Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ez nem veszteség az Ironfx-nek?Hiszen 14000$-t zsebből kell kifizetnie az Ironfx-nek ami saját profitom

Hozzászólás

• Kerestek egy ezrest és rengeteg sprd-t és swpaot.

Hozzászólás

• És a profitomat ki fizeti meg? Mert ugye a bonuszos számlák market maker számlák.Tehát ha veszítek akkor az profit az Ironfx-nek de ha nyerek akkor azt miből fizeti a cég.Sztem zsebből.Nincs ezzel semmi bajom amíg kifizetik.De ekkora nyereségnél még mindig ott van az eszköz a cég kezében / T&C / ,hogy azt mondják,visszéltél a bónusszal és törlik a profitodat.Erre azt mondta Németh Zoltán hogy ezeket a bonusz számlákat nem vizsgálják.A kérdésem az hogy extrém nagy profitnál sem?

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És a profitomat ki fizeti meg? Mert ugye a bonuszos számlák market maker számlák.Tehát ha veszítek akkor az profit az Ironfx-nek de ha nyerek akkor azt miből fizeti a cég.Sztem zsebből.Nincs ezzel semmi bajom amíg kifizetik.De ekkora nyereségnél még mindig ott van az eszköz a cég kezében / T&C / ,hogy azt mondják,visszéltél a bónusszal és törlik a profitodat.Erre azt mondta Németh Zoltán hogy ezeket a bonusz számlákat nem vizsgálják.A kérdésem az hogy extrém nagy profitnál sem?
          elég kevesen vannak akik extrém nagy profitokat érnek el...
          akik nem csalnak ki vannak fizetve akármekkora a profitjuk!

de ha ennyire félsz akkor hanszáld a bónusz nélkuli számlát, mert a szavaidból úgy érzem hogy te biztos vagy magadban... (akkor meg minek a bónusz?)

Hozzászólás

• Tehát,akkor mégis lehet vizsgálat ezen az új bonusz számlán is?Győzz meg akkor hogy miért érdemes inkább ezt a bonuszt használni ,itt a 100%-osra gondolok.

Hozzászólás

Tehát,akkor mégis lehet vizsgálat ezen az új bonusz számlán is?Győzz meg akkor hogy miért érdemes inkább ezt a bonuszt használni ,itt a 100%-osra gondolok.
              Nem kívanlak megyozni a bónusz használatáról, mivel neked amúgy sincsen módodban bónuszt kapni az IronFX-nél, hiszen a korábbival visszaéltél.

Ha szertenél bónusz nélkuli számlán kereskedni akkor tedd azt!

Hozzászólás

• Egyszer már tévedtél velem kapcsolatban,bocsánatot is kértél amit nagyra értékelek,főleg tőled.de megint tévedsz mert van nálatok számlám és van is rajta bónusz.Szóval nem igaz amit írtál.Még nem kereskedtem rajta.Azért informálódom hogy merjek e kereskedést nyitni.Ha szerinted nem érdemlem meg a bónuszt akkor szólj az illetékeseknek hogy vegyék le a számlámról 24107998

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezek szerint nem olvastad végig ezt a topicot.
                  Az utolsó pár oldal semmi másról nem szól, csak arról, hogy hogyan nem fizeti ki a cég azokat, akik nyereséget érnek el a bónusz igénybevételével.

A bónuszt a cég egy dologra adja: Hogy elveszítsd, a befizetett tőkéddel együtt.
                  Ha valamilyen oknál fogva nem így törénik, akkor azonnal "gyanús" vagy és zárolhatják a teljes tőkéd határozatlan időre.

Mellesleg az ugyfelszolgalat@mnb.hu címre várják a kárvallottak történeteit. Már hallottak a cégről és a viselt dolgairól, úgyhogy nem lesznek meglepve.

Most legalább kiderül mennyit ér az MNB regisztráció.
                  Itt linkelték, hogy mi a panasz ügyintézésének a menete. Jó pár lépésből áll. 3 hónapon belül válaszolnak.

