Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cég megtisztítja az ugyfél adatbázist,
    Arra gondolsz hogy megtisztítjátok az ügyfelek számláit...

Hozzászólás

• ..én tapasztalt de naív vagyok..de csak nekem fura hogy a kommentelők 90%-a új regisztrált nickkel első pár hozzászolással érkezik...ők még talán sosem olvastak bele olvastak bele ebbe a topikba/fórumba de most hirtelen rátaláltak registráltak és forex kereskdőként írnak....
      http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• ....vagy csak úgy érzik "mostaztánmárszólniuk kell".....
        http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ..én tapasztalt de naív vagyok..de csak nekem fura hogy a kommentelők 90%-a új regisztrált nickkel első pár hozzászolással érkezik...ők még talán sosem olvastak bele olvastak bele ebbe a topikba/fórumba de most hirtelen rátaláltak registráltak és forex kereskdőként írnak....
          Eddig én is csak olvastam, ahhoz nem kell regisztrálni, csak ha hozzá akarsz szólni. A pertársaságos email címre sokan írtak , akik nincsenek itt regisztrálva még, de mindenkinek ajánlom írja le ide a baját, elég volt Zoltán hazudozásából, tudja meg mindenki, hogy próbálják ellopni a pénzünket.

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ..én tapasztalt de naív vagyok..de csak nekem fura hogy a kommentelők 90%-a új regisztrált nickkel első pár hozzászolással érkezik...ők még talán sosem olvastak bele olvastak bele ebbe a topikba/fórumba de most hirtelen rátaláltak registráltak és forex kereskdőként írnak....
            Miért írna, reklamálna addig itt valaki, amíg "lehúzza" a céget a bónusz átjátszással?
            Inkább kussban van, hogy ne tudja meg senki...
            Minek regiszrálna, ha nem akar hozzászólni?
            Csak olvasgat, hogy tájékozott legyen abban hogy meddig tudja még "fejni" a rendszert.
            Ha nem megy tovább a játék, úgyis ide írják ki először!
            Az előző 2 év erről szólt.
            Most meg fordult a kocka.
            Szívnak az arbitrázs traderek, mert nyilvánvalóak lettek a visszaélések és szívatják az egész ironos ügyfélkört is ezzel.
            Te meg becsületesként csak annyit észlelsz, hogy jogtalanul később kapod meg a pénzed, mások miatt lehet hogy téged is vizsgálnak és elkezdesz pánikolni.

Nem csodálkoznék ha bizonyos érdekköröknek pontosan el lenne a céljuk!

Hozzászólás

• "Drágáim!

Érdekes, hogy itt soha senki nem csinált semmi stiklit a bónusszal és mindenki csak áldozat szerepben tetszeleg itt a fórumon..."

Téged imádlak a legjobban Édesem, megmondod, hogy bónuszoztál most meg röhögsz a többi nyomorán, mert éppen úgy jött ki neked a lépés, hogy nincs beragadt pénzed. Gondolom nem azért nincs, mert jó útra tértél, hanem azért, mert *****nagy mázlid volt és kibuktad a lédet az irontól. Bezzeg bazzeg', ha bent lennél te is vagy 6-8 névvel sírnál-rínál, mint a fürdős***** ugyanúgy, mint akik így jártak. Hallod, cimbi, szerintem örülj a szerencsédnek és pihenj rá egy kicsit.
              Utoljára szerkesztve a következő által: erla01; 2015-02-18, 08:20. Oka: szebb eképp

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért írna, reklamálna addig itt valaki, amíg "lehúzza" a céget a bónusz átjátszással?
                Inkább kussban van, hogy ne tudja meg senki...
                Minek regiszrálna, ha nem akar hozzászólni?
                Csak olvasgat, hogy tájékozott legyen abban hogy meddig tudja még "fejni" a rendszert.
                Ha nem megy tovább a játék, úgyis ide írják ki először!
                Az előző 2 év erről szólt.
                Most meg fordult a kocka.
                Szívnak az arbitrázs traderek, mert nyilvánvalóak lettek a visszaélések és szívatják az egész ironos ügyfélkört is ezzel.
                Te meg becsületesként csak annyit észlelsz, hogy jogtalanul később kapod meg a pénzed, mások miatt lehet hogy téged is vizsgálnak és elkezdesz pánikolni.

Nem csodálkoznék ha bizonyos érdekköröknek pontosan el lenne a céljuk!

Azt azért nem felejtsd el megkérdezni Zoltán barátunktól, hogy neki mekkora szerepe volt ebben!

