Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• "Zéró margin követelmény, ha a fedezett pozíciók nyújtotta margin pozitív
    (margin szint > 100%)"

Ez a legjobb dolog amit valaha olvastam, örülök hogy az Ironnál van ilyen, remélem mindenhol bevezetik.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Odaírtam, hogy annyi dollár per lot.

Pl: EUR/USD
      short -3.10USD/lot,
      long +2.10USD/lot
      igen látom odaírtad, bocs

az értékek magasak, viszont ha jól látom pozitív swapot kapsz long oldalon ami furcsa... ha tényleg így van akkor használd ki de én vigyáznék a helyedben.

Szabályozott cégrol van szó?

Hozzászólás

• WH, Luxemburgi cég. Talán a demóján meg tudod nézni, ott van analitika alatt a rollover, prostationban.

Hozzászólás

• 0,3EUR-t kaptam Lot-onként eurusd shortra (0,03eur/minilot), longom nincs belőle, de GBP/USD long pont nulla volt az adott napon. Természetesen szinte minden nap más az érték picit.
          EUR/CHF short most 0,8 eur költség/Lot

Hozzászólás

• EZ AZ UTOLSÓ NAPJA A MAGYAR VERSENYNEK!
            http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings

Még bármi torténhet!!!

Hozzászólás

• Legrégebbi nyitott eurchf long pozim (0,1lot) június elejei, azóta 1,8 lot nyílt, és elértem az 1000usd swap költséget ironnál! usdchf SHORT a töredékébe kerül még náluk is. 100usd-t alig haladná meg ugyanez az eurchf a WHS-nél, de szerintem sok hasonló brókernél sem. Tehát máris visszaszedték tőlem a felét az adott bónusznak, amit lehet fel sem használok!

Hozzászólás

• Ez kemény!

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Legrégebbi nyitott eurchf long pozim (0,1lot) június elejei, azóta 1,8 lot nyílt, és elértem az 1000usd swap költséget ironnál! usdchf SHORT a töredékébe kerül még náluk is. 100usd-t alig haladná meg ugyanez az eurchf a WHS-nél, de szerintem sok hasonló brókernél sem. Tehát máris visszaszedték tőlem a felét az adott bónusznak, amit lehet fel sem használok!
                  Gondolm egy kereskedo akinek eegy hosszú idotávú stratégiája van kulon számol a swap koltséggel is. Ha elore számolsz vele akkor nem okoz meglepetést. Ha meg úgy érzed nem éri meg akkor lezárod a pozíciókat, és megnyitod egy másik brókernél...

Szerintem nem véletlenul az IronFX-nél kereskedsz. Ha nem érné meg akkor nem lenne itt számlád.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Gondolm egy kereskedo akinek eegy hosszú idotávú stratégiája van kulon számol a swap koltséggel is. Ha elore számolsz vele akkor nem okoz meglepetést. Ha meg úgy érzed nem éri meg akkor lezárod a pozíciókat, és megnyitod egy másik brókernél...

Szerintem nem véletlenul az IronFX-nél kereskedsz. Ha nem érné meg akkor nem lenne itt számlád.
                    Nem véletlenül volt ajánlott bróker az Iron amikor nyitottam, és nem véletlenül lett kifejezetten nem ajánlott azóta, egyértelműen kiderül számomra, hogy zavarta az akkor csak eurchf-re épülő stratégia nyereségessége az Iron-t, és ezért emelték tízszeresére ezen az egy devizapáron a swapot, és innentől bizony már meggondolandó, hogy miben érdekelt az adott bróker vajon! Azóta mentsük ami menthető üzemmódra kapcsoltam, és próbálok kimenekülni a cégtől!

Amúgy nem éri meg egyáltalán, pont a swap miatt elolvadt a nyereség, sőt mínuszba fordultam ezen a számlán, ezért igyekszem is minél előbb befejezni az ezen a számlán történő ténykedésem.

