Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnál mutatni egy hiteles információt erről? LEgjobb tudomásom szerint az Interactive Brokers a legnagyobb és legjobb a már közel 40 éves működésével.
    igazából ennek az öntömjénezésnek nem sok értelme van, de egy sales-esnek ez a dolga.
    mert mi az, h világelső? mi alapján? forgalom?tőke?ügyfélszám?árbevétel? nyereség? ha "valódi" brókereket nézel, ott az iron nemhogy 1.nem lesz, de fel sem kerül a listára, mert nem bróker
    ha meg az fx "brókerek" listáján 1,2,3,x.helyet szerzi meg vki, az konkrétan nem sokat jelent, mert ahány lista, annyi eredmény, szponzortól függően.
    az IB sem egy nagy brókercég ha pl. a kapitalizációját, árbevételét v nyereségét nézem. az igazán nagyok a goldman, morgan stanley, schwab...
    az Ib inkább azért ismertebb pl. itthon, mert magyar halandóként szinte csak itt lehet értelmes feltételekkel usa piacon kereskedni.
    évekkel ezelőtt, mikor brókert kerestem, pl próbáltam(volna) a Merrill Lynch-nél nyitni (jobban szeretem a banki hátterű brókereket) de esélytelen volt nem amerikaiként.

Hozzászólás

• Köszönöm a választ, valahogy én is hasonlókra gondoltam.

Viszont, azt bevallom őszintén nem tudtam, hogy a Goldman meg Merryl, meg az ehhez hasonló nagy bankok foglalkoznak broker szolgáltatással hétköznapi emberek felé természetesen.

Hozzászólás

• Csak hogy tiszta víz keruljon a pohárba a Goldman Sachs, J.P. Morgan és hasonló cégek az Investment Bank vagyis befektetési bankok kategóriába sorolhatóak. Minimum számlanyitás 100.000$ vagy felette.

A brókerek az úgymond hétkoznapi emberek számára nyújtanak szolgáltatást.
        Ezen cégek kozott mi jelenleg a vilaranglista 2. helyén vagyunk ugyfél-forgalom szempontjából. Méretben (dolgozók és irodák száma) pedig az elso helyen vagyunk. A nagyobb cégek hivatalosan publikálják ezeket az adatokat, konyvvizsgáló cégek által hitelesítve. Mi is ezt fogjuk tenni pár héten belul...

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszönöm a választ, valahogy én is hasonlókra gondoltam.

Viszont, azt bevallom őszintén nem tudtam, hogy a Goldman meg Merryl, meg az ehhez hasonló nagy bankok foglalkoznak broker szolgáltatással hétköznapi emberek felé természetesen.
          a goldman és a morgan szvsz csak wealth managementtel foglalkozik "lakossági" szinten, de a merrill lynch-nél van lehetőség online kereskedni.
          https://www.merrilledge.com/

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a goldman és a morgan szvsz csak wealth managementtel foglalkozik "lakossági" szinten, de a merrill lynch-nél van lehetőség online kereskedni.
            https://www.merrilledge.com/
            és ahogy megnézed NEM tudsz Forex devizákkal kereskedni, csak a bank által ajánlott ETF-ekkel és részvényekkel.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              és ahogy megnézed NEM tudsz Forex devizákkal kereskedni, csak a bank által ajánlott ETF-ekkel és részvényekkel.
              nyilván nem tudnék forexezni a merrillnél..és? nálatok meg fx-en meg pár cfd-n kívül nem lehet semmivel
              azt a hülyeséget meg honnan veszed, h a merrillnél csak az általuk ajánlott etf-ek és rv-ek elérhetők? ezt gondold át még egyszer

