Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De, kapzsisag vezet mindenkit, az iront is, meg az ugyfeleket is.
    A Tc talan emlekszel, hogy folyamatosan valtozik. Mint tobben irtak, egy utolag hozott szaballyal nem lehet visszamenolegesen operalni, azaz csak addig vzsgalhatna barmit az iron visszamenoleg, amiota barmi szankcio benne van a Tc-ben.
    A deposit visszatartasa pedig ezzel egyutt egyedulallo. Egyetlen mukodo brokerceg sem lepte ezt meg meg. Olyan amelyiknek vezetoi azota is korozes alatt vannak persze tobb is.
    Ehhez hozzaadjuk, hogy a ceg egyik vezetoje nyilvanosan a Tc kijatszasara probalt embereket beszervezni, igy mar eleg meleg pite...
    Azért én megnézném a bizonyítékokat, mielőtt ítélkezem!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Naaaa, hol olvasod ezt, hogy nem sok joga van az ügyfélnek? Sajnos igenis sok joga van az ügyfélnek.Én pontosan ezekkel élek, ezért is van kiakadva Zoltán.
      A bónuszkiírásra gondoltam. Vitás kérdésben mindent a cég irányít!

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azért én megnézném a bizonyítékokat, mielőtt ítélkezem!
        Ok, ha te leszel a biro, akkor majd itelkezhetsz.

En nem itelkezem, csak a te tereleseidre valaszolok tenyekkel.

Ha te ugy erzed hogy bar mindenhol buncselekmeny a deposit visszatartasa, teged nem zavar, az a te maganugyed. Egyre tobb kart okozol kerdeseiddel a cegnek, ha ezt igy folytatod, lehet hetfon be se kell mar menj,

Hozzászólás

A bónuszkiírásra gondoltam. Vitás kérdésben mindent a cég irányít!
          Hol van ez benne? Pl csak az, hogy vitás kérdés?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Naaaa, hol olvasod ezt, hogy nem sok joga van az ügyfélnek? Sajnos igenis sok joga van az ügyfélnek.Én pontosan ezekkel élek, ezért is van kiakadva Zoltán.

Úgy is kell! Érvényesítsd a jogaidat!
            A Zoltán pontosan tudja, hogy jogi szempontból az Iron
            esélye 0. Ezért nincs ínyére a több oldalú jogi procedúra.
            Valamint reklámnak sem jó.
            Abban bíznak, mire az eljárások elindulnak, addig majd
            kifizetnek és nem lesz ügy. De tévedés, a csalás, sikkasztás
            akkor is megtörtént már, a kifizetés csak enyhítő körülmény.

Hozzászólás

Ok, ha te leszel a biro, akkor majd itelkezhetsz.

En nem itelkezem, csak a te tereleseidre valaszolok tenyekkel.

Ha te ugy erzed hogy bar mindenhol buncselekmeny a deposit visszatartasa, teged nem zavar, az a te maganugyed. Egyre tobb kart okozol kerdeseiddel a cegnek, ha ezt igy folytatod, lehet hetfon be se kell mar menj,
              Ne haragudj, valamit nem is érintettem azok közül, amit írtál. Bocs valami tényt már közöltél? És alá is támasztottad? :-) Ugyan már? Mások milyen alapon befolyásolják egy céggel kapcsolatos véleményemet? Főleg úgy h nem mutatnak semmi konkrétumot?

Hozzászólás

• Sokan elfelejtik, az Iron egy Uniós pénzügyi szolgáltató,
                szigorúan szabályozott. Nem egy Hot Dog árus.
                Azért az utóbbi sem tehet a kiflibe romlott virslit.
                Az Iron valamilyen okból meghozta a döntését a visszakérésekkel
                kapcsolatban, vállalnia is kell a következményeit.
                Mint mindenkinek aki csalásra adja a fejét.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sokan elfelejtik, az Iron egy Uniós pénzügyi szolgáltató,
                  szigorúan szabályozott. Nem egy Hot Dog árus.
                  Azért az utóbbi sem tehet a kiflibe romlott virslit.
                  Az Iron valamilyen okból meghozta a döntését a visszakérésekkel
                  kapcsolatban, vállalnia is kell a következményeit.
                  Mint mindenkinek aki csalásra adja a fejét.
                  Így van. Korábban már én is írtam. Jogilag meg kell nézni, hogy pro-kontra van-e bűnös. Ezt itt, vagdalkozásokkal úgy sem lehet megoldani, csak az ügyfelek kedvét veszik el a kereskedéstől. Ha jogi útra kerül a dolog, akkor gondolom a feljelentő, meg a feljelentett is tudja mi a dörgés és ott biztos minden kiderül. Csak hagyjátok már az egyszerű kereskedőket nyugodtan aludni, addig még ki nem derül, hogy kinek van igaza. Ezt kéri egy egyszerű ember.

