Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyszerű a válasz, bónusz átjátszássa másik számlára, ami lehet az ironnál, vagy külső számlán is. Tudomásom szerint rengetegen csinálják, és azok sírnak itt a legjobban, akiknek vaj van a füle mögött. Szerintem nem hülyék annyira az ironnál, hogy ezzel ne lennének tisztában.
    dik mán, hogy lehet átjátszani? különben azt nagyon hamar levágtam, hogy aki itt siránkozik, az tuti csinálja

Hozzászólás

• skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha leírja, akkor mindenki azzal fog próbálkozni Ha nem írja le, akkor meg lecsalózzák

Igazi 22-es csapdája
      Hamarosan nem lesz rá lehetoség, szóval nem kell senkinek sem ellenorizni a számláját...

Hozzászólás

• POZITÍV TAPASZTALAT!
        Ez az első napom a fórumon, de az utolsó is! Pozitív tapasztalatokat senki nem ír!

Kb 15éve kereskedem, ebből kb 2 éve az Ironnál. Amióta vannak bónuszok, szinte minden hónapban fel is használtam! Volt olyan amikor elbuktam, de volt amikor annyi nyereség volt rajta, hogy a pluszt visszautaltam és a maradékkal, új alszámlával új bónuszt igényeltem. Mindig megkaptam a pénzt és soha nem vették el a bónuszt! Pedig nagy lot mennyiségeket kötök, akár gyanús is lehetnék. Csak sokan azt nem fogják fel, hogy mire való a bónusz!

Na most leírom: Van 1000usd a számlán, erre kapsz 60%-ot, akkor 1600 lesz. 1Lot nyitása esetén( eur/usd), ha nem kapnál bónuszt, akkor 100pipet bírna ki a számlád ha ellened megy! Bónusszal ez 160 pipre növekszik! Ez a lényeg, hogy amikor ellened megy az árfolyam és már elfogyna a saját pénzed, akkor a brókercég van olyan rendes és mellé tesz még 60%-ot arra, hogy megforduljon az árfolyam! Ha ezeket a kilengéseket jól össze tudod hangolni a számlád méretével akkor ott a nyereség! Erre való a bónusz!

Egyébként tényleg sok brókercéget kipróbáltam korábban és egy idő után rájöttem, hogy nem a bónusz a lényeg, hanem hogy a megkeresett pénzt azt visszakapd! Ha e mellé még kapsz bónuszt is, akkor az ilyen céget nagyon meg kell becsülni, nem pedig visszaélni a lehetőséggel. Soha semmi próblémám nem volt az Ironnal, 1-2 nap alatt ott van a pénz a számlámon. Azzal a 2-3 devizapárral amivel kereskedek soha nem volt gond. Az ügyintézés és a kapcsolattartom nagyon normális! Úgyhogy csak ajánlani tudom a céget bárkinek!

Aki meg hülye a kereskedéshez és nem tud pénzt csinálni csak azzal, hogy csal a bónusszal, az ne csodálkozzon, ha a fagyi néha visszanyal!

Hozzászólás

• Nyereséges eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          POZITÍV TAPASZTALAT!
          Ez az első napom a fórumon, de az utolsó is! Pozitív tapasztalatokat senki nem ír!

Kb 15éve kereskedem, ebből kb 2 éve az Ironnál. Amióta vannak bónuszok, szinte minden hónapban fel is használtam! Volt olyan amikor elbuktam, de volt amikor annyi nyereség volt rajta, hogy a pluszt visszautaltam és a maradékkal, új alszámlával új bónuszt igényeltem. Mindig megkaptam a pénzt és soha nem vették el a bónuszt! Pedig nagy lot mennyiségeket kötök, akár gyanús is lehetnék. Csak sokan azt nem fogják fel, hogy mire való a bónusz!

Na most leírom: Van 1000usd a számlán, erre kapsz 60%-ot, akkor 1600 lesz. 1Lot nyitása esetén( eur/usd), ha nem kapnál bónuszt, akkor 100pipet bírna ki a számlád ha ellened megy! Bónusszal ez 160 pipre növekszik! Ez a lényeg, hogy amikor ellened megy az árfolyam és már elfogyna a saját pénzed, akkor a brókercég van olyan rendes és mellé tesz még 60%-ot arra, hogy megforduljon az árfolyam! Ha ezeket a kilengéseket jól össze tudod hangolni a számlád méretével akkor ott a nyereség! Erre való a bónusz!

Egyébként tényleg sok brókercéget kipróbáltam korábban és egy idő után rájöttem, hogy nem a bónusz a lényeg, hanem hogy a megkeresett pénzt azt visszakapd! Ha e mellé még kapsz bónuszt is, akkor az ilyen céget nagyon meg kell becsülni, nem pedig visszaélni a lehetőséggel. Soha semmi próblémám nem volt az Ironnal, 1-2 nap alatt ott van a pénz a számlámon. Azzal a 2-3 devizapárral amivel kereskedek soha nem volt gond. Az ügyintézés és a kapcsolattartom nagyon normális! Úgyhogy csak ajánlani tudom a céget bárkinek!

