Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát kapok egy emailt, hogy az utalás megtörtént, ha esetleg mégsem arról viszont nem.Na ne viccelj már. Kiküldtétek a levelet , hogy a pénz banki utalását jóváhagytátok, és kiutaltátok. Ha ezt hibásan tettétek akkor az már a ti bajotok.

idéznélek: "A kiutalással semmi gond nincsen", "a kiutalást nem küldtük el", "régi a lakcím igazolás ezért szeretnénk egy frisset bekérni öntől, amint ez megvan küldjük a kiutalást"

A jogi osztállyal való levelezés ugye szintén érdekes dolog, én 1 hete írtam nekik amire természetesen semmi válasz, gondolom nekik nem kell válaszolniuk, a pénzemet pedig ugye használjátok mintha a sajátotok lenne... (nézz utána hogy ez pontosan mi az S betűnél keresd)

Gondolom mint komoly cég nálatok is van mindennek felelőse. Ha mondjuk büntetőeljárás lesz belőle vállalod a felelősséget Zoltán? (gondolom ezt a kérdést átugrod mint mindig)

Edit: Csak, hogy pontosan értse mindenki, a brókerszámlámon nincs a pénz, és a bankszámlámon sincs. Nem tudjuk hol van, csak Zoltán mondta hogy nála van biztonságban...
    Nem lesz belol eljárás és ezt te is tudod.

Úgy ahogy azt is hogy a bónusszal visszaéltél. Nem véletlen az sem hogy a cimboráddal egyutt mentél be a budapesti irodába aki torténetesen magyarország bónuszozó királya...

A pénz NINCSEN nálam, és nem is mondtam ilyet. Az IronFX-nel van a pénz és a vizsgálat végéig itt marad...
    Azt hazudod hogy egy hete írtál a jogi osztályra mikozben a leveledet 3 napja kuldted az esti órákban - Dátum: 2015.02.09. 19:19

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahhh és tényleg kaptam egy ilyen emailt:
      Dear Client,

We would like to inform you that your account is under investigation for potential irregular trading activities.

We will inform you of the progress of our investigation in due course.

Na most akkor ezt nem értem.Ezt a számlát nem vizsgálják / nincs is mit mert nem volt rajta trade / csak a többit amiken már nincs pénz és több hónapja megvannak.Mi a vizsgálat tárgya? Ha találtok valamit egy 5-6 hónappal ezelőtti számlán akkor ezt az 1100$ befizetésemet elvehetitek?
      Ebben sajnos nem tudok neked segíteni, nem az én asztalom.
      Ha minden rendben van akkor a vizsgálat után a pénzt egybol megkapod, ha nem akkor a T&C alapján járunk el.
      ha reagálsz az e-mailre akkor biztosan megkapod a kérdéseidre a választ

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ebben sajnos nem tudok neked segíteni, nem az én asztalom.
        Ha minden rendben van akkor a vizsgálat után a pénzt egybol megkapod, ha nem akkor a T&C alapján járunk el.
        ha reagálsz az e-mailre akkor biztosan megkapod a kérdéseidre a választ
        Azt írtad hogyha valaki shrang bonuszos számlára fizet be akkor semilyen kellemetlenséget nem tapasztal .Én ezt tettem erre tessék.

Hozzászólás

• sharing :-)

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Akárhogy is, úgy döntöttem kipróbálom őket, talán a rossz híreket róluk csak a bónuszvadászok keltik több nicknéven, akik nem kapják vissza a pénzük.
            A bónusz miatt nyitottam lebegő szpredes számlát kis pénzzel. Kiutalástól nem félek, előbb utóbb úgy is kijön.
            Király érzés ez az 500x áttét, eddig megszoktam a másikomnál a 100 at, ez olyan szabadság, határtalanság érzetet ad.
            Elvileg nincs neg számla náluk, lehet hogy kihasználom majd a nagy szorzót.
            Úgy számoltam képtelenség visszaélni a sharing bónusszal, megpróbálok normális kereskedéssel profitot szerezni.
            Barátom, bátor vagy, te is leirtad hogy NEM kapják VISSZA a pénzuket.....nem azt a penzt amit bonuszal akartak keresni hanem a Saját pénzuket nem kapják vissza. Ennek ellenére te számlát csinálsz, hát te igazi szefo-s vagy

Vagy csak Zoltán ugy érezte mostmár kell kis reklám mert kezd kiderulni milyen remek cég is az Ironfx

Hozzászólás

Azt írtad hogyha valaki shrang bonuszos számlára fizet be akkor semilyen kellemetlenséget nem tapasztal .Én ezt tettem erre tessék.
              De ha már korábban olyan tevékenység folyt a tobbi szamlán ami megkérdojelezheto akkor az a szeméymeg van jelolve nálunk...
              NEM a számlákat anem a személyeket jeloljuk és figyeljuk

Hozzászólás

De ha már korábban olyan tevékenység folyt a tobbi szamlán ami megkérdojelezheto akkor az a szeméymeg van jelolve nálunk...
                NEM a számlákat anem a személyeket jeloljuk és figyeljuk
                De azt is mondtad hogy a bonus abuserek is használhatják még segítesz nekik abban is hogy hogyan.Vagy változott ez a dolog?

