Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szoval az iron bukik egy nagyot a haeres-el es ezert az ugyfeleket szivatjak meg vadolljak. szegeny abuserek most aztan elvihetik a balhet. nekem valahogy ez jon le az egesszbol a kivalloan kepzett ironos vezetoseg elcseszi a dolgokat de gerincuk az mar nincsen felvalallni inkabb kitalaljak a csalo dumat

Nincs ra bizonyitekom, de szeretek gondolkodni es erre jutottam, ezek tenyek.
    - kinai cpa ahogy itt is olvashattuk
    - kinai balhe
    - chf mm
    - chf haeres stp

Abuserek max a munkatarsak fizujat befolyasolja, nem a ceget.

Pl: Van sima 10000 ugyfel, van aki nyer van aki veszit, van aki sokat nyer van aki keveset es van aki sikat veszit van aki keveset

Abusereknel mi a mas ha external??? Semmi
    (External, ha masik ceg van szembeallitva)

Akik internaloztak azokat viszont en is letiltanam mert az most hogy szabalyos vagy sem azt hagyjuk, mert sima trader is kothet bonusz nelkul is akar vagy bonusszal egymastol fuggetlenul longot a masik meg shortot, de az, hogy ilyen modon szerezzenek penzt az gusztustalan magukat kopik szembe, mintha a sajat cegukbol lopnanak...

De ismetlem az ott dolgozok fizetesen kivul semmit nem befolyasol az external az internal az igen

Amikor gaz lett a fenti feltetelezett dolgokkak akkor kellett egy mese ameddig szereznek penzt, befektetot, csendes tarsat tok mindegy, hogy hivjuk... A lenyeg hogy ezek szerint talaltak, a likviditas szolgaltatotak nem puszira osztogatjak, foleg, hatudjak, hogy a multbeli szolgaltatoknak tartozik az Iron, tehat komoly osszeget szerezhettek aminek en orulok

Ne akarok politizalni, de az ironnal a kommunikacio ugyan az mint a lezer janinal, vityanal... Hulyenek nezik azokat akikbol elnek.... sok komment lett volna akkor is ha azt irjak, hogy hej fiuk lanyok szereznunk kell penzt mert sajna nem ugy jott ossze ahogy szerettuk volna, de nem akarunk csodot, az hogy melyik a jobb nem tudom, szerintem ti sem

En ugy vagyok vele, ha tenyleg ez van amit gondolok es lett penz, akkor maradni fogok, en szeretek cfd-kel tardelni magyarral is es leszarom hogy van e bonusz vagy sem csak fizessenek

Abusereknek annyit, ha varni kell 1-2 honapot akkor varjatok, eddig aki internalozott az lopott szava se lehet ha a legkesobb lesznek kifzetve, akik nem internaloztak vagy siman tradeltek azoknak kellemetlen ez az ugy, de ha Zoli most nem hazudott akkor lesznek kifizetesek, kivsit lassabban de lesznek, tehat elismeri hogy kevesebb a le mint eddig de igyekeznek, nekem ez eleg

De ha ez utan se lesz semmi akkor gaz van

b

Hozzászólás

• BalazsiS,
      Ciprus rossz példa.
      Akárhova teszem onnan ellophatják, hamarabb van biztonságban egy svájci, vagy angliai bankban mint egy ingatlanban ahova egyre több betörést hallok, a brókercég ad biztosítást is, ha te rakod akárhova azért te felelsz, míg ha ellopja a bróker akkor is a biztosító fizet. Meg nem hiszem hogy ha 3 ország egy egy bankjában van, mind külön deviza... akkor nem mind fog becsődölni, Ciprus rossz példa neked, inkább Luxemburg, Svájc, Anglia, Amerika se árt háthat mert euban háború lehetett volna Ukrajna miatt...
      Ironfx engedi hogy legyen a letétkezelőd pl Svájci bankban... valameddig van biztosítva.
      Más brókernél is szintúgy.

