Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bináris opció kezdőknek való? Uramatyám. Előtte, vagy miután elvesztették a pénzüket, tölteted ki velük a MIFID tesztet?

Érdekes, mindig ilyen válaszokat kapok azoktól, akik jutalékért ösztönöznek másokat kereskedésre. Nekik „a juti a tuti”, ezért dehogy beszélnek le bárkit is, hogy minél többször próbáljon szerencsét. Olvassa el a kockázati felhívást, oszt tiszta a lelkiismeret.

Lehet, hogy én azért látom ezt egy kicsit máshogy, mert nem vagyok érdekelt abban, hogy ne az ügyfél érdekét nézzem. Talán ezért nem vagyok leszerződve senkihez sem. Bár meggyőződésem, hogy ha ez véletlenül megtörténne, akkor sem lenne muszály szájzárasnak rágógumit kínálgatni.

Persze az is lehet, hogy igazad van: nem értek a kereskedéshez (csak egy elavult szakközgazdász diplomát kapartam össze a témában a több év gyakorlat mellé), nem akarok egy fillért se veszíteni (feleslegesen), és nem vonz a szerencsejáték sem (de szerencsére nem minden kereskedési forma az).
    Lehet hogy nem teljesen tiszta a dolog egyeseknek.
    Nem jutalékért járok ide vagy ingyen pofonokét.
    Van egy fiz fizetésem az IronFX-tol amit igy is úgy is megkapok, mivel alkalmazott vagyok.
    Én miattatok vagyok itt hogy a kérdéseitekre válaszoljak, tévhiteket oszlassak el. Ezt sokan nem értékelik, de mégis megéri mert vannak páran akiknek igenis haszhos hogy itt vagyok.

Ha már végzettségrol beszélunk én az ELTÉn tanultam a Programtervezo Matematikus szakon, plusz kereskedési tapasztalat. De nem hiszem hogy számítana hogy kinek milyen háttere van.
    Lásd J.P.Morgan. Szerintem ott okosabb emberek ulnek az asztal mogott mint mi, és miliárdokat buktak az utóbbi idoben!

Továbbra is ajánlom a Bináris Opciókat mindenkinek.
    Kulonosen azoknak akik most ismerkednek a kereskedéssel, mert nagyon egyszeru használni.

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igen van mas beallitas is, 20-at kockaztatsz es 42-öt nyerhetsz.Egy bemutaton lattam , es kiprobalnam, csak nem talaltam meg lehetöseget ra.Velemenyem szerint ez nem a piros-fekete jatek a kaszinobol, viszont lehet ugy is jatszani. Engem az opcio erdekel, gyüjtöm az informaciot a neten es ez is beugrott
      Koszi szépen Papa!

Végre valaki aki már tud valamit a témáról és nem csak osztja az észt minden ismeret nélkul.

Szóval mégegyszer a gyengébbek kedvéért.
      Tobb beállítási lehetoség van pl:
      100 USD-t kockáztatva csinálhasz 185 USD-t vagy el is veszítheted a 100 USD-t
      az alap 100USD változtatható de a lényeg 85% profit vagy 100% veszteség
      (ezt az arányt ehet csokkenteni pl: 50% profit vagy 70% veszteség stb.)

250 USD-t kockáztatva csinálhatsz 1.250 USD-t vagy el is veszítheted a 250 USD-t
      Szintén az alap osszeg változtatható de a lényeg 400% profit vagy 100% veszteség
      (az arányt ismét lehet csokkenteni)

A lényeg hogy te választod ki a neked megfelelo arányt és ido intervallumot.

Fizess be 1-200 USD-t próbáld ki és utána írd meg a véleményed másoknak.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Koszi szépen Papa!

Végre valaki aki már tud valamit a témáról és nem csak osztja az észt minden ismeret nélkul.

