Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És?! A kuncsaft aznap adott 50 megbízást, ki emlékszik rá, hogy milyen áron adta?
    Minden adatot manipulálni tudtok (idő, ár stb).
    Írtam már, csak a screenshot segíthet, de ki csinál minden orderről?

Ne fantáziálj, és ne beszélj mellé.
    A kérdésre válaszolj, már amennyiben fontos neked, hogy pontos tájékoztatást kapjanak céged ügyfelei.
    A Zalán legalább nem sz@rakodott ennyit.
    A Zalán nem adott neked semmilyen választ se igent se nemet...
    Én is elismertem hogy létezik az említett plug-in.

Ha neked ennyire fontos akkor pedig tájékoztatás képpen csak a te kedvedért, utánajártam még egyszer és nem használjuk ezt az általad említett fejlesztést.

Hozzászólás

• Sracok, nov 27-en jon hozzank Herpai, o elmondja nektek az osszes disznosagot, de szerintem Grof Pali is elmondta az eloadasaban, megnezhetitek a csatornankon.

A Forex egy draga jatek, amcsi piacokhoz kepest foleg. Amiket Capitano ir, sajna valszeg sok cegre igaz. De csalasok nelkul is iszonyat draga a forex.

Eurusd-n, otven pipes sl es tp-t hasznalva atlagban 58%-ban kell eltalanod az iranyt, hogy ki tudd fizetni a koltsegeket nullara (spread, comission, swap). Ez egy durva atlag, de igy van kb. Es ez az LMAX-nal. Szoval draga a forex akarhogy is nezzuk, es tegyuk fel, ez a ceg korrekt. Innen indul!

Amcsi futureseknel kb harmada a szamitasaim szerint. Hogy ott mennyi a csalas? Fogalmam sincs, de aki szerintem bizalmas infok birtokaban van, ki is hasznalja, foleg, ha meg penze is van hozza. Alapvetoen szerintem barmelyik piacon csak a kicsik tudnak egymassal marakodni, a nagyok meg lecsippentenek a kicsiktol, ennyi, ezzel a tudattal kell kereskedni.

Ezert sikeres csak max 1%. Marmint aki ebbol el.
      http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Amcsi futureseknel kb harmada a szamitasaim szerint. Hogy ott mennyi a csalas? Fogalmam sincs, de aki szerintem bizalmas infok birtokaban van, ki is hasznalja, foleg, ha meg penze is van hozza. Alapvetoen szerintem barmelyik piacon csak a kicsik tudnak egymassal marakodni, a nagyok meg lecsippentenek a kicsiktol, ennyi, ezzel a tudattal kell kereskedni.

Futures piacon csalassal meg nem talalkoztam. Kereskedem egy ideje. Teljesen masik kerdes egy hir, vagy egy gyors mozgas, es a szokasos slipage, de mondjuk egy ES-en normalis idoben kereskedve gyakorlatilag slipage nelkul lehet. Masik kerdes - ahogy irtam mar masik helyen is - metatrader nincs
        Mate. napló

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sracok, nov 27-en jon hozzank Herpai, o elmondja nektek az osszes disznosagot, de szerintem Grof Pali is elmondta az eloadasaban, megnezhetitek a csatornankon.

A Forex egy draga jatek, amcsi piacokhoz kepest foleg. Amiket Capitano ir, sajna valszeg sok cegre igaz. De csalasok nelkul is iszonyat draga a forex.

Eurusd-n, otven pipes sl es tp-t hasznalva atlagban 58%-ban kell eltalanod az iranyt, hogy ki tudd fizetni a koltsegeket nullara (spread, comission, swap). Ez egy durva atlag, de igy van kb. Es ez az LMAX-nal. Szoval draga a forex akarhogy is nezzuk, es tegyuk fel, ez a ceg korrekt. Innen indul!

