Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ironfx

ez ugyanaz a szitu mint amikor a bajbajutott bankot meg kell menteni mert strategiailag az orszag erdeke. es szerintem a cysec se talalkozott ekkora meretu piramiscsalassal es fogalmuk sincs ,hogy mi a megoldas meg ezeknek az embereknek az irontol van politikai kapcsolatuk is. igy siman megy a hazudozas es a kinemfizetes

Hozzászólás

• Szerintetek fizetni fog az iron hamarabb attol hogy bekerül a tv be?
      Szerintem nem tud, ezért nem fizet,
      még nagyobb lesz a baj ha a rossz hir kiderul, minden ugyfele elpártol és iron meghal.
      Ebben esetben méginkabb fizeteskeptelen lesz.
      Meg nem ment csodbe, lehet csak ido kell neki a talpra allashoz, szerintem ha nem nagyon sok ember akarna most kifizetest akkor az iron tudna fizetni, csak rengetegen akarjak egy idoben kerni.

Hozzászólás

• Szerintetek fizetni fog az iron hamarabb attol hogy bekerül a tv be?
        Szerintem nem tud, ezért nem fizet,
        még nagyobb lesz a baj ha a rossz hir kiderul, minden ugyfele elpártol és iron meghal.
        Ebben esetben méginkabb fizeteskeptelen lesz.
        Meg nem ment csodbe, lehet csak ido kell neki a talpra allashoz, szerintem ha nem nagyon sok ember akarna most kifizetest akkor az iron tudna fizetni, csak rengetegen akarjak egy idoben kerni.

valahol a sok kinemfizetett ugyfel szetveri az ironirodat ugy mint a kinaiak van egypar orszag ahol az emberek nem turelmesek es van ironkepviselet is.ez csak ido kerdese

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ez ugyanaz a szitu mint amikor a bajbajutott bankot meg kell menteni mert strategiailag az orszag erdeke. es szerintem a cysec se talalkozott ekkora meretu piramiscsalassal es fogalmuk sincs ,hogy mi a megoldas meg ezeknek az embereknek az irontol van politikai kapcsolatuk is. igy siman megy a hazudozas es a kinemfizetes
          Azért a CySec is Uniós. Nem cselekedhet nagyon másképpen, mint az FCA
          hasonló helyzetben!

A ciprusi forex bróker szitokszó lesz 1-2 hónap múlva.
          Nagyon rossz lesz ez az Fxnetnek, XM-nek és a többieknek.
          Felépíteni a bizalmat 5 év, lerombolni 3 hét.

Hozzászólás

• Zoli nem válaszoltál itt leszel Birgeren vagy magukra hagyod a budapesti munkatársaid, hogy ŐK kapják miattad a kínos kérdéseket?

http://www.ironfx.com/hu/lp/hungaria...er-seminar2015

amugy annyira ragaszkodsz a jogi dolgokhoz, hogy megkérdeztem az egyik barátomat, jártas az ilyen ügyekben erről

"ha valaki tisztában van vele, hogy fizetésképtelen a cég / piramis játék...és még mindig nyomatja, hogy tegyenek be az emberek pénzt, az bűncselekmény?

Ezt most komolyan kérdézed? Ez bűnszervezetben elkövetett sikkasztásnak minősül"

ezt csak barátilag írtam le neked, mert szerintem te ezzel nem vagy tisztában és jön az újabb ha, ha tényleg gáz van és borul a piramis, magadtól szállj ki Zoli ameddig nem késő, illetve amit írt Gyula az igaz, hogy kilépett az angol vezető?

b

Hozzászólás

• gyerekek az iron fizeteskeptelen ez teny. jelenleg keresik a megoldast ,hogy ebbol kimasszanak ezert kaptak idot a sysec-tol. azert halgat a sysec mar egy honapja mert az iron idot kapott. nagyon kenyes ugy a cysec-nek is egy kicsi brokiceget mar reg leallitotak volna de az iron tulnagy nagyon sok mellekhatasa lenne es ez a gond .

Hozzászólás

• Azért ha arra kerül a sor, gondolom a hitelrontás is megállja a helyét. Lesz itt buli, pro és kontra!

