Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az ironnak rengeteg ügyfele van mégis csak páran irjak hogy nincs pénz, kb 10 ember, 10 ember (talán) egyenként több nicknévvel külföldi forumokra is irogat, hol a többi 99 990 aki nem kapja vissza?
    Vannak akik meg megkapják.
    Nem olvasok külföldi forumot, nem tudok angolul se, kiváncsi vagyok ott hányan panaszolnak kiutalásokról.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az ironnak rengeteg ügyfele van mégis csak páran irjak hogy nincs pénz, kb 10 ember, 10 ember (talán) egyenként több nicknévvel külföldi forumokra is irogat, hol a többi 99 990 aki nem kapja vissza?
      Nem olvasok külföldi forumot, nem tudok angolul se, kiváncsi vagyok ott hányan panaszolnak kiutalásokról.
      Ez már eléggé szervezettnek tűnik, ami egy cég ellen folyik Így lehet elvenni az emberek kedvét a kereskedéstől. Most már egy-két ember ki is mondja hogy szánt szándékkal csinálja. Bravó. Gondolom köztetek olyanok is vannak, akik már bőven jól jártak.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Eszméletlen, hogy mennyi új tag lett, akik mind az ellen a cég ellen vannak, akiktől a többiek várják, hogy visszakapják a vizsgálat alatt lévő számlájukat.
        És valószínűleg rengeteg lesz még, kezdenek felébredni az emberek. Eddig ment a hitegetés, de senki nem hisz már el semmit.

Egyébként amit Iron csinál az hatalmas butaság, amikor beszéltem Zolival azt mondta ebben a hónapban megkapom a pénzem. Mondtam neki, hogy adja írásba, erre elkezdett fenyegetőzni, hogy akkor legyen inkább 2-3 hónap?? Meg majd meg az adóhatósághoz stb... Komolyan normális?

Én szép csöndben egyezkedtem volna, az ügyfelekkel, hogy ne kérd ki az egészet csak a felét ekkor megkapod, utána a másik felét. Simán ment volna, és közben jött volna be a pénz. Magyarországról már kb. senki nem rak be pénzt, ezért van az, hogy az eddig nagyra becsült account managerem, is feladta az elveit mostanra, csak valahogy pénzt csaljon be.Szégyen.

Nekem anyagilag nem lesz jó ha csődbe megy, viszont annál jobb , mint hogy hagyok nekik időt kilopni a pénzt. Tehát ha nem kapom meg a pénzem, akkor Zolira döntöm a magyar Iront, és elindítom a Globál felszámolását. Ezt el is küldtem a főnökeinek, meglátjuk mire jutnak.

Hozzászólás

Ez már eléggé szervezettnek tűnik, ami egy cég ellen folyik Így lehet elvenni az emberek kedvét a kereskedéstől. Most már egy-két ember ki is mondja hogy szánt szándékkal csinálja. Bravó. Gondolom köztetek olyanok is vannak, akik már bőven jól jártak.
          Igen szervezett, ezért van a Percsoportos topic. Gyűlünk elég keményen.

Próbállak megérteni, de te akkor gondolom a rezsidet sem fizeted, mert milyen már , hogy szólni mernek hogy fizess, meg egyébként is elég jól jártak már.

Hozzászólás

Az ironnak rengeteg ügyfele van mégis csak páran irjak hogy nincs pénz, kb 10 ember, 10 ember (talán) egyenként több nicknévvel külföldi forumokra is irogat, hol a többi 99 990 aki nem kapja vissza?
            Sokan.

Amúgy, ha nem olvasol külföldi fórumokat, akkor miből gondolod, hogy pár ember írogat oda is több néven? Mert a Zoli mondta?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Próbállak megérteni, de te akkor gondolom a rezsidet sem fizeted, mert milyen már , hogy szólni mernek hogy fizess, meg egyébként is elég jól jártak már.
              Az utolsó mondatot nem értettem. Figyelmesen olvasgatom a dolgokat és olyan érzésem van, hogy valakik sokat vettek már ki a bónuszból, csak még többet akartak, de sajna lebuktak. A többiek meg ennek isszák a levét.

Hozzászólás

Ez azért más.
                Sokan nem a több ezres profitra várnak hanem a depositra.
                Más érzés, es a motiváció is más.

Hozzászólás

• Semmibe nem bízhatok, magam próbálom ki úgy döntöttem ezért raktam be 150 ezret, meglátom mi lesz, már nem bízom véleményekben, se jó se rossz, Sidiusz is dícsérte Alparit, kiderült hogy tüskézik, átugrik stoppot, csőd is lett most. Lényeg hogy meg kell kockáztatni kevés pár tradere elég pénzt és kipróbálni akit érdekel egy cég. Sok az érdek, nem tudni miert dicsernek v szidnak céget, sajna elég nem fer a világ.

