Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azért beregisztráltam, hogy leírjak ide pár gondolatot.
    1.Németh Zoli az ország mesemondója, szerintem a politikai pályán is megállná a helyét.
    2. Shortosgyula meg az ország legnagyobb bónusz hedgere, aki szeret oda szarni, ahol etetik
    Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora már! ment a hírnévpont!
    Nekem is szerzett pár vidám percet

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Shortosgyula meg az ország legnagyobb bónusz hedgere, aki szeret oda szarni, ahol etetik
      én bírom őt

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak a profit kéne, karácsonyra jól jönne az a 800usd, amit kérnék, de semmi. Írtam a kapcsolattartómnak, még telefonon is beszéltünk, ígéreteken kívül nem kaptam semmit. Mikor fogok ajándékokat venni? Majd a fa alá beteszek egy cetlit, hogy sorry anya, de az iron lenyúlta a pénzem?!
        majd kicsit később:

erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csinálsz havi 2 kört 4-5 párral oszt' jóvvan, nem elég 26-28e$/hó?
        Csak nekem tűnik úgy hogy erla az orrunknál fogva vezet minket?

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          majd kicsit később:

Ez az utóbbi hozzászólás valamiből ki lett emelve. A teljes szöveg kellene, de emlékeim szerint nem magáról írt. Én így nem látok "félrevezetést", miért tenné?

Hozzászólás

• Ironfx chat segít ..... Már ha tud.

27-én indítottam kifizetési kérelmet banki átutalással és még nincs feldolgozva.
            A honlapon: "Visszautalási idő: 1 munkanapon belül feldolgozzuk a kérést,de bankjától függően 3-5 munkanapig tart míg az összeget jóváírják a bankszámláján "

Ervin Hollo Thu, 01/29/15 08:51:51 am UTC

Üdvözlöm, XY! Miben segíthetek?

XY 08:53:02 am

Üdvözlöm! Mennyi időt vesz igénybe egy kifizetési kérelem banki átutalással történő feldolgozása?

Ervin Hollo 08:53:53 am

Pillanat és nézem a számláját
            xxxxx USD?

XY 08:55:04 am

igen

Ervin Hollo 08:56:04 am

az még folyamatban van

XY 08:56:38 am

nem kaptam választ a kérdésemre

Ervin Hollo 08:56:44 am

nem tudom, pontosan, mivel a pénzügyesek intézik a kifizetéseket.

XY 08:58:25 am

Akkor ki tudja a választ a kérdésre hogy mennyi ideig tart egy kifizetési kérelem feldolgozása banki átutalással,általában

XY 08:59:07 am

Nézze ez ügyfelenként változhat. Általában 1-2 nap.
            amennyiben a dealing vizsgálja a számlát, úgy lehet több idő is.
            a pénzügy email címét meg tudom adni: funding@ironfx.com

XY 09:00:29 am

A számlámat vizsgálják?

Ervin Hollo 09:00:39 am

Vannak rutin és direkt ellenőrzések esetenként.
            Azt én nem tudom, csak azt mondom, hogy ilyen okból kifolyólag csúszhat a dolog.

XY 09:02:42 am

Köszönöm,további szép napot!

Ervin Hollo 09:03:01 am

Nagyon szivesen, Köszönöm, Önnek is!

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              majd kicsit később:

Szia Krőzus!

