Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hát igen. Akkor viszont nem mindegy, hogy hogyan csinálod ha csak ebből élsz. De ezt Shortosgyula biztosan jobban tudja.

Hozzászólás

• Tudom nem ide tartozik, de megkérdezném hogy az Admiral Markets jobb vagy az XTB?

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tudom nem ide tartozik, de megkérdezném hogy az Admiral Markets jobb vagy az XTB?
        Igen nem ide tartozik, és oszintén szólva egyik sincsen benne a top10-ben.
        szerintem ez mindent elmond

Hozzászólás

• "Itt sajna senki nem ír a saját kereskedési sikeréről semmit, csak megy a nagy szópárbaj. "
          Én betettem egy eredményemet, mennyit tettem be, mennyit utaltam haza stb. Nem hiszem, hogy azutáni gittrágást megtapasztalva lesz olyan nyerő kereskedő, aki be tesz ide bármi komolyat. Minek? (amit magánba kaptam, vagy a régi címeimre, az meg csak én láttam - a későbbi aktivitásom hiánya ennek is betudható)

Az pedig, hogy hova fejlődsz, vagy hova lehet fejlődni, az csak rajtad múlik. Ismerek olyant, aki nagy számlán tripláz évente, és két éve azt sem tudta, hogy mi a forex, és olyant is, aki lassan nyolc éve sehova sem jutott, de nagyon lelkesen fórumozik

Amúgy meg ismerem SGyula eredményeit, elhiheted, hogy szépek vannak neki. (persze nem muszály elhinni)

DE ez csak neki jelent valamit, ahogy az enyém is csak nekem. Az, hogy te a vesztes felébe tartozol majd a forexeseknek, vagy a nyerőbe, az nem ezen fog múlni.

Tipp: ne a szópárbajokra figyelj és a ... méregetésekre, abból nem fogsz semmit tanulni. (persze a forumokon sem)

Ez a hozzászólás csak azért keletkezet, hogy elfogyjon az erre a hóra rendeltetett fórum hozzászólásom

Hozzászólás

• Éles Kereskedési verseny

Az éles kereskedési verseny már kezdetét vette az űrutazásért.

a mostani elso helyezett egy magyar kereskedo:
            http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings

http://youtu.be/WxN3qA1JBbc?list=PLZ...GtMoskH7th0AY9

Hozzászólás

• Ma reggel láttam a hirdetést a Metropol újságban.
              Érdekes, hogy már itt is hirdet a cég....

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudom nem ide tartozik, de megkérdezném hogy az Admiral Markets jobb vagy az XTB?
                Szerintem Teletrade a legjobb választás -csak vicc

Egyébként nem mennék egyikhez se, admiralnak talán nincs elég likviditása ami nagyobb slippaget eredményez mert más cégekkel ellentétben ahol egy kattintásra 50, összesen meg több száz lotod lehet nyitva addig az admiralnál össz 50. Bocs ha tévedek, lehet hogy jó cég.

Xtb meg nem szimpatikus nekem, ajánlani nem merek mert rám fogják hogy jutalékos ember vagyok. Amúgy sem illene az Iron topikját arra használni hogy mást reklámozzak rajta.

Olvasd végig a brókercégek topikban az első oldalon lévő cégeket, ott talán találsz jót.

Egyébként most olvastam hogy az Ironnak az olvasottsága 183.370-grat.

Hozzászólás

• Alibaba részvény

Nagy örömmel jelentjük be, hogy az IronFX Global 2014. Szeptember 24-től elérhetővé teszi platformjain az Alibaba részvény CFD kereskedését!

http://www.ironfx.com/hu/trading-products/shares

Az Alibaba CFD elérhetőek az IronFX Kereskedési Platformjain a #BABA szimbólum jelzéssel. A legkisebb kereskedhető volumen 10 darab részvény, amely 10 LOT-nak felel meg,
                  Így Ügyfeleink le tudják kereskedni az eddigi legnagyobb IPO CFD-it az IronFX platformjain.

Hozzászólás

• Balogh László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    "Itt sajna senki nem ír a saját kereskedési sikeréről semmit, csak megy a nagy szópárbaj. "
                    Én betettem egy eredményemet, mennyit tettem be, mennyit utaltam haza stb. Nem hiszem, hogy azutáni gittrágást megtapasztalva lesz olyan nyerő kereskedő, aki be tesz ide bármi komolyat. Minek? (amit magánba kaptam, vagy a régi címeimre, az meg csak én láttam - a későbbi aktivitásom hiánya ennek is betudható)

Az pedig, hogy hova fejlődsz, vagy hova lehet fejlődni, az csak rajtad múlik. Ismerek olyant, aki nagy számlán tripláz évente, és két éve azt sem tudta, hogy mi a forex, és olyant is, aki lassan nyolc éve sehova sem jutott, de nagyon lelkesen fórumozik

Amúgy meg ismerem SGyula eredményeit, elhiheted, hogy szépek vannak neki. (persze nem muszály elhinni)

DE ez csak neki jelent valamit, ahogy az enyém is csak nekem. Az, hogy te a vesztes felébe tartozol majd a forexeseknek, vagy a nyerőbe, az nem ezen fog múlni.