Kérdezz meg pár Iron alkalamzottat, hogy kaptak-e olyan utasítást, hogy "Minden pénzt" hozzanak be, az abuserektől is, mert a cégnek haszna van belőlük is!

Ezáltal bátorítva és generálva a további visszaéléseket, aminek a következményeit most a becsületes traderek is nyögik. A cég ugyanannyira felelős ebben mint az abuserek.

Lehet, hogy igaz az, hogy nem sértenek törvényt, de ez csak annyiban áll meg, hogy legfeljebb nem utalja át Zoltán a befizetett pénzteket egyből a saját számlájára. Ezen kívül viszont mindent megtesznek annak érdekében, hogy ők gazdagodjanak az ügyfelek kárára. Hogy egy kínos hasonlattal éljek, akkor amikor a "fagyi visszanyal" és nem ők fosztják ki az ügyfelet, hanem az ügyfél próbálja őket, akkor egyből megy a "csalózás".

Zoltán maga ismerte itt el, hogy meg vannak jelölve az abuserek számlái. Ezek szerint tudják, hogy kik azok akik visszaélnek a bónusszal, mégis hagyták őket befizetni és kereskedni egészen eddig. Lehet, hogy van akit évek óta.Miért?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

ha bent lennél te is vagy 6-8 névvel sírnál-rínál
                  Ez itt a probléma barátom, hogy te is ezt csinálod és még le is írod, hogy az emberek 6-8 névvel tolták. Nem röhögök mások nyomorán, csak egyszerűen szánalmasnak tartom azt, hogy itt mindenki csak áldozat. Az, hogy nekem szerencsém van vagy sem, az megint más téma. Erős gyanúm van afelől, hogy az itteni rinyálással pont az ellenkezőjét érik el a kedves sorstársak.

Hozzászólás

• Nyilván véletlen de Tback pont aznap regisztrált ide amikor az SNB megtette elhíresült bejelentését. Ráadásul kb 3 órával később.
                    Aznap amikor sok brokercég ment a levesbe.
                    Aznap amikor az iront sok ügyfél telinyerte a hatalmas piaci mozgás miatt. Amit persze az ironfx tagad hiszen nekik ezen a napon óriási nyereségük keletkezett állítólag. Meg rengeteg ügyfélnek is akik "valamiért" nem férnek hozzá a pénzükhöz egy hónapja hiszen mint Németh Zoltán Géza az ironfx magyar helytartója elmondta:
                    " a pénzed nálunk van biztonságban"

Nyilván ez mind csak véletlen...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nyilván véletlen de Tback pont aznap regisztrált ide amikor az SNB megtette elhíresült bejelentését. Ráadásul kb 3 órával később.
                      Kegyetlen jót röhögtem !
                      Köszi.

Üdv, Tomy

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez itt a probléma barátom, hogy te is ezt csinálod és még le is írod, hogy az emberek 6-8 névvel tolták..
                        Pont én vagyok az, aki nem rinyál, mivel NINCS komoly pénzem az Ironnál sem nekem, sem a családtagjaimnak, csak pár ismerősömnek, de az nem az én pénzem, azaz az ismerőseim nem a strómanjaim.
                        Igen a szerencséd más lapra tartozik, valóban.
                        Abban egyetértek, hogy aki "pattog" annak rosszabb lesz, tovább tart a "procedúra" = szívatás, mert ez nem más, mint kőkemény szívatás. Vagy mégsem?

Azonban felvetnék egy érdekes dolgot, ezen lehet gondolkodni mindenkinek.

