Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Barni1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

az első nyerő kereskedés után read only lett a számlám
    A nap mondata.. , ehhez tényleg nincs mit hozzáfűzni.

Hozzászólás

• Ez vérlázító, hogy amíg a cégnél dolgozott Zalán, olvassátok már vissza miket írkált, aztán már hogy nem ott dolgozik, most miket.. Na ki az őszinte akkor? Szégyen gyalázat, hogy ilyen emberek vannak. Senkiben ne bízzatok! S ezzel nem az ironfx-et akarom védeni, mert a többi sem különb.

Hozzászólás

• Zalánt kirúgták, nem eljött önszántából

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Zalánt kirúgták, nem eljött önszántából
          Biztos rájöttek,hogy benne volt a bónuszt kijátszó bandában..

Hozzászólás

• Brókercég bónuszt ad lol. Nem is tudom, hogy ti mit gondoltok. Ingyen cukorkát adnak? Bucketshopnál kereskedtek, ECN-től nagyon messze vannak, mivel nem felügyelt piac a forex bármit megcsinálhatnak. Ők gyártják az árat, bizonyítékot is gyártanak ellened, ha akarják elveszik az összes pénzed és semmit nem tehetsz. LMAX, interactive brokers vagy irány futures, ahol nincs ilyen átbaszás. Ahol bónuszt láttok, kerüljétek el minél messzebbről.

Hozzászólás

• Lali75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves Mónika!

Nem fogom a teljes tőkémet betolni egy brókercéghez sztem az elmúlt események tükrében ez érthető,csak annyit amennyit szeretnék egy ügyleten kockáztatni ez a teljes tőkém 5-6 %-a.
              A teljes tőkémet a mellékelt kép mutatja.
              Lali75

Ez a kép mégis mit bizonyít?
              Csak nem azt,hogy tudod a paintet kezelni?
              Kicsit sok benne a 9 es nem gondolod?
              Esetleg a historyt is meg lehetne tekinteni,hátha benne van az a fránya név aki 30 km re lakik tőled....?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Zalánt kirúgták, nem eljött önszántából
                Az érdekes....ha csak azt nézzük, hogy milyen dokumentum van a kezembe (felmondást elfogadó) már nem igaz amit mondasz...egyébként kiváncsi vagyok honnan vetted ezt?

Hozzászólás

• Gab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez vérlázító, hogy amíg a cégnél dolgozott Zalán, olvassátok már vissza miket írkált, aztán már hogy nem ott dolgozik, most miket.. Na ki az őszinte akkor? Szégyen gyalázat, hogy ilyen emberek vannak. Senkiben ne bízzatok! S ezzel nem az ironfx-et akarom védeni, mert a többi sem különb.
                  Azt tegyük hozzá, hogy amíg ott dolgoztam nem voltak ilyen problémák. Ha már visszaolvastok, akkor látjátok. Az első olyan eset amikor hozzányúltak ügyfél pénzéhez kb 2 hétre utána történt...

Hozzászólás

• MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Biztos rájöttek,hogy benne volt a bónuszt kijátszó bandában..
                    Ha benne lettem volna (és volt rá lehetőségem) akkor már nem kéne dolgoznom...

Hozzászólás

• Tisztelt IronFX-traderek és munkatársak,
                      Talán nem kellene bónuszt adni sem azt elfogadni, többet lehetne a kereskedéssel foglalkozni, talán.
                      Üdvözlettel

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tisztelt IronFX-traderek és munkatársak,
                        Talán nem kellene bónuszt adni sem azt elfogadni, többet lehetne a kereskedéssel foglalkozni, talán.
                        Üdvözlettel
                        Igen, ezzel kapcsolatban én is örülnék mondjuk LEGALÁBB egy olyan (bizonyított) Ironos ügyfélnek, aki nem igényelt bónuszt, mégis visszatartják a pénzét. Eddig akárhány komment volt, az mind bónusz igénylő volt...
                        Mert így nekem még mindig csak az a véleményem, hogy igen, adják a bónuszt, de nem kéne, mert csak a gond van belőle...

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen, ezzel kapcsolatban én is örülnék mondjuk LEGALÁBB egy olyan (bizonyított) Ironos ügyfélnek, aki nem igényelt bónuszt, mégis visszatartják a pénzét. Eddig akárhány komment volt, az mind bónusz igénylő volt...
                          Mert így nekem még mindig csak az a véleményem, hogy igen, adják a bónuszt, de nem kéne, mert csak a gond van belőle...
                          Kedves Hölgyek és Urak!

Aki az ironfx-nél kereskedett és nem kért bónuszt annak nem való a tőzsde...

