Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az érdekes....ha csak azt nézzük, hogy milyen dokumentum van a kezembe (felmondást elfogadó) már nem igaz amit mondasz...egyébként kiváncsi vagyok honnan vetted ezt?
    hallottam, meg azt is, volt valami balhéd ott. Engedd meg, hogy a forrást ne nevezzem meg.

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      hallottam, meg azt is, volt valami balhéd ott. Engedd meg, hogy a forrást ne nevezzem meg.
      Elég rossz forrásod van.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Elég rossz forrásod van.
        meglehet

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mindenki nyugodjon le a picsába, tegnap megkaptam a pénzem, ami közel 3 hete csúszott.
          Sokakkal ellentétben én beismerem, hogy játszottam a bónusszal, viszont ezután nem fogok.
          A sok álszent, aki meg itt sír a nyilvánosság előtt, az nézzen mélyen magába, mert eddig következmények nélkül csinált magának több tízezer dollárt a bónuszból havonta.
          Respect.

Hozzászólás

• HÁT EZ ESZMÉLETLEN!!! Nem bírtam tovább, ezt meg kellett írnom Ez az egész topic egy vicc, de a rossz fajtából! Sorolom a legdurvább részeket:

1. valaki megosztja a "teljes tőkéjéről" a képet. KÖNYÖRGÖM, KI NEM SZARJA LE? MI EZ, KINEK A FARKA NAGYOBB??? Édes egy komám, ülj le, egyes! (halkan kérdezem: megfizetted az árfolyamnyereség adót? vagy miért is skrill-t használsz?)

2. Iron FX Zoltán privátban arra ad tippeket, hogyan éljünk vissza a bónusszal??? MI EZ KÉREM?? Itt már tényleg röhögtem

3. Ex-Iron FX Zalán visszajár trollkodni és még egy kicsit belerúgni a volt kenyéradóba??

4. IronFX Zoltán nyilvánosan, személyeskedő hangon beoltja az IronFX IB-ját, vagyis a partnerét??

Gyönyörű!

Hozzászólás

• epit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              HÁT EZ ESZMÉLETLEN!!! Nem bírtam tovább, ezt meg kellett írnom Ez az egész topic egy vicc, de a rossz fajtából! Sorolom a legdurvább részeket:

1. valaki megosztja a "teljes tőkéjéről" a képet. KÖNYÖRGÖM, KI NEM SZARJA LE? MI EZ, KINEK A FARKA NAGYOBB??? Édes egy komám, ülj le, egyes! (halkan kérdezem: megfizetted az árfolyamnyereség adót? vagy miért is skrill-t használsz?)

2. Iron FX Zoltán privátban arra ad tippeket, hogyan éljünk vissza a bónusszal??? MI EZ KÉREM?? Itt már tényleg röhögtem

3. Ex-Iron FX Zalán visszajár trollkodni és még egy kicsit belerúgni a volt kenyéradóba??

4. IronFX Zoltán nyilvánosan, személyeskedő hangon beoltja az IronFX IB-ját, vagyis a partnerét??

Gyönyörű!
              Tisztelt Hölgyek/Urak,
              A vélemény stílusa nem rokonszenves, de a tartalma meggondolandó.
              Nem is tudom melyik igazán riasztó, a topic vagy a bróker.
              Esetleg mindkettő?
              Üdvözlet

Hozzászólás

• Indult egy topic IronFx-pertársaság címmel, ez már hátborzongató.
                A hazaiak számlái CySec vagy FCA által felügyeltek többségükben?
                Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2015-02-08, 02:23. Oka: pontosítás

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ...
                  Nem is tudom melyik igazán riasztó, a topic vagy a bróker.
                  Esetleg mindkettő?
                  Üdvözlet
                  Ócska broki, ócska topik.
                  Nem így indult ez a cég anno, böcsületesnek tűnt eleinte, csupán a kereskedhetetlen költségeik voltak riasztóak.
                  De ez a halasztgatós/nemfizetős tréfa, ez már kritikátlan.
                  (Lizardmannak üzenem: NEM, nem csak a bónuszpápákkal szórakoznak.)
                  Tényleg kíváncsi lennék, mi ez. Süllyed a hajó?

Hozzászólás

• epit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    HÁT EZ ESZMÉLETLEN!!! Nem bírtam tovább, ezt meg kellett írnom Ez az egész topic egy vicc, de a rossz fajtából! Sorolom a legdurvább részeket:

Bocsáss meg, én válaszolnék ezekre, hogy nekem mi esett le:

1, csalással vádolták, szóba került mennyi lehet a teljes pénze, mert gyanús volt miért használ óriási lotokat, ő csak válaszolt és megmutatta bizonyítékként a cégen kívüli össz tőkéjét, az ártatlansága védelmében

2, Zoli azt próbálja csak intézni, hogy a bónuszcsalók ne a cég kárára csaljanak, váltsanak olyan módszerre ami nem káros az Ironra, ez érthető és jogos

Hozzászólás

• bocsánat, ha a stílusommal megbántottam bárkit is! Csak komolyan ilyen hangulatba hozott ennek a topicnak az olvasgatása..

