Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Piros,
    A költségeken kívül is rosszak sokmindenben, ne haragudj, nagyon úgy tűnik gyanúsan véded őket, számold ki daytrade nél sokszor oldalazik sok ideig, nem mozog sokat, sok óra után mikor nagyobbat megy arról meg sokszor lemaradok, tegyük fel sikerül nyerned 20 pipet, nem mindegy abból 1,4 pipet vagy 2-3 at von le, % ban az sok, akkor nem számít ha kereskedsz napon túl, de az se jó, mert nagy a swap.
    Komolyabb cégek vannak pl angliai, luxemburgi, svájci... olcsóbb, fizet rendesen, mindenben jobbak.
    Ha neked mindegy a költség akkor te Teréz Anya vagy, minek dobáljam ki a pénzt, sok trade, sokra megy, apránként rengeteget dobsz ki a nagyobb spred miatt, nevetséges ez az egész, minden erőmet megfeszítve a legérthetőbben, legjobban próbálok érvelni, de gyakran annyira értetlen egyszerűek az emberek sokan, nem is érdemes szenvednem velük, ha te szereted lehúzni a pénzt a vécén akkor tedd, ez nekem már magas, úgy érzem bele fogok fáradni a fórumba, oktatni se érdemes, minden már le van írva, nem tudlak segíteni ha a saját ellenséged vagy. Ébredjetek már fel, nincs logikus gondolkozás, gondolkodni is csak felszínesen hajlandók sokan. Rendesen könyörögni kell, értsd meg csak jót akarok, nem az én érdekem hogy ennyit fáradok az okoskodással, én jól vagyok.
    Köszi a tanácsot, szerintem igazad van. Az én rendszeremben tényleg csak másodlagosak a költségek.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát jókat nevetek magamban, hogy hogyan lejáratjátok magatokat!
      Ezek után tényleg kiderült, hogy minden alap nélkül írogattok ide.
      Jaja, ugyes vagy, jol latod. Nem is volt kina, nem is volt haeres, nem is bukott meg az iron a fpa-n hogy az alkalmazottai alneven befolyasolnak szavazasokat, sot ott nem is panaszkodik a fel vilag, hogy nem fizetik ki, sot iron vezeto sem szolitott fel senkit nyilvanosan a Tc megszegesere.

Most beszelgessunk rolad, aki nem tudom kit kepvisel, de egyetlen feltuno celja van, hogy tovabbra is toljanak be penzt az ironhoz az emberek.
      Meselj magadrol!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hol van ez benne? Pl csak az, hogy vitás kérdés?
        Ezt nagyon kikerülted... Pont mint a főnök.

Volnál szíves a bizonyítékot bemásolni?

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vagy van benn pénzed és azt félted, vagy alkalmazott vagy

de e szerint inkább alkalmazott vagy,
          költségek, teljesülés, kifizetés, ez a három fő szempont egy brókernek, te meg azt mondod nem fontos a költség és fanatikusan véded iront aki e három szempontból nem az igazi
          Ne járasd már le magadat, hogy Te is azt feltételezed, hogy alkalmazott vagyok. Én nem szeretem hogy ha még kereskednek az emberek, közben meg megy a sárdobálás a cég ellen, holott konkrétum nincs mutatva.. Ezt az elvet védem.

Hozzászólás

• Szerintem itt a fórumon kb. 5-10 ember van aki nem kapta meg a pénzét vagy max. 20. Az fpn-en meg van vagy 40. Ez még nem jelent semmit, nem jelenti azt, hogy fizetésképtelen a cég.

Én nem az Iron-t védem, nekem nincs náluk pénzem. Két ismerősömnek viszont van, ők elégedettek vele. Megmondom nekik, hogy kérjenek ki teszt kiutalást, aztán kíváncsi leszek mennyi idő alatt ér ki.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezt nagyon kikerülted... Pont mint a főnök.

Volnál szíves a bizonyítékot bemásolni?
              Nézd vissza, korábban már volt róla szó! Elárulom nem mostanában! Még mindig nem személyeskedem!

Hozzászólás

Nézd vissza, korábban már volt róla szó! Elárulom nem mostanában! Még mindig nem személyeskedem!
                És megint kikerülted. Én itt untam meg a mellébeszélésed.

Beszéld meg Zoltánnal, ha hozzájárul szívesen közzéteszem a bizonyítékokat.