Szóval mégegyszer a gyengébbek kedvéért.
        Tobb beállítási lehetoség van pl:
        100 USD-t kockáztatva csinálhasz 185 USD-t vagy el is veszítheted a 100 USD-t
        az alap 100USD változtatható de a lényeg 85% profit vagy 100% veszteség
        (ezt az arányt ehet csokkenteni pl: 50% profit vagy 70% veszteség stb.)

250 USD-t kockáztatva csinálhatsz 1.250 USD-t vagy el is veszítheted a 250 USD-t
        Szintén az alap osszeg változtatható de a lényeg 400% profit vagy 100% veszteség
        (az arányt ismét lehet csokkenteni)

A lényeg hogy te választod ki a neked megfelelo arányt és ido intervallumot.

Fizess be 1-200 USD-t próbáld ki és utána írd meg a véleményed másoknak.
        Igen,ez akkor olyan mint a sima opcio,csak egyszerűbb.
        Sima opcionál is választhatsz kockázati szintet,és ahoz adott a nyereség szint.
        Én keveset opcioztam,csak felületesen néztem át,de akár egészen kicsi kockázatot is fel lehetett venni,nagyon magas hozam "reményében".
        Csakhát minél nagyobb a hozam kockázat különbség a hozam javára,annál kisebb esélye van hogy belyön általában.Viszont ott a lényeg,hogy felismerjük azt,mikor van az az időpont vagy szituácio,amikor jó esély van arra hogy bejön az,aminek általában kicsi az esélye.
        De én ehez nemértek annyira..
        Akárhogyis,Zoltán mégiscsak jó infókat ad,igaz csak az IronFx-ről,de ne várjuk már el hogy más céget reklámozzon!
        Jó tudni hogy van ilyen az IronFx-nél.

Hozzászólás

Orulok hogy rendben megérkezett a pénzed.

A banch name: pl Raiffeisen bank Nyugati téi fiók.
          A branch kód: BIC kód
          Ha ezeket nem tudod semmi baj csak tegyél egy ''-'' jelet vagy pontot hogy ne maradjon ures a mezo.

Ugyanez érvényes a kozvetíto bankra. (ez csak akkor kell ha a te bankod nem áll kozvetlen kapcsolatban) Ezeket az adatokat meg tudják adni a fiókodban, de az se baj ha egy ''-'' jelet vagy pontot írsz be hogy ne maradjon ures a mezo.
          Pár tapasztalat visszautalásról: bankkártyás, és bankszámlás visszautalás átfutási ideje is igen változó, 3-5 nap körül van. A bankkártyára visszautalás ingyenes, a bankszámlára visszautalás költsége szerencsefüggő. Először 400 USDt utaltam vissza, ennek 61.5 USD költsége volt, másodszor 1740 USDt utaltam, aminek csak 43 USD költsége volt.

A bankkártyás befizetés ingyenes és pár órán belül alatt végrehajtják, ez ráadásul éjszaka is működik.

Zoltán, meg lehet tudni valahogy hogy mitől ilyen változó az utalási költség? Kideríthető, hogy milyen levelezőbankot használtatok a két fenti esetben? Arra gondolok, hogy eltérő levelezőbank miatti volt eltérő a költség. Ez esetben legközelebb megadom, hogy az olcsóbbat használjátok.

üdv,
          SMK

Hozzászólás

Lehet hogy nem teljesen tiszta a dolog egyeseknek.
            Nem jutalékért járok ide vagy ingyen pofonokét.
            Van egy fiz fizetésem az IronFX-tol amit igy is úgy is megkapok, mivel alkalmazott vagyok.
            Én miattatok vagyok itt hogy a kérdéseitekre válaszoljak, tévhiteket oszlassak el. Ezt sokan nem értékelik, de mégis megéri mert vannak páran akiknek igenis haszhos hogy itt vagyok.

Ha már végzettségrol beszélunk én az ELTÉn tanultam a Programtervezo Matematikus szakon, plusz kereskedési tapasztalat. De nem hiszem hogy számítana hogy kinek milyen háttere van.
            Lásd J.P.Morgan. Szerintem ott okosabb emberek ulnek az asztal mogott mint mi, és miliárdokat buktak az utóbbi idoben!