Hozzászólás

• Az elonyos lenne ha romlana valamennyit a ciprusi cegek hire.
                  Kenytelenek lennenek minel kisebb spred... minel jobb felteteleket adni hogy vissza csabitsanak sokakat, pl xm 2 pip a szpred, ezen kene valtoztatniuk.

Hozzászólás

• logikus az iron magatartasa tudjak nagyon jol,hogy a regi bonuszos ugyfelek az uj tc alapjan mar ugyse tessznek be penzt azokat vadoljak huzzak a kifizeteseket nekik. az uj ugyfeleket pedig kifizetik igaz csak egy keveset mert azok tesznek meg penzt be.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az elonyos lenne ha romlana valamennyit a ciprusi cegek hire.
                      Kenytelenek lennenek minel kisebb spred... minel jobb felteteleket adni hogy vissza csabitsanak sokakat, pl xm 2 pip a szpred, ezen kene valtoztatniuk.
                      Na akkor gondolom alapvetően erről van itt szó.

Hozzászólás

• elonyos kinek talan ciprusnak? ciprus egessz gazdasaga ezekre epul ne legyunk naivak ezert lessznek az utolso pillanatig elnezoek az ironal. nagyon reg tudja a cysec , hogy bajban van az iron csak nem tudnak okosat lepni nagy penzek nagy erdekek ez az egesz vizsgalat egy hivatalos kamu nem vizsgal az iron semilyen szamlakat ez egy hiheto indok az idohuzasra mert ugye azt mondjak majd ki kellett vizsgalnunk 100000szamlat ez 3 honapunkba kerult es addig nem fizetunk. ezt csak az iron es a cysec tudja mennyi idot kaptak.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          elonyos kinek talan ciprusnak?
                          Kivehető volt hogy miránk, traderekre értettem.
                          Ideje lenne szövegértésre és olvasásra rágyúrni, nem győzöm utólag kimagyarázni mit hogy értettem
                          Értem hogy azt mondod védi a hatóság Iront, de ettől még elég negatív reklámja lett eddig, ettől nem védte meg cysec se.

Hozzászólás

• vizsgálat

Érdekes dolog történt.. egy nálam 4 nappal később megvádolt ügyfélnek elfogadták a kiutalását..Hogy is van ez? Zoltán azt állította sorban haladnak a kivizsgálások!
                            Tehát akkor az enyémnek is meg kell lennie... hol is van?

Hozzászólás

• amugy az ironal 2 fele kereskedo letezett az egyikne meg volt jelolve hogy bonus abuser a masike nem. tudtak nagyon jol az ironnal az elso kereskedesed utan ,hogy hova tartozol csak nem zaklattak mert tudtak ,hogy a kovetkezo honapban megint leteszel. ezert nem is vizsgalnak semmit mar nagyon reg tudjak ,hogy melyik szamla hova tartozott. aki meg volt jelolve ,hogy abuser es penze voltt bent az most ellenseg es csalo lett .valaki el kell vigye a balhet mert ugye a kivalloan kepzett iron vezetosege aki mindent tudott es szepen epitgettek a piramist az abusereken ok nem. most hirtelen be akarjak adni az egessz vilagnak .hogy a sok szemet abuser tonkretette a ceget es ,hogy ok ezt nem is tudtak de majd kivizsgaljak es csodak csodaja kideritik ,hogy mennyi csalo volt.
                              nahat es ezeket most kemenyen megleckeztetik ahogy Zoltan baratunk mondja aki nagyon is tisztaban volt vele .hogy mi tortenik az ironal es most az igazsag bajnoka es a tisszteseges kereskedok kepviseloje.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Érdekes dolog történt.. egy nálam 4 nappal később megvádolt ügyfélnek elfogadták a kiutalását..Hogy is van ez? Zoltán azt állította sorban haladnak a kivizsgálások!
                                Tehát akkor az enyémnek is meg kell lennie... hol is van?
                                A kivizsgálás eredményéről, gyanú tárgyáról, vagy egyéb normális gyanúsítás esetén kötelezően közlendő tényről kapott tájékoztatást? Vagy csak egyszerűen elfogadták a kifizetési kérelmet és lapítanak az iron részéről?

Hozzászólás

Working...
                                X