Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jogos, mivel nem panaszkodik mindenki, ezért feltételezhető, hogy vagy a többi ügyintézőtök figyelemsebben járt el, vagy a program csak relatíve kevés fals jelet ad.

A lényegi kérdés viszont az, hogy miért ítéltétek hedgenek a fenti esetet, amikor jól láthatóan nem az. A nyitási időpontok teljesen eltérőek, a zárási időpontok pedig csak a gyors ármozgásnak köszönhetően közeliek. Még azt sem lehet mondani, hogy a két oldal nyitása közötti időszakban nem volt jelentős ármozgás....
    a lotméret majdnem ugyanaz és a nyitási árfolyam is kozel van egymáshoz, valamint a két kereskedo lakcim szerint 30km-re lakik egymástól, és annak aki "NEM a Lali" --> fogalma sincs a kereskedésrol...

de nem kell magyarázkodnom, a dontés végleges és a cég a szerzodési feltételek szerint járt el

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      annak aki "NEM a Lali" --> fogalma sincs a kereskedésrol...
      Ha ez is indok, akkor ti se vagytok brokercég. :-)
      Volt olyan kapcsolattartótok, aki a shortot rövidtávú pozinak fordította, meg amelyik a nagy kamatcsökkentés után is mesélte, hogy eurhufokat szokott pár napra tartani a swapért.

Budapesten meg pld. 30 kilométeren belül 2millió ember lakik + az ingázók. Vannak persze tanyák, ahol csak pár ezer.

Hozzászólás

és annak aki "NEM a Lali" --> fogalma sincs a kereskedésrol...
        jaaajjjjj, hát nem kell ahhoz annyira érteni....
        Látta hogy esik, vagy megy felfelé, aztán ha annyit tud hogy piros gomb az eladás, kék gomb meg a vétel, akkor az már félig meddig érti is a szakmát.
        Ennyit meg csak elmondtak neki.
        Lebecsülöd a Magyar tradereket!

Hozzászólás

a lotméret majdnem ugyanaz és a nyitási árfolyam is kozel van egymáshoz, valamint a két kereskedo lakcim szerint 30km-re lakik egymástól, és annak aki "NEM a Lali" --> fogalma sincs a kereskedésrol...

de nem kell magyarázkodnom, a dontés végleges és a cég a szerzodési feltételek szerint járt el
          ...valami még csak van mert ez kevésnek hangzik azért nekem is.....
          http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha ez is indok, akkor ti se vagytok brokercég. :-)
            Volt olyan kapcsolattartótok, aki a shortot rövidtávú pozinak fordította, meg amelyik a nagy kamatcsökkentés után is mesélte, hogy eurhufokat szokott pár napra tartani a swapért.

Budapesten meg pld. 30 kilométeren belül 2millió ember lakik + az ingázók. Vannak persze tanyák, ahol csak pár ezer.
            Pont nem Budapest-rol van szó hanem egy pár ezres kozségrol...
            de értelmetlen ezen tovább rágódni

Hozzászólás

Zoltan, hat persze hogy nem kell magyarazkodnotok (jogilag minden f@sza), eppen csak a jo hirnevetekrol van szo...
              Baromi sokan hasznaljak a bonuszt a strategiahoz, most komolyan rettegnunk kell, hogy mikor dob ki az algoritmusod egy hongkongit, akivel pont egy rugora jart az agyam (mondjuk csak forditva)?!
              Szeretnek hinni bennetek, de azt Te is atlatod, hogy most meggyozobbnek kellene lenned...

Hozzászólás

• Szerintem ahol ennyire nem lehet az ügyfél számára is értelmezhető pontosan definiálható szabályokat megadni az igénybevétel feltételeiről, azt nem szabad meghirdetni. Ilyet nem véletlen, hogy csak egy ciprusi brókercég engedhet meg magának a kispénzű ügyfelekkel szemben. Ők nem fognak még 1-2 ezer usd-ért sem pereskedésbe bonyolódni, mert egyszerűen túl sokba kerül. Szerintem ez "jogilag sem ****a" egyáltalán.
                Adnak egy kedvezményt amit utólag vissza akarnak vonni, tegyék, de csak ha konkrétan bizonyítható, konkrét szabályokat szegett valaki. Pláne, hogy a magas swap és spread költségeken keresztül igen komoly árat kell fizetni az "ingyenes" bónuszért!

Mindezt úgy mondom, hogy fogalmam sincs, hogy valaki a feltételezések szerint kereskedett vagy nem, de szerintem lényegtelen is!! Csak bizonyítékok birtokában lehet (és nem feltételezések) valaki ellen szankciókat alkalmazni.

Hozzászólás

• Adnil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zoltan, hat persze hogy nem kell magyarazkodnotok (jogilag minden f@sza), eppen csak a jo hirnevetekrol van szo...
                  Baromi sokan hasznaljak a bonuszt a strategiahoz, most komolyan rettegnunk kell, hogy mikor dob ki az algoritmusod egy hongkongit, akivel pont egy rugora jart az agyam (mondjuk csak forditva)?!
                  Szeretnek hinni bennetek, de azt Te is atlatod, hogy most meggyozobbnek kellene lenned...
                  a rendszer NEM dob ki sosem egy honkongit egy magyarral...
                  NEM kell rettegni, mert aki normális kereskedési stratégiát használ az sosem volt gyanús!
                  Ha pontosan meg akarod tudni hogy te hogyan állsz kérlek kuldj nekem egy e-mailt a számlaszámoddal és az általad használt stratégiával és megnyugtatlak...

