoz, de az FXCM se egy rossz brókercég, ha vkinek a stratégiához fontos az, hogy kimenjen a megbízás a piacra, akkor az is jó választás.

Hozzászólás

Az IronFX lehet h nagyon ideális skalpoláshoz, de az FXCM se egy rossz brókercég, ha vkinek a stratégiához fontos az, hogy kimenjen a megbízás a piacra, akkor az is jó választás.
          Nem is mondtam hogy rossz cég az FXCM, csak ha azt hiszed hogy tényleg No Dealing Desk szolgáltatást kapsz akkor nézd meg a bírságaikat.
          Ha kimenne a megbízás a világpiacra akkor nem bírságolták volna meg oket piaci manipulációért (mert ugye a világ piacot nem lehet irányítani)

Ellenben nálunk az ugyfelek szabadon választhatnak hogy melyik számlatípust szeretnék igénybe venni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ellenben nálunk az ugyfelek szabadon választhatnak hogy melyik számlatípust szeretnék igénybe venni.
            hát ez nagyon kivételes dolog.. sok brókernél lehet választani.

Hozzászólás

Ciprus még mindig sokkal jobb helyzetben van mint Magyarország és ezt szemelyesen is tanusíthatom (de ne menjunk bele)

Másrész még ha az ország gazdasága nem az általad elvárt szinten van, nem értem mi koze van ennek egy Világcég mukodéséhez?!?
              Az IronFX-nek világszerte 65 irodája van, 7 kulonbozo felugyeleti szerv alá tartozunk, és az ugyfelek pénze Svájci, Angliai, Ausztrál és akár Magyar bankszámlákon van letétbe helyezve (ezt az ugyfél szabadon valasztja meg)
              Világcégek?
              Az elmúlt évek bebizonyították, hogy A+++ besorolású cégek pillanatok alatt bedőltek.
              Zoltán szerintem próbálj szerényebb lenni. Senki nem volt a cégednél, aki az elmúlt pár hét tapasztalatai alapján óvatosságra intsen?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Zoltán szerintem próbálj szerényebb lenni. Senki nem volt a cégednél, aki az elmúlt pár hét tapasztalatai alapján óvatosságra intsen?
                Ő tipikusan az az ember, aki szívvel-lélekkel védi a cégét, és isteníti.
                Ez jó is, de rossz is, főleg, hogy mindig nagyzolja a céget. Semmi sem tökéletes, ahogy ez sem, jó lenne már ezt letisztázni neki is. Úgy is lehet egy cég alkalmazottja (és lojális), hogy közben nem védi vakul és beismeri a hibákat is...

Hozzászólás

Világcégek?
                  Az elmúlt évek bebizonyították, hogy A+++ besorolású cégek pillanatok alatt bedőltek.
                  Pontosan melyik AAA besorolású cégre gondolsz?
                  Melyik ment csodbe az elmult pár év folyamán?

Nem hiszem hogy a Világelsonek szuksége lenne álszerénységre.
                  Az IronFX hónapokon belul világelso lesz, ehhez kétség sem fér és gondoskodunk róla hogy az egész világ megtudja.

Sajnálom ha ez egyeseknek bántja a lelki világát.
                  Ami a tokéletességet illeti, egyik ember alkotta rendszer sem tokéletes. Ámbár minden kereskedo a brókert okolja a saját baklovései miatt. Amikor hiba volt elismertuk és kijavítottuk, erre találsz pár példát ha idoben visszaolvasol kb 1 évvel ezelottre.

Hozzászólás

• Am miért számít h kimegy e a kötés v sem? Ugye erre mondják h ettől függ h ellened van e a broki v sem.. De ha nincs piaci manipuláció, amiről fentebb írtatok, akk hogy tudna ellened lenni? Spread bővítéses sl vadászat? Nyilván ez csak 1-2 pipre hat el, amúgy szembeötlő lenne a spike.. Sl vadászatot meg nem hiszem h bármelyik cég csinál az én 1 lot alatti kötésmért, hisz az molyfing neki.. V sztetek személyreszabottan vadászgat minden embernél külön árjegyzéssel? Ez már kezd bonyolult lnni am meg szoftveres SL kell, és bukta a broki

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Am miért számít h kimegy e a kötés v sem? Ugye erre mondják h ettől függ h ellened van e a broki v sem.. De ha nincs piaci manipuláció, amiről fentebb írtatok, akk hogy tudna ellened lenni? Spread bővítéses sl vadászat? Nyilván ez csak 1-2 pipre hat el, amúgy szembeötlő lenne a spike.. Sl vadászatot meg nem hiszem h bármelyik cég csinál az én 1 lot alatti kötésmért, hisz az molyfing neki.. V sztetek személyreszabottan vadászgat minden embernél külön árjegyzéssel? Ez már kezd bonyolult lnni am meg szoftveres SL kell, és bukta a broki
                      Persze hogy mindegy.
                      A kérdés az hogy a pozícióid ott és akkor teljesulnek-e amikor szeretnéd...