Szóval kezdem elölről:

Sziasztok!

Szerintem ez a vádaskodás nem alap arra, hogy közzé tegyem adott esetben a bankszámlám egyenlegét, vagy a skrill accountomét... Miért ne kereskedhetne valaki kevés pénzzel nagy lotokkal? Pl. olyan stratégiával, hogy "a számlám mérete a stop-loss-om", amit sokáig tiszta hülyeségnek tartottam, de az SNB óta teljesen megértem. Továbbá valakinek az igaza, vagy az, hogy csalt-e, nem függhet a bankszámlájának a méretétől. (amúgy ezzel egyáltalán nem támadni szeretném a tréder kollégát)

Elnézve a két számlákon a pozíciókat, tényleg nagyon különböző kötések, nem értem mi köze lehet a kettőnek egymáshoz. Ha valakinek a "kereskedési módszere" nem tetszik az IronFX-nek, akkor ne adjon bónuszt, vagy adott esetben vegye vissza, de ez a profit törlés ez nagyon aggályos szerintem. (kivéve, ha perdöntő bizonyíték van a kezükben a kereskedési adatokon túl... de az sem perdöntő, hogy 30km-re laknak egymástól. Csak mire ezt az egyszeri tréder végigviszi, beleőszül... felügyelethez fordulni, fellebbezni, esetleg újra fellebbezni, netán bírósági út, első fok, másod fok, mindezt gondolom Cipruson kéne, ááá lehetetlen...)

A topic és/vagy a bróker színvonalán érdemes elgondolkodni továbbra is.

Üdv!

Hozzászólás

• Az okosan felépített piramis

Ha valaki még nem látja, hogy miről is van szó valójában, akkor itt a lényeg.

Az IronFX-et, mint market maker céget egyetlen egy dolog tartja életben, mégpedig az ha folyamatosan több pénzt fizetnek be az ügyfelek, mint amennyi kimegy (fenntartási költség + ügyfelek pénzkivétele).

A cég mottója iskb. annyi, hogy "Jöjjön be minél több pénz, bármi áron, bárhonnan". Így építgetik a piramist a megtévesztett nyugdíjasok és "wannabe traderek", na meg a bónusszal visszaélők pénzéből, aminek a lépcsőjén szeretnének bemasírozni a tőzsdére.

Tehát amikor a cég képviselője próbálja előadni az erkölcscsőszt és letoltani mindenkit aki panaszkodik jusson mindenki eszébe, hogy az ő fő feladata az emberek megtévesztése, átverése és jellemhibáik maximális kihasználása a cég profitszerzése érdekében.

A különbség köztük és a többi hagyományos piramisjáték között az, hogy itt van végjáték, ami történetesen a cég tőzsdére vezetése. Ezen az egyetlen módon tudják elkerülni, hogy összedőljön a piramis, mivel előbb-utóbb elfogynak az új áldozatok.

A pénzvisszatartások oka pedig az, hogy valószínűleg már most megingott a piramis, mert nem jön be pénz kínából, ráadásul az EURCHF árfolyamgát eltörlése óta az ügyfelek tömegei veszik ki a pénzüket a brókercégektől. A cégnek valahogy meg kell fogni a kimenő pénzeket és kézenfekvő megoldás a sok eddig becsábított pénz visszatartása azoktól akiket egészen eddig hagytak a zavarosban halászni, ezáltal zsarolhatóvá, manipulálhatóvá téve őket.
                        Ez is történik, akárhányszor valaki reklamál a visszatartott pénz miatt, egyből elkezdik fenyegetni, hogy kussoljon hiszen ő egy bónusz abuser.
                        Előbb-utóbb azért valószínűleg ők is megkapják a pénzüket, ha beindulnak az új piacok, valamint az új bónusz program, ahol levédték magukat az ellen, hogy hozzájuk nyerjenek a bónuszjátékosok, hacsak nem dől össze a piramis még a tőzsdére lépés előtt, ami azért senkinek nem tenne jót.

Az őszinteségükről pedig itt egy újabb bizonyíték, ami a neten kering arról, hogy hogyan manipulálják a cég értékeléseit az alkalmazottak parancsra:
                        http://postimg.org/image/9cl83ba7f/

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha valaki még nem látja, hogy miről is van szó valójában, akkor itt a lényeg.

Az IronFX-et, mint market maker céget egyetlen egy dolog tartja életben, mégpedig az ha folyamatosan több pénzt fizetnek be az ügyfelek, mint amennyi kimegy (fenntartási költség + ügyfelek pénzkivétele).