Click image for larger version

Name:	MNB.jpg
Views:	1
Size:	95,4 KB
ID:	151258

Hozzászólás

Egyszer már tévedtél velem kapcsolatban,bocsánatot is kértél amit nagyra értékelek,főleg tőled.de megint tévedsz mert van nálatok számlám és van is rajta bónusz.Szóval nem igaz amit írtál.Még nem kereskedtem rajta.Azért informálódom hogy merjek e kereskedést nyitni.Ha szerinted nem érdemlem meg a bónuszt akkor szólj az illetékeseknek hogy vegyék le a számlámról 24107998
                    igen ne haragudj most is igazad van...
                    nem tudom miért de osszekevertelek egy másik fórumozóval Lali75 -el.
                    elég hasonló a nevetek szóval ismételten elnézést nem neked szólt a korábbi kommentem ebben az esetben.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Itt linkelték, hogy mi a panasz ügyintézésének a menete. Jó pár lépésből áll. 3 hónapon belül válaszolnak.
                      csak egy kis segítség képpen:

minden esetben a cég hivatalos válaszát / indoklását csatolni kell a megkereséshez...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        csak egy kis segítség képpen:

minden esetben a cég hivatalos válaszát / indoklását csatolni kell a megkereséshez...
                        Zoli....

Ezért is van az , hogy csak hazudoztok telefonban és chaten, hogy húzzátok az időt hivatalos indoklás nélkül. Szerencsére ha nem adtok záros határidőn belül választ az is megfelel az mnb-nek.

Már kérdeztem, hogy tényleg ekkora a baj???

18011223 2015-02-02 WBVKN193JCNJ540M Withdrawal – Bank 484.00 EUR Feldolgozás alatt

9 napja pending??? a 24 órás feldolgozás... Zoli , komolyan 500 euró sincs már a kasszában???

Hozzászólás

• big eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zoli....

Ezért is van az , hogy csak hazudoztok telefonban és chaten, hogy húzzátok az időt hivatalos indoklás nélkül. Szerencsére ha nem adtok záros határidőn belül választ az is megfelel az mnb-nek.

Már kérdeztem, hogy tényleg ekkora a baj???

18011223 2015-02-02 WBVKN193JCNJ540M Withdrawal – Bank 484.00 EUR Feldolgozás alatt

9 napja pending??? a 24 órás feldolgozás... Zoli , komolyan 500 euró sincs már a kasszában???
                          Ha vissza olvasol akkor láthatod hogy azok akik a bónusszal visszaélok táborában vannak azok a kiutalás elott (akármekkora az osszeg) átesnek egy vizsgálaton. Ha mindent rendben találunk akkor megkapja a kiutalt osszeget, ha nem akkor a T&C alapján járunk el.

Hozzászólás

• Zoli,

Van olyan külföldi fórum, ahol azt mondják, hogy 400-500 dolgozótól szabadul meg az IronFX és kb 160 feljelentés van a ciprusi illetékes szervnél.

Ez igaz vagy rémhír?
                            Ezt a trade2win fórumon olvastam.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zoli,

Van olyan külföldi fórum, ahol azt mondják, hogy 400-500 dolgozótól szabadul meg az IronFX és kb 160 feljelentés van a ciprusi illetékes szervnél.

Ez igaz vagy rémhír?
                              Ha Zolit kérdezed, akkor nem igaz.
                              Ha pedig az embereket, akkor láthatod a véleményeket.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoli,

Ez igaz vagy rémhír?
                                én nem olvasom azt a fórumot...
                                igen volt leépítés de a valóság az ennek a tizede kb 40-50 embertol búcsúztunk el Januárban a világszerte 65 irodából és 1400 dolgozó kozul.
                                Ennyit szinte minden hónapban elkuldunk és veszunk fel újakat (sajnos nem mindenki valtja be a hozzá fuzott reményeket) de ez a normális.

Feljelentésrol nem tudok de gondolom ennek úgy tudsz csak utána járni ha felhívod a CySec-et...

Hozzászólás

Working...
                                X