Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem erről van szó, hanem arról hogy az egyoldalú módosítás nem visszamenőleges hatályú. Ez a lényeg.

De ráadásul ezek az amatőrök belerakták a TC-be is ezt, hogy a régi promókat nem érinti..
    Én nem erről beszéltem, írtam.

A visszamenőleges hatállyal való érvényesíttetés megint más kérdés, ezt tudomásom szerint, semmilyen esetben sem lehet.

Hozzászólás

Látom magadra vetted, jól tetted.
      Persze, hogy magamra. Nem kell nyolc általános ahhoz, hogy kitalálja valaki, h kinek címezted. De én leírom, hogy senkinek nem vagyok elkötelezve és a kereskedést is normálisan folytatom. Ellenben sok itteni emberrel, akik nem szolgáltatnak semmi nemű kézzel fogható bizonyítékot azok számára, akik ennél a cégnél normálisan kereskednek. Csak álmatlan éjszakákat okoztok nekik.

Hozzászólás

• A T&C-t a bankok, mobilszolgáltatók stb. is állandóan megváltoztatják egyoldalúan, és nem kell elfogadnunk, sajnos attól még az aktuális van érvényben.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Persze, hogy magamra. Nem kell nyolc általános ahhoz, hogy kitalálja valaki, h kinek címezted. De én leírom, hogy senkinek nem vagyok elkötelezve és a kereskedést is normálisan folytatom. Ellenben sok itteni emberrel, akik nem szolgáltatnak semmi nemű kézzel fogható bizonyítékot azok számára, akik ennél a cégnél normálisan kereskednek. Csak álmatlan éjszakákat okoztok nekik.
          Na várj csak, te pontosan mivel bizonyítottál bármit ezek közül? A mellébeszélésed alapján nagy jövőt jósolok neked az Ironnál.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A T&C-t a bankok, mobilszolgáltatók stb. is állandóan megváltoztatják egyoldalúan, és nem kell elfogadnunk, sajnos attól még az aktuális van érvényben.
            Én csak annyit állítottam, hogy:
            "Az, hogy elfogadják az egyoldalú módosítás tényét illetve ennek lehetőségét, és az, hogy az egyoldalúan módosított szabályzatot viszont nem kell újra elfogadtatniuk a kereskedőkkel, nagyon nem ugyanaz. "

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A T&C-t a bankok, mobilszolgáltatók stb. is állandóan megváltoztatják egyoldalúan, és nem kell elfogadnunk, sajnos attól még az aktuális van érvényben.
              Ha lényeges különbségeket tartalmaz fel kell hívni a fogyasztók figyelmét, 2 országos napilapban meg kell jelentetni.
              És te eldöntöd, hogy hajlandó vagy e tovább velük együttműködni.
              De olyan nincs, hogy visszamenőleg változtatnak, tehát a 2 hónappal ezelőtti számlád magasabb lesz pl.

Itt is ez a lényeg, változtattak, az emberek észrevették, hogy le akarják rabolni őket, kikérték a pénzt. Iron meg nem adja.

Hozzászólás

• Piros, tény hogy nem időben fizet, Zoli is leírta azt már nem kell bizonyítani, de azt hogy talán egyáltalán nem akar attól félnek itt, ezt tényleg még nem bizonyította senki, hogy csőd vagy micsoda a baj arra még várni kell hogy kiderüljön.
                Akit csalónak gondolnak annak sokáig húzzák az időt, ezt leírta Zoli is.
                De ez lehet kifogás is hogy ne kelljen fizetni.

Hozzászólás

Na várj csak, te pontosan mivel bizonyítottál bármit ezek közül? A mellébeszélésed alapján nagy jövőt jósolok neked az Ironnál.
                  Miért én mit állítottam, amit bizonyítanom kellene? Ne haragudj, de én senkit sem vádolok. Én a vádakra (pro-contra) szeretnék bizonyítékot, hogy sokan el tudják dönteni, hogy kinek van igaza.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Piros, tény hogy nem időben fizet, Zoli is leírta azt már nem kell bizonyítani, de azt hogy talán egyáltalán nem akar attól félnek itt, ezt tényleg még nem bizonyította senki, hogy csőd vagy micsoda a baj arra még várni kell hogy kiderüljön.
                    Akit csalónak gondolnak annak sokáig húzzák az időt, ezt leírta Zoli is.
                    Mindenkinek veszélyben lehet a pénz, ha lejárató kampány folyik.

