Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, még nem bratyiztam Veled, hogy beszélgetnünk kellene, főleg ilyen személyeskedő stílusban. A célom az, hogy hagyjátok az embereket nyugodtan kereskedni.
    Boccs, ha szemelyeskedonek tunik a stilusom, csupan elemzo vagyok. A rendelkezesemre allo informaciokbol osszerakok egy kepet, ami altalaban valos szokott lenni.
    Te viszont nem elemzo vagy, mert akkor nem hagynal figyelmen kivul semmit, ami a kepalkotasodban segit.
    Ez inkabb marketinges fogas, az alapszintu kommunikacios tanfolyamok resze.

Senkit nem szeretnek lebeszelni a kereskedesrol, neked kiemelten ajanlom az iront pld.

Es csak semmi bratyizas!

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Boccs, ha szemelyeskedonek tunik a stilusom, csupan elemzo vagyok. A rendelkezesemre allo informaciokbol osszerakok egy kepet, ami altalaban valos szokott lenni.
      Te viszont nem elemzo vagy, mert akkor nem hagynal figyelmen kivul semmit, ami a kepalkotasodban segit.
      Ez inkabb marketinges fogas, az alapszintu kommunikacios tanfolyamok resze.

Senkit nem szeretnek lebeszelni a kereskedesrol, neked kiemelten ajanlom az iront pld.

Es csak semmi bratyizas!
      Köszi ez már egy megfelelő hangsúly. Szeretném megjegyezni, hogy ha nem ismered még eléggé az embereket, ne alkoss elhamarkodott képet róluk. Egyrészt mert nem tudhatod, hogy milyen oldalukat mutatják, másrészt mert lehet, hogy a szakmai tekintélyed kérdőjeleződik meg. A legfontosabb, hogy ha nem vagy biztos benne, akkor Ne írd le. Bocs, hogy ilyent írtam, de ha nyílt fórum lenne, akkor nagyon meglepődnél.

Hozzászólás

• Németh Zoltán úr, és a többiek figyelmébe:

Ahogy ígértem, az objektivitás és a tisztánlátás nevében bármi fejleményt megírok a legutóbbi kiutalásommal kapcsolatban.

Németh úr fél napon belül válaszolt az emailemre, és azt ígérte hétfőn utána néz a kiutalásomnak. Kíváncsian várom.

Jó hétvégét mindenkinek!

Hozzászólás

• Január 23.-án még nyitottak két irodát:
          http://www.ironfx.com/hu/about/compa...-MILAN-OFFICES

Minek nyitnának, hogyha gondba lennének?

Hozzászólás

• Ész nélkül költenek, ez a sok iroda csak nagyzolás, marketing, hogy azt sugallja milyen nagyok, ügyfélszerzés miatt van, ha igaz hogy nem fognak bónuszt adni ahogy Zoli mondta akkor feleződik majd az ügyfeleik minimum, a sok reklám is drága, neten sokszor látszanak, ha nem kezd beáramlani pénz új ügyfelektől akkor nem tudni hogy fedezik a költségeket majd.
            Valószínű kitalálnak v mit új ügyfél csábításra, ha úgy adnának bónuszt hogy napi limit 100% lenne nyerhetni akkor azzal nem nagyon lehetne csalni. Számolgattam, hosszú tavon hol odabukjuk, hol oda nyerünk, átlag semlegesre jön ki az iron nyereséggel. Ha jól számoltam.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az biztos hogy kiderül, pánik volt e- ez vagy sem.

Viszont akármi is volt a cég sikkasztott, hamisított és ez nem lesz semmis még ha ki is utalja a pénzeket a büntető feljelentések hatására.

Ciprus beleremeg, figyeljétek meg!

Pontosan ezt mondtam korábban, kérem szépen a jogdíjamat!

