Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 1 milla? GyulaÚr, ilyen gazdag vagy?
    Elnézést kérek mindenért, amit mondtam és téged az esetleg hátrányosan érintett!
    Leszünk barátok ezentúl? értékeltelek is, a hírnevedhez hozzáadtam párat.
    Itsz a bigining of ö bjutiful frendcsip.

KOMÉDIA

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      most épp nincs aktív számlád nálnuk a saját neved alatt.
      De van aktív számlám ...

Komolyan bepróbálkozol ilyen átlátszó hülyeséggel?

Szerinted bemegyek és ilyet mondok, ha ennyi pénzem lenne bent?

5 milliárd...

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        1 milla? GyulaÚr, ilyen gazdag vagy?
        Elnézést kérek mindenért, amit mondtam és téged az esetleg hátrányosan érintett!

KOMÉDIA
        Kösz de nem vagyok aBuzer, az igazi lányokat szeretem

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          1 milla? GyulaÚr, ilyen gazdag vagy?

KOMÉDIA
          Basszus, ettől én is megvilágosodtam. Most jöttem rá, mekkora hülyeség volt éveken át tanulni, tisztességesen kereskedni. A valódiforex titka itt van, ebben a topicban. Van tanfolyam újrakezdőknek?
          https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

most épp nincs aktív számlád nálnuk a saját neved alatt.

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pont hogy azt mondtam és erre 3 tanú is van hogy NINCS bent pénzem.

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De van aktív számlám ...

Esküszöm hogy leszek akárkinekisabarátja ha elmagyarázza valaki nekem hogy a "nincs benn pénzem" az egyenlő e a "van aktív számlám"-mal vagy fordítva, vagy akárhogy.

Szédülök a mondatoktól, már azt sem tudom hogy nekem van-e számlám? És hogy "aktív"-e ha 1 milliárd alatt van, vagy csak akkor ha most bekötök rajta valamit....
            Őrület! (vagy inkább diliház)

Zoli, ha egynél több számlám van, akkor már én is lehetek ilyen "buzer" vagy "abuser", vagy nem is tudom hogy kell leírni? Vagy csak mondjuk 10 alszámla fölött?
            Pl. Gyulának kb hány darab volt ?
            Csak azért kérdem, nehogy bekössek valamit, aztán mennem kelljen a bank centerbe kamerás vallatásra.
            Meg azért is hogy hány számla után kell belépnem valami perközösséges klubba.

Hozzászólás

• ÖÖÖÖÖ apropó Zoleeee, küldd el csak a fél milliót USD a másik felét tartsd meg, velem lehet beszélni.

Hozzáadtalak a barátokhoz is és viszek majd be forró levest is később.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Esküszöm hogy leszek akárkinekisabarátja ha elmagyarázza valaki nekem hogy a "nincs benn pénzem" az egyenlő e a "van aktív számlám"-mal vagy fordítva, vagy akárhogy.

Szédülök a mondatoktól, már azt sem tudom hogy nekem van-e számlám? És hogy "aktív"-e ha 1 milliárd alatt van, vagy csak akkor ha most bekötök rajta valamit....
                Őrület! (vagy inkább diliház)

Zoli, ha egynél több számlám van, akkor már én is lehetek ilyen "buzer" vagy "abuser", vagy nem is tudom hogy kell leírni? Vagy csak mondjuk 10 alszámla fölött?
                Pl. Gyulának kb hány darab volt ?
                Csak azért kérdem, nehogy bekössek valamit, aztán mennem kelljen a bank centerbe kamerás vallatásra.
                Meg azért is hogy hány számla után kell belépnem valami perközösséges klubba.
                asszem 90 usd van bent, ha ez pénznek számít akkor van de nem aggódom érte vizsgálják csak nyugodtan.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  asszem 90 usd van bent, ha ez pénznek számít akkor van
                  Bárcsak nekem lehetne egyszer ekkora számlám!
                  Én a kicsit is értékelem, az is pénz.
                  Meg sok ember egy hétig dolgozik ezért, na mondjuk nem forexezik, de év végén esetleg kap bónuszt (talán karácsonykor el is bukja )
                  Sok kicsi 90 dollárocskából lesznek a milliók.

Szerintem utald haza, ha 5 nap alatt megjön, akkor mindenki boldog lesz.

