Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

toblerone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal, amit leírsz magad is azt erősíted, h a market maker nem a pontos árjegyzésben érdekelt. Nem is teszi. Eleve rosszabb bekerülési és zárási árat biztosít neked, hiszen a te pénzedre vadászik, olvass ezzel kapcsolatos valós kritikákat. Még nem láttam egy market makert sem, amelyik 3,5 fölötti osztályzatot kapott volna ügyfelektől- max az elején, amikor bennfentesek ill. azok ismerősi pontoznak.

Csak jelzésképpen:
    alpari 2,6
    oanda: 3,02
    saxobank 2.1
    1, Negatív élményekről sokkal könnyebben számolnak be emberek, mint pozitívakról. Könnyebb másban keresni a hibát "biztos a bróker vadászta le a stopom", "nem, vagy nem ott teljesíti a megbízásom", stb...
    2, Gyanítom hogy neked is csak az internetről származnak a "hiteles" információid. Pedig nagyon sok a valótlanság, és a tévhit.
    3, A bróker nem hülye, hogy veled szemben beálljon a másik oldalra. Inkább keres házon belül ellentétes pozíciót, és összepárosítja a kettőt. Így mindkét oldalról beszedi a költséget, és nincs kockázata.
    4, Nem mindegy neked hogyan oldja meg a kötéseket, amíg pontosan teljesülnek a megbízásaid, és ki is fizeti a nyereséged? Mostanában nagy divat az ECN mizéria, pedig ott lehetnek csak ám igazán odébb teljesülések.
    5, Mi az, hogy "pontos árjegyzés"? Nincs két bróker, akik azonos időpillanatban hajszál pontosan azonos árat adnának, már csak az eltérő spreadek miatt sem. Ez egy szabályozatlan piac, minden előnyével, és hátrányával együtt. Ha nem tetszik, lehet részvényezni.

Hozzászólás

1, Biztos ezért vannak 4 fölötti értékelések, rendre ecn brókereknél (nem mindnél persze. De ha tényleg komolyan veszem az érvedet (nem az), akkor mi lenne, ha pozitív emberek írnának és értékelnének? Market makerek kapnának 3-ast, ecnek meg 5-t. A különbség megvan.

2, "Gyanítom"? EZ érv? LOL. Amúgy nem így van. De várom a tévhitek eloszlatását, logikus érvekkel, valós példákkal.

3, A brókert a te pénzedet akarja, És B pénzét is akarja. Mindkét oldalra beáll. Attól még párosítja a pozikat, ahogy kell, de FELVESZI az ellentétes pozit is - azaz kereskedő "a" és kereskedő "b" ellen is fogad. És persze megtesz mindent, h te veszteséggel szálljál ki - ahogy jeleztem.

4, Na igen. De mint írtam, nem véletlenül elégedetlenkednek kereskedők a market makerekkel. (Szegény market makerek mindenki bántja, pedig olyan rendersek és tisztességesek. A csúnya ecneseket meg felpontozzák, és készakarva hízelgő kritikákat írnak róluk. Igaz?)

5, Figyu, te maradhatsz a market makereknél, ezzel semmi baj nincs. A forex kereskedés maga nehéz terep, én magam pedig nem akarom a talajt nehezebbé tenni alattam. Ha már lejt a pálya (és ellenem, a kereskedő ellen lejt), akkor nem mindegy, h gurítanak-e velem szemben követeket miközben felfelé araszolok, vagy legalább megvan az a tisztességes hozzáállás, h engedik, h menjek akadályoztatás nélkül. Ez ennyire egyszerű.

6, Ja, részvényezek is, köszi.

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      1, Negatív élményekről sokkal könnyebben számolnak be emberek, mint pozitívakról. Könnyebb másban keresni a hibát "biztos a bróker vadászta le a stopom", "nem, vagy nem ott teljesíti a megbízásom", stb...

2, Gyanítom hogy neked is csak az internetről származnak a "hiteles" információid. Pedig nagyon sok a valótlanság, és a tévhit.
      3, A bróker nem hülye, hogy veled szemben beálljon a másik oldalra. Inkább keres házon belül ellentétes pozíciót, és összepárosítja a kettőt. Így mindkét oldalról beszedi a költséget, és nincs kockázata.
      4, Nem mindegy neked hogyan oldja meg a kötéseket, amíg pontosan teljesülnek a megbízásaid, és ki is fizeti a nyereséged? Mostanában nagy divat az ECN mizéria, pedig ott lehetnek csak ám igazán odébb teljesülések.
      5, Mi az, hogy "pontos árjegyzés"? Nincs két bróker, akik azonos időpillanatban hajszál pontosan azonos árat adnának, már csak az eltérő spreadek miatt sem. Ez egy szabályozatlan piac, minden előnyével, és hátrányával együtt. Ha nem tetszik, lehet részvényezni.

