Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 220xxxxx Read Only Real 12 STP/ECN Account NO Commission Not Applicable 200 0 EUR
    Actions

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Piros, kérlek pihenj már le egy kicsit a jó isten áldjon meg...
      Kiprovokálod hogy gorombán szóljak hozzád.

Olvasni tudsz?

Akkor keresd vissza amit 1-2 hete hete írtam erről.

Addig is lefoglalod magad
      Csak nyugalom, mutasd az account szla pillanat képedet. Szavakat lehet írni. Ja a géped jobb oldal alján lévő dátumot ne felejtsd el kérlek!

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        220xxxxx Read Only Real 12 STP/ECN Account NO Commission Not Applicable 200 0 EUR
        Actions
        Ezt én is be tudom írni! Pillanatkép!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Piros, kérlek pihenj már le egy kicsit a jó isten áldjon meg...
          Kiprovokálod hogy gorombán szóljak hozzád.

Olvasni tudsz?

Akkor keresd vissza amit 1-2 hete hete írtam erről.

Addig is lefoglalod magad
          Kb ugyanezt érzik Veled szemben, akiknek nincs még negatív tapasztalatuk a céggel szemben. Hagyd hogy maguk tapasztaljanak.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kb ugyanezt érzik Veled szemben, akiknek nincs még negatív tapasztalatuk a céggel szemben. Hagyd hogy maguk tapasztaljanak.
            Inkább legyenek óvatosak akik tapasztalatlanok.Az okos ember más kárából tanul és nem a sajátjából.

Hozzászólás

Kedves Shortosgyula!

Nem válaszoltál, hogy mennyi pénzed maradt benn Náluk? A többiek is bemásolhatnák, hogy mennyi a lekérésük. Van aki mondja, h bemásolhatná a dolgait, de akkor miért nem teszi? Gyerünk már, így senki sem hisz Nektek csak azt hiszik az emberek, hogy a sok új tag szervezetten indított valamit.
              Bár nem hozzam szóltál, en megígérem hogy be fogom másolni (most telefonról írok), es felvallalom az egész sztorit innentől, ha érdekel valakit.

Hozzászólás

• Sok az olyan hozzászólás amiben valaki azt írja hogy:
                Úgy hallottam...
                Azt olvastam...
                A barátom számláján tortént...
                Ismerek valakit a cégnél...

Mind suletlenség

Az igazság (amit eddig is írtam) hogy az IronFX T&C-je tilt bizonyos magatartást = a Bónusszal való visszaélést, és ehhez szankciókat is vezetett be.
                Akik így jártak el azok számláját vizsgálat alá helyeztuk és szukség esetén (az aktuális) szankciókat is érvényesítjuk, és a korábban tévesen elfogadott kiutalási kérelmet toroltuk.
                A kiutalási kérelem elfogadásáról szóló automatikus uzenet nem jelenti azt hogy minden rendben volt a számlával és hogy nem szukséges a vizsgálat.
                Azon ugyfelek akiknek a számláját vizsgáljuk minden bizonnyal megkapták errol az értesítést.
                A pénzek most visszakerultek az MT4-es számlára a kivizsgálás végéig.
                A számlák aktívak továbbra is.

Azok akik nem éltek vissza a bónusszal, nekik semmi ok az aggodalomra, ellenben a korábban megszokott sebességtol eltéroen, hosszabb átfutási idovel tudják kivenni a pénzuket.
                Ez némely esetben 5 vagy 10 munkanap attól fuggoen mikor és milyen formában adták be a kiutalási kérelmuket.

A Budapesti csapat teljes létszámú és nem távozott senki.
                Ciprusi Magyar csapat teljes lészámú (egy kollegina másik osztályon folytatja a tevékenységét múlt hét óta) +2 új kollégával bovultunk.
                A globális létszámunk sem csappant meg drasztikusan ahogy egyesek állítják, folyamatosan van fluktuáció ahogyan egy nagy cégnél ez várható. Azok a dolgozók mennek el melyek nem felelnek meg az elvárásoknak és újak kerulnek a helyukre.

A birger eloadást megtartjuk, NEM lesz lemondva...
                Aki tanulni jon azt szívesen látjuk, akinek más az ottlét célja, azokat szukség esetén kivezettetjuk.