Hozzászólás

Ne haragudj, valamit nem is érintettem azok közül, amit írtál. Bocs valami tényt már közöltél? És alá is támasztottad? :-) Ugyan már? Mások milyen alapon befolyásolják egy céggel kapcsolatos véleményemet? Főleg úgy h nem mutatnak semmi konkrétumot?

Kicsit olyan vagy itt iron alkalmazottkent a forumon, mint a fekete lovag a gyalog-galoppban
                    Nem is merek belegondolni, hogy mikor ajanlanad fel a dontetlent.

Hozzászólás

Kicsit olyan vagy itt iron alkalmazottkent a forumon, mint a fekete lovag a gyalog-galoppban
                      Nem is merek belegondolni, hogy mikor ajanlanad fel a dontetlent.
                      Nem vagyok Iron alkalmazott, honnan veszed ezt? Na erről beszélek, hogy milyen sületlenségek kerülnek a fórumra, anélkül, hogy igaz lenne!!!!

Hozzászólás

Nem vagyok Iron alkalmazott, honnan veszed ezt? Na erről beszélek, hogy milyen sületlenségek kerülnek a fórumra, anélkül, hogy igaz lenne!!!!
                        Olvasom ezt a fórumot vagy 5 éve de ilyen ostoba userrel még nem találkoztam, egyetlen mentséged ha ironfx alkalmazott vagy
                        Szóval inkább ne tiltakozz.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Piros,
                          A költségeken kívül is rosszak sokmindenben, ne haragudj, nagyon úgy tűnik gyanúsan véded őket, számold ki daytrade nél sokszor oldalazik sok ideig, nem mozog sokat, sok óra után mikor nagyobbat megy arról meg sokszor lemaradok, tegyük fel sikerül nyerned 20 pipet, nem mindegy abból 1,4 pipet vagy 2-3 at von le, % ban az sok, akkor nem számít ha kereskedsz napon túl, de az se jó, mert nagy a swap.
                          Komolyabb cégek vannak pl angliai, luxemburgi, svájci... olcsóbb, fizet rendesen, mindenben jobbak.
                          Ha neked mindegy a költség akkor te Teréz Anya vagy, minek dobáljam ki a pénzt, sok trade, sokra megy, apránként rengeteget dobsz ki a nagyobb spred miatt, nevetséges ez az egész, minden erőmet megfeszítve a legérthetőbben, legjobban próbálok érvelni, de gyakran annyira értetlen egyszerűek az emberek sokan, nem is érdemes szenvednem velük, ha te szereted lehúzni a pénzt a vécén akkor tedd, ez nekem már magas, úgy érzem bele fogok fáradni a fórumba, oktatni se érdemes, minden már le van írva, nem tudlak segíteni ha a saját ellenséged vagy. Ébredjetek már fel, nincs logikus gondolkozás, gondolkodni is csak felszínesen hajlandók sokan. Rendesen könyörögni kell, értsd meg csak jót akarok, nem az én érdekem hogy ennyit fáradok az okoskodással, én jól vagyok.
                          Ez a topic nem semmi...itt már átmentetek rappelésbe, pláne az utolsó mondatnál

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Olvasom ezt a fórumot vagy 5 éve de ilyen ostoba userrel még nem találkoztam, egyetlen mentséged ha ironfx alkalmazott vagy
                            Hát jókat nevetek magamban, hogy hogyan lejáratjátok magatokat!
                            Ezek után tényleg kiderült, hogy minden alap nélkül írogattok ide.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Persze, hogy nem tetszik, mert nem a kedved szerint írogatok. Viszont nem személyeskedem.

Hozzászólás

Ezt itt, vagdalkozásokkal úgy sem lehet megoldani, csak az ügyfelek kedvét veszik el a kereskedéstől.
                                Csak hagyjátok már az egyszerű kereskedőket nyugodtan aludni.
                                Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mindenkinek veszélyben lehet a pénz, ha lejárató kampány folyik.
                                Vagy van benn pénzed és azt félted, vagy alkalmazott vagy
                                Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én soha nem a költségekből indulok ki. Csak rajtam múlik, hogy ezek ne számítsanak.
                                de e szerint inkább alkalmazott vagy,
                                költségek, teljesülés, kifizetés, ez a három fő szempont egy brókernek, te meg azt mondod nem fontos a költség és fanatikusan véded iront aki e három szempontból nem az igazi

Hozzászólás

Working...
                                X