Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

-Továbbá akik szeretnének a bónusszal visszaélni és ezt nyíltan felvállalják keressenek engem privát e-mailben és javaslok olyan megoldást ami kedvezo mind az IronFX-nek és a kereskedonek is...

engem érdekelne, kérlek küld el nekem

Hozzászólás

• Lali75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet hogy naív vagyok és a csodára várok de nem tudom elengedni ezt a dolgot.2660$ azért nem kis pénz.Ha azt elérem hogy a traderek más céghez vigyék a pénzüket már az is valami.
      Mondtam, hogy olyan emberekkel beszélj akiknek van már tapasztalatuk...ők fognak tudni mit mondani...volt itt már olyan, hogy Iron kihátrált...

Hozzászólás

-Továbbá akik szeretnének a bónusszal visszaélni és ezt nyíltan felvállalják keressenek engem privát e-mailben és javaslok olyan megoldást ami kedvezo mind az IronFX-nek és a kereskedonek is...
        Ez arra utal hogy az IronFX által támogatott stratégiával pénzt tudnak továbbra is csinálni azok akik eddig rajtunk próbáltak meg nyerészkedni. Egy alternatív megoldást tudok javasolni azoknak akin NEM tudnak "normálisan" kereskedni csak a kockázatmentes haszonra fáj a foguk - és az IronFX-et sem károsítja meg vele

Hozzászólás

• Ismet alkot az Ironfx egyre inkabb csak csalodast okoz, most a kifizeteseket tartjak vissza, bar azt mondjak elfogadtak, kiutaltak, de a penz nem erkezik, hitegetes megy ezerrel de a penz sehol sincs.
          Ugyhogy barki ironFx-et valasztja az jol gondolja meg...
          Nem tudom minek koszonheto ez a valtozas a ceg eleteben, pedig eddig elegedett ugyfel voltam de ugylatom a svajci jatek tonkre tette oket is csak nem hajlandok beismerni

Hozzászólás

• Lalikam te csak a 2600 usd-t banod? figyeld meg a maradek penzedet sem engedik majd kiutalni, megint meglobogtatjak a T&C-t es repul a levonos kalapacs megmondjak hogy hibasan kereskedtel fizess 10k USD-t
            Ez az uj ironfx modszer....
            PSZAF tud valamit tenni szerintetek?
            Mindenesetre egy bejelentest meger

Hozzászólás

• Gulya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ismet alkot az Ironfx egyre inkabb csak csalodast okoz, most a kifizeteseket tartjak vissza, bar azt mondjak elfogadtak, kiutaltak, de a penz nem erkezik, hitegetes megy ezerrel de a penz sehol sincs.
              Nem tudom minek koszonheto ez a valtozas a ceg eleteben, pedig eddig elegedett ugyfel voltam de ugylatom a svajci jatek tonkre tette oket is csak nem hajlandok beismerni
              Kedves Gulya,

Azok akik a bónusszal visszaélnek természetesen NEM fogják idoben megkapni a penzuket. Egyrészt mert a számlájukat kivizsgálás alá helyezzuk, másrészt a normálisan kereskedo ugyfeleket elonyben részesítjuk...

Tudtommal neked nincsen fuggoben levo kiutalásod (G. Dávid), a legutóbbi az 2014.11.11-én volt és meg is kaptad.

Ha valaki úgy érzi hogy a normális kereskedok és nem a csalók táborába tartozik az keressen engem bátran és megnézem hogyan áll a kiutalási kérelme.

Hozzászólás

• Gulya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ismet alkot az Ironfx egyre inkabb csak csalodast okoz, most a kifizeteseket tartjak vissza, bar azt mondjak elfogadtak, kiutaltak, de a penz nem erkezik, hitegetes megy ezerrel de a penz sehol sincs.
                Nem mentek tönkre, de a következő hónapok igen érdekesek lesznek.

