Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2015 első negyedévére tervezik tudtommal az IPO-t, addig szerintem fél lábbal is, de kibírják...
    Ráadásul valaki linkelte, hogy a CHF buliban +15M-val lettek gazdagabbak, szóval talán nincs még csőd.

Hozzászólás

• Péntek este indítottam egy pénz visszahívást IronFXtől bankkárytára. Ma este ért ide.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Péntek este indítottam egy pénz visszahívást IronFXtől bankkárytára. Ma este ért ide.
        Ez most nagyon nem volt ide illő hozzászólás.
        Ebben a hónapban/évben csak szidni lehet őket, különben "kilógsz a sorból".

Egyébiránt úgyszintén múlt heti banki utalás 72 órán belül érkezett hozzám is nevezett cégtől, de gondolom ez lényegtelen, hiszen ez a természetes.

Hozzászólás

• Már annyi szó esett a bónuszokról gondoltam megnéztem őket. Mit jelent az, hogy SHARING BONUS és a POWER BONUS? Részletes érthető leírást nem találtam róluk az oldalukon.

Hozzászólás

• Olvasd visszább a topicot. 96. oldal

Hozzászólás

• Ok már értem. De az nem világos teljesen, hogy pénz kivétel esetén hogyan alakulnak a dolgok a SHARING BONUS és a POWER BONUS esetében.

Egy példán keresztül azt is jó lenne ha szemléltetné valaki.

Köszi.

Hozzászólás

• Egyenes arànyban veszik vissza a bonuszt szóval ha te leutalsz a szamladról 100$ akkor 200$ vonnak le a szamladról 100 megy neked 100at a bonuszbol vesznek vissza

Hozzászólás

• alkonya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Egyenes arànyban veszik vissza a bonuszt szóval ha te leutalsz a szamladról 100$ akkor 200$ vonnak le a szamladról 100 megy neked 100at a bonuszbol vesznek vissza
                  Mindkét típusnál így van? Akkor nem nagyon látom a különbséget a kettő között.

Vagy inkább egyértelműen kérdezem: Melyiket érdemes választani.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Gondolom így van mind két esetben,de a helyedben most óvatos lennek a befizetéssel.

Hozzászólás

• Ismét belinkelem a kondíciókat:

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Eloszor is a Bónuszt NEM kotelezo igénybe venni.

Lehet Live Fix Spread és Live Floating Spread számlát nyitni melyen be állíthatja minden ugyfél elore hogy "NO Bonus" így NEM lesznek figyelve a bónusszal való visszaélés miatt.
                      Valamint lehet STP/ECN számlán is kereskedni ahol szintén nincs bónusz.

A továbbiakban 2 kulon bónuszunk van melyeket NEM tudnak az ugyfelek egyszerre igénybe venni. Csak az egyik bónuszt tudja valaki használni egy adott hónapban. Mindkét bónusznak más es más a felhasználási feltétele...

100% sharing bonus maximum 10.000$-ig
                      Csak Live Fix Spread és Live Floating Spread számlán lehet igényelni.

Itt minde a veszteségbol mind a nyereségbol osztozik az ugyfél a céggel fele-fele arányban. (a profit megosztás felso határa 10.000$)

példa:
                      Adott egy 10.000$ befizetés +10.000$ bonus

- A kereskedés során 1.000 dolláros veszteség keletkezik, ami után az ügyfél pénze és a bónusz összege így módosul: 9.500 USD + 9.500 USD – a veszteségek megoszlanak.
                      - A kereskedés során 1.000 dolláros nyereség keletkezik, ami után az ügyfél pénze és a bónusz összege így módosul: 10.500 USD + 10.500 USD – a nyereségek megoszlanak.

(a profit megeosztás felso határa 10.000$)
                      tehát ha a fenti számlán 10.000$+10.000$Bonus az ugyfél +30.000$ profitot ér el akkor a profitból az IronFX-et csak 10.000$ illeti meg.
                      így kiutaláskor az ugyfél 10.000$ Alaprokét + 20.000$ profitot tud kiutalni.

40% Power bonus maximum 4.000$-ig
                      Csak Live Fix Spread és Live Floating Spread számlán lehet igényelni.

A veszteségbol részarányosan osztozik az Ugyfél és az IronFX (10/4 arányban)
                      A nyereségbol NEM kell osztozni.
                      (ugyanazok a feltételek mint a korábbi 60% bonus)

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ezek szerint nem olvastad végig ezt a topicot.
                        Az utolsó pár oldal semmi másról nem szól, csak arról, hogy hogyan nem fizeti ki a cég azokat, akik nyereséget érnek el a bónusz igénybevételével.