nem hiszem hogy ez az IronFX topic-ba tartozik...
          De hamár itt tartunk, aki úgy véli hogy drága a forex az választhat,

vagy máshol kereskedik pl: határidos piacon vagy részvényekkel stb. de sosem tudsz annyit és olyan gyorsan keresni semelyik másik piacon mint a forex-en

vagy a stratégiáján változtat a kereskedo, mert amíg azt látom hogy napi tobb millió dollár profitot vesznek ki tolunk a sikeres kereskedok addig nekem bárki bármit mondhat, de igen is vannak kereskedok akik jól megélnek a forexbol és nem csak 1%...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            vannak kereskedok akik jól megélnek a forexbol és nem csak 1%...
            sacc / kb ?

autentikus forrásból

Hozzászólás

vagy máshol kereskedik pl: határidos piacon vagy részvényekkel stb. de sosem tudsz annyit és olyan gyorsan keresni semelyik másik piacon mint a forex-en
              Ez egy kicsit eros allítas. Ha arra gondolsz hogy a forexen megy keresztul a legnagyobb forgalom akkor teljesen korrekt az allitas. A tobbi marketing bullshit, es felesleges osszehasonlitas. Mit jelent az olyan sok, es mit jelent az olyan gyorsan, es hogyan mered le? Nekem pl eleg gyors amerikai tozsden kereskedni piacnyitas utan, es szerencses esetben 5 perc alatt vegezni egy nappal. Mas meg imad FOMC meeting alatt EURUSD-t kereskedni, es szinten szerencses esetben megvan 5 perc alatt.
              Maradjunk annyiban hogy nem szerencses allitas barmelyik piacot is a leggyorsabbnak vagy legjobbnak titulalni, vagy ha igen akkor tegyuk melle hogy milyen feltetelek mellett.
              Mate. napló

Hozzászólás

• Igen, bocs Zoli, ide irtam be, csak itt volt a vita errol a pluginrol. Elnezest! Az 1% az en tapasztalatom.
                http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez egy kicsit eros allítas. Ha arra gondolsz hogy a forexen megy keresztul a legnagyobb forgalom akkor teljesen korrekt az allitas. A tobbi marketing bullshit, es felesleges osszehasonlitas. Mit jelent az olyan sok, es mit jelent az olyan gyorsan, es hogyan mered le? Nekem pl eleg gyors amerikai tozsden kereskedni piacnyitas utan, es szerencses esetben 5 perc alatt vegezni egy nappal. Mas meg imad FOMC meeting alatt EURUSD-t kereskedni, es szinten szerencses esetben megvan 5 perc alatt.
                  Maradjunk annyiban hogy nem szerencses allitas barmelyik piacot is a leggyorsabbnak vagy legjobbnak titulalni, vagy ha igen akkor tegyuk melle hogy milyen feltetelek mellett.
                  A határidos és részvény piacon nem létezik toke áttétel mint a forex-en.
                  Ergó ugyanakkora tokével tobb/nagyobb pozíciót tudsz nyitni ha forex-el kereskedsz mint más piacokon, ebbol adódóan tobb profitot tudsz ugyanyi ido alatt termelni, vagy ugyanakkora profit elérésére kevesebb idore van szukséged.

tehát a fenti állításom helyes

de mindenki azon a piac(ok)on kereskedjen amelyikhez ért...

Hozzászólás

...... ugyanakkora tokével tobb/nagyobb pozíciót tudsz nyitni ha forex-el kereskedsz mint más piacokon, ebbol adódóan tobb profitot tudsz ugyanyi ido alatt termelni, vagy ugyanakkora profit elérésére kevesebb idore van szukséged.....
                    Ez így igaz, és természetesen a fordítottja is: ugyanakkora tőkével több/nagyobb pozíciót tudsz nyitni ha forex-el kereskedsz mint más piacokon, ebből adódóan akár nagyobb veszteséget tudsz elszenvedni, vagy ugyanakkora veszteség eléréséhez kevesebb időre van szükséged.
                    Így teljes az igazság. A tőkeáttétel ilyen értelemben kétélű fegyver!
                    www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez így igaz, és természetesen a fordítottja is: ugyanakkora tőkével több/nagyobb pozíciót tudsz nyitni ha forex-el kereskedsz mint más piacokon, ebből adódóan akár nagyobb veszteséget tudsz elszenvedni, vagy ugyanakkora veszteség eléréséhez kevesebb időre van szükséged.
                      pontosan de itt igazából a lehetoségrol van szó...

arról hogy a forex piacon tobbet és gyorsabban lehet keresni.
                      Minden fajta befektetés hordoz bizonyos mértéku kockázatot, de ezt kezelni kell megfelelo módon nem pedig félni tole.

