Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És itt merül fel gyorsan két kérdés:

- Mikortól érvényes ez az új szabályzat?
    - Bónusz nélküli számlára is ugyanez a feltétel érvényes, hogy sima gyanúra/bemondásra törölhettek bármilyen nyerő pozit?

Zoltán! Még ha bele is kezdesz az elkerülhetetlen mellébeszélésbe kérlek tisztelettel egy dátum és egy igen/nem legyen benne a fenti kérdésekre. Adok egy tippet: Ne úgy kezdd, hogy csak az arbitrázsolóknál alkalmazzátok, a többieknek nincs félnivalója, mert jópárszor mentetek már mellé csúnyán (vissza lehet olvasni).
    a szabályzat nem új, azóta érvényben van mióta bónuszt adunk az ugyfeleknek.
    ha az ugyfél nem vesz igénybe bónuszt akkor ez a kitétel nem vonatkozik rá

Hozzászólás

• Európa vezető kereskedője, Birger Schäfermeier által tartott Ingyenes szeminárium

Újra meghívtuk Birger Schäfermeier-t Magyarországra!

Ezúttal az eloadás nyílt, lesz így nem csak az IronFX akív kereskedoi vehetnek részt rajta, hanem mindenki aki regisztrál az alábbi oldalon!
      A regisztrálók telefonos megerosítést fognak kapni egy számlamenedzsertol.

• 2015. Február 27- Éles kereskedés, több stratégia bemutatásával
      • 2015. Február 28 - Tőzsde-pszichológia, kereskedési stratégiák kielemzése
      A Szeminárium Helyszíne: Aquaworld Resort Budapest, Íves út 16. 1044
      A Szeminárium Időpontja: 09:00-17:00 mindkét napon

http://www.ironfx.com/hu/lp/hungaria...er-seminar2015

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ez eddig is ott volt a felhasználási feltételekben... másrészt ha nem élsz vissza a bónussszal akkor nem kell aggódnod
        Pontosan tudod hogy nem volt hiszen pár napja tettétek bele.

Hozod a formád, hazudsz mint mindig.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Pontosan tudod hogy nem volt hiszen pár napja tettétek bele.

Hozod a formád, hazudsz mint mindig.
          Pontosan tudod hogy benne volt csak eddig nem olvastad el rendesen!
          Egyébként nem tudom miért aggódsz... Te rendesen kereskedsz nemde?

Hozzászólás

Pontosan tudod hogy benne volt csak eddig nem olvastad el rendesen!
            Egyébként nem tudom miért aggódsz... Te rendesen kereskedsz nemde?
            Nálatok sehogy sem kereskedek, nem kell aggódnod. Nem szeretem a sok "újrajegyzés" hibaüzenetet és a több másodperces teljesülési időket.

Másold már be ide a decemberi TC -t, és nézzük meg hogy benne volt e az a pont ami arra utal hogy elvehetitek a profitot.

Hozzászólás

úgy látom a pozíciód ott teljesult ahol szeretted volna?
              az SL szint és a zárási árfolyam egyezik... szóval mi a probléma?
              kérlek írd meg nekem részletesen e-mailben
              Stopomat a "visszajövő" ár vette ki. Ha nem jön vissza, akkor is ott teljesül, ahol eredetileg volt?
              Egyáltalán, hogy lehet az, a stopot átugorja az árfolyam, miközben azon az áron volt árfolyam jegyzés?

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Stopomat a "visszajövő" ár vette ki. Ha nem jön vissza, akkor is ott teljesül, ahol eredetileg volt?
                Egyáltalán, hogy lehet az, a stopot átugorja az árfolyam, miközben azon az áron volt árfolyam jegyzés?
                elkuldod nekem a számla számodat és a pozíció sorszámot is?
                megnézetem

de ha van árjegyzés normál kereskedési korulmények kozott akkor mindig ott teljesul az SL szint ahol kéred

Hozzászólás

elkuldod nekem a számla számodat és a pozíció sorszámot is?
                  megnézetem

de ha van árjegyzés normál kereskedési korulmények kozott akkor mindig ott teljesul az SL szint ahol kéred

Köszi! Átküldöm. Azért furcsa, mert nem volt semmi nagyobb mozgás.

Click image for larger version

Name:	SpreadRecorder.png
Views:	2
Size:	73,5 KB
ID:	151046

Hozzászólás

• http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com

érdemes elolvasni, a kommenteket főleg
                    engem nem győzött meg ez a 2,5 csillag se
                    (az én brokim 5 csillagos , kevesen szavaztak de ez is azt bizonyítja hogy nincs sok gond vele, különben kapta volna az ívet)

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com

(az én brokim 5 csillagos , kevesen szavaztak de ez is azt bizonyítja hogy nincs sok gond vele, különben kapta volna az ívet)
                      Vigyázz, mert jön Zoltán (és ráfázol'tán ), aztán megmondja, hogy ez is csak az összeesküvés része az Iron ellen...

Hozzászólás

• Tényleg, amit Zoli mond az mindig igaz, ki vagyok én hogy mást állítsak

Hozzászólás

Én még nem jutottam odáig sem:
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

egy magánkézben levo weboldal aminek a tulajdonosa pénzt kér tolunk azért hogy a rosszmájú megjegyzéseket levegye...

nem kívánunk az itteni bejegyzésekre reagálni

a magyar ugyfelek véleményét / kérdését szivesen megválaszolom itt vagy e-mialben

Hozzászólás

• Talán igaz hogy pénzért törlik, leveszik, de attól még lehetnek igazak azok a rossz vélemények.
                              Megértem az iront, lehet hogy annyi rossz véleményt kéne levetetni hogy az nagyon sokba fájna neki, ezért nem akar foglalkozni ezzel.
                              Mellesleg ismerősök ezek a panaszok, itt is előfordultak a fórumon, bónusz ráfogásos elvevés...
                              Ha ezen a fórumon is levennék a rossz véleményeket pénzért, akkor nem is lenne az iron topic 3/4 e.

Hozzászólás

a szabályzat nem új, azóta érvényben van mióta bónuszt adunk az ugyfeleknek.
                                ha az ugyfél nem vesz igénybe bónuszt akkor ez a kitétel nem vonatkozik rá
                                Zoltán! Biztos vagy benne, hogy amióta bónusz létezik nálatok ez a mondat szerepelt a feltételek között? Nézz már utána pontosan légyszíves! Idézem:

"ha az IronFX gyanítja vagy okkal fedltételezni, hogy az Ügyfél vagy a Közvetítő Bróker visszaélt, vagy megkísérelt visszaélni a jelen ajánlattal, vagy rosszhiszeműen járt el, az IronFX fenntartja magának a jogot, hogy saját belátása szerint töröljön minden szabálytalan kereskedési tevékenységgel generát profitot"

Hozzászólás

Working...
                                X