Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• BéBé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán valaki fizet adót a kereskedés után?
    Megmondta a PSZÁF is, csak bukunk az online tőzsdén. Adózni meg csak a nyereségből kell.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A munkabért terhelő adók+járulékok 50% körül vannak. A 16% ehhez képest semmi, én inkább kifizetem és nyugodtan alszom.

Igen, egyetértek...csak az nem tetszik, hogy dolgozik az ember, kapja a fizetését (ott már van adó) és utána saját kis szorgalomból és sok sok óra gyakorlás után elkezd keresni a tőzsdén és azt is megadóztatják....ha már egyszer fizettem érte, ne kelljen már megint fizessek...

Meg hát ugye a tőzsdén olyan embertől tudum elnyerni a pénzt is amit már megadóztattak....szóval ez kicsit sok...

De ettől függetlenül mindig azt kívánom az ügyfeleimnek, hogy milliókat adózzanak....

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ...csak az nem tetszik, hogy dolgozik az ember, kapja a fizetését (ott már van adó) és utána saját kis szorgalomból és sok sok óra gyakorlás után elkezd keresni a tőzsdén és azt is megadóztatják....ha már egyszer fizettem érte, ne kelljen már megint fizessek...

Meg hát ugye a tőzsdén olyan embertől tudum elnyerni a pénzt is amit már megadóztattak....szóval ez kicsit sok...
        )
        Miért, szerinted mikor vásárolsz, hány adót fizetsz? Nem értek hozzá, de az egyértelműen látszik, hogy már a megadóztatott pénzed tudod csak költeni, vételnél ott az áfa, és az árban tutira benne van még minden olyan egyéb olyan adó, aminek a költségét, legalább is nagy részét az eladó a vásárlóra hárítja. Természetesen az áru előállításához kellő eszközök és alapanyagok beszerzése is adózva van, amit ugyancsak adózott pénzből térítenek meg, és bele van már építve a nagyker árba...

Na de ne térjünk el ennyire, amikor dolgozol, egy hónapra a munkaadó a saját pénzét fekteti beléd abban a hitben, hogy profitot termelsz, munkahónap után pedig megkapod a fizetésed érte. A munkaadó a befektetését a már megadózott profitból állja, aztán csak azért, hogy megkapd a fizetésed, a munkaadónak is adóznia kell utánad... igazi porszívó.
        http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• Lehet elég értelmetlen, ahogy látom, hisz nem tanultam, csak józan paraszti ésszel próbálom felfogni... szóval ilyen szempontból nézve te vagy a piacon a munkaadó, a piac a dolgozó, befekteted a pénzed az ármozgásba, abban a reményben, hogy profitot termel... aztán adózol.
          Ezzel szemben van Angliában pl a spreadbetting, ami szerencsejátéknal minősül, mivel az árfolyammozgás irányára szavazol, valójában nem történik tényleges értékcsere... és Angliában a szerencsejátékból befolyó profit adómentes.
          http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lehet elég értelmetlen, ahogy látom, hisz nem tanultam, csak józan paraszti ésszel próbálom felfogni... szóval ilyen szempontból nézve te vagy a piacon a munkaadó, a piac a dolgozó, befekteted a pénzed az ármozgásba, abban a reményben, hogy profitot termel... aztán adózol.
            Ezzel szemben van Angliában pl a spreadbetting, ami szerencsejátéknal minősül, mivel az árfolyammozgás irányára szavazol, valójában nem történik tényleges értékcsere... és Angliában a szerencsejátékból befolyó profit adómentes.
            Magyarországon a megtermelt pénz 90%-a az államé.
            Eleve csak a felét kapod ki a bérednek,a munkáltatód a többit utalja az államnak.
            Aztán ebből a fele pénzből te megfizeted a 27% áfát,de ha cigit,alkoholt,benzint,autot veszel,akkor ennél sokkal többet.
            Így oldják meg,hogy kiveszik a zsebedből a pénzt,és neked a rezsi,és ennivaló kifizetése után hó végére nem marad semmi!
            A te pénzedet viszont jól elköltik elsősorban magukra azok,akik tőled azt elveszik.
            De például az adóhatóság dolgozóit is te fizeted azért.hogy elvegyék tőled a pénzed!
            De van még szerencsejáték adó,és persze annak a felügyelete,és dolgozói,meg hamburger adó,red bull adó,csomagolások adója,meg az ezekkel foglalkozó állami alkalmazottak,akik semmiféle terméket nem állítanak elő,semmiféle profitot nem termelnek,mind a te pénzedböl élnek,nem rosszul!
            Aztán persze majd ők megmagyarázzák neked,hogy erre mind szükséged van,mert hát hidd már el!
            A legkevesebb pénzt néhány kivételtől eltekintve az USa veszi ki a szavazópolgárok zsebéből.Nem véletlenül olcsó ott minden.
            Ettől függetlenül szerintem a 16% kifizethető,csak ne itt költsd el a maradékot!