Továbbra is ajánlom a Bináris Opciókat mindenkinek.
            Kulonosen azoknak akik most ismerkednek a kereskedéssel, mert nagyon egyszeru használni.
            Rendben Zoltán. Ki is szállok ebből a vitából.

Néztem az önéletrajzodat, s bár nem láttam kifejezetten közgazdasági, traderi tanulmányokat, tapasztalatot, de beszerzési területet követően kétségtelenül már 8 hónapja vagy az Ironfx-nél jól hangzó account manager pozícióban (s ez biztosan nem csak új ügyfelek akvirálásáról szól).

Lehet, hogy te csinálod jól. További sok sikert.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Először 400 USDt utaltam vissza, ennek 61.5 USD költsége volt, másodszor 1740 USDt utaltam, aminek csak 43 USD költsége volt.
              Mennyi????
              Még volt kedved újrapróbálkozni ilyen rablás mellett?

Nyiss egy Moneybookerst, igényelj hozzá 10EUR-ért bankkártyát, és egy nap alatt a pénzedhez jutsz fillérekért.
              Eszem megáll.

Hozzászólás

• Van moneybookersem. Mire oda eljuttattam a pénzem, elvitte a befizetett összeg néhány %át. (devizakonverziót nyomatott kétszer, amikor USDt utaltam az USD alapú MBre).
                Sajnos limitálva van, hogy csak annyit fizetnek ki IronFXesek moneybookeresre/ bankkártyára, amennyi az adott módon került feltöltésre hozzájuk. A profitot csak bankszámlára lehet kérni.(ezt a szabályt több brókercégnél is láttam, valami pénzmosás elleni szabályozási oka lehet). Moneybookersnek így már nem marad jelentős előnye bankkártyához képest (csak az, hogy kicsit gyorsabb, viszotn cserébe pár %ot levonnak). Az eddigi visszahívásokat bankkártyára kértem, csak mostanra már többet kellett vissszahívnom, mint amennyit össz befizettem, így a további visszahívásokat banki átutalással tudom megoldani.

Persze kicsit trükköztem: legutóbb kicsit többet visszahívtam, mint amennyit kellett volna (hogy csökkentsem a visszautalások mennyiségét), majd bankkártyán azonnal vissza is fizettem egy részét. Így a következő pár visszahívást ismét csinálhatom bankkártyával.

Ha tudsz módszert arra, hogy USDben vezetett MBhez hogyan lehet pénzt juttatni(és vissza) magyarországról költség mentesen, akkor azt légyszíves osszad meg velünk!

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha tudsz módszert arra, hogy USDben vezetett MBhez hogyan lehet pénzt juttatni(és vissza) magyarországról költség mentesen, akkor azt légyszíves osszad meg velünk!
                  Ha csak lehet, magyar bankokkal nem foglalkozom. Múltkor 10%-om bánta, hogy Ft-ot utaltam kinti eurós számlára. Pofátlan RABLÁS!!!

Eurós számlám van külföldi banknál. Minimális számlavezetési díj (kb 2,5 eur/hó ), ingyenes bankkártya, internetbank, kp felvét 1 eur. Brókernél EUR számlát nyitok, így nincs váltogatás ki-be utaláskor. Nálam egyébként is fő szempont brókerválasztásnál az utalások fajtái, és díjjai. Itthon meg szépen kártyával hozzáférek a pénzhez. KP felvételkor, vagy vásárláskor egyszer vált a bank, teljesen korrekt áron.
                  Én ezt tudom ajánlani.

Hozzászólás

• Én is elkezdtem a külföldi bankos dolgon agyalni. Meg tudnád mondani, hogy cyprusi bank, és ciprusi brókercég esetén bank, brókercég közötti utalás ingyenes/olcsóbb lehet e, mint más országokba? Csak mert magyarországon belül a Ft utalás általában ingyenes. Archenius, te milyen bankot választottál?

