Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is ugyanezt írtam és a kép is ugyanezt mondja
    Zoli: a kép tökéletes, csak te hülyeségeket írtál hozzá kommentnek.

Ezt már megszoktuk tőled, igazad van kár volt belekötnöm

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

egyáltalán nem hulyeség.

A piac nagy része azt válja hogy NEM válnak ki a Skótok az Egyesult Királyságból, így ez valószínuleg már be van árazva. Ha a végeredmény NEM lesz akkor nem lesz nagy meglepetés így az árfolyan ugyan emelkedni fog de nem túl nagy mértékben.

Viszont ha IGEN akkor hatalmas elmozdulást várhatunk...

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        egyáltalán nem hulyeség.

A piac nagy része azt válja hogy NEM válnak ki a Skótok az Egyesult Királyságból, így ez valószínuleg már be van árazva. Ha a végeredmény NEM lesz akkor nem lesz nagy meglepetés így az árfolyan ugyan emelkedni fog de nem túl nagy mértékben.

Most más okból ugyan, de megkérdezem:

Mennyit lehet keresni FOREX account manager-ként az IronFx-nél?-hogy megérje, ha átvitt értelemben is ugyan, hogy lehülyézzenek?

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mennyit lehet keresni FOREX account manager-ként az IronFx-nél?-hogy megérje, ha átvitt értelemben is ugyan, hogy lehülyézzenek?
          ha ennek lehet hinni, de ez csak Mo.

tudod, van az a pénz, amiért korpás a hajad

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            egyáltalán nem hulyeség.

A spekuláció nem egzakt tudomány. Szerintem Zoli álláspontja is védhető.

A múlt héten réssel esett a font arra a forgatókönyvre, hogy IGEN, elszakadhatnak.
            Aztán a piac megnyugodott, és emelkedett, tehát a NEM-et árazta be.
            Ha mégis IGEN lesz, és nem a GBP lesz a fizetőeszköz, akkor lehet nagy esésre játszani.
            Ha marad a GBP, kisebb esés lesz.
            Ha NEM szakadnak el, akkor kisebb emelkedés után (ABCD) akár már profitot is kezdhetnek realizálni a nagyok.

Szóval szerintem is több ok van short-ra, mint longra.

De a képet közben árnyalhatja, hogy „The result will likely be projected before the official vote count is announced, based on early vote counts and exit polling” – azaz közben meg-megjelennek exitpoll-os hírek is, amik megrángathatják az árakat akár mindkét irányba.

Annak lesz igaza, aki elkap egy-egy mozgást.
            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

ha valaki jól végzi a dolgát akkor szépen meg tud élni

a személyeskedést nem szoktam magamra venni mert általában olyan egyénektol jon akiknek a véleménye számomra kozombos...

Hozzászólás

• Szerintem is ez egy független fórum, ahol kár szidni egy másik ugyanolyan fórumozót csakmert leírja egy jövőbeli mozgással való elképzeléseit..
                Am gazdaságtvék aztmondják akár 10% mozgás is lehet, az több mint 1000 pip, azért durva, még nemtudom csináljak e vmit.. De ha igen akk short.. Csak hát na, nem akarom csődbe vinni az iront

Hozzászólás

... ha maradnak nagy long lesz szerintem.
                  Akkor most mi van?

Hozzászólás

Akkor most mi van?
                    úgy néz ki az lett amit mondtam...
                    NEM-re szavaztak, a piac be volt árazva és volt egy kis elmozdulás de végul az árfolyam vissztért arra a szintre ahol eredetileg volt.

Hozzászólás

• Úgy látszik Zoli kapja a virtuális vállon-veregetést

Hozzászólás

Akkor most mi van?
                        Az van kedves lelkes amatőr barátom hogy tegnap longoltam a gu-t mivel már a döntés előtt masszívan longos volt viszont mivel a végleges döntés nem tudta újabb csúcsra vinni elkezdtem shortolni...

Tudod az a jó tréder aki leköveti a piac változásait.

Kérdés te mi vagy: egy kötözködő alak akitől még semmit nem látott senki szakmailag vagy tudsz is valamit?
                        Tegyél le előbb valamit az asztalra, utána lesz jogalapod beszólogatni.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Az van kedves lelkes amatőr barátom hogy tegnap longoltam a gu-t mivel már a döntés előtt masszívan longos volt viszont mivel a végleges döntés nem tudta újabb csúcsra vinni elkezdtem shortolni...

Kérdés te mi vagy: egy kötözködő alak akitől még semmit nem látott senki szakmailag vagy tudsz is valamit?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Shortosgyula!

Meg lehetne kérni, hogy esetleg számokkal mutasd be, hogy Te mennyire nem vagy amatór? Itt sajna senki nem ír a saját kereskedési sikeréről semmit, csak megy a nagy szópárbaj. Pedig nekünk amatőröknek sokat jelentene, ha látnánk hogy hova tudnánk fejlódni anyagilag.

Még mielőtt a tapasztaltak megszólnának a bejegyzésért, jó lenne ilyen adatokat is látni. Pl. Mennyi befektetett összegből mennyi fejlődésed volt, stb. Ja és ha kérhetném ne szakszavakkal írd le légyszi, mert azokat még meg kell tanulnom.

Hozzászólás

A profizmus és az intelligencia előtt mindig meghajtom a fejem.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Shortosgyula!

Meg lehetne kérni, hogy esetleg számokkal mutasd be, hogy Te mennyire nem vagy amatőr? Itt sajna senki nem ír a saját kereskedési sikeréről semmit, csak megy a nagy szópárbaj. Pedig nekünk amatőröknek sokat jelentene, ha látnánk hogy hova tudnánk fejlődni anyagilag.
                                Azért én hozzátenném hogy nem mindegy az se hogy trendkereskedő, skalpos, napon túli... e valaki.

Hiába lehet 10x ezni a számládat a versenyzők tudásával havonta ha iszonyat uncsi egész nap intenzíven figyelni a chartot és egyszerre több instrumentumon nyitva tartott pozikat nagy tőkeáttétellel, stresszel magányosan a monitor előtt.

Elegánsabb (egy két percet kell vele foglalkozni és úgy hozza a pénzt hogy szinte semmit nem kell érte tenni, már ha valaki sikeres ebben) és kényelmesebb napontúlozni (bár kevesebbet fizet), ránézek minden nap este a Buxra és látom hogy ma se érett meg a shortra, megnézem másnap is..., nyugodtan gyorsan kielemezve. Nem kell úgy kapkodni mint eurusd-n ahol pillanat alatt odébb mozdulhat és már késő.

Lehet hogy egyik kereskedő kevesebbet keres mint a másik de minden stílusnak megvan az előnye.

Hozzászólás

Working...
                                X