De tovább is megyek. Senki sem szereti kifizetni a jogos követeléseket.
              Mikor cégem volt, sokszor szembesültem ezzel.
              Ekkor beadtam a Cégbíróságra szépen a felszámolási eljárásra
              egy kérelmet és láss csodát a cég ekkor azonnal, katonásan fizetett,
              mert nem akarta, hogy felszámolják.
              Itt sem lesz másképp. (kivéve, ha addig becsődöl)
              Nyilván nemzetközi szinten a felszámoláshoz kicsivel több idő kell,
              ezt pontosan tudják az Ironnál, azt is hogy még mennyi idejük van
              hátra! Azért mondom, belátható időn belül valamerre eldől a bicikli!
              Ez az állapot így nem marad fent sokáig. Érthető voltam?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Shortosgyula!

Nem válaszoltál, hogy mennyi pénzed maradt benn Náluk? A többiek is bemásolhatnák, hogy mennyi a lekérésük. Van aki mondja, h bemásolhatná a dolgait, de akkor miért nem teszi? Gyerünk már, így senki sem hisz Nektek csak azt hiszik az emberek, hogy a sok új tag szervezetten indított valamit.
                Bocsi, de ez nem a bíróság, hogy mindenhez perdöntő bizonyítékokat kelljen csatolni.
                De, hidd el, vannak azok is bőven és nyilvánosságra fognak kerülni akkor amikor szükség lesz rájuk. Például ha a cég továbbra is folyamatosan tövényt szeg.
                Hülye lenne az emer előre kiteregetni a lapjait, hogy aztán arra is fel tudjanak előre készülni valami kiskaput keresve.

De ha nagyon érdekel, akkor a cég már ott törvényt sért, amikor aláirat egy olyan nyilatkozatot az alkalmazottaival, hogy ők önként lemondanak minden európai úniós munkavállalói jogukról. Nem hiszem, hogy bármilyen bíróság ezt elfogadná, hogy egy EU cég lemondatja a munkaváálalóit az őket megillető jogaikról.

És ez még csak a kezdet. Láttam, olvastam, hallottam rengeteg egyebet (írott és egyéb módon rögzített formában), ami nagyon nem az Iron-nak fog kedvezni ha egyszer oda kerül a sor, hogy fel kell őket használni, de tényleg nem az a célom, hogy itt és most kiteregessem a cég minden szennyesét, és azoknak sem ez a céljuk, akik ezeket a bizonyítékokat beszerezték.

Érdemes lenne Németh Zoltán úrnak és az IronFX vezetőségének megfontolni, hogy mit mondanak és tesznek, mert nem mindenki olyan ostoba, amilyennek ők hiszik. Lehet, hogy nem szép dolog diktafonnal meetingre járni, de vannak akik megteszik és csuda dolgok tudnak elhangzani egy-egy ilyen alkalommal.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sok az olyan hozzászólás amiben valaki azt írja hogy:
                  Úgy hallottam...
                  Azt olvastam...
                  A barátom számláján tortént...
                  Ismerek valakit a cégnél...

Mind suletlenség

Az igazság (amit eddig is írtam) hogy az IronFX T&C-je tilt bizonyos magatartást = a Bónusszal való visszaélést, és ehhez szankciókat is vezetett be.
                  Akik így jártak el azok számláját vizsgálat alá helyeztuk és szukség esetén (az aktuális) szankciókat is érvényesítjuk, és a korábban tévesen elfogadott kiutalási kérelmet toroltuk.
                  A kiutalási kérelem elfogadásáról szóló automatikus uzenet nem jelenti azt hogy minden rendben volt a számlával és hogy nem szukséges a vizsgálat.
                  Azon ugyfelek akiknek a számláját vizsgáljuk minden bizonnyal megkapták errol az értesítést.
                  A pénzek most visszakerultek az MT4-es számlára a kivizsgálás végéig.
                  A számlák aktívak továbbra is.

Azok akik nem éltek vissza a bónusszal, nekik semmi ok az aggodalomra, ellenben a korábban megszokott sebességtol eltéroen, hosszabb átfutási idovel tudják kivenni a pénzuket.
                  Ez némely esetben 5 vagy 10 munkanap attól fuggoen mikor és milyen formában adták be a kiutalási kérelmuket.