Persze mindennek megvan a maga óka.. mivel a legfontosabb célük ebben az évben az IPO lesz szerintem..
                magasabb quarterly profit -> nagyobb kereslet -> jobb IPO -> jobb értékelés -> magasabb befektetési tőke = több pénz a cégnek

De ez csak az én véleményem

Sok síkert

P.B.Alex
                P.B.Alex - prodromoua@supertradingonline.com

Hozzászólás

• SuperTradingOnline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Persze mindennek megvan a maga óka..

P.B.Alex
                  Van itt azért egy ki nem mondott etikett, amit érdemes figyelembe venned, ha már egy brókercéget képviselsz, és emiatt az ingyen marketing lehetőség miatt vagy itt.
                  Érdemes magadnak nyitni egy külön részt és oda jó sok beírást eszközölni, mert azzal hogy minden témához teszel egy "logó"-s mondatot, nem biztos hogy eléred a célodat, pláne ha más brókercéget kezdesz el kitárgyalni, véleményezni, stb.

Persze lehet hogy ez csak nekem tűnt fel....

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azok akik a bónusszal visszaélnek természetesen NEM fogják idoben megkapni a penzuket. Egyrészt mert a számlájukat kivizsgálás alá helyezzuk, másrészt a normálisan kereskedo ugyfeleket elonyben részesítjuk...
                    Keressenek meg téged, hogy aztán visszatarthassátok a pénzüket? Vagy vannak JÓ visszaélők és vannak ROSSZ visszaélők? Hogy néz ki egy ilyen kivizsgálás? Elfogadjátok a kiutalási kérelmet (megjelenik az Approved felirat) és utána vizsgálódtok, vagy addig el sem fogadjátok (Processing-ként látszik)?

Hozzászólás

• SuperTradingOnline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem mentek tönkre, de a következő hónapok igen érdekesek lesznek.

Persze mindennek megvan a maga óka.. mivel a legfontosabb célük ebben az évben az IPO lesz szerintem..
                      magasabb quarterly profit -> nagyobb kereslet -> jobb IPO -> jobb értékelés -> magasabb befektetési tőke = több pénz a cégnek

De ez csak az én véleményem

Sok síkert

P.B.Alex
                      Azért a logika nem helyes itt.

Ha sok elégedetlen ügyfél van, sok panasz a felügyeleti szerveknél akkor IPO sem lesz valami jó ha lesz...
                      Akkor sikeres egy cég ha boldogak az ügyfelei.
                      Ráadásul ha egyre több olyan ember lesz aki hangos akkor az nem lesz valami jó hatással a cég értékelésénél.

Egyébként már csak statisztikai alapon de kellett volna itt legalább 10 olyan elégedett ügyfélnek lennie, akik nem most regisztrálnak. Számomra ez az érdekes...

Ha nincs rendes oka egy cégnek visszatartani akkor EU szabály szerint minden pénzintézet 24 órán belül el kell juttassa az ügyfelének a pénzt. Nem 1 olyan cégről tudok akik ezt meg is teszik...amennyiben elfogadják a kiutalást...ez nem 3-5 napig tart. Persze ha a broki céged egy szép overnightos kamatot még leakar venni a pénzed segítségével akkor eltarthat 3-5 napig.

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Keressenek meg téged, hogy aztán visszatarthassátok a pénzüket? Vagy vannak JÓ visszaélők és vannak ROSSZ visszaélők? Hogy néz ki egy ilyen kivizsgálás? Elfogadjátok a kiutalási kérelmet (megjelenik az Approved felirat) és utána vizsgálódtok, vagy addig el sem fogadjátok (Processing-ként látszik)?
                        Hallottál már olyanról itt a fórumon a reklamálók között, aki NEM igényelt bónuszt, és úgy volt/van gondja? NEM! Nem védeni akarom az Iront, de én is kaptam egy olyan információt, hogy rohadt sok visszaélés történt bónusz részéről a magyar trédereknél, és ezért a 'visszatartott' és alaposabban átvizsgált kiutalás.
                        Itt egyedül azok szívnak (mint mindig), akik normálisan használták/ják fel a bónuszt, mert náluk is ugyan úgy visszatartás van, a kötelező átvizsgálás miatt...