Hozzászólás

De azt is mondtad hogy a bonus abuserek is használhatják még segítesz nekik abban is hogy hogyan.Vagy változott ez a dolog?
                  ha ez a célod akkor beszéljunk
                  de eddig még nem ezt csináltad...

Hozzászólás

ha ez a célod akkor beszéljunk
                    de eddig még nem ezt csináltad...
                    Ha gyorsan meglesz a kifizetés akkor beszélhetünk róla de így egy kicsit megrendült a bizalmam,hogy egy sima kifizetés kereskedés nélkül is vizsgálattal jár.

Hozzászólás

• Ha már így megszólítottál, azért mentünk be hozzátok személyesen hogy lássuk folyik -e még ott érdemi munka.
                      A fogadtatás meglehetősen agresszívre sikeredett, nyilván aznap nem mi voltunk az első elégedett ügyfelek akiket Leventéék fogadtak.

Közel egy órát beszélgettünk később már teljesen normális hangnemben, szóba kerültél te is. Szerencsére ők értelmesebbnek tűnnek mint te.

A pertársaságot én is koordinálom, természetes hogy jelen voltam.

Érdekes ez a terelés a "bonus abuserek" téma felé miközben arról van szó hogy kicsit sokan szeretnének egyszerre a kasszához fáradni.

Sikkasztásért te is felelősségre leszel vonva, mit mond a jogi osztályotok?

Hozzászólás

Ha gyorsan meglesz a kifizetés akkor beszélhetünk róla de így egy kicsit megrendült a bizalmam,hogy egy sima kifizetés kereskedés nélkül is vizsgálattal jár.
                        ahogy az elobb is írtam nem a számládat viszgáljuk hanem a teljes korábbi aktivitásodat.
                        nem hiszem hogy hamarabb meglesz a kiutaláod mint a tobbikenek akiknél szintén vizsgálat folyik

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha már így megszólítottál, azért mentünk be hozzátok személyesen hogy lássuk folyik -e még ott érdemi munka.
                          A fogadtatás meglehetősen agresszívre sikeredett, nyilván aznap nem mi voltunk az első elégedett ügyfelek akiket Leventéék fogadtak.

Közel egy órát beszélgettünk később már teljesen normális hangnemben, szóba kerültél te is. Szerencsére ők értelmesebbnek tűnnek mint te.

A pertársaságot én is koordinálom, természetes hogy jelen voltam.

Érdekes ez a terelés a "bonus abuserek" téma felé miközben arról van szó hogy kicsit sokan szeretnének egyszerre a kasszához fáradni.

Sikkasztásért te is felelősségre leszel vonva, mit mond a jogi osztályotok?
                          Nem hinném hogy agresszív lett volna a fogadtatás, nekem elég kedvesnek tuntek az IronFX-es kollégák. Van róla videófelvétel is...

Elismered hogy a bónuszunkat használod ki ráadásul nem is kis pénzzel és most pedig nem tetszik hogy érvényesítjuk a szerzodési feltételekben leírtakat? Továbbra is ezek alapján fogunk eljárni, és te is pontosan tudod hogy milyen lépéseket nem tettunk meg eddig amit még megtehetnénk...

Hozzászólás

• Csak kíváncsiságból van itt valaki aki megkapta a kifizetését és ha igen akkor az mikor volt?Arra lennék kíváncsi hogy mikor történt az utolsó lezárult kifizetés az itt jelenlévők és az Ironfx között.

Hozzászólás

ahogy az elobb is írtam nem a számládat viszgáljuk hanem a teljes korábbi aktivitásodat.
                              nem hiszem hogy hamarabb meglesz a kiutaláod mint a tobbikenek akiknél szintén vizsgálat folyik
                              És miért csak az adott számla száma szerepel az emailben ha a többit is vizsgálják?

Hozzászólás

• Vagyis ha a többit vizsgálják nem pedig az adott számlát amin ugye nem volt trade

Hozzászólás

Working...
                                X