A bónuszt a cég egy dologra adja: Hogy elveszítsd, a befizetett tőkéddel együtt.
                        Ha valamilyen oknál fogva nem így törénik, akkor azonnal "gyanús" vagy és zárolhatják a teljes tőkéd határozatlan időre.

Mellesleg az ugyfelszolgalat@mnb.hu címre várják a kárvallottak történeteit. Már hallottak a cégről és a viselt dolgairól, úgyhogy nem lesznek meglepve.

Most legalább kiderül mennyit ér az MNB regisztráció.

Hozzászólás

• A 100% bónusznál akkor ez az eset áll fent, hogy ha az ügyfél nyer és pénzt vesz ki akkor a bróker is kivesz ugyan ennyit.
                          Így a nyereségét amit kap kiadja az ügyfélnek és a nyerő ügyfelen nem veszít. Sőt a nyerő ügyfének nagyobb a spread és a kamat mivel a bónusz miatt nagyobb pozit vehetnek fel így a nyerő ügyfeleken is nyer. Míg a vesztes ügyfeleken továbra is ugyan úgy nyer mint eddig.
                          A csábítás az lehet a bróker szerint hogy, minnél nagyobb tőkével kereskedj minél több pénzt vigyél be nekik, legalább 10.001$ vegyél ki tőlük mert akkor jársz jól igazán, hogy ha nyersz (nagy pénzűek megfogása). Így nincs értelme a chart, stb, trükközésnek, mert nem veszítenek, és a jóhírük is megmarad (a későbbiekben). Vagyis akár nyersz akár veszítesz ők folyamatosan nyernek a bónuszos számlákon amíg az él. A kérdés csak az hogy akkor miért kössön az ügyfél bónuszos számlát? Mivel neki haszna nem származik belőle legfeljebb annyi hogy picivel jobban tud pozíciót menedzselni. Aki nem él a bónuszal azzal meg majd trükköznek....?

Így ez a bónusz zsarolásnak tűnik Zoli

Ebbe az esetbe csak idő kérdése, hogy mikor lesz mindenki kifizetve. A kérdés csak az hogy, az ügyfelek hamarabb fognak jogi útra lépni a késői kifizetések miatt, vagy a brókernak lesz elég idelye hogy összekaparjon annyi pénzt az új bónuszos számlákon és kereskedéseken hogy kifizesse őket?

Hozzászólás

• Azok az ugyfelek akik az új Sharing bónuszt veszik igénybe vagy a Bónusz nélkuli számlát azok semmilyen megszorításokat nem fognak tapasztalni...

Nincs ellenorzés és sorbanállás a kiutalásoknál... (mivel nincs rá szukség)
                            Azok akik visszaélnek a bónuszunkkal pedig viseljék tetteik kovetkezményét.

Korábban is írtam hogy akik úgy vélik hogy nem a bónusszal visszaélok táborába tartoznak és késik a kiutalásuk, azok írjanak e-mailt nekem.
                            Eddig csak pár olyan levelet kaptam ahol tényleg nem volt szukség ellenorzésre... meg is kapták a pénzuket soron kívul!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azok az ugyfelek akik az új Sharing bónuszt veszik igénybe vagy a Bónusz nélkuli számlát azok semmilyen megszorításokat nem fognak tapasztalni...

Nincs ellenorzés és sorbanállás a kiutalásoknál... (mivel nincs rá szukség)
                              Azok akik visszaélnek a bónuszunkkal pedig viseljék tetteik kovetkezményét.

Korábban is írtam hogy akik úgy vélik hogy nem a bónusszal visszaélok táborába tartoznak és késik a kiutalásuk, azok írjanak e-mailt nekem.
                              Eddig csak pár olyan levelet kaptam ahol tényleg nem volt szukség ellenorzésre... meg is kapták a pénzuket soron kívul!

Tehát ha befizetek 1000$-t és kapok rá 1000$ bonuszt majd csinálok 15000$ profitot,tehát az egyenlegem 17000$, akkor az Ironfx mindenféle vizsgálat nélkül kifizet nekem 17000-1000-1000= 15000$-t?

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Tehát ha befizetek 1000$-t és kapok rá 1000$ bonuszt majd csinálok 15000$ profitot,tehát az egyenlegem 17000$, akkor az Ironfx mindenféle vizsgálat nélkül kifizet nekem 17000-1000-1000= 15000$-t?
                                így van...

bár felmerul a kérdés hogy egyáltalán kell-e a bónusz neked ha ilyen jól kereskedsz

Hozzászólás

Working...
                                X