Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• vankola87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Zoltán,

Ha megengedi Önt szólítanám meg mint "bennfentest". Több hónapja demózok, lassacskán eljön a pillanat hogy élesben is kipróbáljam magam. A platformot és az IronFx-et még csak hírből ismerem. Demo-számlát ha minden igaz ma nyitok feltérképezés céljából. De nem tervezek 2 hónapnál több időt vele próbálkozni. Erre már elég volt az elmúlt 6 hónap. 500 USD dollárral tervezek belekezdeni, későbbiekben ha pluszos tudok maradni akkor továbblépek.

Kérdésem: Milyen papírok szükségesek az éles számla nyitáshoz? Privát üzenetben is írhat nekem.

Üdvözlettel,
    Norbert
    Kedves Norbert,

Koszonom hogy megkeresett.

A számla nyitáshoz 2 dokumentum kell:
    Személyi igazolvány (eleje és hátulja) vagy útlevél, akár jogosítvány is.
    Kozuzemi számla vagy bankszámla kivonat ami nem régebbi mint 6 hónap.

Tisztelettel,

Németh Zoltán

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

ha kérdése lenne valakinek írjon nyugodtan
      Tisztelt Zoltán!

Brókerválasztásnál számomra az első és legfontosabb szempont mindig a tőkém biztonsága, mert egyenként több ezer dollárt tartok a kereskedői számláimon. A kereskedésre szánt tőkémet a lehető legnagyobb biztonság érdekében több bróker között osztom fel, és továbbra is keresem a lehetséges jelölteket, ahol a tőkém újabb részösszegeivel kereskedhetnék.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy vonatkozik-e az IronFX-re bármi olyan szabály vagy garancia, ami csőd esetén bizonyos összegig védettséget nyújt az ott tartott tőkére nézve?

Előre is köszönöm,
      István

Hozzászólás

• Tóth István eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tisztelt Zoltán!

Brókerválasztásnál számomra az első és legfontosabb szempont mindig a tőkém biztonsága, mert egyenként több ezer dollárt tartok a kereskedői számláimon. A kereskedésre szánt tőkémet a lehető legnagyobb biztonság érdekében több bróker között osztom fel, és továbbra is keresem a lehetséges jelölteket, ahol a tőkém újabb részösszegeivel kereskedhetnék.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy vonatkozik-e az IronFX-re bármi olyan szabály vagy garancia, ami csőd esetén bizonyos összegig védettséget nyújt az ott tartott tőkére nézve?

Előre is köszönöm,
        István
        Kedves István

Igen természetesen van egy tobblépcsos biztonsági rendszerunk:

-A befektetok kompenzációs alapja 20.000 EUR-ig biztosítja minden ugyfelunket
        -A bankok amelyikbe a pénzét letétbe helyezi 100.000 EUR-ig biztosítanak minden ugyfelet
        -Valamint a szabályozó szerveknek CySec és az FSA van saját biztosítója.

további információt az alábbi linkeken talál:
        http://www.ironfx.com/hu/about/licenses_and_regulations
        http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...afety-of-funds

Tisztelettel,

Németh Zoltán

Hozzászólás

Kedves Norbert,

Koszonom hogy megkeresett.

A számla nyitáshoz 2 dokumentum kell:
          Személyi igazolvány (eleje és hátulja) vagy útlevél, akár jogosítvány is.
          Kozuzemi számla vagy bankszámla kivonat ami nem régebbi mint 6 hónap.

Tisztelettel,

Németh Zoltán
          Üdv Zoltán,

Már 2 alkalommal is végigmentem a demószámla nyitás egyszerű kérdőívén. Mind a két alkalommal a "Köszönöm mindjárt elmegy a megerősítő e-mail az email címére." üzenetet kaptam. Azután semmi.

Se e-mail, se nem tudok bejelentkezni.... Kit kell keresnem a supportnál?

