Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem muszáj bónuszt igényelni, akkor nem vehetik el a profitot.
    Az ecn számlatípusra úgyse hiszem hogy adnak.

Hozzászólás

• A képlet egyszerű. Rájöttek, hogy a bónusz egy óriási nagy bukta nekik, viszont ha azt mondanák, hogy innentől kezdve nincs, az túl nagy presztízsvesztést okozna, így inkább a feltételek buherálásával operálnak. Ezzel talán a figyelmetlenebb versenyzőktől még lehet némi zsét visszaszerezni. A kínaiak meg túlságosan vérszemet kaptak, így őket alapból kizárták ebből a játékból.
      www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem muszáj bónuszt igényelni, akkor nem vehetik el a profitot.
        Az ecn számlatípusra úgyse hiszem hogy adnak.
        Ez teljes mértékben igaz.
        Viszont bónusz nélkül nem túl versenyképes a kínálat, főleg nem az ECN(-szerű) számla, amit, valljuk be, klaszisokkal jobb feltételekkel lehet másohol találni.
        Mint a múltkori CHF "balhé" is megmutatta nem sok ECN számlás ügyfelük van, de a cég sem erőlteti a dolgot. Az nem hoz annyit mint az ügyfelek veszteségét eltenni, sőt a múltkorihoz hasonló esetben a brókercégnek is termelhet hatalmas mínuszokat.
        www.forexrobotworld.net

Hozzászólás

• Kíváncsi lennék ezt ki készítette. Nemrég találtam rá a neten.

https://www.youtube.com/watch?v=43Qo...ature=youtu.be
          www.forexrobotworld.net

Hozzászólás

• Forex Robot World eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ... correlated currencies...
            ez azért elég gumiszabály, mert mi az h korreláló devizapár? mi az az érték, ami korrelációnak számít? 80%90%? ezen az alapon szinte bármelyik párra rá lehet fogni h egy bizonyos időszakban korrelált a másikkal pl, 75%-ban...ez azért elég mókás.

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ez azért elég gumiszabály, mert mi az h korreláló devizapár? mi az az érték, ami korrelációnak számít? 80%90%? ezen az alapon szinte bármelyik párra rá lehet fogni h egy bizonyos időszakban korrelált a másikkal pl, 75%-ban...ez azért elég mókás.
              Na jó, most már én is kezdek kissé ideges lenni… Jelenleg 8 páron kereskedek, és közöttük van pl. az EURUSD és az USDCHF, amelyek nem kicsit korrelálnak és néha egyszerre is benyílhatnak rajtuk pozíciók. Régi, 100%-os bónuszom van. Akkor most én vagyok a csalók kiváló példája? Vagy csak akkor leszek az, amikor duplázok és szeretném, ha kifizetnének?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Vagy csak akkor leszek az, amikor duplázok és szeretném, ha kifizetnének?
                Persze!
                (Bocs! )

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Persze!
                  (Bocs! )
                  Hát köszi

Mindegy, körülnézek, milyen lehetőségek vannak brokiügyben, mert utálnám, ha nyaralás előtt azzal lepnének meg, hogy nem vehetem ki a nyereséget... Ha töröltetem a bónuszt, akkor meg már semmivel sem jobbak a többi brokinál, sőt, meglehetősen drágák.
                  Meglátjuk, ha maradok, és nem fizetnek, botrányt csinálok. Ha fizetnek, azt is meg fogom írni (ha érted, mire gondolok Zoli ).

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Na jó, most már én is kezdek kissé ideges lenni… Jelenleg 8 páron kereskedek, és közöttük van pl. az EURUSD és az USDCHF, amelyek nem kicsit korrelálnak és néha egyszerre is benyílhatnak rajtuk pozíciók. Régi, 100%-os bónuszom van. Akkor most én vagyok a csalók kiváló példája? Vagy csak akkor leszek az, amikor duplázok és szeretném, ha kifizetnének?
                    Na, kéremszépen pontosan erről van szó. Lehetsz te a világ legbecsületesebb kereskedője, bármikor az IronFx gyanúja martalékává válhatsz. Egy dolog, hogy mi van, és egy egészen más dolog, hogy az IronFx mit gyanít. Jogorvoslatnak helye pedig nincs, hisz aláírtad a szerződést (amit természetesen a kereskedők bevonásával, konszenzus alapján fogalmaztak meg ).
                    Mindenkinek további nyugodt kereskedést kívánok az IronFx gyanújának árnyékában.

Hozzászólás

• Eloszor is a Bónuszt NEM kotelezo igénybe venni.

Lehet Live Fix Spread és Live Floating Spread számlát nyitni melyen be állíthatja minden ugyfél elore hogy "NO Bonus" így NEM lesznek figyelve a bónusszal való visszaélés miatt.
                      Valamint lehet STP/ECN számlán is kereskedni ahol szintén nincs bónusz.

A továbbiakban 2 kulon bónuszunk van melyeket NEM tudnak az ugyfelek egyszerre igénybe venni. Csak az egyik bónuszt tudja valaki használni egy adott hónapban. Mindkét bónusznak más es más a felhasználási feltétele...

100% sharing bonus maximum 10.000$-ig
                      Csak Live Fix Spread és Live Floating Spread számlán lehet igényelni.