A Budapesti csapat teljes létszámú és nem távozott senki.
                  Ciprusi Magyar csapat teljes lészámú (egy kollegina másik osztályon folytatja a tevékenységét múlt hét óta) +2 új kollégával bovultunk.
                  A globális létszámunk sem csappant meg drasztikusan ahogy egyesek állítják, folyamatosan van fluktuáció ahogyan egy nagy cégnél ez várható. Azok a dolgozók mennek el melyek nem felelnek meg az elvárásoknak és újak kerulnek a helyukre.

A birger eloadást megtartjuk, NEM lesz lemondva...
                  Aki tanulni jon azt szívesen látjuk, akinek más az ottlét célja, azokat szukség esetén kivezettetjuk.

Jómagam nem leszek jelen (pedig tervben volt) de másképp alakultak a dolgok. Gondoltam jobb ha én kozlom még mielott valamelyik bátor hozzászóló azt mondja megijedtem, hisz nem vagyok az a fajta...
                  Éppen koltozni fogok a Londoni irodába (ez is elobb utóbb kiderult volna) mivel ahogy korábban valaki írta az ottani egyik manager eltávozott tolunk, és én veszem át a helyét.
                  Szóval nem a "sullyedo hajót" hagyom el ahogyan egyesek híresztelnék majd...
                  Jovok még Magyaroszágra és szívesen találkozom bárkivel személyesen!

Újdonságok a cégnél, bár ezeket nem is kelllene megosztanom de remélem sok kételyt eloszlat;
                  -hamarosan, fokozatosan ki lesz vezetve az osszes bónusz és promóció
                  -hétfotol az új likviditás szolgáltatók aktívak az STP számlákon
                  -Március elején jonnek az új termékek az új platformmal
                  -az IPO továbbra is folyamatban...
                  -Alpari UK felvásárlása, valószínuleg nem fog megtorténni - túl sok az adósságuk és kevés az ugyfél akinek még pénze van ott
                  Sületlenség, mi?
                  Csak nehogy te lepődj meg, amikor kiderül, hogy ezen történetek nagy része dokumetálva van és bizonyítható, ami rátok nézve nem túl biztató.

igazad van, nem "egy" alkalamzottat ismerünk a cégnél, hanem többet is. Aktívakat és ex-alkamazottakat egyaránt, akik képesek és hajlandóak bizonyítékot szolgáltatni és szükség esetén tanúskodni is. Tegyünk egy próbát?

Tévesen elfogadott kiutalás? Már idáig süllyedtetek?

Ha kivezetitek a bónuszokat akkor végképp egyetlen ügyfeletek sem lesz, mert az egyetlen marketing eszközötök volt ügyfélszerzésre.

"Hallottam" olyan sztorit, aho te biztattad az értékesítőidet arra, hogy az abosereketől is minél több pénzt hozzanak be mert az a cégnek pénzt hoz. Erről is szeretnétek bizonyítékot itt és most? Biztos, hogy ez jó lenne neked?

Akkor ki is a felelős a mostani helyzetért?

Miért nem válaszolsz egyetlen konkért kérdére sem?

Mi van azokkal akiknél lezajlott az állítólagos vizsgált és kiutaltátok a pénzét egy hónap késéssel és van még bent pénzük? Ha azt kiutalják egy újabb vizsgálat következik, vagy ők már tiszták? Rájuk mit fogtok kitalálni, hogy vissztartsátok a pénzüket?

A mérhetetlen arroganciátok fogja a veszteteket okozni, hidd el. Hogy azt hiszitek, hogy mindenkinél okosabbak vagytok és lenéztek mindenkit, ügyfelet, konkurrenciát, dolgozót, mindenkit.

Hozzászólás

• Apropó, a bónusszal való visszaélés meg legfeljebb annyira etikátlan mint arra biztatni a dolgozókat, hogy kamu regisztrációval adjanak fals pozitív értékelést a saját cégükről.

