Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• egyáltalán ki az a Közvetítő Bróker? arra most ki sem térnék, hogy kicsit más a gyanú, vagy az okkal feltételezés

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      egyáltalán ki az a Közvetítő Bróker? arra most ki sem térnék, hogy kicsit más a gyanú, vagy az okkal feltételezés
      Akik ajánlói linkeken keresztül próbálják a brókerhez terelni az ügyfeleket. Az általuk beszervezett ügyfelek után vagy "fejpénzt", vagy forgalom utáni jutalékot kapnak.

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoltán! Biztos vagy benne, hogy amióta bónusz létezik nálatok ez a mondat szerepelt a feltételek között? Nézz már utána pontosan légyszíves! Idézem:

"ha az IronFX gyanítja vagy okkal fedltételezni, hogy az Ügyfél vagy a Közvetítő Bróker visszaélt, vagy megkísérelt visszaélni a jelen ajánlattal, vagy rosszhiszeműen járt el, az IronFX fenntartja magának a jogot, hogy saját belátása szerint töröljön minden szabálytalan kereskedési tevékenységgel generát profitot"
        igen ez teljesen biztos hogy benne volt eddig is.
        a megfogalmazás lehet donként változott mert néha lecseréljuk a szakfordító irodákat, de a lényege az ugyanaz.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          igen ez teljesen biztos hogy benne volt eddig is.
          a megfogalmazás lehet donként változott mert néha lecseréljuk a szakfordító irodákat, de a lényege az ugyanaz.
          Nem bírod ki hazudozás vagy "jóhiszemű tájékozatlanság" nélkül ugye? Nézzük az angol nyelvű verziót:

"In addition to the above, if IronFX suspects or has reason to believe that a Client and/or Introducing Broker has abused or attempted to abuse the terms of this Offer or has acted in bad faith, IronFX reserves the right, at its sole discretion, to cancel any profits generated from such irregular trading activity."

Megmagyaráznád mi a különbség gyanítás és az okkal feltételezés között? Szerintem vedd igénybe a híres jogi osztály segítségét, mert nagyon fogós a kérdés és én konkrét választ szeretnék kapni (gondolom nem vagyok ezzel egyedül).

Valamint továbbra is várom (ez a 3. kísérlet) a választ arra, hogy mikor került bele a szabályzat 18. pontjába ez a mondat...

Hozzászólás

• Január 21-én indítottam egy kifizetési kérelmet Skrillre amit 23-án dolgoztak fel és ma kaptam meg .
            "A Skrillre történő kifizetési kérelmeket 24 órán belül feldolgozzuk" idézet Németh Zoltántól

Esetemben a feldolgozás több mint 24 óra volt a teljesítés 6 nap a hétvégével együtt.Kíváncsi leszek a 2-5 napos banki átutalás amit ma indítottam hány hetet vesz majd igénybe.
            Ha a saját maga szabta feltételeket sem tartja be az iron akkor mire számítsunk.

Hozzászólás

• Sztem a gyanítás az hasra ütés szerű ,az okkal feltételezett pedig bizonyítható.De sztem egy károsult sem kapot bizonyítékot az irontól,akine leemeltek a számlájáról pénzt,csak odaszúrták a szabályzat pár pontját és ennyi mehetsz ahová akarsz.Az emberek joggal várják el szerintem a " világelső " brókercégtől hogy korrekt legyen,ha igaza van akkor nem tart semeddig bemutatni a bizonyítékot,de az sajnos nincs.pffff kritikán aluli lett a " világelső"

Hozzászólás

• Lali75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Január 21-én indítottam egy kifizetési kérelmet Skrillre amit 23-án dolgoztak fel és ma kaptam meg .
                "A Skrillre történő kifizetési kérelmeket 24 órán belül feldolgozzuk" idézet Németh Zoltántól

Esetemben a feldolgozás több mint 24 óra volt a teljesítés 6 nap a hétvégével együtt.Kíváncsi leszek a 2-5 napos banki átutalás amit ma indítottam hány hetet vesz majd igénybe.
                Ha a saját maga szabta feltételeket sem tartja be az iron akkor mire számítsunk.
                A nagyobb összegű kifizetéseket csúsztatják. Skrillnél ez könnyen tettenérhető lévén azonnali - be is szüntették-, viszont a banki kiutalásokat könnyen tudják feltűnés nélkül késleltetni.

Volt nemrég olyan eset ahol a késés miatti érdeklődésre azt válaszolták hogy a pénzügyi osztály túlterhelt a rengeteg új számlanyitás miatt. Majd az account manager sokat sejtetően azt mondta hogy célszerűbb lenne több, kisebb részletben kiutalni...

A nagy kérdés: piramis vagy nem piramis?

Hozzászólás

• Csak azért beregisztráltam, hogy leírjak ide pár gondolatot.
                  1.Németh Zoli az ország mesemondója, szerintem a politikai pályán is megállná a helyét.
                  2. Shortosgyula meg az ország legnagyobb bónusz hedgere, aki szeret oda szarni, ahol etetik

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak azért beregisztráltam, hogy leírjak ide pár gondolatot.
                    1.Németh Zoli az ország mesemondója, szerintem a politikai pályán is megállná a helyét.
                    2. Shortosgyula meg az ország legnagyobb bónusz hedgere, aki szeret oda szarni, ahol etetik
                    TOP comment of the day...

Hozzászólás

• Figyelem!

Február 1-tol változik a bónusz rendszerunk, minden tekintetben.
                      Aki még szeretné kihasználni a 60%-ot Januárban az megteheti a hónap végéig...

Hozzászólás

• Spreadeket mikor csökkentitek? /elvárosom: 0-2 pip minden devizapáron. /
                        Új számlanyitóknak 1000USD ajándék.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Figyelem!

Február 1-tol változik a bónusz rendszerunk, minden tekintetben.
                          Aki még szeretné kihasználni a 60%-ot Januárban az megteheti a hónap végéig...
                          Jön megint a 100-as?

Más kondi is változik esetleg, vagy a swap marad?

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Spreadeket mikor csökkentitek? /elvárosom: 0-2 pip minden devizapáron. /
                            Új számlanyitóknak 1000USD ajándék.
                            A termékunk elég versenyképes nem kell változtatni rajta...

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Jön megint a 100-as?

Más kondi is változik esetleg, vagy a swap marad?
                              sokan orulni fognak a változtatásnak sokan pedig nem...
                              majd meglátjuk melyik csapatban lesznek tobben

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Csak azért beregisztráltam, hogy leírjak ide pár gondolatot.

Ez mekkora már! ment a hírnévpont!

Hozzászólás

Working...
                                X