Hozzászólás

a dolgozóknak nem feladatuk megvédeni engem, tudják hogy lepereg rólam az ilyesmi

3 tanú is van rá hogy azt mondod legalább 1 millió dollár pénzetek van benn nálunk...
                    gondolom akkor nem lesz baj ha kivizsgáljuk ezeket a számlákat is
                    Zoli, ne lovald bele magad a hazugságba. Tőletek ketten voltak ott.. hogy lesz abból 3 tanú?
                    Péter csak kísérő volt, mivel ő segít koordinálni pertársaságot, megkértem kísérjen el. Neki tudtommal nincs pénze nálatok mert időben látta, hogy szarban vagytok.
                    Soha semmilyen formában nem került szóba 1 millió dollár sajnos de ha felajánlod elfogadom.

De most komolyan, te ittál valamit?

Hozzászólás

• Egyelőre csak ennyit szeretnék hozzátenni...

Zoltán! Hívlak, ha elküldték a tervezeteket az ügyvédek... Olvasok fel majd mindenféle finomságot, csak hogy emeljem a hangulatodat.

Jogi osztályt meg csókoltatom, amit csak lehetett elb*szott szerencsére

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zalán, a helyedben inkább meghúznám magam, már így is elég sok van a neved mellett. Az etx-től konkrétan 1 hónap után kaptam meg az 1000 dollárom, mivel letiltottad a kiutalást, amin egy kötés nem volt. Konkrétan azt hallottam több embertől, hogy pénzt kérsz azért, hogy bónuszozhassanak, és hogy bukják az ironfx-hez a pénzt. Minden hozzászólásod téged minősít, ahol felmerült a te neved, ott jó dolgok nem történtek...
                        Szerintem nyiss egy topicot, ahol szédítheted a népet a te mindenttudó, korrekt hozzáállásoddal, és gyűjtsd ott a pénzt a kezeletszámládra...
                        Bocsánat az offért!!!

Szerintem sokan vannak itt akik ezt megtudják cáfolni, hogy én pénzt kértem. Az, hogy nem marketingeltem a bónuszt mindenkinek, az az én döntésem volt és akikről tudtam, hogy csinálják azokkal beszéltem.

A kiutalás késés miatt meg sok mindent lehet mondani, de nem volt jogom se lehetőségem, hogy azokat késleltessem...sejtem, hogy kitől hallottad, de rossz a forrásod.

Szerintem a topicotok titeket minősít a Zolival és a céggel egyaránt, most már egy pici megbánásom sincs, hogy ott hagytam őket.

Nick név mögött vajon ki lehet? Ne lepődjünk meg ha IronFX dolgozó. Ők híresztelték ezeket...

Hozzászólás

• mindenkit megnyugtatok nekem a vasárnap 3 számlán indított visszahívás megjött ma a bankszámlára. Profit+tőke. A nagy százalékos-rövid idő alatt beszerzett profit (3 hét) profit+bónuszos számla továbbra sem ok a vizsgálatra ezekszerint
                          http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szerintem sokan vannak itt akik ezt megtudják cáfolni, hogy én pénzt kértem. Az, hogy nem marketingeltem a bónuszt mindenkinek, az az én döntésem volt és akikről tudtam, hogy csinálják azokkal beszéltem.

A kiutalás késés miatt meg sok mindent lehet mondani, de nem volt jogom se lehetőségem, hogy azokat késleltessem...sejtem, hogy kitől hallottad, de rossz a forrásod.

Szerintem a topicotok titeket minősít a Zolival és a céggel egyaránt, most már egy pici megbánásom sincs, hogy ott hagytam őket.

Nick név mögött vajon ki lehet? Ne lepődjünk meg ha IronFX dolgozó. Ők híresztelték ezeket...
                            Valószínűleg akkor akiket én ismerek, azok hazudnak, te pedig nem.
                            Mikor telefonon beszéltünk, hogy hol a pénzem, különböző dokumentumok bekérése után, már akkor sem tetszett a nyálas, tenyérbemászó stílusod, de te biztos alapból vagy ilyen. Igen van ironos kapcsolattartóm, de őt nem keverném bele, mert más miatt eleget csesztettem.
                            Ha te attól jobban alszol, hogy azt állítod, hogy nem kaptál pénzt, akkor legyen, a valóságon nem változtat...
                            Nagyon emlékeztet a stílusod a Zoliéra, biztos tőle tanultad a mellébeszélést.
                            Nehogy a végén kézenfogva sétáljatok el a naplementébe, miután mindketten megbuktatok ezen a pályán.

Hozzászólás

• olyan jókat írtok hogy alig várom az újabb - újabb bejegyzéseket..ennyit még nem olvastam itt mostanában..ez jobb mint egy krimi
                              http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• én is jól szórakozom, ezért ha bárkit lecsuknak, viszek neki kenyérbe sütött reszelőt

Hozzászólás

Working...
                                X