Hozzászólás

Te is azt feltételezed, hogy alkalmazott vagyok. Én nem szeretem hogy ha még kereskednek az emberek, közben meg megy a sárdobálás a cég ellen, holott konkrétum nincs mutatva...
                  Van mutatva konkrétum Zoli bevallotta itt a fórumon hogy nem fizet azoknak akik abuserséggel vádolnak, hetekig, hónapig, itt leírta, azoké is késik akik nem csaltak, likviditásszolgáltatóval is baj van, kína is tény, benne volt újságban, én megvédem ha kell iront, de túl messzire ment azzal hogy egy hónapig nem fizet, Zoli meg büszke is arra hogy az abuserekkel jól elbántak, váratják őket, vissza tartani a pénzt ütközik az uniós szabályokba, add fel, túl sok van a rovásukon.

Hozzászólás

• A 100 bónusz jó, ha adja iron máskor is, akkor maradok ügyfelük, csak hogy jót is írjak róluk, hogy Piros örüljön.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ,
                      Most beszelgessunk rolad, aki nem tudom kit kepvisel, de egyetlen feltuno celja van, hogy tovabbra is toljanak be penzt az ironhoz az emberek.
                      Meselj magadrol!
                      Ne haragudj, még nem bratyiztam Veled, hogy beszélgetnünk kellene, főleg ilyen személyeskedő stílusban. A célom az, hogy hagyjátok az embereket nyugodtan kereskedni.

Hozzászólás

Kedves Piros,te is nézd vissza a forumot én mindent feltettem a problémámmal kapcsolatban.Az amivel meg gyanúsított az Iron nem történt meg,megkaptam a választ tőlük,összeraktak vkivel aki 30 km-en belül lakik hozzám hasonló volt a lotméret és a pozi zárásoknak az időpontja de semmi más,megkaptam az akkor aktuális tc 19.18. pontját január 19-én emailban változtatás nélkül amiben még szó sincs profit törlésről. A január 30-án elfogadott kiutalásomat ma vagy tegnap törölték és visszarakták az mt4-re.Ha ennyire bízol a cégben ,javaslom tolj be hozzájuk vagy 100.000.-$ és majd utána te is beállsz a sorba.

Hozzászólás

• Lali75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Piros,te is nézd vissza a forumot én mindent feltettem a problémámmal kapcsolatban.Az amivel meg gyanúsított az Iron nem történt meg,megkaptam a választ tőlük,összeraktak vkivel aki 30 km-en belül lakik hozzám hasonló volt a lotméret és a pozi zárásoknak az időpontja de semmi más,megkaptam az akkor aktuális tc 19.18. pontját január 19-én emailban változtatás nélkül amiben még szó sincs profit törlésről. A január 30-án elfogadott kiutalásomat ma vagy tegnap törölték és visszarakták az mt4-re.Ha ennyire bízol a cégben ,javaslom tolj be hozzájuk vagy 100.000.-$ és majd utána te is beállsz a sorba.
                          Kedves Lali75!

Pont ezt szeretném kideríteni, hogy lehet-e bízni a cégben. Már írtam, szerintem a kereskedésben a legnagyobb kockázat a brókercég, a többi rajtam múlik. A megfelelőt szeretném megtalálni, még ha ennyi energiába is telik!!!! Ja és köszönöm a korrekt leveledet!

Hozzászólás

• Emberek,

Hétvége van, relaxáljatok, az idő gyorsan választ ad mindenre.
                            Mindenki szeretné tudni, hogy mi történt hőnszeretett brókerével, akit eddig lehetett fejni.
                            Bízom benne, hogy mindenkit kifizetnek előbb-utóbb és ez csak egy hatalmas pánik volt mindkét fél részéről.

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Emberek,

Hétvége van, relaxáljatok, az idő gyorsan választ ad mindenre.
                              Mindenki szeretné tudni, hogy mi történt hőnszeretett brókerével, akit eddig lehetett fejni.
                              Bízom benne, hogy mindenkit kifizetnek előbb-utóbb és ez csak egy hatalmas pánik volt mindkét fél részéről.
                              Nem zörög a haraszt...

Hozzászólás

• Az biztos hogy kiderül, pánik volt e- ez vagy sem.

Viszont akármi is volt a cég sikkasztott, hamisított és ez nem lesz semmis még ha ki is utalja a pénzeket a büntető feljelentések hatására.

Ciprus beleremeg, figyeljétek meg!

Hozzászólás

Working...
                                X