Hozzászólás

1, Biztos ezért vannak 4 fölötti értékelések, rendre ecn brókereknél (nem mindnél persze. De ha tényleg komolyan veszem az érvedet (nem az), akkor mi lenne, ha pozitív emberek írnának és értékelnének? Market makerek kapnának 3-ast, ecnek meg 5-t. A különbség megvan.
        Hol nézed a pontozásokat, belinkelnéd? Remélem nem egy olyan oldal ahol brókerenként csak 5-10 ember szavazott eddig.

2, "Gyanítom"? EZ érv? LOL. Amúgy nem így van. De várom a tévhitek eloszlatását, logikus érvekkel, valós példákkal.
        Kézzel fogható, és ellenőrizhető érv még tőled sem hangzott el, én mégsem LOL-ozok.

5, Figyu, te maradhatsz a market makereknél, ezzel semmi baj nincs. A forex kereskedés maga nehéz terep, én magam pedig nem akarom a talajt nehezebbé tenni alattam. Ha már lejt a pálya (és ellenem, a kereskedő ellen lejt), akkor nem mindegy, h gurítanak-e velem szemben követeket miközben felfelé araszolok, vagy legalább megvan az a tisztességes hozzáállás, h engedik, h menjek akadályoztatás nélkül. Ez ennyire egyszerű.

6, Ja, részvényezek is, köszi.
        Brókerválasztásnak számtalan szempontja lehet, ez egyénfüggő is. Van aki a legjobb spreadre, vagy a pontos teljesülésre hajt, van aki hajlandó magasabb díjakat is kifizetni, ha cserébe egy régi, neves brókernél tudhatja a pénzét, esetleg komolyabb betétbiztosítás is jár a számlájához. Keress nyugodtan ECN brókert, ha úgy gondolod azzal majd jobban jársz.

Hozzászólás

Hol nézed a pontozásokat, belinkelnéd? Remélem nem egy olyan oldal ahol brókerenként csak 5-10 ember szavazott eddig.

Nyugodt lehetsz nem. Sőt, én általában több oldal pontozását is megnézem, hogy reális legyen az értékelés kiadta pontszám.

Kézzel fogható, és ellenőrizhető érv még tőled sem hangzott el, én mégsem LOL-ozok.
          Mivel kapcsolatban kéne érvelnem? A pontozás maga tény, és a kiadott értékek is. A leírt kritikák nem tőlem származnak, hanem felhasználóktól, ez is tény. A market maker működését épp egy forex brókercég(!) által készített videó mutatta be nekem kiválóan, bár leírásban már sokszor találkoztam vele.

Brókerválasztásnak számtalan szempontja lehet, ez egyénfüggő is. Van aki a legjobb spreadre, vagy a pontos teljesülésre hajt, van aki hajlandó magasabb díjakat is kifizetni, ha cserébe egy régi, neves brókernél tudhatja a pénzét, esetleg komolyabb betétbiztosítás is jár a számlájához. Keress nyugodtan ECN brókert, ha úgy gondolod azzal majd jobban jársz.
          Jó spreadeket kaphatsz ecn brókernél is, sőt, alapból jobbakat sztm mint egy market makernél. A különbség nem ebben van, hanem, h miben érdekelt az egyik, és miben a másik cég. Az ecn brókercég sem szent, de kevésbé durva mint a market maker. Mondjuk úgy az egyik farkas a másik meg német juhász kutya. Én inkább az utóbbi ellen küzdenék, ha már.

Hozzászólás

Nem akarom az IronFX topikot szét offolni, és mivel továbbra sem írtál konkrét tényeket, de még egy linkre sem futotta az erődből, így én lezártnak tekintem ezt a vitát. Ha tudsz kereskedni, és nem érzékeny az alkalmazott kereskedési szisztéma 1-2 pip arrébb teljesülésre, akkor szerintem teljesen lényegtelen, hogy milyen üzleti modellel dolgozik a bróker. Sok sikert, és sok pipet!

