Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy eltűnik, hogy hirtelen a nyitott pozik ablakból, mert bezárul, de az árfolyam egy tizedet se mozdul közben de nem problémázok ezen, mint mondtam, biztos csak olyan gyors volt a hirtelen mozgás h ki se jelzi a meta... Nemhiszem hogy azért a pár micro v minilotokért csalna 1 broki
    ha hasonló lenne akkor print-screen nekem és utánajárok

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igen tényleg érdekel melyik világcég ment csodbe szerinted mostanában?

Gondolom rám célzol, mert szerinted nekem kellene szerénynek lennem
      Ha jól megfigyeled én soha nem beszélek magamról.
      Hosszú!

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hosszú!
        Gondoltam...

Hozzászólás

Gondoltam...
          Én is!

Hozzászólás

• Úgy tűnik IronFx szerver is tart egy kis szünetet nagy mozgások idején.

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Úgy tűnik IronFx szerver is tart egy kis szünetet nagy mozgások idején.
              ááááá, dehogy

írom a megoldásokat

-megszakadt a net kapcsolatod
              - frissítsd a chartot

ha ez sem segít, töröld a .hst fájlokat és tölsd le újra

hírtelen ez jutott az eszembe a repertoárból

Hozzászólás

• Nálam is megállt, újraindítás után más árakat láttam, sőt más éles számlával összehasonlítva nem ugyanaz a low érték, ugyanazon gyertyánál....érdekes....
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Úgy is meg fogjátok kapni a prófétától, hogy ti vagytok a gonoszak, és hogy belemeséltek mindent a chartba...

Hozzászólás

• olav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nálam is megállt, újraindítás után más árakat láttam, sőt más éles számlával összehasonlítva nem ugyanaz a low érték, ugyanazon gyertyánál....érdekes....
                    ha probléma volt pozíció teljesuléssel vagy bármi gond volt kuldjétek nekem nyugodtan kivizsgáljuk azonnal.

Bár nálam nem volt semmi gond csatoltam az én képemet, de ez lehet más számlatípus mit a tied...
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Csak annyi, hogy két Live Fixed Spread Account-on H1-es 15:00 gyertya adatait nézve nálam a Low: 0,92919, másnál ugyanazon szla típusnál az adott gyertya Low: 0,92848
                      Hogyan lehet ez?

Hozzászólás

• olav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csak annyi, hogy két Live Fixed Spread Account-on H1-es 15:00 gyertya adatait nézve nálam a Low: 0,92919, másnál ugyanazon szla típusnál az adott gyertya Low: 0,92848
                        Hogyan lehet ez?
                        írd meg nekem e-mailben a két számla számot és megnézem...

Hozzászólás

annak hogy valaki pont akkora számlával, pont azon a devizapáron pont akkorát és pont abban az idoben... ennek elég kicsi az esélye
                          Plusz hogy még az IP cím is egyezzen

inkább lottózz annak nagyobb a valószínusége
                          Valószínűleg a rengeteg ügyfele közül sok az esély hogy előbb-utóbb lesznek egyezések két számla között.
                          Sokan szeretnek kerek számokat pl 13000 kezdőegyenleg, egész lotok...
                          és vannak akik kihasználják a max margint mert nincs benn minden pénzük.

Fontos infó az Ironról hogy nem elkülönített a számla és belenyúlhatnak.
                          Meg nem árt ha csak egy része van benn a pénznek.

Én nem is szeretem a bónuszozgatást, egyszerűbb ha tisztességes spreadet és swapot adnak.

Én úgy olvastam a rendkívül szerény képviselőjüktől hogy az Ironfx világelső lesz:
                          Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pontosan melyik AAA besorolású cégre gondolsz?
                          Melyik ment csodbe az elmult pár év folyamán?

Nem hiszem hogy a Világelsonek szuksége lenne álszerénységre.
                          Az IronFX hónapokon belul világelso lesz, ehhez kétség sem fér és gondoskodunk róla hogy az egész világ megtudja.
                          Max akkor lehet világelső ha minden más cég megszűnik. Lehet hogy oda kéne átmennem és erre a nagy hajóra felszállnom mielőtt késő.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Fontos infó az Ironról hogy nem elkülönített a számla és belenyúlhatnak.
                            Meg nem árt ha csak egy része van benn a pénznek.

Én nem is szeretem a bónuszozgatást, egyszerűbb ha tisztességes spreadet és swapot adnak.
                            Ha nem szereted a Bónuszt akkor ne vedd igénybe! És nem is kell aggódnod mert pénzt csak olyantól vettunk vissza, aki visszaélt a bónusszal, és továbbra is így fogunk eljárni...

szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én úgy olvastam a rendkívül szerény képviselőjüktől hogy az Ironfx világelső lesz.

Max akkor lehet világelső ha minden más cég megszűnik. Lehet hogy oda kéne átmennem és erre a nagy hajóra felszállnom mielőtt késő.
                            Igen jól olvastad. Jelenleg a világ ranglista 2. helyén állunk és hamarosan az elsok leszunk! Az általad favorizált brókerek attól még nem fognak csodbe menni de ha a világelsovel akarsz kereskedni akkor gyere hozzánk...

Hozzászólás

Igen jól olvastad. Jelenleg a világ ranglista 2. helyén állunk és hamarosan az elsok leszunk! Az általad favorizált brókerek attól még nem fognak csodbe menni de ha a világelsovel akarsz kereskedni akkor gyere hozzánk...
                              Tudnál mutatni egy hiteles információt erről? LEgjobb tudomásom szerint az Interactive Brokers a legnagyobb és legjobb a már közel 40 éves működésével.

Hozzászólás

• Nekem minél kisebb slippage és tranzakciós költség meg swap kell, chart átrajzolása nélkül.

Nem bízom semmiben ezért nagyobb pénzt csak elkülönített számlára tennék.

Ráadásul ha nem külön kezeli a pénzemet akkor ellenem is fogadhat vele:
                                meg lehet nézni az igazság a forexről videót.

Nem vádaskodni akarok csak előfordulhat.

Hozzászólás

Working...
                                X