Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán: Korábban kérdeztem itt a fórumon, hogy mi az oka annak, hogy skrillre nem tudtok profitot kifizetni, erről kaphatnék bővebb információt? Köszönöm.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez októberben is így volt, ugye?

2. Ez alapján ti folyamatos kimutatást vezettek a különböző célállomásokra bontva (skrill, bank1, bank2, egyéb) a ki és befelé irányuló összegek nagyságáról?
      Saját magamat nem illik idézni, de a torlódás miatt gondolom, elmaradt a válasz kérdésemre.
      De akkor egyúttal jöhet a következő 2:

3. A célállomások hány csoportra vannak bontva?
      (bank-skrill-kártya, vagy részletesebb esetleg?)

4. A kifizetések kapcsán az aktuálisan általatok alkalmazott szabály szerinti pénzvisszautalást, illetve annak megtagadását automatikusan hajtja végre egy program, vagy alkalmazottak végzik és döntenek róla?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok! Tegnap az IronFx kiengedte a pénzecskémet (profit) így ez tök jó, ennek örülök, képzeljétek kijött anélkül, hogy írtam volna Németh Zolinak privátba. Délben elmentem dolgozni, mire hazaértem levél vált, hogy jóváhagyták. Remek.

Bóczán Laci, hello! Igen, tudom,hogy van, bár a Strategonnak most az indexes cikk odavert kicsit, de nem baj. Demóm van nálatok, de a real-ig nem jutottam el, de ne kérdezd miért.

Többieknek : a-book, b-book, nem tudom mond-e valakinek ez valamit, de szerintem túl vagyunk már azon, hogy el kell mondani, hogy a marketmaker cég mit csinál. Nagyon komoly risk manager progik vannak arra, hogy a pozidat tudja ide-oda teszegetni/fedezni stb.
        Nem vágott oda a Strategonnak mert ebből csak jól tudott kimászni, hisz a Strategon Zrt. régi vezetése alatt történtek miatt büntetett az MNB! Ez egy másfél éves vizsgálat eredménye, amit az új vezetés kért az MNB-től.

" A jegybank enyhítő körülményként figyelembe vette, hogy a társaság új vezetése több feltárt hiányosságot már a jegybanki vizsgálatot megelőzően vagy annak során kijavított."

Ma Magyarországon a Strategonnál szabályosabban működő nincs. Túl van a cég minden vizsgán.
        www.strategon.hu-Boczán László Tel:+36703661766

Hozzászólás

• Kedves erla01!

Adok real számla belépőt ha kell. Nem hasonlítható a demóhoz! Lényegesen jobb. intézményi spread + fix jutalék. A költség nincs beépítve a spreadbe, hisz nem vagyunk market maker.

Hozzászólás

• Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem vágott oda a Strategonnak mert ebből csak jól tudott kimászni, hisz a Strategon Zrt. régi vezetése alatt történtek miatt büntetett az MNB! Ez egy másfél éves vizsgálat eredménye, amit az új vezetés kért az MNB-től.

" A jegybank enyhítő körülményként figyelembe vette, hogy a társaság új vezetése több feltárt hiányosságot már a jegybanki vizsgálatot megelőzően vagy annak során kijavított."

Ma Magyarországon a Strategonnál szabályosabban működő nincs. Túl van a cég minden vizsgán.
            Laci a Strategon témájában folytasd légyszives a ezt a diskurzust...

Hozzászólás

• Angler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zoltán: Korábban kérdeztem itt a fórumon, hogy mi az oka annak, hogy skrillre nem tudtok profitot kifizetni, erről kaphatnék bővebb információt? Köszönöm.
              ez a dontés szuletett...
              Tudnánk profitot utalni oda, de nem fogunk a továbbiakban.
              2014 elején is ugyanez a szabály volt majd Május kornyékén bevezettuk hogy profitot is kiutaltunk Online szolgáltatókon keresztul. Most visszatértunk az eredeti felálláshoz.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Saját magamat nem illik idézni, de a torlódás miatt gondolom, elmaradt a válasz kérdésemre.
                De akkor egyúttal jöhet a következő 2:

3. A célállomások hány csoportra vannak bontva?
                (bank-skrill-kártya, vagy részletesebb esetleg?)

4. A kifizetések kapcsán az aktuálisan általatok alkalmazott szabály szerinti pénzvisszautalást, illetve annak megtagadását automatikusan hajtja végre egy program, vagy alkalmazottak végzik és döntenek róla?
                2 --> igen van erre egy redszer ami ugyfelenként jegyzi
                3 --> a célállomások fajtánként vannak szétbontva: Bankkártyák (kártyánkén kulon-kulon) / Skrill / Neteller / Banki átutalás
                4 --> ahol lehet ott automata a feldolgozás, de egyes kiutalási fajtákat manuálisan kell végrehajtani. A dontés megszuletett senki nem változtat rajta.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Laci a Strategon témájában folytasd légyszives a ezt a diskurzust...
                  Rendben! Érintették a témát ezért válaszoltam!

Elnézést Zoli

Hozzászólás

ez a dontés szuletett...
                    2014 elején is ugyanez a szabály volt majd Május kornyékén bevezettuk hogy profitot is kiutaltunk Online szolgáltatókon keresztul. Most visszatértunk az eredeti felálláshoz.
                    Ezekszerint csak úgy KÍNotokban hoztátok meg ezt a KÍNos döntést, ugye? Semmilyen likviditási probléma nem játszik közre a hirtelen, mindenféle bejelentés nélküli döntésben?

Hozzászólás

ez a dontés szuletett...

Irnos MasterCard kártyával lehet ettől függetlenül kikérni profitot?

Hozzászólás

• Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Rendben! Érintették a témát ezért válaszoltam!

Elnézést Zoli
                        Az az érdekes, hogy régebben nem érdekelte őt, sőt még más topikokba írogatott és próbálta betámadni a képviselőket és cégeket.

Lehet valamiért nem szereti ezt már és érzékeny lett. Nem hiszem, hogy admintól akarna megvédeni.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az az érdekes, hogy régebben nem érdekelte őt, sőt még más topikokba írogatott és próbálta betámadni a képviselőket és cégeket.
                          igazad van. ezért én kitiltást adtam volna régen. mostanában ritkább az ilyen.

Hozzászólás

• https://www.youtube.com/v/DDLBrv934pY?start=46&end=55

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              igazad van. ezért én kitiltást adtam volna régen. mostanában ritkább az ilyen.
                              Mert egy nyilvános fórumon az a megoldás, hogy tiltsuk ki...? Vagy korlátozzuk?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mert egy nyilvános fórumon az a megoldás, hogy tiltsuk ki...? Vagy korlátozzuk?
                                Ha és amennyiben a szabályzatban foglaltakat sérti egy fórumtag, akkor természetesen!
                                Mi ebben a meglepő?

Hozzászólás

Working...
                                X