Hozzászólás

nyilván nem tudnék forexezni a merrillnél..és? nálatok meg fx-en meg pár cfd-n kívül nem lehet semmivel
                azt a hülyeséget meg honnan veszed, h a merrillnél csak az általuk ajánlott etf-ek és rv-ek elérhetők? ezt gondold át még egyszer
                Olvasd el az oldalukat. Csak azzal tudsz kereskedni amit ok ajánlanak semmi mással...
                Kereskedj ott ha szeretnél semmi gond.
                Ha valakit inkább a volatilitás érdekli akkor pedig majd minket fog választani a tobb mint 200 instrumentummal.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Olvasd el az oldalukat. Csak azzal tudsz kereskedni amit ok ajánlanak semmi mással...
                  Kereskedj ott ha szeretnél semmi gond.
                  Ha valakit inkább a volatilitás érdekli akkor pedig majd minket fog választani a tobb mint 200 instrumentummal.
                  nem olvastad el pontosan az oldalukat. az egyszerűsített befektetések menüpont alatt valóban vannak merrill edge selected etf-ek és rv-ek.
                  e fölött viszont ott a többi stock, etf, mutual fund,fixed income&bonds, options is. a stock screenerük szerint 8117 available stock van (csak megjegyzésként a finvizen 6992) tehát nem csak az ajánlottakkal tudsz kereskedni.(vagy jó sokat ajánlanak)
                  a több mint 200 instrumentumotokkal szemben itt több ezer van (csak rv.ből +8000) és nem hinném, h egyikben sincs volatilitás...
                  de ne ragadjunk le a merrillnél, csak példaképp hoztam fel. pl. az MB Tradingnél tudsz devizával is kereskedni, de az IB-nél is.(és az IB-nél pl swap sincs, ha tőkeáttétel nélkül kötsz...)Nálatok pl olvastam, h ha 10.000usd felett van a szla, már nem lehet minilotot kötni(0,1).azért ez vicces.
                  az IB-nél az fx választék szűk ugyan de a kondíciók 1 számlatípust kivéve verik a tiéteket.
                  az, h "világranglista" 1. az Iron iroda, meg dolgozószám szinten, azt nem annyira előnyként reklámoznám a 21.századi online világban, hiszen ezek csak költségnövelő pénzkiadások.(ahogy látom, itt több hozzászóló is kritizálta már a magas díjaitokat: na itt az egyik ok, fizetni kell a sleppet...)
                  az ügyfélforgalmat meg hiszem, ha látom...még semmilyen financial reportot, balance sheetet sem találtam sehol az ironfx-ről. vajh miért rejtegetik ennyire, ha ilyen hűűűű de transzparens világcégről van szó
                  végül is az egésznek nincs nagy jelentősége, hisz brókercég sose lesztek
                  viszont szakmailag elismerésem, jól tolod a salest!

Hozzászólás

pl. az MB Tradingnél tudsz devizával is kereskedni, de az IB-nél is.(és az IB-nél pl swap sincs, ha tőkeáttétel nélkül kötsz...)Nálatok pl olvastam, h ha 10.000usd felett van a szla, már nem lehet minilotot kötni(0,1).azért ez vicces.
                    az IB-nél az fx választék szűk ugyan de a kondíciók 1 számlatípust kivéve verik a tiéteket.
                    az, h "világranglista" 1. az Iron iroda, meg dolgozószám szinten, azt nem annyira előnyként reklámoznám a 21.századi online világban, hiszen ezek csak költségnövelő pénzkiadások.(ahogy látom, itt több hozzászóló is kritizálta már a magas díjaitokat: na itt az egyik ok, fizetni kell a sleppet...)
                    az ügyfélforgalmat meg hiszem, ha látom...még semmilyen financial reportot, balance sheetet sem találtam sehol az ironfx-ről. vajh miért rejtegetik ennyire, ha ilyen hűűűű de transzparens világcégről van szó
                    végül is az egésznek nincs nagy jelentősége, hisz brókercég sose lesztek
                    viszont szakmailag elismerésem, jól tolod a salest!
                    Renben ha neked a 8000+ részvény kell kerskedj azokon a Forex piac napi forgalma $5 Billió naponta ami a részvény piaci forgalom kétszázszorosa.
                    http://www.babypips.com/school/presc...-is-forex.html

A Forex-ben a szolgáltatásunk verhetetlen (mindig találni fogsz egy két fillérrel olcsóbb szolgáltatást de annak máshol fizetetd meg az árát)
                    A forgalmunkat látni fogod 1-2 hónapon belul csak várj turelemmel.
                    Jelenleg a vilagranglista 2. helyén állunk.
                    Az irodák meg a dolgozók számát pont pozitívumnak tekintem, mert más nagyobb brókerekkel ellentétben hozzánk be tudsz sétálni az irodába ha úgy tartja a kedved. Emellett pont a globális lefedettség a titka a gyors fejlodésunknek.

Hozzászólás

• Mennyit lehet keresni FOREX account manager-ként az IronFx-nél?

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mennyit lehet keresni FOREX account manager-ként az IronFx-nél?
                        Van ilyen pozíció?
                        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• A legnagyobb trógercégek egyike vagytok, ez tény, te is elismered.

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Van ilyen pozíció?
                            Létezik olyan beosztás hogy Account Manager.

Hozzászólás

• Szerintem se számít az iroda, ha bajom van közvetlenül is küldhetek emailt a cégnek vagy a magyar kapcsolattartó segít ha van. Ha csaló a cég akkor meg az iroda nem ér semmit.

Az Iron nagy ügyfélköre meg valószínűleg a marketingje (erős reklámjai) miatt van.

A magas swap meg kizáró ok, sok embernek nincs ideje daytradelni ezért hosszú távara nyit pozit, én is azt tervezem ha eléggé megszedtem magam akkor napon túlra megyek.

Hozzászólás

• Tuti h vmit nemértek, de lenne 1 kérdésem.. Szal, ha nem megy ki a piacra a kötésem, miért van swap? Hisz lényegében nincs semmi átváltás, csak mondhatni fogadást kötök a devizapiacra egy zárt rendszerben. A spread, jutalék is igazából necces ilyen megközelítésben, hiszen a bróker nyeresége nem ez, hanem az én pénzem amit elbukok..

Hozzászólás

Working...
                                X