EHHEZ NEM KELL HOSSZÚTÁVION KERESKEDNI, ELÉG HA MINDÍG MEGMARAD A POZID NAPON TÚLRA, HA CSAK EGY ÉJSZAKÁRA IS, MÁRIS KIFIZETED AZ EGYEDI HORROR SWAPOT AZ ADOTT NAPRA, TEHÁT CSAK AKKOR SZABAD ITT KERESKEDNI, HA NAPON BELÜL MINDENKÉPPEN ZÁRSZ, VAGY CSAK NAGYON RITKÁN MARAD NYITVA A POZÍCIÓD

egyébként tényleg nagyon zavaró már az állandóan csúsztató kommunikáció részedről

Hozzászólás

Nem véletlenül volt ajánlott bróker az Iron amikor nyitottam, és nem véletlenül lett kifejezetten nem ajánlott azóta, egyértelműen kiderül számomra, hogy zavarta az akkor csak eurchf-re épülő stratégia nyereségessége az Iron-t, és ezért emelték tízszeresére ezen az egy devizapáron a swapot, és innentől bizony már meggondolandó, hogy miben érdekelt az adott bróker vajon! Azóta mentsük ami menthető üzemmódra kapcsoltam, és próbálok kimenekülni a cégtől!

Amúgy nem éri meg egyáltalán, pont a swap miatt elolvadt a nyereség, sőt mínuszba fordultam ezen a számlán, ezért igyekszem is minél előbb befejezni az ezen a számlán történő ténykedésem.

EHHEZ NEM KELL HOSSZÚTÁVION KERESKEDNI, ELÉG HA MINDÍG MEGMARAD A POZID NAPON TÚLRA, HA CSAK EGY ÉJSZAKÁRA IS, MÁRIS KIFIZETED AZ EGYEDI HORROR SWAPOT AZ ADOTT NAPRA, TEHÁT CSAK AKKOR SZABAD ITT KERESKEDNI, HA NAPON BELÜL MINDENKÉPPEN ZÁRSZ, VAGY CSAK NAGYON RITKÁN MARAD NYITVA A POZÍCIÓD

egyébként tényleg nagyon zavaró már az állandóan csúsztató kommunikáció részedről
                      ha a swap viszi el a nyereségedet akkor a stratégiával van a baj.
                      ha olyan devizapáron nyitsz pozíciót ami relatíve alíg mozog és messzire teszed a céláradat akkor akármekkora a swap így is úgy is gyulemlik.

az meg hogy tízszeres a swap az EUR/CHF-en az nagyon eros túlzás.
                      csak akkor változott nálunk a swap amikor a svájci kozponti bank változtatott a kamatokon és ez 2x volt január óta. (vannak olyan cégek akik nem kovetik le ezeket a valtoztatásokat)

Hozzászólás

ha olyan devizapáron nyitsz pozíciót ami relatíve alíg mozog és messzire teszed a céláradat akkor akármekkora a swap így is úgy is gyulemlik.

csak akkor változott nálunk a swap amikor a svájci kozponti bank változtatott a kamatokon és ez 2x volt január óta. (vannak olyan cégek akik nem kovetik le ezeket a valtoztatásokat)
                        Zoli megint kamuzol.

Nem gondolkoztál még a politikai pályán?

http://www.snb.ch/en/iabout/stat/sta...exchange_rates

Hozzászólás

• Nem igaz amit írsz!!!

Tegnap 8 eurocentet fizettem másik brókernél 0,1lotra, nálatok 1,24USD, ami kábé 100eurocent, ezek a tények, és a nálatok lévő eurchf kamatnak semmi köze a piachoz, ez is tény, senki nem csinálja ezt rajtatok kívül!!!

az a gond, hogy nem elismered és indokolsz, hanem hazudsz, meghazudtolod a másikat, sőt a példának felhozott cégeket csalónak is képes vagy titulálni a magatok védelmében

Hozzászólás

***** Zoli a brutális swap emelésre időben felhívta a figyelmet az adott páron. Miért vártad meg, amíg ennyi költség felgyülemlik?

Hozzászólás

Kedves Zoltán!
                              Meg tudnád mondani,hogy mennyi a svájci központi bank alapkamata jelenleg?

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ***** Zoli a brutális swap emelésre időben felhívta a figyelmet az adott páron. Miért vártad meg, amíg ennyi költség felgyülemlik?
                                Ilyenre nem emlékszem. Ha így is lett volna, de már benyílt az 5.-6. kötéscsoport, viszont az a fránya pár nem mozog, nem akar visszatérni, akkor sajnos sok mindent nem tud vele csinálni.

Hozzászólás

Working...
                                X