Biztos van olyan cég ahol élnek a fenti eszkozokkel.
                      Nálunk NEM segítunk rá hogy az ugyfél elveszítse a pénzét. Ha valaki nem sikeres az magától is elveszíti a penzét. Azok akik sikeresek, egyutt kereskedunk veluk és lefedezzuk a világpiacon.

Hozzászólás

• Mondjuk nekem is volt már olyan, h ott állt az ár 1 pipre az sltől, nem mozdult, és egyszercsak eltünt a pozim, pont nálatok a spread meg elvileg nem ingadozik hisz mm de mivel utána bőven sl fölé is ment, pár perc mulva, ezért nem érdekelt, nameg betudtwm wnnak h lehet olyan pillanatnyi ideig volt 1 pippel fentebb, hogy nem jelezte ki szwl nagyon nem hatott meg, am is mindig csak bajt okoz ha rakok slt, szal fél éve már anélkül tolom..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mondjuk nekem is volt már olyan, h ott állt az ár 1 pipre az sltől, nem mozdult, és egyszercsak eltünt a pozim, pont nálatok a spread meg elvileg nem ingadozik hisz mm de mivel utána bőven sl fölé is ment, pár perc mulva, ezért nem érdekelt, nameg betudtwm wnnak h lehet olyan pillanatnyi ideig volt 1 pippel fentebb, hogy nem jelezte ki szwl nagyon nem hatott meg, am is mindig csak bajt okoz ha rakok slt, szal fél éve már anélkül tolom..
                          pozíció sosem tunik el
                          vagy bezárul vagy megnyílik de eltunni nem fog.

Ha kérdés van írj a kapcsolattartódnak vagy akár kozvetlenul nekem.
                          A számlatípusodtól fuggoen van fix spread és van változó spread is!
                          Attól fugg hogy mit választasz.

Hozzászólás

Pontosan melyik AAA besorolású cégre gondolsz?
                            Melyik ment csodbe az elmult pár év folyamán?

Nem hiszem hogy a Világelsonek szuksége lenne álszerénységre.
                            Az IronFX hónapokon belul világelso lesz, ehhez kétség sem fér és gondoskodunk róla hogy az egész világ megtudja.

Sajnálom ha ez egyeseknek bántja a lelki világát.
                            Ami a tokéletességet illeti, egyik ember alkotta rendszer sem tokéletes. Ámbár minden kereskedo a brókert okolja a saját baklovései miatt. Amikor hiba volt elismertuk és kijavítottuk, erre találsz pár példát ha idoben visszaolvasol kb 1 évvel ezelottre.
                            Tényleg visszakérdeztél, hogy melyik? ...

Nem a cégednek kellene szerénynek lennie, hanem néhány embert szerénységre tanítania.

Hozzászólás

pozíció sosem tunik el
                              vagy bezárul vagy megnyílik de eltunni nem fog.

Ha kérdés van írj a kapcsolattartódnak vagy akár kozvetlenul nekem.
                              A számlatípusodtól fuggoen van fix spread és van változó spread is!
                              Attól fugg hogy mit választasz.
                              Úgy eltűnik, hogy hirtelen a nyitott pozik ablakból, mert bezárul, de az árfolyam egy tizedet se mozdul közben de nem problémázok ezen, mint mondtam, biztos csak olyan gyors volt a hirtelen mozgás h ki se jelzi a meta... Nemhiszem hogy azért a pár micro v minilotokért csalna 1 broki

Hozzászólás

Tényleg visszakérdeztél, hogy melyik? ...

Nem a cégednek kellene szerénynek lennie, hanem néhány embert szerénységre tanítania.
                                Igen tényleg érdekel melyik világcég ment csodbe szerinted mostanában?

Gondolom rám célzol, mert szerinted nekem kellene szerénynek lennem
                                Ha jól megfigyeled én soha nem beszélek magamról.

Hozzászólás

Working...
                                X