Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ironfx

a hedgelesnek nagyon sok modja van . ezeket nem fogom reszletezni . a lenyeg az hogy peldaul egy 4000$ ironos szamlat ki lehet hedgelni egy 100$ szamlaval . de ez lassan megy es sokat elvisz a sprad. en se kockaztatom hogy nagy osszegu szamlat allitsak szemben az ironnal es az mar mas modszer a hedgelesre.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha iron nem fizet akkor olyan mintha nem lenne ott pénzed akkor nincs értelme hedgelni, ha tudsz nyerni kinti számlán akkor nyerj, iront felesleges szembeállítani, ott direkt veszteni,
      igaz ha áthedgeled az olyan mintha átraknád a pénzed a kintire ez igaz, de ha iron nem fizet akkor hülyeség az egész amit mondasz, értelmetlen, ha ezt nem érted akkor óvatosan tőzsdézz mert okosabb emberek is buktak már, ne haragudj, kell az építő kritika az embernek.
      Iron gyakorlatilag most demó, nem fizet, a hedgelésed is csak demó lesz, a valóságban annyi lesz csak hogy nyersz a külső számlán,
      az ironos (demó már nem létező csak virtuálisan létező) pénzed meg veszted, de azt amúgy is elvesztetted már ha nem fizet.
      Ha meg fog fizetni Iron akkor meg azért értelmetlen a hedge, mert ebben az esetben meg fizet.
      Ha fizet akkor azért , ha nem fizet akkor meg azért igy se úgy se van értelme hedgelni.

A hedgének az az értelme hogy fedezve van a pozi, nincs rizikó, egyiken vesztesz másikon nyersz, de ha egyik számla nem adja oda a nyereséged akkor a hedge már nem kockázatmentes vagyis értelmetlen.

Szallac, sokat fejlődtél mostanában, ráadásul korábbi tévedésedet
      is elismered, ez ritka szép tulajdonság! Őszintén mondom, nem csipkelődés.
      Valamint a kártyával pénz-kivét valószínűleg a legokosabbaknak sem jutott
      az eszébe, akkor is remek, ha nem működik már!
      Csak így tovább!

Hozzászólás

• 4815162342 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ja. ZS szektor, pályának háttal...
        IF szektor, tökünknél fellógatva.....

Hozzászólás

• Szinte mindenki ezt a headgelést írja. Még nemrég forexezek.

Leírna valaki, hogy ez mit jelent pontosan? Áthedgelni másik számlára stb. stb. Vagy az is jó ha mutattok egy fórumot, vagy weboldalt ami foglalkozik ezzel részletesen és megnézem.

Csak mert szeretném érteni, hogy miről is van szó itt pontosan.

Köszi!

Hozzászólás

• suncika,
            Értelek igazad van abban hogy sokféle képpen lehet hedgelni, de egy demóval össze hedgelni egy real számlát az...
            Iron simán meg meri tenni hogy nem fizet ki, vagy hónapot várat, és tc miatt csalónak is mondhat emiatt demónak mondom.
            Te abból indulsz ki hogy biztos jó irányba megy a hedge, tegyük fel így van, akkor minek akarsz ironnál veszteni, ha tudsz profitot termelni kinti számlán akkor a hedge értelmét veszti.
            A többiek már azért nem reagálnak sokszor mert nagyon nehéz sokszor megértetni dolgokat, ezért nem fogok sose oktatónak menni.

Hozzászólás

• Vezessétek át a beragadt pénzeket 2 stp/ecn-re és ott nyerjétek át egyiket a másikra. Ott nem érvényes a profittörlős TC...

Kiderül hogy az ecn-en nyert pénzt ki engedik -e venni.

Hozzászólás

• Na megint nyomjátok a dolgokat közben meg egy pillanatkép sincs bemásolva!

Hozzászólás

• Kedves Shortosgyula!

Nem válaszoltál, hogy mennyi pénzed maradt benn Náluk? A többiek is bemásolhatnák, hogy mennyi a lekérésük. Van aki mondja, h bemásolhatná a dolgait, de akkor miért nem teszi? Gyerünk már, így senki sem hisz Nektek csak azt hiszik az emberek, hogy a sok új tag szervezetten indított valamit.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    emberek neki kel fogni es kihedgelni a penzt amig meg a szamlak aktivak lassan ki lehet .
                    Kedves sunsica Neked mennyi pénzed maradt benn?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szallac, sokat fejlődtél mostanában, ráadásul korábbi tévedésedet
                      is elismered, ez ritka szép tulajdonság! Őszintén mondom, nem csipkelődés.
                      Valamint a kártyával pénz-kivét valószínűleg a legokosabbaknak sem jutott
                      az eszébe, akkor is remek, ha nem működik már!
                      Csak így tovább!
                      Kösz, mikor olvasni kezdtem hogy hozzám szólsz azt hittem lecseszni akarsz mert valami hülyeséget írtam.
                      Sokszor nem vagyok biztos magamban, de attól még érdemes leírni, hátha valakinek hasznos, ha meg rosszul tudom legalább valaki kiigazít.
                      Fontos az önkritika a fejlődésben, nem szégyenlem a hibáim többségét mert átmenetiek, ahogy tudok változtatok rajta előbb utóbb úgy is.

A tőzsdét azért kezdtem hogy elég sikeres legyek, ebből éljek majd, annyi energiát öltem bele 2 év alatt hogy most már nem akarom feladni, kárba veszne minden eddigi erőfeszítésem (nem teljesen, mert személyiség fejlődésre is jó a tőzsde), volt hogy azon kaptam magam felkelt a nap és süt be a szobámba a lehúzott redőnyön át, mert lefeküdni elfelejtettem, mentek az órák, azt hittem van még időm hajnalig, fanatikusan elemeztem, olvasgattam..

Hozzászólás

• en megrobaltam ecn szamlat nyitni de read only

Hozzászólás

en megrobaltam ecn szamlat nyitni de read only
                          Na ez az Nem lehet ecn-t nyitni.

A frankos napon nagyon nagy sza*ba nyúlhattak mert azóta nincs likviditásszolgáltatójuk...

Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot miért read only a számla és mentsd el a beszélgetést azután számolj be nekünk

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Na ez az Nem lehet ecn-t nyitni.

A frankos napon nagyon nagy sza*ba nyúlhattak mert azóta nincs likviditásszolgáltatójuk...

Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot miért read only a számla és mentsd el a beszélgetést azután számolj be nekünk
                            Hogy várod el, hogy Neked válaszoljanak, mikor Te sem válaszolsz, hogy mennyi pénzed maradt benn?

Hozzászólás

en megrobaltam ecn szamlat nyitni de read only
                              Másold be!

Hozzászólás

• Piros, kérlek pihenj már le egy kicsit a jó isten áldjon meg...
                                Kiprovokálod hogy gorombán szóljak hozzád.

Olvasni tudsz?

Akkor keresd vissza amit 1-2 hete hete írtam erről.

Addig is lefoglalod magad

Hozzászólás

Working...
                                X