Az IronFx, magát világvezető brókercégnek mondó társaság, azt csinálja, hogy valós / koholt indokkal nem fizeti ki az ügyfelek pénzét. Ennek lehet az az oka, hogy nem akarja, nincs bajuk, van pénzük, csak éppen most adatbázist tisztítanak, ahogy Zoli is mondja. ( ? ? ? )
                        DE az is lehet az oka, hogy az EC-vel szívtak egy nagyot, egy hatalmasat + a kínaiak pénze hiányzik nagyon és éppen nyakig ér a szar, de titkolják, hogy fizetésképtelenek (az abuserek visszalopták a sprd-n és brutál swapokon szerzett pénzt). Egy ilyen helyzet nem úgy alakul ki, hogy egyik nap van pénz, a másik nap meg nincs, hanem szépen, lassan, láthatóan, kalkulálhatóan lehet látni azt, hogy a cég a csőd felé közeledik, pont úgy, mint mikor megy a piac az stoppod fele, szépen lassan, pipről pipre.
                        Szerintem ezért volt a 100%-os bónusz is decemberben, mert pénzt kellett behúzni, hogy a kifizetéseket tudják teljesíteni. Azzal pedig mégnagyobb bajba kerültek, mert a bónuszosok kaptak az alkalmon, mentek a befizetések s most éppen olyan száraz a kassza, mint a legjobb martini (szerintem). A kósza kifizetések csupán a baj leplezése, nem más, ahogy a dubaji iroda megnyitása is.
                        Mehetnek az ügyfelek a CySEC-hez panaszkodni, aztán majd a helyi BEVA fizet. Aha..persze..fizet. miből? Egész egyszerűen NEM lesz képes semmilyen erre hivatott alap kártalanítani az ügyfelek, nem lesz hozzá elegendő pénzük.
                        Ennek pedig egyenes következménye lesz az, hogy az egész ciprusi brókervilág összeomlik, pénzhiány és bizalomvesztés miatt. Az Iron éppen ezzel játszik most, csak nem tudják, az án hangom pedig nem elég hangos, hogy szavaim eljussanak oda, ahol hozzáértő fülek meghallanák s tudnának tenni ellene.
                        Konkrétan a CySEC-nek kell lépnie és rendre utasítania az Iront, ha ez nem történik meg záros határidőn belül, akkor összeomlik az eddig felépített világuk s Ciprus helyét átveszi majd más ország / tartomány / sziget etc.
                        Kurvára a tűzzel játszanak a srácok, cak éppen ezt nem veszik észre, hogy a játszótér mellett ott van Ciprus benzinkészlete, ha értitek a metafórám.

Részemről távoztam ciprusról.

Hozzászólás

• Üdv mindenkinek

Az IronFX-el kb 1 éve kerültem kapcsolatba, tetszett a gyors ügyintézés, az hogy mindig vannak promók (verseny éles, demo, bónusz)... és az hogy egy biztos stabil cég, legalább is amit mi halandók látunk ebből.

Nekem nincs kifizetési problémám, mert sajnos addig el se jutok, mivel túlpörgetem magam és leég így csak befizetek de amiket hallok a barátaimtól, illetve mindennap amióta a cégnél ügyfél vagyok, olvasom a forumokat így ezt is hogy képbe legyek.

Gondolom sokan ismeritek a farkas kiáltó kisfiút és amikor baj lesz senki nem hisz neki... ha megnéztek bármilyen bank csődőt a pánikolo emberek miatt van, de nézhetünk egy sima céget is az talán ember közelibb mindenkihez.

Az hogy van e baj az IronFX-nél azt csak a fejesek tudják, nem hiszem hogy Zoli bármit is tudna vagy sejtene, ő egy egyszerű naiv ember ahogy megismertem a roadshowk alkalmával, tehát mindent elhisz amit a cég mond neki de a cégnek ugyan ugy beáldozható mint bárki más.

Nem védeni akarom, de nem hiszem, hogy Ő a hibás a dolgokért, azt leszámítva hogy egy birka és nem lát tovább az ironosos lila ködnél.

Vissza térve a "farkas kiáltáshoz" tételezzük fel, hogy igaz az amit már páran irtatok, hogy a cég az IPOval ki fog mindenkit fizetni és ez is a tervük, akkor is a kinai pénzkiesés persze ha van, plusz az állítólagos nyerés CHF-en amit vagy elhiszünk vagy nem megboríthatta a dolgokat és pánik szerűen kitalálták az új csodafegyvert, ami nem hogy az új ügyfeleket arra sarkalná hogy fizzesenek be, de még az abuserek se "pörgetik" vissza a pénzüket, ami egy piramist megborit, mindegy hogy 5 éves vagy 1 éves...

Apropó CHF, az mennyire igaz hír, hogy akik sokat nyertek CHF-en vissza vették a profitjukat?

Ami még érdekes, hogy Zoli írta talán decemberben, hogy jönnek az új termékek, nagyon jó lenne szerintem sok tradernek, de hol vannak? Decemberben azzal hívtak fel, hogy lesz magyar részvény ..... 3000-4000termék de ezek hol vannak? Nem, nem akarok 3000 termékkel kereskedni, de ha valamit mondanak és felkeltik az érdeklődésem/érdeklődésünk és huzzák halasztják, az egy idő után elveszi a kedvet és a bizalmat

Ami nekem még érdekes és itt senkit nem zavar ahogy olvastam eddig, hogy vannak az "elkülönített" ügyfélszámlák... amiről majdnem fixen merem állítani, hogy nincs, mivel a cég nevén van számla nyitva a raiffeisen banknál és ezekhez nem tartoznak "alszámlák", ugyan úgy kell utalni az "elkülönitett ironos számlára" mint ha egy takarákbankba akarnánk utalni CÉG NÉV, SZÁMLA SZÁM, MEGJEGYZÉS ROVATBA AZONOSÍTÓ! aki nem hiszi járjon utána... ha ez így van akkor a piramis elmélet megállja a helyét és bizonyítható is.