Kereskedjetek bónusz nélkül, és haladjatok előre lassabb léptékben. Akkor nem lesz probléma (egészen addig, ameddig nem nyertek túl sokat ).

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Azért a logika nem helyes itt.

Ha sok elégedetlen ügyfél van, sok panasz a felügyeleti szerveknél akkor IPO sem lesz valami jó ha lesz...
                          Akkor sikeres egy cég ha boldogak az ügyfelei.
                          Ráadásul ha egyre több olyan ember lesz aki hangos akkor az nem lesz valami jó hatással a cég értékelésénél.

Egyébként már csak statisztikai alapon de kellett volna itt legalább 10 olyan elégedett ügyfélnek lennie, akik nem most regisztrálnak. Számomra ez az érdekes...

Ha nincs rendes oka egy cégnek visszatartani akkor EU szabály szerint minden pénzintézet 24 órán belül el kell juttassa az ügyfelének a pénzt. Nem 1 olyan cégről tudok akik ezt meg is teszik...amennyiben elfogadják a kiutalást...ez nem 3-5 napig tart. Persze ha a broki céged egy szép overnightos kamatot még leakar venni a pénzed segítségével akkor eltarthat 3-5 napig.
                          Értem, de nem csak Magyar ügyfelekről van szó. Mindenesetre, hagyuk itt, csak egy gondolat volt.

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hallottál már olyanról itt a fórumon a reklamálók között, aki NEM igényelt bónuszt, és úgy volt/van gondja? NEM! Nem védeni akarom az Iront, de én is kaptam egy olyan információt, hogy rohadt sok visszaélés történt bónusz részéről a magyar trédereknél, és ezért a 'visszatartott' és alaposabban átvizsgált kiutalás.
                            Itt egyedül azok szívnak (mint mindig), akik normálisan használták/ják fel a bónuszt, mert náluk is ugyan úgy visszatartás van, a kötelező átvizsgálás miatt...

Kereskedjetek bónusz nélkül, és haladjatok előre lassabb léptékben. Akkor nem lesz probléma (egészen addig, ameddig nem nyertek túl sokat ).
                            Alapvetően nem a fórumon írogatóktól származnak az információim... Sokan csak olvassák, vagy még azt sem. Egyelőre nem akarok pánikot kelteni, de egy dolog vizsgálódni egy számlán és egy dolog kiutaltnak feltüntetni a pénzt hetek óta. Ráadásul Zoltánunk kifejezetten a TC megszegésére buzdít privátban...

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Van itt azért egy ki nem mondott etikett, amit érdemes figyelembe venned, ha már egy brókercéget képviselsz, és emiatt az ingyen marketing lehetőség miatt vagy itt.
                              Érdemes magadnak nyitni egy külön részt és oda jó sok beírást eszközölni, mert azzal hogy minden témához teszel egy "logó"-s mondatot, nem biztos hogy eléred a célodat, pláne ha más brókercéget kezdesz el kitárgyalni, véleményezni, stb.

Persze lehet hogy ez csak nekem tűnt fel....
                              Azért volt ennél durvább komment is, ezen a forumon
                              De nem ez volt a szándékom, ez nem az én modszerem. Legyen akkor ez az utolsó kommentem ebben a topic-ban.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Továbbra sincs az Ironnál pénzem (bocs, van 27.240HUF-om), így nem tudok mit mondani a visszautalások csúsztatására, saját bőrömön nem tapasztalom, amikor én visszakértem pénzt (december) csúszással, de meglett. Az approve-ra vártam vagy 4 napot, aztán az utalásra többet, persze voltak benne olyan napok, amik csak félig számítanak, bankszünnap, rövid nyitva tartás stb, karácsony és 2 ünnep közti hercehurca.