Hozzászólás

Semmibe nem bízhatok, magam próbálom ki úgy döntöttem ezért raktam be 150 ezret, meglátom mi lesz, már nem bízom véleményekben, se jó se rossz, Sidiusz is dícsérte Alparit, kiderült hogy tüskézik, átugrik stoppot, csőd is lett most. Lényeg hogy meg kell kockáztatni kevés pár tradere elég pénzt és kipróbálni akit érdekel egy cég. Sok az érdek, nem tudni miert dicsernek v szidnak céget, sajna elég nem fer a világ.
                    Egy like-t adnék!

Hozzászólás

• 4815162342 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez azért más.
                      Sokan nem a több ezres profitra várnak hanem a depositra.
                      Más érzés, es a motiváció is más.
                      Kikértem a KÁRTYÁS DEPOSITOMAT , erre Zoltán közölte telefonban, nem gondolom, hogy meg fogom kapni...

Ez elég gáz?

Az utolsó mondatot nem értettem. Figyelmesen olvasgatom a dolgokat és olyan érzésem van, hogy valakik sokat vettek már ki a bónuszból, csak még többet akartak, de sajna lebuktak. A többiek meg ennek isszák a levét.
                      Nem, nem bukott le senki. Ilyet nem mondott még Zoltán sem. Pont ez a gond, ha valaki csalt, kapják el, ha nem akkor fizessenek. De ez, hogy hónapokig húzzák az időt kamu indokokkal...

Hozzászólás

Kikértem a KÁRTYÁS DEPOSITOMAT , erre Zoltán közölte telefonban, nem gondolom, hogy meg fogom kapni...

Ez elég gáz?
                        Miért vele konzultálsz? Hibázott, hogy annak idején ennyire közel engedte magához az embereket. Te mit mondanál, ha ennyien támadnának. Ott van a hivatalos elérhetőség, használd ki azt. Te tudod, hogy miért mondta azt, amit mondott?

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sokan.

Amúgy, ha nem olvasol külföldi fórumokat, akkor miből gondolod, hogy pár ember írogat oda is több néven? Mert a Zoli mondta?
                          Mármint az itteni pár ember aki kinti fórumra is ír, rajtuk kivül sokan vannak e ott, mert ezen a fórumon kevesen irtak, kb 10 en. Ezt akartam tudni.

Hozzászólás

• Hallotam egy sztorit egy "vizsgált számláról", ahol az ügyfélnek a hetek óta el volt fogadva a kiutalása, ami persze nem jött. Egyszer csak jött egy levél, hogy vizsgálat alatt van a számla (3 héttel a kiutalás elfogadása után), aztán jött még egy levél ugyanezzel a szöveggel, majd pedig egy megerősítő email arról, hogy a vizsgálat még mindig tart és a pénze addig bent marad.
                            A poén az egészben az, hogy időközben megkapta a pénzt (kb aznap, amikor ezt a harmadik levelet), így az valószínűleg a 3. email elküldése előtt kiutalásra került.

Ezek szerint a cégnek sincs halvány lila fogalma sem, hogy mi történik, csak küldözgetik a leveleket teljesen véletlenszerűen, néha teljesen ellentétesen a történésekkel.

A nagy baj az, hogy érdemi információt senki nem ad, az ügyfélkapcsolattartók nem válaszolnak az emailekre és nem veszik fel a telefonokat, a jogi osztály szintén nem válaszol egyetlen konkrét kérdésre sem, csak a sablon levelet küldik, ha küldik, és az itt feltett (nem túl nagy számú) értelmesebb és fontosabb kérdéseket sem válaszolja meg senki.

Aki azt mondja, hogy pánikkeltés folyik az ügyfelek részéről kérem magyarázza meg, hogy ezt hogyan lehet másképp értelmezni, mint úgy, hogy valami nincs rendben a cég háza táján!

Hozzászólás

Miért vele konzultálsz? Hibázott, hogy annak idején ennyire közel engedte magához az embereket. Te mit mondanál, ha ennyien támadnának. Ott van a hivatalos elérhetőség, használd ki azt. Te tudod, hogy miért mondta azt, amit mondott?

Mert ő a Sales Manager, aki Magyarországért felel, és ráadásul ő írta, hogy akinek gondja van őt keresse. Te tudod miért "engedte közel" az embereket magához? Mert ezzel keresi a pénz, nem pedig felebaráti szeretetből. Most, hogy jól megszedte magát, és gondod van szarik mindenkire.

Hozzászólás

• Tökömbe már!

Itt kérdezgetnek, mit csináljanak Ironos pénzeikkel. Elég nagy a pánik. Eddig kb. ötvenezernyi tőke gazdája érdeklődött nálam a klubon.

Megkérdeztem konkurens cég egyik vezetőjét, ha már találkoztam vele, persze sok jóval nem kecsegtetett.

De az is igaz, majd hozzám most jönnek be az első infók, mi van az Ironnal. Mindenesetre a pánik elég nagy. Írok, ha jönnek be konkrét tapasztalatok. Remélem, nem lesz para és mindenki megkapja a depositját.
                                HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Working...
                                X