Üdv
          Norbert

Hozzászólás

• vankola87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Üdv Zoltán,

Már 2 alkalommal is végigmentem a demószámla nyitás egyszerű kérdőívén. Mind a két alkalommal a "Köszönöm mindjárt elmegy a megerősítő e-mail az email címére." üzenetet kaptam. Azután semmi.

Se e-mail, se nem tudok bejelentkezni.... Kit kell keresnem a supportnál?

Üdv
            Norbert
            Két probléma lehet:

A jelszó vagy a SPAM vagy a Levélszemét mappába kerult az e-mail fiókon belul
            Vagy rossz e-mail cím lett megadva.

Ha a fentiek kozul egyik sem áll fenn akkor toltse le az MT4-et a weboldalunkról és a platformon belul lehet kozvetlenul demó szamlát nyitni (File menu / számlanyitás) itt egybol kiadja a belépési adatokat.

Egyébkén bármikor keresehet engem az alábbi elérhetoségeken:

Tel: +357 25027000
            Fax: +357 25027001
            Direct: +357 25027850
            Mobile: +357 96860400
            Email: Znemeth@IronFX.com

Hozzászólás

Két probléma lehet:

A jelszó vagy a SPAM vagy a Levélszemét mappába kerult az e-mail fiókon belul
              Vagy rossz e-mail cím lett megadva.

Ha a fentiek kozul egyik sem áll fenn akkor toltse le az MT4-et a weboldalunkról és a platformon belul lehet kozvetlenul demó szamlát nyitni (File menu / számlanyitás) itt egybol kiadja a belépési adatokat.

Egyébkén bármikor keresehet engem az alábbi elérhetoségeken:

Tel: +357 25027000
              Fax: +357 25027001
              Direct: +357 25027850
              Mobile: +357 96860400
              Email: Znemeth@IronFX.com

Köszönöm a segítséget, megoldódott a spam mappába tette a leveleket.

Hozzászólás

• Üdv

Zoltán, Én úgy tudtam, hogy nálatok korlátlan a demo számla. Én kb egy hónapja nyitottam egy új számlát, igaz, nem nagyon léptem be, inkább még az elején használtam, de most már teljesen inaktív, azt írja, hogy nincs kapcsolat. Ilyenkor mi lehet, hogy nem tud a szerverre kapcsolódni? Kell , hogy legyen vmi aktivitás a számlán, hogy működjön?

Hozzászólás

• Zoltán, csak egy kíváncsi kérdés a részemről.
                  Hol tart jelenleg a verseny?
                  Az első 10-es élmezőny az valószínüleg néhányszor már gyökeresen átrendeződött.
                  Arra gondoltam, hogy ha az a versenyző, aki 1-2 hét után 800% körüli eredményel állt az élen, ha utána semmit nem csinál, csak hátradől, és nézi, hogy a többiek hová sorolnak be, lehet, hogy még mindig az élen lenne.
                  Így meg, az irreális kockáztatással eltűnt a süllyesztőben.
                  "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoltán, csak egy kíváncsi kérdés a részemről.
                    Arra gondoltam, hogy ha az a versenyző, aki 1-2 hét után 800% körüli eredményel állt az élen, ha utána semmit nem csinál, csak hátradől, és nézi, hogy a többiek hová sorolnak be, lehet, hogy még mindig az élen lenne.
                    http://www.ironfx.com/en/promotions/...ition-rankings

Szerintem az első helyezett kb hátra is dőlhet
                    http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      http://www.ironfx.com/en/promotions/...ition-rankings

Szerintem az első helyezett kb hátra is dőlhet
                      A nyeremény már csak aprópénz lesz neki.