Jómagam nem leszek jelen (pedig tervben volt) de másképp alakultak a dolgok. Gondoltam jobb ha én kozlom még mielott valamelyik bátor hozzászóló azt mondja megijedtem, hisz nem vagyok az a fajta...
                Éppen koltozni fogok a Londoni irodába (ez is elobb utóbb kiderult volna) mivel ahogy korábban valaki írta az ottani egyik manager eltávozott tolunk, és én veszem át a helyét.
                Szóval nem a "sullyedo hajót" hagyom el ahogyan egyesek híresztelnék majd...
                Jovok még Magyaroszágra és szívesen találkozom bárkivel személyesen!

Újdonságok a cégnél, bár ezeket nem is kelllene megosztanom de remélem sok kételyt eloszlat;
                -hamarosan, fokozatosan ki lesz vezetve az osszes bónusz és promóció
                -hétfotol az új likviditás szolgáltatók aktívak az STP számlákon
                -Március elején jonnek az új termékek az új platformmal
                -az IPO továbbra is folyamatban...
                -Alpari UK felvásárlása, valószínuleg nem fog megtorténni - túl sok az adósságuk és kevés az ugyfél akinek még pénze van ott

Hozzászólás

• Ezek az Iron likviditi szolgáltatói:
                  Bank of America Merrill Lynch
                  Barclays
                  BNP PARIBAS
                  CIBC
                  Citigroup
                  COMMERZBANK
                  CREDIT SUISSE
                  Deutsche Bank
                  Goldman Sachs
                  HSBC
                  JPMorgan
                  Morgan Stanley
                  Nomura
                  RBS
                  UBS

Ezektől nem lehet megérdeklődni,hogy jelenleg szolgáltatnak e likviditást az Ironnak?

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezek az Iron likviditi szolgáltatói:
                    Bank of America Merrill Lynch
                    Barclays
                    BNP PARIBAS
                    CIBC
                    Citigroup
                    COMMERZBANK
                    CREDIT SUISSE
                    Deutsche Bank
                    Goldman Sachs
                    HSBC
                    JPMorgan
                    Morgan Stanley
                    Nomura
                    RBS
                    UBS

Ezektől nem lehet megérdeklődni,hogy jelenleg szolgáltatnak e likviditást az Ironnak?
                    Szia!

Kérdezd meg légyszi és másold be a választ! Előre is köszi!

Hozzászólás

• Zoli,aki a régi január 23-a előtti TC-t pipálta ki, arra ugye nem érvényes a jelenlegi TC?
                      Nyugtass meg kérlek,mert abban még nem volt benne hogy törölhetitek a profitot.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoli,aki a régi január 23-a előtti TC-t pipálta ki, arra ugye nem érvényes a jelenlegi TC?
                        Nyugtass meg kérlek,mert abban még nem volt benne hogy törölhetitek a profitot.
                        Profitot egyenlore még senkinek nem toroltunk.
                        Csak nagyon indokolt esetben kovetkezhet be.

A mindenkori T&C van hatályba attól fuggetlenul hogy mikor nyitott valaki számlát.

Hozzászólás

• Biztosan elfogadtad, hogy egyoldalúan módosíthatják! Ha benne van, akkor szerintem ne is kérdezd. Profitról nem volt szó.

Hozzászólás

• Örülök, hogy laikusként ugyanazt írtam.

Hozzászólás

Biztosan elfogadtad, hogy egyoldalúan módosíthatják! Ha benne van, akkor szerintem ne is kérdezd. Profitról nem volt szó.
                              Az rendben van (??), hogy egyoldalúan módosítják, de hogy a frissítés után nem kell újra elfogadtatni az új TC-t, az nagyon nincs rendben.

Hozzászólás

• A likviditást könnyű megoldani, ha esetleg már nem a piac adna akkor lehet hogy olyan brókert választanak akinek megvan minimum a 15 bank akkor ugyan akkora lesz a likviditás mint eddig, csak plusz költség hogy nem a piactól kapják hanem egy másik brókeren keresztül

Hozzászólás

Working...
                                X