-Akik NEM veszik igénybe a bónuszt (elore ki tudják választani hogy No bonus vagy a Vantage Account-ot kérik) azok sosem lesznek veszélyben.

-Ezentúl azok akik a 100% Sharing bónuszt választják szintén nem lesznek veszélyben hiszen ott jóval nehezebb a bónusszal visszaélni.

-Továbbá akik szeretnének a bónusszal visszaélni és ezt nyíltan felvállalják keressenek engem privát e-mailben és javaslok olyan megoldást ami kedvezo mind az IronFX-nek és a kereskedonek is...

Hozzászólás

-Ezentúl azok akik a 100% Sharing bónuszt választják szintén nem lesznek veszélyben hiszen ott jóval nehezebb a bónusszal visszaélni.

-Továbbá akik szeretnének a bónusszal visszaélni és ezt nyíltan felvállalják keressenek engem privát e-mailben és javaslok olyan megoldást ami kedvezo mind az IronFX-nek és a kereskedonek is...
                    -Ja, mert ott az Iron is részesül a valahonnan átbukott bónuszból.
                    Mondtam én hogy okos emberek vannak nálatok! Ki lett ez jól találva. (biztos hogy nálatok magyar tanácsadók is vannak, mert ezt egy ciprusi nem gondolja át ilyen okosan)

-Nehogy már itt tartsunk, hogy aki ilyet akar csinálni, annak ötleteket kell adni! Be is b...na.

Hol tart ez a szakma, istenem... ahh...

Hozzászólás

• Erről egy kb 1,5 évvel ezelőtti (lego)kockaáruház.hu akció jutott eszembe: Meghirdették, hogy minden! rendelés mellé jár egy párszáz forintos valami lego kütyü. Pár nap után elég durván szóvátették a FB oldalukon, hogy milyen gusztustalan emberek vannak, képesek 200Ft-os rendeléseket leadni, csak az ajándékra hajtva! Finoman szólva marketinges öntökönszúrás lett belőle, iszonyat felháborodási hullám indult ellenük, igaz úgy tűnik kiheverték.

Hozzászólás

- "a lotméret majdnem ugyanaz" ezt aláírom ez gyanúra adhat okot
                        - "két kereskedo lakcim szerint 30km-re lakik egymástól, és annak aki "NEM a Lali" --> fogalma sincs a kereskedésrol..." Ezeket nem vitatom, bár szerintem ez legfeljebb megerősítő körülmény lehet.
                        - "nyitási árfolyam is kozel van egymáshoz" Ez így nem igaz. Nézd meg a chartot! A "NEM a Lali" longolt 138.282n, és 137.115ön. Az árfolyam 137 alá is lement. Tehát ekkorra már összeszedett 7-8000 USD veszteséget, mégsem nyitott hedget. Össz 11000 USDt bukott el másnap. Ez egyértelműen nagyon nem hedge. Márpedig a gyanútok elsődleges támpontja az, hogy hedgelt egymással a két ügyfél, ha jól értem.

Hozzászólás

a rendszer NEM dob ki sosem egy honkongit egy magyarral...
                          NEM kell rettegni, mert aki normális kereskedési stratégiát használ az sosem volt gyanús!
                          Ha pontosan meg akarod tudni hogy te hogyan állsz kérlek kuldj nekem egy e-mailt a számlaszámoddal és az általad használt stratégiával és megnyugtatlak...

-Akik NEM veszik igénybe a bónuszt (elore ki tudják választani hogy No bonus vagy a Vantage Account-ot kérik) azok sosem lesznek veszélyben.

Szóval segíted a bónusszal visszaélőket de tőlem aki semmit nem csinált, elveszel a profitból.Ez felháborító...

Hozzászólás

Zoltán, ezt tényleg nem kellett volna...nagyon gáz.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Látom Lali a végsőkig kitart, ahogy írta is, megy a CySec-hez (nem tudom miért, de megy), ahol majd tehetetlen barmokkal fog levelezni (ha válaszolnak neki) és majd úgy 1-2 hónap múlva ez az ügy is elül. Ezt mutatja az a kristálygömb, aminek a jelzésére belongoltam ma délelőtt az EUR/JPY-t (amúgy a gömb eladó :-) ).

Szerintem hagyd a francba ezt Lali, mármint a fórumon való írogatást, majd számolj be arról, hogy mit mondott a CySec és mi lett az ügy kimenetele.

"-Továbbá akik szeretnének a bónusszal visszaélni és ezt nyíltan felvállalják keressenek engem privát e-mailben és javaslok olyan megoldást ami kedvezo mind az IronFX-nek és a kereskedonek is..." - By Zoli , no, erre meg csak annyit mondok, hogy találd el az irányt és bukj ki 2-szer annyit az Irontól, mint amennyit betettél és jónapot.
                              De mi van ha odamegy? Jah--mi lenne, mi lenne, hát szívás.

Hozzászólás

• Lehet hogy naív vagyok és a csodára várok de nem tudom elengedni ezt a dolgot.2660$ azért nem kis pénz.Ha azt elérem hogy a traderek más céghez vigyék a pénzüket már az is valami.

Hozzászólás

Working...
                                X