Itt minde a veszteségbol mind a nyereségbol osztozik az ugyfél a céggel fele-fele arányban. (a profit megosztás felso határa 10.000$)

példa:
                      Adott egy 10.000$ befizetés +10.000$ bonus

- A kereskedés során 1.000 dolláros veszteség keletkezik, ami után az ügyfél pénze és a bónusz összege így módosul: 9.500 USD + 9.500 USD – a veszteségek megoszlanak.
                      - A kereskedés során 1.000 dolláros nyereség keletkezik, ami után az ügyfél pénze és a bónusz összege így módosul: 10.500 USD + 10.500 USD – a nyereségek megoszlanak.

(a profit megeosztás felso határa 10.000$)
                      tehát ha a fenti számlán 10.000$+10.000$Bonus az ugyfél +30.000$ profitot ér el akkor a profitból az IronFX-et csak 10.000$ illeti meg.
                      így kiutaláskor az ugyfél 10.000$ Alaprokét + 20.000$ profitot tud kiutalni.

40% Power bonus maximum 4.000$-ig
                      Csak Live Fix Spread és Live Floating Spread számlán lehet igényelni.

A veszteségbol részarányosan osztozik az Ugyfél és az IronFX (10/4 arányban)
                      A nyereségbol NEM kell osztozni.
                      (ugyanazok a feltételek mint a korábbi 60% bonus)

Hozzászólás

• Ezek szerint az megszünt, hogy a veszteség csak akkor oszlik meg, ha vesztségben van a számlánk a befizetéshez képest?

Például:

Befizettem 2000 dollárt, amiből lett a bonusszal 4000. Kereskedem, lesz összességében 6000 dollár, ami megoszlik 3000-3000 dollárra köztem és köztetek, a következő poziciónál lesz -1000 dollár veszteségem, ettől még a számlám nem került minuszba, így a régi feltételekkel nem menne a bonuszból a fele, de a jelnlegi bonusszal akkor ilyenkor is felezzük a veszteséget?

Remélem érthetően tettem fel a kérdést.

Gondolom, ha a profit feleződik, akkor a mindenkori veszteség is feleződik.

Hozzászólás

• Szacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ezek szerint az megszünt, hogy a veszteség csak akkor oszlik meg, ha vesztségben van a számlánk a befizetéshez képest?

Például:

Befizettem 2000 dollárt, amiből lett a bonusszal 4000. Kereskedem, lesz összességében 6000 dollár, ami megoszlik 3000-3000 dollárra köztem és köztetek, a következő poziciónál lesz -1000 dollár veszteségem, ettől még a számlám nem került minuszba, így a régi feltételekkel nem menne a bonuszból a fele, de a jelnlegi bonusszal akkor ilyenkor is felezzük a veszteséget?

Remélem érthetően tettem fel a kérdést.

Gondolom, ha a profit feleződik, akkor a mindenkori veszteség is feleződik.

A fent leírt példával élve, ha a számád osszességben profitban van akkor a profitot osztjuk el, ha veszteségben van akkor meg a veszteséget osztjuk el.
                          Ha a profitból vesztesz az NEM veszteség csak kevesebb a profitod, ergo kevesebbet osztunk meg.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Kérdésem van, mégpedig az, hogy a profit sharinges számlán elért profit fele az Ironé max 10.000$-ig, vagy a bónusz erejéig?

ELVI példa erre : depositolok 500$-t, amire adnak 500$-t, így lesz 1.000$-om, amivel trédelhetek. Nyerek és nyerek, csak nyerek és nyerek :-), a végén lesz mondjuk 23500$-om.
                            A bónusz volt 500$, tehát kiutalhatom a (deposit + profit - 2x kapott bónusz ) 22.500$-om, vagy csak deposit + profit - 10.000$(a profitsharing max összege) azaz 13.000$-t?

Én úgy vettem ki a T&C-ből, hogy a bónusz erejéig osztozunk, de a T&C-s példa és Zoli fenti példája nem tér ki erre az esetre, így -gondoltam- meg kell kérdeznem.

köszi!

Hozzászólás

• Ha beraksz pl 10 000-t akkor míg a nyereséged nem éri el a 10 000-t addig ugyanott vagy mintha nem lenne bónuszod:
                              10 000 a tőkéd + 10 000 b= 20 000 el tradelsz
                              nyereség, veszteség kétszer akkora, de felezi az Iron.

Vagyis ez egy késleltetett bónusz, ami azután számít hogy a bónusznak megfelelő összeget össze tradeled és levonja az Iron.

Kapok 10 000 bónuszt és ugyanennyit összenyerek, tehát csinálok belőle
                              20 000 et (10 profit, 10 bónusz), a nyert 10 et elveszi az Iron, a bónuszt meg meghagyja tradelni, tehát bebiztosítja magát.

Nekem ebből nincs veszteségem mert eleinte ugyanannyit nyerek és vesztek mintha nem lett volna bónusz. Viszont azután már megtarthatok minden nyereséget, minden jó utána.

Nekem tetszik

Hozzászólás

• Az Ironfx szerint ez a bonusz kijátszásának a bizonyítéka.A felső számla az enyém az alsó nem tudom kié.Semmi sem egyezik sztem.Sem az árfolyam sem a kötések időpontja sem a kötések száma és mérete.A profitom 14000$ lett de a másik számlán csak 10000$ a veszteség.Szerintetek?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X