Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Profitot egyenlore még senkinek nem toroltunk.
    Csak nagyon indokolt esetben kovetkezhet be.

A mindenkori T&C van hatályba attól fuggetlenul hogy mikor nyitott valaki számlát.
    Nem ismered a TC -t, magad mondtad.

Fogalmad sincs mi szerepel és mi szerepelt benne.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az rendben van (??), hogy egyoldalúan módosítják, de hogy a frissítés után nem kell újra elfogadtatni az új TC-t, az nagyon nincs rendben.
      Sajnos, ha elfogadod, h egyoldalúan módosíthatja, akkor hiába reklamálunk. Ha nem, akkor igen. Amúgy mi került módosításra? Tudtok idézni, hogy mi változott mire? Köszi előre is.

Hozzászólás

• Az hogy elvehetik a profitod, késhet a fizetés a vizsgálatok miatt, ilyesmi, nem lényeg szó szerint mi van mert még ez után is változhat akármire.
        Fölösleges átolvasnod, ma már lehet hogy teljesen más, mint amit tegnap olvastál, holnap megint más lesz, legalább is azt értettem én hogy önhatalmúlag válthatják.
        Mindig ki kell venni a felesleget és csak a szükségeset benn tartani.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az hogy elvehetik a profitod, késhet a fizetés a vizsgálatok miatt, ilyesmi, nem lényeg szó szerint mi van mert még ez után is változhat akármire.
          Fölösleges átolvasnod, ma már lehet hogy teljesen más, mint amit tegnap olvastál, holnap megint más lesz, legalább is azt értettem én hogy önhatalmúlag válthatják.
          Mindig ki kell venni a felesleget és csak a szükségeset benn tartani.
          Ha nem olvassa át valaki, akkor hogy mond ítéletet? Főleg ha a kritikus részt nem tudja bemásolni.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha nem olvassa át valaki, akkor hogy mond ítéletet? Főleg ha a kritikus részt nem tudja bemásolni.
            Ma kicsit belehuztal, remelem rendesen fizetik a hetvegi munkavegzest

Az hogy screenshotot kersz a hisztizoktol, nem rossz otlet, de a szamlaszam lenne a tutti. Akkor helybol a szivato+ listara tudnatok huzni oket ott az irodaban
            Semmit nem olvasol vissza kerdeseid alapjan, de osztod egyfolytaban a szereted es a tudast, mikozben leszursz embereket, hogy nincsenek kepben, ez figyelemremelto!
            Gondolom valamelyik uj ember vagy, mert a regebbi accountmanagerek nem voltak ilyen aktivak.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ma kicsit belehuztal, remelem rendesen fizetik a hetvegi munkavegzest

Az hogy screenshotot kersz a hisztizoktol, nem rossz otlet, de a szamlaszam lenne a tutti. Akkor helybol a szivato+ listara tudnatok huzni oket ott az irodaban
              Semmit nem olvasol vissza kerdeseid alapjan, de osztod egyfolytaban a szereted es a tudast, mikozben leszursz embereket, hogy nincsenek kepben, ez figyelemremelto!
              Gondolom valamelyik uj ember vagy, mert a regebbi accountmanagerek nem voltak ilyen aktivak.
              Nem tudtam eldönteni, hogy kinek írtad az idézett sorok némelyikét. Én nem szúrok le senkit, hanem csak azt szeretném, hogy a nyugalmas kereskedés érdekében aki küld valami kritikát a céggel szemben, az támassza már alá. Ne saját maga által kreált dolgokkal, hanem kézzel fogható hivatkozásokkal. Ez nagyban megkönnyítené azt, hogy milyen döntést hozzanak az emberek a céggel kapcsolatosan. Itt vagdalkozás folyik, nem tények bemutatása. Lassan az is kezd nyilvánvalóvá válni, hogy miért. Amúgy sokaknál régebb óta olvasom ezt a fórumot. :-)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Profitot egyenlore még senkinek nem toroltunk.
                Csak nagyon indokolt esetben kovetkezhet be.