Aki meg hülye a kereskedéshez és nem tud pénzt csinálni csak azzal, hogy csal a bónusszal, az ne csodálkozzon, ha a fagyi néha visszanyal!
          Jé, már ezen a fórumon is ez történik?!
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Már vártam ki csapja le a magas labdát, aki nem tud angolul azokért itt a lényeg:
            Egyes brókercégek saját beépített emberei jókat írnak a cégről.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Már vártam ki csapja le a magas labdát, aki nem tud angolul azokért itt a lényeg:
              Egyes brókercégek saját beépített emberei jókat írnak a cégről.
              Nem ártana újragondolni az új regisztrálók hozzászólási jogát.

Hozzászólás

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jé, már ezen a fórumon is ez történik?!
                Ez nem igaz. AZ FPA hazudik!

Hozzászólás

• Zoli szerint legalább is
                  Zoli szavahihetőségéről meg nem is akarok beszélni.

(egyébként régi tagok közt is lehetnek beépítettek)

Hozzászólás

• Ugyan már, nincs ebben újdonság.

Ez megy évek óta. Nickneves regisztráció egyszer-többször, ügyes marketing, manipulált sikertörténetek, egyik brókert, vagy oktatót fantom rajongók istenítik, a másikat elássák, a konkurenciát kitiltják…

A kezdők csak kapkodják a fejüket. De jól szórakozunk, nem?
                    https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• eleve aki azt az übergáz hasonlatot használja, hogy a fagyi visszanyal, kitiltani

Hozzászólás

• Érdekes, két év alatt nem jutott eddig eszébe megvédeni őket, pedig sok kritika érte. Ez komolyan elgondolkodtat.
                        Ha az én brokimat támadnák azonnal védeném ha nincs igaza a tagnak, mert eddig elégedett vagyok.
                        Hihetetlen hogy 15 év után Iron a legjobb amit tudott találni.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

(egyébként régi tagok közt is lehetnek beépítettek)
                          Rendben bevallom. Engem anno a Balog Laci vett rá, hogy hájpoljam majd a dvd ****nesszét, de most megromlott a kapcsolat, ezért szép lassan kipakolok minden infot a stratijáról hacsak meg nem kapom dvdizomizoformátumbanakockasseggukukacgenyapontcom ra
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Nyereséges eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            POZITÍV TAPASZTALAT!
                            Ha te magad lennél Warren Buffett is akár, és elsőre nem valami itteni hangulatú, dögöljönmegmindenbroker beírást nyomnál, akkor is lehülyéznének.
                            Itt ez a pálya (tisztelet a kivételnek!).

Pozitív tapasztalat bármiről? Normális vagy??? Itt???

Ide akkor kell belépni, ha mások baromságain akarsz röhögni, ha van időd elszórakozni azon, hogy kik, hogyan gyilkolják egymást szavakkal. Ha azt akarod megtapasztalni, hogy mit jelent az értelmetlen időpocsékolás, a céltalan írogatások, és az érdemtelen viták.
                            Ha van időd, energiád arra, hogy kiszűrd azt a pár elejtett mondatot, a tömérdek hülyeség közül, ami neked segíthet az életben.
                            Akkor gyere ide, ha élvezed azt, hogy emberek képesek egy kanál vízben megfojtani a másikat, vagy ha tetszik az, ahogy azonos érdekeket képviselve egymás seggét nyalják... Na, akkor, csakis akkor kell ide járni!

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              vagy ha tetszik az, ahogy azonos érdekeket képviselve egymás seggét nyalják... Na, akkor, csakis akkor kell ide járni!
                              Te most a meseautós bónuszbrigádra gondoltál??
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• - Kérem, oszoljanak! Nincs itt semmi látnivaló!
                                - De mégis, elmondaná mi történt? Mi ez a riadalom?
                                - Valami built-in poszter ön- és közveszélyes módon egetrengető baromságokkal és hazugságokkal hadonászott itt össze-vissza, de már ártalmatlanítottuk, kérem nyugodjanak meg.
                                - Jaj, már hogyan legyünk nyugodtak?! Hisz ez bármikor újból megtörténhet!
                                - Sajnos ebben önnek teljesen igaza van. De úgy tűnik, ezt a mostani ámokfutást sikerült megállítani.
                                - És mit tehetünk, ha újból megtörténik ez a borzalom?
                                - Nem mondhatok mást, próbáljanak meg uralkodni magukon, és szelíden küldjék el az ilyen kellemetlen figurákat a büdös francba.
                                - Óh, köszönöm.
                                - Nagyon szívesen, igazán nincs mit. Kérem oszoljanak! Nincs itt semmi látnivaló!

Hozzászólás

Working...
                                X