A cég mottója iskb. annyi, hogy "Jöjjön be minél több pénz, bármi áron, bárhonnan". Így építgetik a piramist a megtévesztett nyugdíjasok és "wannabe traderek", na meg a bónusszal visszaélők pénzéből, aminek a lépcsőjén szeretnének bemasírozni a tőzsdére.

Tehát amikor a cég képviselője próbálja előadni az erkölcscsőszt és letoltani mindenkit aki panaszkodik jusson mindenki eszébe, hogy az ő fő feladata az emberek megtévesztése, átverése és jellemhibáik maximális kihasználása a cég profitszerzése érdekében.

A különbség köztük és a többi hagyományos piramisjáték között az, hogy itt van végjáték, ami történetesen a cég tőzsdére vezetése. Ezen az egyetlen módon tudják elkerülni, hogy összedőljön a piramis, mivel előbb-utóbb elfogynak az új áldozatok.

A pénzvisszatartások oka pedig az, hogy valószínűleg már most megingott a piramis, mert nem jön be pénz kínából, ráadásul az EURCHF árfolyamgát eltörlése óta az ügyfelek tömegei veszik ki a pénzüket a brókercégektől. A cégnek valahogy meg kell fogni a kimenő pénzeket és kézenfekvő megoldás a sok eddig becsábított pénz visszatartása azoktól akiket egészen eddig hagytak a zavarosban halászni, ezáltal zsarolhatóvá, manipulálhatóvá téve őket.
                          Ez is történik, akárhányszor valaki reklamál a visszatartott pénz miatt, egyből elkezdik fenyegetni, hogy kussoljon hiszen ő egy bónusz abuser.
                          Előbb-utóbb azért valószínűleg ők is megkapják a pénzüket, ha beindulnak az új piacok, valamint az új bónusz program, ahol levédték magukat az ellen, hogy hozzájuk nyerjenek a bónuszjátékosok, hacsak nem dől össze a piramis még a tőzsdére lépés előtt, ami azért senkinek nem tenne jót.

Az őszinteségükről pedig itt egy újabb bizonyíték, ami a neten kering arról, hogy hogyan manipulálják a cég értékeléseit az alkalmazottak parancsra:
                          http://postimg.org/image/9cl83ba7f/
                          Szerintem, HA tényleg azt vesszük igaznak, amit te írsz, akkor a költségeken csúszott el nagyon a cég. Marha sokba kerülhet nekik az a rengeteg iroda, munkaerő, és nem utolsó sorban a Barcelona támogatása (stb...). És igen, itt léphetett át a piramis kategóriába a játék, mi szerint ezen költségeket (meg a kiutalásokat) az újak vagyonából tudják főként finanszírozni.

De, én azért erőteljes fenntartásokkal kezelem ezen információkat, ugyanis ki tudja, mi megy a háttérben...

Hozzászólás

• Jól látod a helyzetet. A cégnek már ahhoz is sok pénzt kell behoznia, hogy fenntartsa magát. Ha nyereséget és fejlődést szeretne elérni, akkor meg még többet.

Szerinted miből tartaná fenn magát egy market maker cég, akinek a nyereséget az ügyfelek által befizetett és elveszített pénz jelenti, és minden forint kiutalás pedig veszteséget? Ez csak úgy tartható fent ha a bevétel meghaladja a kiadást.

Ezzel nincs is semmi gond, mert az átlag tőzsdézők 90%-a veszít, így fenntartható a modell egy bizonyos szinten, viszont az Iron megcélozta a csillagokat, amihez nem elég "egy bizonyos szinten" létezni, hanem folyamatos fejlődésre van szükség, egészen addig amíg a tőzsdére nem kerül. Ezt pedig nagyon aggresszív marketinggel, a pénzek minden áron történő megszerzésével és megtartásával tudják elérni. Ebbe pedig szinte minden módszer belefér.

Hozzászólás

• Sziasztok

Na nekem halad a "kiutalás", Zoltánunk mondta, hogy sajnos azért nem lett kiutalva a pénzem mert ugye lejárt a lakcím igazolás... csak sajnos elfelejtettek szólni..., persze azóta sincs semmi, most mindennap hívtam, erre már vizsgálat alatt van a számlám:
                              "Dear Client,

We would like to inform you that your account is under investigation for potential irregular trading activities.

We will inform you of the progress of our investigation in due course.

Kind regards,"

Na ez a levél azt hiszem mindent elmond. Vizsgáljuk, majd lesz valami valamikor. Se határidő, se semmi. Egy lassan 1 hónapja elfogadott kiutalásnál. Simán nincs pénzük kiutalni

Egyébként figyelitek, hogy a mindig aktív és védelmező Zoltán, eltűnt?

Lehet tényleg elbaszták a lépést és csődbe mennek még az IPO előtt???

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lehet tényleg elbaszták a lépést és csődbe mennek még az IPO előtt???
                                2015 első negyedévére tervezik tudtommal az IPO-t, addig szerintem fél lábbal is, de kibírják...

Hozzászólás

Working...
                                X