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        En ugy vagyok vele, ha tenyleg ez van amit gondolok es lett penz, akkor maradni fogok, en szeretek cfd-kel tardelni magyarral is es leszarom hogy van e bonusz vagy sem csak fizessenek
        Drága swap spred... Simán találsz jobbat.
        Csak a bónusz miatt érdemes itt lenni, gondolkozz, eddig is sok fikázást kapott, sose még a közelében sem volt a jó brókernek, nem akarom bántani, főleg hogy van náluk pénzem, de akkora a szpred hogy az már pofátlanság, háromszor akkora mint máshol pl daxon,
        máshol 1 pip összesen, náluk átlag 2 + még kb 1 pipnyi jutalék, kb 3 pipre jön ki, swap meg hagyjuk is.
        Ha nagyobb egyenleged van náluk akkor normális közeli a költség, de ki mer mindenek után sokat benn tartani.

Hozzászólás

• Lehet,hogy rossz példát mondtam de nem is ez a lényeg.Nem lehet itt már senkiben megbizni a nagymenő ,fényűző reklámok mögött csak csalás és átverés mindenhol-és időnként kiborul a bili,aztán meg egyre kevesebb lesz majd a kuncsaft.Mindemellett őszintén remélem hogy rendeződnek a dolgok az ironnál (is),és a bizalom visszatér a régi kerékvágásba.(részemről már nem de ez egy másik kérdés )

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Drága swap spred... Simán találsz jobbat.
            Csak a bónusz miatt érdemes itt lenni, gondolkozz, eddig is sok fikázást kapott, sose még a közelében sem volt a jó brókernek, nem akarom bántani, főleg hogy van náluk pénzem, de akkora a szpred hogy az már pofátlanság, háromszor akkora mint máshol pl daxon, máshol 1 pip, náluk átlag 2 + még kb 1 pipnyi jutalék, kb 3 pipre jön ki, swap meg hagyjuk is.
            Ha nagyobb egyenleged van náluk akkor normális közeli a költség, de ki mer mindenek után sokat benn tartani.
            Én soha nem a költségekből indulok ki. Csak rajtam múlik, hogy ezek ne számítsanak.

Hozzászólás

• Piros,
              A költségeken kívül is rosszak sokmindenben, ne haragudj, nagyon úgy tűnik gyanúsan véded őket, számold ki daytrade nél sokszor oldalazik sok ideig, nem mozog sokat, sok óra után mikor nagyobbat megy arról meg sokszor lemaradok, tegyük fel sikerül nyerned 20 pipet, nem mindegy abból 1,4 pipet vagy 2-3 at von le, % ban az sok, akkor nem számít ha kereskedsz napon túl, de az se jó, mert nagy a swap.
              Komolyabb cégek vannak pl angliai, luxemburgi, svájci... olcsóbb, fizet rendesen, mindenben jobbak.
              Ha neked mindegy a költség akkor te Teréz Anya vagy, minek dobáljam ki a pénzt, sok trade, sokra megy, apránként rengeteget dobsz ki a nagyobb spred miatt, nevetséges ez az egész, minden erőmet megfeszítve a legérthetőbben, legjobban próbálok érvelni, de gyakran annyira értetlen egyszerűek az emberek sokan, nem is érdemes szenvednem velük, ha te szereted lehúzni a pénzt a vécén akkor tedd, ez nekem már magas, úgy érzem bele fogok fáradni a fórumba, oktatni se érdemes, minden már le van írva, nem tudlak segíteni ha a saját ellenséged vagy. Ébredjetek már fel, nincs logikus gondolkozás, gondolkodni is csak felszínesen hajlandók sokan. Rendesen könyörögni kell, értsd meg csak jót akarok, nem az én érdekem hogy ennyit fáradok az okoskodással, én jól vagyok.

Hozzászólás

• A TC-nek semmi jelentősége nincs, csak a hatályos Uniós pénzügyi jogszabályoknak.
                Ez gumicsont tehát! Kár koptatni a billentyűket!

Észre vette valaki a Zoltán bejegyzésében, hogy rengeteg marhaság mellett
                nem beszél arról, hogy mi okozza az akár több, mint egy hónapos kifizetési
                csúszásokat olyanoknál is, akit nem gyanúsítanak semmivel?
                Nem magyarázza a pénzügyi gondokat semmivel!
                Ki sem talál valami átlátszó indokot sem!
                Ennek mi lehet az oka?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A TC-nek semmi jelentősége nincs, csak a hatályos Uniós pénzügyi jogszabályoknak.
                  Ez gumicsont tehát! Kár koptatni a billentyűket!