Tipp: ne a szópárbajokra figyelj és a ... méregetésekre, abból nem fogsz semmit tanulni. (persze a forumokon sem)

Ez a hozzászólás csak azért keletkezet, hogy elfogyjon az erre a hóra rendeltetett fórum hozzászólásom
                    Nekem sokat jelentett az is Sgyula nem zárkózott el a dologtól. Talán majd a köv. hónapban!

Hozzászólás

• Én nem nagyon értem miért fontos még mindig a tagok kereskedési eredménye.
                      (persze az oktatócégeké az más).Vannak nyereségesek,és többen veszteségesek.
                      Egy egy nap,vagy hét eredménye semmit sem mond!
                      De beillesztek én is egy képet,hogy van ilyen is.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én nem nagyon értem miért fontos még mindig a tagok kereskedési eredménye.
                        (persze az oktatócégeké az más).Vannak nyereségesek,és többen veszteségesek.
                        Egy egy nap,vagy hét eredménye semmit sem mond!
                        De beillesztek én is egy képet,hogy van ilyen is.
                        Semmi értelme nincs, de talán egyetértesz, hogy minden állítás bizonyítása eredményekkel történik. Az eredmények minőségéből és mennyiségéből pedig visszakövetkeztethetünk az állítás helyességére.

(lásd állítás az árfolyamról állítás egy emberről )

Tökéletes munka: egy stratégia, annak teljesen részletes leírása, éles számlán való több éves, nyilvánosság előtti tesztelése.

E teljes folyamat nélkül a részletek önmagukban semmit sem érnek. Egy kereskedési napról kiragadott kép (volt és lesz még 1000 másik nap), egy számlakivonat (van mellette 10 másik, más eredménnyel), egy bemásolt visszautalás (van, volt, lesz mellette 10 elbukott ráutalás), egy elméletben bemutatott stratégia (teszt nélkül) mind olyan, mint ha egy egész alakos női portréból csak a könyökét látnád. Elvinnéd? Ezért muszáj (még mindig pontos "j"-vel) kötekedni és manipulálni, mert sokat megtudhatsz a reakciókból és sokszor nem csak azt, amire rákérdeztél.

Mindenkinek vannak rossz időszakai azt megelőzően és azok után is, hogy elkezd keresni. (példának okáért lásd Birgert)

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Semmi értelme nincs, de talán egyetértesz, hogy minden állítás bizonyítása eredményekkel történik. Az eredmények minőségéből és mennyiségéből pedig visszakövetkeztethetünk az állítás helyességére.

(lásd állítás az árfolyamról állítás egy emberről )

Tökéletes munka: egy stratégia, annak teljesen részletes leírása, éles számlán való több éves, nyilvánosság előtti tesztelése.

E teljes folyamat nélkül a részletek önmagukban semmit sem érnek. Egy kereskedési napról kiragadott kép (volt és lesz még 1000 másik nap), egy számlakivonat (van mellette 10 másik, más eredménnyel), egy bemásolt visszautalás (van, volt, lesz mellette 10 elbukott ráutalás), egy elméletben bemutatott stratégia (teszt nélkül) mind olyan, mint ha egy egész alakos női portréból csak a könyökét látnád. Elvinnéd? Ezért muszáj (még mindig pontos "j"-vel) kötekedni és manipulálni, mert sokat megtudhatsz a reakciókból és sokszor nem csak azt, amire rákérdeztél.

Mindenkinek vannak rossz időszakai azt megelőzően és azok után is, hogy elkezd keresni. (példának okáért lásd Birgert)
                          Igen,ezekben egyet értünk,csak hát nincsenek ilyen képek,kimutatások,még az oktatócégektől sem.(persze ha nincs számla,akkor nehéz lenne azt belinkelni).

Hozzászólás

• Van akit csak azért emelkedik magasra,hogy nagyot essen...

Hozzászólás

• versenyek allása

MAGYAR kereskedési verseny:

a verseny Szeptember 30-án éjfélkor zárul...

NEMZETKOZI verseny:

itt is egy Magyar kereskedo van az élen
                              a verseny December 31-én zárul

Hozzászólás

• Zoli!

A STP Zero Spread Account-nál mennyi nálatok DAX-ra a commission?
                                Plusz, mennyi az átlag spread rá (legkissebb-legnagyobb is érdekel)?
                                Jah, és még egy, hogy MT4-en megy nálatok az ECN/STP kereskedés is, am I right?

Válaszod előre is köszi!

Hozzászólás

Working...
                                X