A másik kérdéses dolog, hogy a bankok kezdenek átállni SEPAra. Lehet, hogy azzal olcsóbb lesz a nemzetközi utalás?

Zoli, IronFXtől lehet SEPA rendszerrel utalni magyarországra?

Ha külföldi bankot keresek, akkor még az is fontos szempont lehet számomra, hogy olcsón, egyszerűen juttathassak onnan tőkét Interactive brokershez is. Ott viszont sem bankkártyát, sem moneybookerst nem fogadnak el, így a banki átutalást kell lehetőleg minél olcsóbban megúsznom.

Hozzászólás

• A levelezo bankokat nem tudom mikor melyiket vesszuk igénybe. Ez nagyban fugg a te bankodtól is.

Természetesen lehet SEPA rendszerben utalni be és ki.

Ha EUR-ban van a számlád és helyesen adtad meg az IBAN számodat, valamint Európai banknál van a számlád akkor mindig SEPA rendszerben megy a kifizetés.

Hozzászólás

• Egyébként 20.000 USD toke felett ingyenesen nyitunk az ugyfélnek ciprusi bankszámlát.
                        Ide napon belul megérkezik az utalás. Ki és beutalás koltségmentes.
                        Kapsz VISA kártyát és internetes banki szolgáltatást.

(ráadásul Cipruson nem adókoteles a tozsdézésból származó jovedelem)

Hozzászólás

(ráadásul Cipruson nem adókoteles a tozsdézésból származó jovedelem)
                          Ez szerintem megint enyhén ferdítés kedves Zoltán. Nem vagyok adószakértő, de gyanítom csak akkor, ha:
                          Ott él az illető, vagy az évből legalább 183 napot kint tölt. Erősen kétlem, hogy attól, hogy nekem Ciprusi brókerem van, de itthonról kereskedem, még ne kellene a meghatározott 16%-os személyi jövedelemadót megfizetnem.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez szerintem megint enyhén ferdítés kedves Zoltán. Nem vagyok adószakértő, de gyanítom csak akkor, ha:
                            Ott él az illető, vagy az évből legalább 183 napot kint tölt. Erősen kétlem, hogy attól, hogy nekem Ciprusi brókerem van, de itthonról kereskedem, még ne kellene a meghatározott 16%-os személyi jövedelemadót megfizetnem.
                            Szerintem csak annyi az egész hogy az Apeh-nak nincs rálátása a más országban tartott számlákra. Amit a Zoltán akar mondani hogy a Ciprusi hivatalok nem fogják jelenteni az Apeh-nak hogy mennyi profitot csináltál mert náluk nem adókoteles.

Persze ez csak egy kiskapu lehet amit vagy megkockáztatsz vagy nem.
                            De 16% az elég sok nekem nem tudom ti hogy vagytok vele.
                            Egyáltalán valaki fizet adót a kereskedés után?

Hozzászólás

• BéBé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerintem csak annyi az egész hogy az Apeh-nak nincs rálátása a más országban tartott számlákra. Amit a Zoltán akar mondani hogy a Ciprusi hivatalok nem fogják jelenteni az Apeh-nak hogy mennyi profitot csináltál mert náluk nem adókoteles.

Persze ez csak egy kiskapu lehet amit vagy megkockáztatsz vagy nem.
                              De 16% az elég sok nekem nem tudom ti hogy vagytok vele.
                              Egyáltalán valaki fizet adót a kereskedés után?
                              Miért,ha elmész valahova dolgozni egy munkahelyen,mennyi adót fizetsz,meg járulékot?
                              Szerintem nem sok a 16%.Igaz nem is kevés.

Hozzászólás

• A munkabért terhelő adók+járulékok 50% körül vannak. A 16% ehhez képest semmi, én inkább kifizetem és nyugodtan alszom.

Hozzászólás

Working...
                                X