A iron egyetlen vonzereje a bónusz volt ami kompenzálta a magas spreadeket, swapokat, requote-okat. Valamint a (régebben) korrekt ügyfélszolgálat.
                          Azóta a helyzet gyökeresen megváltozott. Finoman fogalmazva is mellébeszélnek írásban is és szóban is.

Térjünk vissza egy "apróságra" ami felett ügyesen elsiklott a nagyérdemű:

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          "ha az IronFX gyanítja vagy okkal fedltételezni, hogy az Ügyfél vagy a Közvetítő Bróker visszaélt, vagy megkísérelt visszaélni a jelen ajánlattal, vagy rosszhiszeműen járt el, az IronFX fenntartja magának a jogot, hogy saját belátása szerint töröljön minden szabálytalan kereskedési tevékenységgel generát profitot"

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a szabályzat nem új, azóta érvényben van mióta bónuszt adunk az ugyfeleknek.
                          Hazugság. Ezt a sort január 15.-e körül szúrták be utólag január eleji dátumozással a TC -be.

Ennek az apróságnak még igen komoly jelentősége lesz a későbbiekben.

Ugye Magyarország az a hely ahol ha egy pénzügyi szolgáltató utólag, egyoldalúan módosít az ügyfélnek kedvezőtlen feltételt, ráadásul azt el is "felejti" közölni velük a bíróság neki fog igazat adni, ugye?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Hölgyek és Urak!

Aki az ironfx-nél kereskedett és nem kért bónuszt annak nem való a tőzsde...

......

Térjünk vissza egy "apróságra" ami felett ügyesen elsiklott a nagyérdemű:

.....
                            Azért örülök, hogy te vagy itt a megmondó gyulus, és hogy szerinted nem ért a tőzsdéhez az, aki bónusz nélkül kereskedett az Iron-nál... (van, akinek sokkal többet ér a megbízhatóság a költségeknél, de ezt persze nem az Iron-ra értem, hanem általánosan)

A második dolog meg szimplán nem izgat, és hogy őszinte legyek, SOHA a büdös életben nem fogjátok tudni ezt bebizonyítani, hogy utána rakták bele. Ti felvonultattok (hogy már a pertársaságra rákanyarodjak kicsit) 1, (maximum) 2 ügyvédet, ők pedig 15-öt... Sok sikert hozzá, csak a pénzetek, időtök és nem utolsó sorban az idegeitek fog rámenni a dologra...

Jah, és csak hogy érdemben reagáljak a te stílusodban is, szerintem aki bónuszt igényel, annak nem szabadna forex-ezni. Vagy, ha így tesz, akkor legyen csöndben, és próbáljon nem barom módra/feltűnően csalni...

Hozzászólás

• elfogadott kiutalás eltüntetése

a percsoportba is írtam, de ide is beteszem, tanulságos

3 hete csúszik az elfogadott kiutalásom (összeget a számlájáról kiutaltuk, a(z) Bank tranzakciót jóváhagyta a Finanszírozási Osztályunk.), 2 hétig nyugtattak hogy mindenkinek csúszik, sok a munka stb. de ne aggódjak megkapom, ekkor meguntam, elkezdtem hívogatni minden nap az account managerem és Németh Zoltánt..
                              Erre Németh Zoltán közölte, hogy lejárt a lakcím igazolásom januárban... biztos elfelejtettek szólni.. jah persze, de küldjem be és már intézi is.
                              Azonnal beküldtem, a mai válasza a számlám vizsgálat alatt van, ami lehet pár hónap is nincs rá szabályuk!!!!??, de ne aggódjak a pénzem náluk biztonságban van!!!
                              Sajnos papírt nem tudnak adni róla, hogy hol van és mi történik vele, mert a magyar ironfxnek semmi jogköre nincs, de ha ő azt mondja akkor úgy van.

Na én itt untam meg a hazudozását ezért úgy döntöttem jogi útra terelem a dolgot. Fogjunk össze úgy nagyobb esélyünk van!
                              (természetesen az account managerem pénteken se volt elérhető, de gyanítom nem is lesz már sokáig az ironnál mint ahogy sokan mások is menekülnek)

Hozzászólás

• Mindenki nyugodjon le a picsába, tegnap megkaptam a pénzem, ami közel 3 hete csúszott.
                                Sokakkal ellentétben én beismerem, hogy játszottam a bónusszal, viszont ezután nem fogok.
                                A sok álszent, aki meg itt sír a nyilvánosság előtt, az nézzen mélyen magába, mert eddig következmények nélkül csinált magának több tízezer dollárt a bónuszból havonta.

Hozzászólás

Working...
                                X