Aha, igen, csak neked tűnik úgy, a többieknek nem. Elmondom miért nem. Azért, mert a többieknek, veled ellentétben sikerült elsajátítaniuk az értől olvasás készségét az általános iskola 2-3-ik osztályában és/vagy a Jóisten megáldotta őket megfelelő mennyiségű ésszel ahhoz, hogy legalább olvasni tudjanak, neked csak annyi jutott (lehet rossz sorban álltál anno), hogy nyomkodni tudd a ctrl+v-t és ctrl+c-t. De természetesen ez nem baj, hiszen így is aktív tagja vagy a közösségnek, látom nem ez volt az első hozzászólásod. Csak így tovább, sok sikert kívánok a munkádhoz, legyen sikeres bármi, amibe belefogsz, viszont egy népi megfigyelést megosztok veled így a hozzá(d)szólásom végén : a zsíroskenyér mindig pofára esik. :-)

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                IronFX-nél azt írják, hogy

[ATTACH]7228[/ATTACH]
                Köszi Gábor! Én ezt várom a cégtől, ahová a pénzemet tettem. Egy fokkal nyugodtabb vagyok (de persze mindig az jön ami még nem volt... ).

Hozzászólás

• Lali75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ironfx chat segít ..... Már ha tud.

27-én indítottam kifizetési kérelmet banki átutalással és még nincs feldolgozva.
                  A honlapon: "Visszautalási idő: 1 munkanapon belül feldolgozzuk a kérést,de bankjától függően 3-5 munkanapig tart míg az összeget jóváírják a bankszámláján "
                  Kedves Lajos,

Amint te is tudod visszaéltél a bónusszal, szóval mindenképpen kivizsgáljuk a számlát kiutalás elott, és természetesen addig nem utalunk.

Mellesleg 27-én délután kaptam Toled egy levelet arról amiben visszaigazolod hogy megérkezett a pénzed...

Hozzászólás

• Tisztelt Németh Zoltán!
                    Mint már említettem nem követtem el amivel vádol a cég,nem bizonyítottátok felém az igazatokat mert nem is tudjátok mert nem követtem el semmit.Az a levelem a Skrillre történő kifizetésemről szólt amit a kérelemtől számított 5. napon kaptam meg.Jelenleg a banki átutalás feldolgozási ideje /nem a teljesítési ideje / nem stimmel az általatok a honlapon közzétettekkel.

Hozzászólás

• Lali75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tisztelt Németh Zoltán!
                      Mint már említettem nem követtem el amivel vádol a cég,nem bizonyítottátok felém az igazatokat mert nem is tudjátok mert nem követtem el semmit.Az a levelem a Skrillre történő kifizetésemről szólt amit a kérelemtől számított 5. napon kaptam meg.Jelenleg a banki átutalás feldolgozási ideje /nem a teljesítési ideje / nem stimmel az általatok a honlapon közzétettekkel.
                      természetesen nem is fog stimmelni az esetedben
                      én orulnék a helyedben hogy a pénzt megkapod és nem fagyasztjuk be a szamládat pár hónapra ahogy a kínaiakkal tettuk...

Hozzászólás

• Szóval ez várható el a "világelsőtől". Nincs több hozzá fűzni valóm.

Hozzászólás

• Tisztelt Zoltán!

Le írnád pontosan,hogy hogyan is lehet visszaélni a bónusszal ami miatt befagyasszátok vagy törlitek az addigi felhalmozott nyereséget a számlán!
                          Köszönöm!

Hozzászólás

• alkonya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tisztelt Zoltán!

Le írnád pontosan,hogy hogyan is lehet visszaélni a bónusszal ami miatt befagyasszátok vagy törlitek az addigi felhalmozott nyereséget a számlán!
                            Köszönöm!
                            Ha leírja, akkor mindenki azzal fog próbálkozni Ha nem írja le, akkor meg lecsalózzák

Igazi 22-es csapdája

Hozzászólás

• le kéne pedig írni, mi tilos, csak így lehetne egyértelmű

Hozzászólás

• Nagyon egyszerű a válasz, bónusz átjátszássa másik számlára, ami lehet az ironnál, vagy külső számlán is. Tudomásom szerint rengetegen csinálják, és azok sírnak itt a legjobban, akiknek vaj van a füle mögött. Szerintem nem hülyék annyira az ironnál, hogy ezzel ne lennének tisztában.

Hozzászólás

Working...
                                X