Hozzászólás

pontosan de itt igazából a lehetoségrol van szó...

arról hogy a forex piacon tobbet és gyorsabban lehet keresni.
                        Minden fajta befektetés hordoz bizonyos mértéku kockázatot, de ezt kezelni kell megfelelo módon nem pedig félni tole.
                        Ertem, tehat amikor veszek egy darab ES-t, es 400USD margint fizetek, es 1 tickelmozdulas 12.5USD-t er, akkor nem tokeattetrol beszelunk, hanem margin-rol, ergo neked van igazad. Vagy van ott is toke attet, csak marginnak hivjuk?
                        Es igen, intraday kereskedesrol beszelunk, es igen overnight a margin dija magasabb is lehet - ES eseten mondjuk pont nem annyira igaz, de masik kerdes.

Oszinten... elfogadom hogy nincs jo meg rosszabb, es elfogadom hogy elonyosebb es konnyebb magyarorszagrol forex szamlat nyitni mint amerika ertektozsden mondjuk indexxel kereskedni. De hulyenek kar nezni az embert... A dolog nem fekete meg veher...

szerkesztve: ES-en 1 tick = 0.25 pont. Legkisebb elmozdulas 1 tick = 12.5USD, tehat 1 pont elmozdulas 50USD, ami 4 tick (vagy 4pip forex nyelven)
                        Utoljára szerkesztve a következő által: mergodon; 2014-11-04, 12:17. Oka: tick, pont pontositas
                        Mate. napló

Hozzászólás

• Lezuhant a Virgin Galactic.
                          Ezzel se megyünk már az űrbe.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Lezuhant a Virgin Galactic.
                            Ezzel se megyünk már az űrbe.
                            Ha az árát kéred, még jól jöhet a projektedhez.....
                            www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A tokeattetnek es a kockazat kezeles kozott semmilyen osszefugges nincs. A tokeattet abban segit, hogy a vagyonod hany %-at tudod egyszerre kockara tenni. Nagyobb tokeattettel tobbet tehat gyorsabban tudsz vesziteni.
                              Mate. napló

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ertem, tehat amikor veszek egy darab ES-t, es 400USD margint fizetek, es 1 pont elmozdulas 12.5USD-t er, akkor nem tokeattetrol beszelunk, hanem margin-rol, ergo neked van igazad. Vagy van ott is toke attet, csak marginnak hivjuk?
                                Es igen, intraday kereskedesrol beszelunk, es igen overnight a margin dija magasabb is lehet - ES eseten mondjuk pont nem annyira igaz, de masik kerdes.

Oszinten... elfogadom hogy nincs jo meg rosszabb, es elfogadom hogy elonyosebb es konnyebb magyarorszagrol forex szamlat nyitni mint amerika ertektozsden mondjuk indexxel kereskedni. De hulyenek kar nezni az embert... A dolog nem fekete meg veher...
                                Maradjunk a saját példádnál...
                                ha nálunk kotsz egy kontraktust az S&P 500-on akkor van egy fix margin szukségeleted: 800$
                                az egy kontraktus értéke = 50 x S&P 500 árfolyam (pl. most 2006.50) tehát az értéke a kontraktusnak 100.325$
                                tehát velunk egy hozzávetoleges 1:125 -os tokeáttételt élvezel

míg az NYSE-n toke áttétel nélkul kell kereskedned tahát a teljse 100.325$-nak a számládon kell lennie fedezetként! Arról nem is beszélve hogy akárkit nem engednek kereskedni NYSE-n mert oda helyet kell venni aminek éves díja van.

Hozzászólás

Working...
                                X