A mostani visszautalási csúszásokat félig értem, félig nem.
                                Egyrészről a bónuszosokat ezzel akarja a cég/Zoli visszatartani a további akcióktól, ill. ha nem is visszatartani, de lassítani mindenképpen, hiszen ha 2-3 hetet csúszik egy kiutalás, akkor világos, hogy egyszerűen nem fér bele időbe az 1kör/1hónapos játék.

Másrészről ezt igazságtalannak is tartom, hiszen a cégnek megvan az eszköze arra, hogy a T&C-ön keresztül lépjen fel a bónuszosok ellen, bónusz elvétele / pozik törlése stb, azonban ha ezzel nem tud gátat szabni a dolognak, azaz, ha a bónuszos volt olyan ügyes, hogy nem bukik le, akkor meg utalják csak vissza a pénzt és finomítsanak a védelmi rendszerükön olyan kereteken belül, ahol ezt megtehetik, de ne legyen ez ellentmondásos semmiféle T&C-vel és semmiféle MIFID irányelvekkel.

Szerintem egy korszak lezárult, olvastam az új bónuszos ajánlatokat, a 40%-os és a 100%-os PS-es ajánlatot és első ránézésre nem kedvez az abusereknek.
                                Így tiszta vizet kellene önteni a pohárba, hiszen a kiengedett pénzek már nem tartoznak az Ironhoz, az új visszaélések pedig nem igazán lehetségesek, így a jelen helyzet már csak időhúzás és inkább csak farokméregetés, nem egyéb szerintem. Nem sok értelmét látom, a cég ezzel csak veszít, feszültséget kelt és a hírét rombolja.

Zoli privátban tett ajánlata (nekem nem tett írásban ajánlatot, de beszélni beszéltünk telefonon) miszerint book-ról mehetne ECN-re a 100as bónusz logikus és aki egy picit is ismeri egy book/ecn-es broki működését, az tudja, hogy ennek mi értelme van. Ezzel a megoldással az iron nyer, hiszen book-on buksz, ő keres, ecn-en nyersz, de ő nem veszít, sőt nyer, mert sprd + swap, ill. az IPO-nál sem utolsó az ügyfélpénzek eloszlása szerintem.
                                Ezzel csak 2 gondom van.
                                1.) Mi van ha ecn-ről sem igazán fizetnek ki, ami ellentétes a fenti logikával, de a jelen helyzetből kiindulva elképzelhetőnek tartom a hatalmas csúszásokat itt is.
                                2.) Mi van ha bookra nyerek és egyszerűen elkopik a pénzem egy újabb ecn-t tölteni? Akkor kifizetnek, hiszen az a fent leírtak alapján nekik veszteség + van bizonyíték a belső csalásra, mert sajét ecn-ről buheráltam át saját bookra, ami célja egyértelműen az volt, hogy a 100as bónusszal "csaljak" és többet keressek, mint normál esetben?!
                                Nekem ezek az aggályaim most.

Nekem az a javaslatom, hogy ne halasszátok tovább a kifizetéseket Zoli, szerintem mindenki látja és érzi, hogy mizu van, ill. ezekkel a kis csúszásokkal NE vegyétek el a kedvét azoknak, akik a 100%-os bónuszt át akarják nyerni ECN-re, hiszen ez nektek is jó. Ment a book-os abuse egy ideig, ahol a cég veszteségeket szenvedett el, kaptatok egy ajándékot az SNB-től, most meg új promó van, ahol helyrepattanhat az eddigi veszteség. Sok olyan trédert ismerek, akiket megfogna a 100as bónusz book vs. ecn megoldás, de ők pont a fent leírtak miatt bizonytalanok és ha csak ezeket a vackokat olvassák nem fognak segíteni a book tisztázásban. Én sem többek közt, pedig nekem tetszik a dolog. Ezt gondold végig.

Hozzászólás

Working...
                                X