Hozzászólás

Nem akarom az IronFX topikot szét offolni, és mivel továbbra sem írtál konkrét tényeket, de még egy linkre sem futotta az erődből, így én lezártnak tekintem ezt a vitát. Ha tudsz kereskedni, és nem érzékeny az alkalmazott kereskedési szisztéma 1-2 pip arrébb teljesülésre, akkor szerintem teljesen lényegtelen, hogy milyen üzleti modellel dolgozik a bróker. Sok sikert, és sok pipet!
              Érdemes olvasni a előzményeket, mielőtt belefogsz egy kommentbe; noha szenior tag vagy, mégis ezt kell mondanom neked. Korábban jeleztem ugyanis, hogy nincs szándékomban szétoffolni a topikot, s nem vagyok hajlandó belemenni konkrétumokba. A market makerség pedig nem az 1-2 pipről szól. A vita - immár másodszor is - lezárva.

Hozzászólás

Sziasztok!

Regisztraltam a versenyre es telepitettem a programot, de nem indul el. A rendszer LMDE wine suporton keresztul. Eddig minden MT4 futott tokeletesen, leszamitva ezt az egyet. Mi a kulonbseg az IronFX es a tobbi MT4 kozott?

Hozzászólás

barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Regisztraltam a versenyre es telepitettem a programot, de nem indul el. A rendszer LMDE wine suporton keresztul. Eddig minden MT4 futott tokeletesen, leszamitva ezt az egyet. Mi a kulonbseg az IronFX es a tobbi MT4 kozott?
                  Szia,

Ird le milyen problémát tapasztalsz. Ír-e valami hibauzenetet.
                  a legjobb ha írsz az e-mailemre znemeth@ironfx.com

Hozzászólás

Toblerone:

Ha akarod nyiss ECN számlát nálunk! Van arra is lehetoség!

Nem fogom bizonygatni hogy a cégunk milyen stratégiával dolgozik, mert ugyse hiszed el amit irok!
                    Egyebkent ahogy Archenius irta:

Mit foglalkozol a cég uzleti politikájával amig rendesen kifizet!?!

Csak egy példa a rendes kifizetésekre:
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia,

Ird le milyen problémát tapasztalsz. Ír-e valami hibauzenetet.
                      a legjobb ha írsz az e-mailemre znemeth@ironfx.com
                      Probléma kerülő úton megoldva.

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-elemz...html#post19630

Hozzászólás

MÉG VAN 1 HÉT ÉS 1 NAP A VERSENY KEZDETÉIG!
                        NEVEZZEN MINDENKI AKI EDDIG NEM TETTE MEG!
                        http://www.ironfx.com/hu/promotions/fx-demo-contest

Hozzászólás

Hogyan lehet magyarországi bankból legkisebb költséggel pénzt juttatni IronFX számlára?

Hozzászólás

A leggyorsabb és legegyszerubb az ha Visa, Mastercard vagy Hitelkártyával toltod fel az egyenleged!
                            Ilyenkor az IronFX viseli az utalási koltségeket! A pénz még aznap a számládra kerul!
                            Viszont van limit! (maximum 2.500 USD / tranzakció és maximum 4 tranzakció/nap)

Sima banki átutalás esetén 10.000 USD felett is át tudjuk vállalni a koltségeket!
                            Ilyenkor 3-4 nap az utalás ideje.

Lehet még Moneybookers, Neteller és WebMoney fizetéssel is utalni!
                            http://www.ironfx.com/hu/trading-accounts/funding

Hozzászólás

Ha Ft alapú mastercard kártyáról töltök fel, akkor ki, és milyen árfolyamon váltja át a pénzt az IronFX számla devizanemére?
                              Kivenni milyen módszerrel tudok legolcsóbban pénzt?

Hozzászólás

Ugyanúgy mintha a bankkártyával fizetsz az ebay-en vagy kulfoldon a Te saját bankod váltja át a pénzt az éppen érvényes tarifája alapján!

A Profit kivételekor a kártyára csak annyit tudunk utalni amennyi tokét befizettél! Az utalás azonnali és koltség mentes! (átváltás ismét a bankod árfolyamán)
                                A tényleges profitot bankszámlára utaljuk! (úgyanúgy 3-4 nap átfutási ido van illetve a koztes bankok által terhelt koltségek és átváltási koltségek jelentkeznek.) Mi nem számítunk fel semmi koltséget!

Az én javaslatom hogy nyiss USD vagy EUR számlát a bankodnál így nem jelentkezik az árfolyam kulonbozetnkor veszteséged!
                                Vagy ha 20.000 USD tokével nyitsz nálunk számlát akkor csinálunk neked egy Ciprusi Bankszámlát! Visa kártya és Internet banking, ingyenes számlavezetés, nincs átutalási koltség stb.

Hozzászólás

Working...
                                X