A mindenkori T&C van hatályba attól fuggetlenul hogy mikor nyitott valaki számlát.
                (az egyelőre az a szó amit kerestél nem pedig egyeNlőre, csak segítség ez is)

Zoli, megint butaságot beszélsz. Eddig amiket mondtam, mind megcsináltad jó nagy késéssel. Lásd sunnyogás hol a pénz, utána levél a vizsgálatról, most a gyanús pénzeltüntetés megszüntetése. Persze ettől még megtörtént a dolog és nem mentesít, mint ahogy téged sem, pontosan ezért tájékoztattalak.

Az a baj ezekkel, hogy pontosan tudtatok róla, de 1 hónapig húztátok, full amatőrség.

Ilyen szerencsére nincs, hogy a mindenkori TC van hatályban, de tényleg, hogy fosod itt a szót de nem bírod elolvasni a TC-t. Benne van, hogy az EDDIGI PROMÓCIÓKAT NEM ÉRINTI.

Persze nem csak emiatt nem érvényes, visszamenőleg se törvénykezni, se TC-t csinálni nem lehet a jelenlegi jogszabályok szerint. Ugye így meg lehetne csinálni, hogy holnap kitaláljátok a TC-be, hogy minden ügyfél minden pénze a tietek, aki nem utalt be 3 éve arra is érvényes lenne? Na ne nevettess. Tehát ha nem fogadtam el azt soha, nem érvényes rám, ráadásul nem is volt kötés utána, ahogy megláttam azonnal tudtam, hogy itt az Iron vége, és jön a birkanyírás...

Másik hozzászólásod:

Az elfogadó email nem automatikus, te magad mondtad, csak akkor kapja meg az ember, ha leellenőröztétek, hogy kiutalható-e az összeg, és minden papírja rendben van. A szöveg ami benne van egyértelmű. Ha hibáztatok viseljétek ti a következményeit. Persze érdekes, mi lehet az oka, ha hirtelen több 100 ügyfélnél hibáztatok, amit 1 HÓNAPIG TARTOTT KORRIGÁLNI. És megint visszamenőleges dátummal. Szóval ez hazugság a részedről megint.

Miért aktív egy vizsgálat alatt lévő számla? És ha elveszti valaki a pénzt, hogy fogjátok érvényesíteni a szankciókat? (Értem, hogy mi a cél)

Nem éltem vissza a bónusszal, és mivel 2 hét alatt ti se találtatok ilyet, ha most újra kikérem a pénzt 5-10 nap múlva kiér a pénzem?

Nagy Mária? Zoli a kamuzásba mindig belebuksz. Mennyi az Iron teljes létszáma?

Birger: Be vagy fosva nem kérdés. Áll a bál a te országodba és ide se mersz jönni. Nem csalódtam.

London: A magyar piacot megölted, nem is kell ide senki.

ECN: Eredetileg Feb 16 tól vannak az új szolgáltatók... semmi... majd mondja a chat, hogy már van, persze semmi... most te mondod, hogy már mindjárt lesz... Ez megnyugtató?? Időhúzás, hazudozás.

Meddig tart még a vizsgálat Zoli??

Tudom ezekre nem fogsz érdemben válaszolni, mert nem tudsz.

Szerintem emberedet küldd máshova baromságokat írogatni, az FPA-ról is ezért tiltottak ki titeket.

Hozzászólás

• Bocs Adamv, Te kinek az embere vagy?

Hozzászólás

• Az iron hibázott ha nem fizetett mert joga nincs hozzá a törvények szerint, kivéve ha önhibáján kívül van pl fizetésképtelen, vagy apránként tud csak valamennyit adni, de felmerül a kérdés az alappénz ami különítve van azt ki kell tudnia fizetni, a törvény szerint ki kell, tc semmit nem ér uniós törvény még a magyart is felül írja, az a legfőbb.
                    Ha tud fizetni akkor kötelessége, ha nem tud akkor is az alappénzeket ki kell tudnia adni, kivéve ha talált kiskaput a törvényben, idővel kiderül a feljelentések mit hoznak, lesz vizsgálat hogy iron hibázott e, ha igen azt nem ússza meg.
                    Ha nem az is kiderül majd.