Hozzászólás

• Majdnem elfelejtettem,hogy ha valaki ebből él,akkor azt vajon miért nem Cipruson csinálja?
              Internet ott is van,laptopot is lehet ott kapni!
              Adót meg nem kell fizetni!(legalábbis Zoltán azt mondta).
              Nekik elég ha ott költöd a pénzed.

Hozzászólás

• Ami Ciprust illeti itt a TB 6%-a a jovedelmednek de maximum 320€
                Ha a jovedelmed nem haladja meg az évi 19.500€-t akkor nem kell adót fizetned.
                E feletti jovedelem sávosan van megadóztatva. 10-20- maximum 30%

Csak ajánlani tudom.

A forex és tozsde bevételek adómentesek.

Hozzászólás

• Új fejlemény az FX Éles Kereskedési Versennyel kapcsolatban.
                  Az ugyfelek kérésére a management levitte a minimum befizetést 2.500 USD-rol 1.000 USD-ra.

Remélem így tobben tudnak majd indulni kozuletek.

Hozzászólás

• Én inkább mégis csak 2500$-t fizetek be mert a prémium számlán jobb a spread micro lotozni amúgy sem akarok ráadásul nagyobb pénzzel konnyebb kockázatot kezelni.

Hozzászólás

• Hogy mindenkinek egyenlo esélye legyen (csak a versenyben résztvevo számlákon) még az 1.000 USD-t befizeto ugyfelek is prémium számla kondícióit kapják majd!

Viszont nagyobb tokével igaz hogy jobban tudsz kockázatot kezelni.

Hozzászólás

• Sokan mondják hogy azért nem indulnak a versenyen mert úgy gondolják hogy úgyse nyernek, meg hogy túl kevés a pénzuk ahhoz hogy nagy profitot csináljanak.

CSAK A PROFIT % SZÁMÍT!

Tehát ha 1.000$-ból csinálsz 1.500$-t a 4 hónap alatt az 50% profit.
                        Míg ha valaki 50.000$-ból csinál 70.000$-t a 4 hónap alatt az 40% profit.

Vagyis a profit mérete NEM SZÁMÍT! csak a 5-os aránya az ossz befizetett tokéhez.

Nyugodtan induljon mindenki. Igazi verseny igazi nyereménnyel!
                        Az elozo (demo) verseny gyoztese is megkapta a 30.000$ nyereményt.
                        Jelentkezni már lehet!

Hozzászólás

• Már csak 3.5 hét és indul a verseny.
                          Akik már regisztráltak lassan utalhatják a pénzt a szamla feltoltéshez.
                          Aki még nem regisztrált itt az ido!

Hozzászólás

• Újdonság!
                            A mai naptól lehet demó számlát nyitni az MT5-platformmal.
                            A weboldalunkon csak válassza ki mindenki hogy MT5 az MT4 helyett.

A platform letoltése:
                            http://www.ironfx.com/en/downloads/mt5

A terv az hogy az év végére lehet élesben is kereskedni az MT5-el nálunk.

Hozzászólás

• Mt5ben van tickenkénti adattárolás? Vagy ott is csak a perces adatokat láthatjuk?

Hozzászólás

• ennek utána nézek mert még nem sokat használtam az MT5-ot.

Hozzászólás

Working...
                                X