Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom nem voltak felkészülve ekkora vizsgálatra. Azért olvastad, hogy volt akitől elnézést is kértek.
    Az látszik, hogy full felkészületlenek, amatőr az egész viselkedés, de ez inkább ijesztő. Ha nincs emberük venni kell fel, helyette iszonyat sokan mentek el. James Watts is... Keress utána ki az... Ő nem adja a nevét ilyenhez.

A magyar account managerek is fogynak keményen.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A lényeget nem fogtad, úgy látom. Nem a vizsgálat után érkezett meg, hanem pont akkor amikor azt írták neki, hogy a vizsgálat még tart és addig nem kapja meg a pénzt, közben meg megkapta, egy hónappal a kiutalás elfogadása után.

Könnyen átsiklotok a lényegi részek felett. Ez a taktika a tényleges problémák elmismásolására?
      Fogta a lenyeget, csak arra celzott nem nagyon vannak bizonyitekok. Nem kell erre reagalnod, csak megvedtem ot a felreertesek miatt.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Persze. :-)

De akkor miért véded az iront folyamatosan??

Logikailag semmilyen szinten nem védhető mostanra szerintem.
        És ezt valahol sajnálom, mert a nyáron még ajánlottam több ismerősömnek is. Most már senkinek nem ajánlanám...
        Ezen a fórumon már támadtam is őket.

Én azoknak szeretnék egy kis pozitívumot, akik kimaradtak ebből a bónusz dologból és csak normálisan szeretnének kereskedni, minden előítélet nélkül. El tudod képzelni, hogy nincs jó éjszakájuk?

Ellened mit tettek?

Hozzászólás

Ezen a fórumon már támadtam is őket.

Én azoknak szeretnék egy kis pozitívumot, akik kimaradtak ebből a bónusz dologból és csak normálisan szeretnének kereskedni, minden előítélet nélkül. El tudod képzelni, hogy nincs jó éjszakájuk?

Ellened mit tettek?
          Semmit. Mit kellett volna?
          Nekem hónapok óta nincs egy fillérem sem náluk. Akkor tűnt fel, hogy valami megváltozott.

Tehát ha azt valaki azt írja, hogy bezárt az iron és senki nem kap pénzt, vagy azt, hogy semmi gond nem volt, minden megy tovább, nekem mind1.

Én még decemberben szóltam minden ismerősömnek, hogy váltson brókert. Aki nem tette, az nem az én gondom.

A kockázatkezelés a legfontosabb a forexben, emlékszel gondolom.

Hozzászólás

Semmit. Mit kellett volna?
            Nekem hónapok óta nincs egy fillérem sem náluk. Akkor tűnt fel, hogy valami megváltozott.

Tehát ha azt valaki azt írja, hogy bezárt az iron és senki nem kap pénzt, vagy azt, hogy semmi gond nem volt, minden megy tovább, nekem mind1.

Én még decemberben szóltam minden ismerősömnek, hogy váltson brókert. Aki nem tette, az nem az én gondom.

A kockázatkezelés a legfontosabb a forexben, emlékszel gondolom.
            Akkor már, még negatív tapasztalatod sem lehet velük szemben. Ennyi erővel semleges is maradhattál volna, hogy egy kis bátorítást adj azoknak, akik még itt szeretnének kereskedni.

Hozzászólás

Akkor már, még negatív tapasztalatod sem lehet velük szemben. Ennyi erővel semleges is maradhattál volna, hogy egy kis bátorítást adj azoknak, akik még itt szeretnének kereskedni.
              Semleges vagyok, csak tényeket írtam, semmi túlzás nem volt bennük.
              Bár ha nekem is tudsz valami támogatást intézni, melléjük állok én is.

Csak nehogy úgy járjak mint a kínai IB-k.

Hozzászólás

Semleges vagyok, csak tényeket írtam, semmi túlzás nem volt bennük.
                Bár ha nekem is tudsz valami támogatást intézni, melléjük állok én is.

Csak nehogy úgy járjak mint a kínai IB-k.
                ők hogy jártak?

Hozzászólás

Tolj be pénzt hozzájuk, támogasd meg őket ha gondolod.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tolj be pénzt hozzájuk, támogasd meg őket ha gondolod.
                    Köszi a tippet!

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Fogta a lenyeget, csak arra celzott nem nagyon vannak bizonyitekok. Nem kell erre reagalnod, csak megvedtem ot a felreertesek miatt.
                      Ebben tévedsz. Vannak bizonyítékok, de addig örülj te is, amíg nem kerülnek nyilvánosságra, hiszen te ellenzed a legjobban a nyilvános szennyes-kiteregetést.

Szerencsére vannak account managerek is, akiknek elegük van a cég, és egyes vezetők ámokfutásából és szolgáltatnak bizonyítékot szép számmal.

Kósza pletykák keringenek arról is, hogy Zoltán barátunknak sokkal nagyobb a hatalma a cégen belül, mint itt legtöbben hiszik, és nem kis befolyása van a kifizetések késleltetése/engedélyezése felett.

Hozzászólás

• A konkrét kifizetésekben nem biztos hogy belenyúlhat, de hogy személyesen neki köszönheti minden magyar ügyfél aki reklamál- érdeklődik bárhol az ironnál a "vizsgálatos" levelet az 100%.

Hozzászólás

ők hogy jártak?
                          Direkt kiprovokálod esküszöm, hogy az ember csúnya dolgokat írjon szeretett brókeredről, de nem ugrok be.

Ha az iront nem csak a buta és elbizakodott értékesítői szemlélet vezérelné, hanem gondolkodna néha valaki ott egy kicsit, vagy legalább kereskedői oldalról ismerné a forexet, nem lenne ez az egész hajcihő, hanem továbbra is dőlne hozzájuk a lé.

más:
                          Emlékszem mikor Zalán a régi szép időkben a haeros-t ajánlotta. Fetrengtem a röhögéstől.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A konkrét kifizetésekben nem biztos hogy belenyúlhat, de hogy személyesen neki köszönheti minden magyar ügyfél aki reklamál- érdeklődik bárhol az ironnál a "vizsgálatos" levelet az 100%.
                            Nem magának? Neked mennyi pénzed maradt benn?

Hozzászólás

Direkt kiprovokálod esküszöm, hogy az ember csúnya dolgokat írjon szeretett brókeredről, de nem ugrok be.

Ha az iront nem csak a buta és elbizakodott értékesítői szemlélet vezérelné, hanem gondolkodna néha valaki ott egy kicsit, vagy legalább kereskedői oldalról ismerné a forexet, nem lenne ez az egész hajcihő, hanem továbbra is dőlne hozzájuk a lé.

más:
                              Emlékszem mikor Zalán a régi szép időkben a haeros-t ajánlotta. Fetrengtem a röhögéstől.
                              Tőlem már ő is megkapta a kritikát!

Hozzászólás

Tőlem már ő is megkapta a kritikát!
                                Megérdemli, de a Haeres nem az ő ötlete volt, hanem az ironé.

Nagyságrendileg úgy illett az a számlakezelő az ironhoz, mint a zsebtolvaj a hatos villamosról az angol királyi párhoz.

Hozzászólás

Working...
                                X