Észre vette valaki a Zoltán bejegyzésében, hogy rengeteg marhaság mellett
                  nem beszél arról, hogy mi okozza az akár több, mint egy hónapos kifizetési
                  csúszásokat olyanoknál is, akit nem gyanúsítanak semmivel?
                  Nem magyarázza a pénzügyi gondokat semmivel!
                  Ki sem talál valami átlátszó indokot sem!
                  Ennek mi lehet az oka?
                  Gondolom már elege van a provokációkból.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Gondolom már elege van a provokációkból.
                    Ezért beszél marhaságokat, és semmi konkrét értelmes válasz

Ez az Iron agymosás betett neked.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezért beszél marhaságokat, és semmi konkrét értelmes válasz

Ez az Iron agymosás betett neked.
                      Mégsem személyeskedem! Konkrétumot, sajna még mindig csak Ő írt.

Hozzászólás

Mégsem személyeskedem! Konkrétumot, sajna még mindig csak Ő írt.
                        Leginkább irreleváns dolgokat, ami jelen helyzetben senkit sem
                        érdekel.

A visszakérések kifizetéséről nincsen konkrétum, csak ködös ígérgetés.
                        Arról sincs szó, mi okozta ezt a pénzügyi katyvaszt és ki a hibás!
                        Ja, tényleg, a csaló bónusz abuserek tehetnek mindenről.
                        A bónusz kiírására is ők kényszerítették, kötelezték az Iront.
                        Aha, már értem is!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Leginkább irreleváns dolgokat, ami jelen helyzetben senkit sem
                          érdekel.

A visszakérések kifizetéséről nincsen konkrétum, csak ködös ígérgetés.
                          Arról sincs szó, mi okozta ezt a pénzügyi katyvaszt és ki a hibás!
                          Ja, tényleg, a csaló bónusz abuserek tehetnek mindenről.
                          A bónusz kiírására is ők kényszerítették, kötelezték az Iront.
                          Aha, már értem is!
                          Ne haragudj, de a bónusz kiírásból egyértelműen látszik, hogy az ügyfélnek vitás esetben nem sok joga van. Ennek ellenére elfogadták? Nem lehet, hogy csak a % lebegjen a szemek előtt, meg, hogy jé, ha nem veszik észre, átjátszható a rendszer?

Hozzászólás

Ne haragudj, de a bónusz kiírásból egyértelműen látszik, hogy az ügyfélnek vitás esetben nem sok joga van. Ennek ellenére elfogadták? Nem lehet, hogy csak a % lebegjen a szemek előtt, meg, hogy jé, ha nem veszik észre, átjátszható a rendszer?
                            Ki mondja, az Iron? Tévednek, mint ahogy te is.
                            Rengeteg jogorvoslati lehetősége van, Felügyelet, Bíróság.
                            Ezekkel rengetegen élnek is, már el is indították a jogi procedúrát.
                            Nemfizetés esetén simán felszámolhatják az Iront.
                            Ha addig nem dől be.

Hozzászólás

• Naaaa, hol olvasod ezt, hogy nem sok joga van az ügyfélnek? Sajnos igenis sok joga van az ügyfélnek.Én pontosan ezekkel élek, ezért is van kiakadva Zoltán.

Hozzászólás

De, kapzsisag vezet mindenkit, az iront is, meg az ugyfeleket is.
                                A Tc talan emlekszel, hogy folyamatosan valtozik. Mint tobben irtak, egy utolag hozott szaballyal nem lehet visszamenolegesen operalni, azaz csak addig vzsgalhatna barmit az iron visszamenoleg, amiota barmi szankcio benne van a Tc-ben.
                                A deposit visszatartasa pedig ezzel egyutt egyedulallo. Egyetlen mukodo brokerceg sem lepte ezt meg meg. Olyan amelyiknek vezetoi azota is korozes alatt vannak persze tobb is.
                                Ehhez hozzaadjuk, hogy a ceg egyik vezetoje nyilvanosan a Tc kijatszasara probalt embereket beszervezni, igy mar eleg meleg pite...

Hozzászólás

Working...
                                X