Hozzászólás

Bocs Adamv, Te kinek az embere vagy?
                      Látom magadra vetted, jól tetted.

Hozzászólás

Sajnos, ha elfogadod, h egyoldalúan módosíthatja, akkor hiába reklamálunk. Ha nem, akkor igen. Amúgy mi került módosításra? Tudtok idézni, hogy mi változott mire? Köszi előre is.
                        Az, hogy elfogadják az egyoldalú módosítás tényét illetve ennek lehetőségét, és az, hogy az egyoldalúan módosított szabályzatot viszont nem kell újra elfogadtatniuk a kereskedőkkel, nagyon nem ugyanaz.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A tények annyik most hogy senki azt se bizonyította hogy nem fizet, de azt se hogy fizet, hiába vádoljátok egymást, el fog durvulni a topik.
                          Az iron hibázott ha nem fizetett mert joga nincs hozzá a törvények szerint, kivéve ha önhibáján kívül van pl fizetésképtelen, vagy apránként tud csak valamennyit adni, de felmerül a kérdés az alappénz ami különítve van azt ki kell tudnia fizetni, a törvény szerint ki kell, tc semmit nem ér uniós törvény még a magyart is felül írja, az a legfőbb.
                          Ha tud fizetni akkor kötelessége, ha nem tud akkor is az alappénzeket ki kell tudnia adni, kivéve ha talált kiskaput a törvényben, idővel kiderül a feljelentések mit hoznak, lesz vizsgálat hogy iron hibázott e, ha igen azt nem ússza meg.
                          Ha nem az is kiderül majd.
                          "Az igazság (amit eddig is írtam) hogy az IronFX T&C-je tilt bizonyos magatartást = a Bónusszal való visszaélést, és ehhez szankciókat is vezetett be.
                          Akik így jártak el azok számláját vizsgálat alá helyeztuk és szukség esetén (az aktuális) szankciókat is érvényesítjuk, és a korábban tévesen elfogadott kiutalási kérelmet toroltuk.
                          A kiutalási kérelem elfogadásáról szóló automatikus uzenet nem jelenti azt hogy minden rendben volt a számlával és hogy nem szukséges a vizsgálat.
                          Azon ugyfelek akiknek a számláját vizsgáljuk minden bizonnyal megkapták errol az értesítést.
                          A pénzek most visszakerultek az MT4-es számlára a kivizsgálás végéig."

Itt írta Zoltán is.

Milyen több bizonyíték kellene? Ráadásul Zoltán sem tagadja ezt.

Hozzászólás

• Mindegy hogy mi van a tc ben, módosíthatják, úgy is a törvény dönt.
                            Át kell olvastatni értő ügyvéddel, meg megkérdezni törvényes e elvenni a profitot bármi indokkal, meg nem fizetni időben.
                            Adamv igaz, töröltem is az első sort, elsiklottam afelett.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az, hogy elfogadják az egyoldalú módosítás tényét illetve ennek lehetőségét, és az, hogy az egyoldalúan módosított szabályzatot viszont nem kell újra elfogadtatniuk a kereskedőkkel, nagyon nem ugyanaz.
                              Nem erről van szó, hanem arról hogy az egyoldalú módosítás nem visszamenőleges hatályú. Ez a lényeg.

De ráadásul ezek az amatőrök belerakták a TC-be is ezt, hogy a régi promókat nem érinti..

Hozzászólás

• ironfx

[QUOTE=Zoltán Németh IronFX;62179]Sok az olyan hozzászólás amiben valaki azt írja hogy:
                                Úgy hallottam...
                                Azt olvastam...
                                A barátom számláján tortént...
                                Ismerek valakit a cégnél...

Mind suletlenség

Zoltan en mar a reggel megirtam ,hogy a penzek visszakerultek az mt4-re szoval ez is suletlenseg ezt az infot ironos ismerosom kozolte ugyhogy legyszi ne vadold az embereket suletlenseggel. habar az is lehet te ezt csak kesobb tudtad meg

Hozzászólás

Working...
                                X