Hozzászólás

• Bar kimondva nem lett de mellebeszelve igen, hogy a haeres csodbe vitte az stp reszleget, de most lesznek uj likviditas szolgaltatoi az IronFXnek

Orulok, hogy sikerult szereznetek penzt es megoldodik a likviditasi szolgaltato problematok es az ugyfelek kifizetesei is, bar majd gyakorlatban kiderul a jovoheten.

Sok sikert angliahoz es ahhoz is, hogy az emberek bizalmat vissza szerezzetek, esely mindenre van, ha jo emberek vannak az ugy mogott

Viszont egy kerdes, mert nem ertek hozza

Ha a marketmaker gaz mert zsebbol kell kifizetni, akkor egy stp miert nem akkora kockazat nektek illetve a tobbi cegnek, most a haeressel kb 10-13m$ vesztettetek illetve meg a tobbi amirol nem tudunk, lehet hogy teljesen hulye kerdes, de ismetelni tudom magam,hogy nem ertek hozza csak egy mezei trader vagyok

Sok sikert Zoli

b

(Ekezetekert elnezest, de telorol irtam, a helyesiras az en saram ��)

Hozzászólás

• Mindenesetre illene az Iron.nak kiadnia valami hivatalos közleményt a rémhirekkel kapcsolatban,hogy mikor fizetnek hogyan fizetnek kinek fizetnek és kinek nem és miért nem stb.az egész brókerszakmára és az ügyfélállomány, hogy ugymondjam bizalmára rányomja a bélyegét-és nem csak konkrétan erre a cégre-hanem a többiekére is-szerintem.Magam részéről pontosan ezen okoknál fogva kértem haza egy másik brókertől az eurómat próbaképp.,ami rendben meg is érkezett,és további tőkekivonást tervezek végrehajtani bankokból is és brókercégekből is,ha nekik igy jó legyen igy.

Hozzászólás

• BalazsiS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egész brókerszakmára és az ügyfélállomány, hogy ugymondjam bizalmára rányomja a bélyegét-és nem csak konkrétan erre a cégre-hanem a többiekére is-szerintem.Magam részéről pontosan ezen okoknál fogva kértem haza egy másik brókertől az eurómat próbaképp.,ami rendben meg is érkezett,és további tőkekivonást tervezek végrehajtani bankokból is és brókercégekből is
                          Erről beszéltem, az Ironos eset árthat megrengeti a bizalmat a brókervilágban, bankokban...
                          Nem az a megoldás hogy otthon ülsz milliókon (vagy amennyid van) aztán nem mersz egy buli után hogy nálad aludjon egy felszedett csaj, vagy széfbe dugdosni.. esetleg egy másik ingatlanban, nekem nem kell ez a macera, én bankokban és brokiknál tartanám mások helyében.

Hozzászólás

• ironfx

szoval az iron bukik egy nagyot a haeres-el es ezert az ugyfeleket szivatjak meg vadolljak. szegeny abuserek most aztan elvihetik a balhet. nekem valahogy ez jon le az egesszbol a kivalloan kepzett ironos vezetoseg elcseszi a dolgokat de gerincuk az mar nincsen felvalallni inkabb kitalaljak a csalo dumat

Hozzászólás

• BalazsiS,
                              Ha több ország, több bank, több devizába, meg több brokinál van a pénzed akkor valószinűtlen hogy baj lesz.

Hozzászólás

• anno amikor a ciprusi bankokban tárolt ,befektetett pénzeket szépen szó szerint ellopták (ezt ugy mondják hogy "csődbe ment"-de valójában konkértan csak arról van szó hogy ellopják a pénzt),már akkor is vontam ki tőkét,innen onnan és azok a pénzek szépen el vannak itt-ott diverzifikálva hogy ugymondjam nyilvánvalóan nem egy helyen tartom és nem pont otthon
                                de ez részletkérdés.Aztán amikor elült a cirkusz,akkor voltam olyan bátor és hagytam benn a rendszerben pénzt kereskedésre,de most ismét ugy néz ki hogy kezelvén a kockázatot csökkentenem kell a berakott összegeket,mégpedig olyan mértékig ,hogy ezek teljes elvesztése ne fájjon.Ez fájni max a szolgáltatóknak fog,nekem nem.Ezt érték el,ha nem mutatnak fel vmit a bankbácsik ami a rendszert stabilan biztonságosan fenntartja és garanciákat nyujt akkor én továbbra sem fogok csak minimális összegeket náluk tartani.Sajnos állami garanciák mostanában szintén ***art se érnek.ez van igy jártak.
                                ha nem kell a pénz számolgassák a sajátjukat,vagy azokét akik még hisznek ebben

Hozzászólás

Working...
                                X