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Üdv

Zoltán, Én úgy tudtam, hogy nálatok korlátlan a demo számla. Én kb egy hónapja nyitottam egy új számlát, igaz, nem nagyon léptem be, inkább még az elején használtam, de most már teljesen inaktív, azt írja, hogy nincs kapcsolat. Ilyenkor mi lehet, hogy nem tud a szerverre kapcsolódni? Kell , hogy legyen vmi aktivitás a számlán, hogy működjön?
                        A kapcsolódáskor amikor a Jelszót kell beírni alatta ki lehet választani a szervert.
                        Az IronFX Demo szervert kell kiválasztani.
                        Ha ez nem oldja meg a dolgot akkor a platformon jobb alsó sarokban újra kell szkennelni a szervereket.
                        Ezután minden mukodni fog.

Hozzászólás

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zoltán, csak egy kíváncsi kérdés a részemről.
                          Igen a legjobb az lenne ha hátradolne és nem csinálna semmit. Csak ugye az emberi kapzsiság ott motoszkál mindenkiben, és legtobben azt hiszik hogy a sikerszéria orokké fog tartani.

Van olyan aki már nem a Ferrári miatt csinálja a versenyt, hanem csak a presztízs miatt hogy o lett az elso.

Hozzászólás

A kapcsolódáskor amikor a Jelszót kell beírni alatta ki lehet választani a szervert.
                            Az IronFX Demo szervert kell kiválasztani.
                            Ha ez nem oldja meg a dolgot akkor a platformon jobb alsó sarokban újra kell szkennelni a szervereket.
                            Ezután minden mukodni fog.
                            Rendben, működik, köszi

Hozzászólás

• Szerintem már maga az a tény hogy a fix spread fele akkora nálunk egy nagyon fontos elony! Nem is beszélve a változó spreadekrol!
                              Ezeket megnézheted itt: http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

A bónuszokról pedig itt tájékozódhatsz:
                              http://www.ironfx.com/hu/promotions/cashback
                              http://www.ironfx.com/hu/promotions/..._trading_bonus
                              http://www.ironfx.com/hu/promotions/20cash-bonus

Amit tudni kell hogy a bonuszokból csak az egyiket választhatod:
                              - 1 hónapig a lotonkénti visszatérítés
                              - 50% kereskedési bónusz (nem kiveheto csak kereskedésre van)
                              - 20% készpénz bónusz (kiveheto ha megkereskedsz bizonyos lot mennyiséget)

Remélem tudtam segíteni.

William Gates eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Köszönöm az infót.
                              De miben vagytok JOBBAK?
                              Lehet, hogy a Tada-nak nem volt hongkongi, vagy londoni irodája, de ez annyira (számomra) nem is mérvadó.
                              Egyedül a spread és az -általad nem részletezett- bonuszok, amiben eddig látok különbséget, a többi ugyan az.

A spreadekről tudsz linkelni nekem egy táblázatot?
                              A bonuszok is érdekelnének.

Érdekelne továbbá, hogy ha fizetek be átutalással és MoneyBookers(Skrill)-en keresztül is, ki tudom-e venni az ÖSSZES pénzt csak az egyik, vagy a másik számlámra?

Hozzászólás

Szerintem már maga az a tény hogy a fix spread fele akkora nálunk egy nagyon fontos elony! Nem is beszélve a változó spreadekrol!
                                Ezeket megnézheted itt: http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

A bónuszokról pedig itt tájékozódhatsz:
                                http://www.ironfx.com/hu/promotions/cashback
                                http://www.ironfx.com/hu/promotions/..._trading_bonus
                                http://www.ironfx.com/hu/promotions/20cash-bonus

Amit tudni kell hogy a bonuszokból csak az egyiket választhatod:
                                - 1 hónapig a lotonkénti visszatérítés
                                - 50% kereskedési bónusz (nem kiveheto csak kereskedésre van)
                                - 20% készpénz bónusz (kiveheto ha megkereskedsz bizonyos lot mennyiséget)

Remélem tudtam segíteni.
                                Tipikus példája a market makernek..... De semmi baj Zoli... )

Hozzászólás

Working...
                                X