Sokan próbálkoznak adót csalni skrillel és különböző nettárcákkal amikhez nem nagyon értek, de kicsit utána néztem ezeknek is és egyértelműen lejött az, hogy ők ezen buknak pl a sokak által írt és reklamált skrill 10Ft os "spreaddel" dolgozik, ami annyit jelent ha pl az iron egy hónapban kiutal mindegy hogy abusereknek vagy sem 400 000USD-t akkot ők buktak kapásból 4M Ft-ot!Az "xy" brókercégnél pl a kiutalásért fizetni kell amiért sokan huzzák a szájukat, de ez lehet az oka, mivel drága egy ilyen váltást a cégnek hosszútávon fizetnie...

Amikor a céghez kerültem (profit.hu-n keresztül) akkor nagyon rendben volt a cég, viszonylag olcsó spreadek, kicsi csúszások, normális swapok, mi vagyunk mindenben a legjobbak... jól eladták magukat el is hittem... de az hogy a swapok, spreadek már a közelében se járnak ahol voltak az fura, a csuszásokról nem is beszélve...anno a Zoli (Zoli a Te ügyfeled voltam, gondolom a Péterék végett) dicsekedett vele, hogy este se tágulnak a spreadek... most egy prémium számlán 7-8pip a spread pl egy eurusd esetén ami vicc.

Kicsit hosszúra sikeredett és senkit nem szerettem volna megbántani, de ezek a fenti dolgok elgondolkodtattak, addig befizetni nem fogok újat, ameddig nem derül ki, hogy mi van valójában tudom, hogy ezzel ellent mondok magamnak és én is gyengítem a piramist, de sajnos bizalom nélkül, nincs üzlet hosszú távon. Bízom benne hogy megoldódnak a dolgok az IronFX háza tája körül és az ott dolgozok se sinylik meg, mert eddig nem volt baj

b

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ami nekem még érdekes és itt senkit nem zavar ahogy olvastam eddig, hogy vannak az "elkülönített" ügyfélszámlák... amiről majdnem fixen merem állítani, hogy nincs, mivel a cég nevén van számla nyitva a raiffeisen banknál és ezekhez nem tartoznak "alszámlák"
                            Nem ügyfelenként kell elkülönített számlával rendelkezniük hanem elkülönítve kell tartaniuk az ügyfelek pénzét a cég saját tőkéjétől.

A kérdés inkább az hogy ezeken az elkülönített számlákon csak a befizetett depositokat kell-e tartaniuk vagy át kell vezetniük a nyereséget is. Azaz szinkronban van-e az ügyfélállomány által látott számlaösszegekkel.

Hozzászólás

• Most kezdeményeztem egy kis összeg kiutalását régi 100%-os bónuszos számláról, meglátjuk, mi történik.

Amit észrevettem, hogy az utóbbi időben nehéz elérni cseten magyar nyelvű operátort. Nem hiszem, hogy nagy dolgokat kellene látni emögött, de fene tudja.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem ügyfelenként kell elkülönített számlával rendelkezniük hanem elkülönítve kell tartaniuk az ügyfelek pénzét a cég saját tőkéjétől.

A kérdés inkább az hogy ezeken az elkülönített számlákon csak a befizetett depositokat kell-e tartaniuk vagy át kell vezetniük a nyereséget is. Azaz szinkronban van-e az ügyfélállomány által látott számlaösszegekkel.
                                MM lévén azt gondolnám, hogy mivel nincs lefedezés, mert ugy is az x % veszít és y% nyer átnyered pl te tőlem a pénzt. Mivel én is depositáltam és te is az azt jelenti, hogy ott kell lennie azon a számlán elvileg, egy ingatlan közvetitő se kéri el a teljes pénzt csak a jutiját, mivel KÖZVETÍTŐ így ironnál se meg másnál se lenne indokolt, hogy az Ő számlájukra menjen a pénz a jutin kivül... természetesen ha sokkal több a vesztő mint a nyerő az az ironé mint a casinóban is, de nem értek hozzá így csak találgatás volt részemről ez

Hozzászólás

Working...
                                X