Na, meg annyira, amennyire az olyan utasítások, miszerint az ügyfélnek azért kell a bizalmába férközni, hogy utána lehessen manipulálni, hogy ha nyer akkor ne vegye ki a pénzét, vagy legfeljebb csak a profitot, mert hosszú távon előbb-utóbb úgyis visszafizeti és elbukja a teljes összeget. Erről is kell bizonyíték?

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sületlenség, mi?
                      Csak nehogy te lepődj meg, amikor kiderül, hogy ezen történetek nagy része dokumetálva van és bizonyítható, ami rátok nézve nem túl biztató.

igazad van, nem "egy" alkalamzottat ismerünk a cégnél, hanem többet is. Aktívakat és ex-alkamazottakat egyaránt, akik képesek és hajlandóak bizonyítékot szolgáltatni és szükség esetén tanúskodni is. Tegyünk egy próbát?

Tévesen elfogadott kiutalás? Már idáig süllyedtetek?

Ha kivezetitek a bónuszokat akkor végképp egyetlen ügyfeletek sem lesz, mert az egyetlen marketing eszközötök volt ügyfélszerzésre.

"Hallottam" olyan sztorit, aho te biztattad az értékesítőidet arra, hogy az abosereketől is minél több pénzt hozzanak be mert az a cégnek pénzt hoz. Erről is szeretnétek bizonyítékot itt és most? Biztos, hogy ez jó lenne neked?

Akkor ki is a felelős a mostani helyzetért?

Miért nem válaszolsz egyetlen konkért kérdére sem?

Mi van azokkal akiknél lezajlott az állítólagos vizsgált és kiutaltátok a pénzét egy hónap késéssel és van még bent pénzük? Ha azt kiutalják egy újabb vizsgálat következik, vagy ők már tiszták? Rájuk mit fogtok kitalálni, hogy vissztartsátok a pénzüket?

A mérhetetlen arroganciátok fogja a veszteteket okozni, hidd el. Hogy azt hiszitek, hogy mindenkinél okosabbak vagytok és lenéztek mindenkit, ügyfelet, konkurrenciát, dolgozót, mindenkit.

Klassz bejegyzés, minden szava igaz!

"Tévesen elfogadott kiutalás? Már idáig süllyedtetek?"

Még sokkal mélyebbre is!

"Akkor ki is a felelős a mostani helyzetért?"

A bónusz abuserek, kizárólag!

"Miért nem válaszolsz egyetlen konkért kérdére sem?"

Mert nem tud, csak az agyába égetett mantrát ismételgeti!

"A mérhetetlen arroganciátok fogja a veszteteket okozni, hidd el. Hogy azt hiszitek, hogy mindenkinél okosabbak vagytok és lenéztek mindenkit, ügyfelet, konkurrenciát, dolgozót, mindenkit"

Pontosan, hiszen ők a "világelsők". Náluk okosabbak is buktak már
                      hatalmasat. PL.: Long Term Capital Managment!

Azt azért szeretném megjegyezni, a Zoltán teljesen felesleges
                      posztjai csak azt a látszatot szeretné kelteni, minden rendben van,
                      a cég megy előre, dübörög, mint az úthenger, nincs is itt semmi
                      probléma, terjeszkedünk, IPO, London, új termékek, csak egy pindurka kifizetési probléma van. Nálunk a pénzetek úgyis jó helyen és biztonságban van. Csak ezt már senki sem cumizza be. És sokan nem csípik, ha totál
                      hülyének nézik.

Hozzászólás

• Szerintem következő a tényállás.
                        Az Iron a befizetéseket adománynak, ajándéknak hiszi.
                        Csak elkövette azt a hibát, hogy ezt nem rögzítette a TC-ben.
                        Mert akkor az mindent felül író, hatályos törvény lenne és
                        jogosan illetné meg őket. Nem, skacok?

Hozzászólás

• Esik a weboldal látogatottsága is.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Esik a weboldal látogatottsága is.
                            Az Y tengelyen lévő számok miért fordítva vannak? E szerint nem inkább nő a látogatottsága?
                            (tényleg érdekel, mert ezt így nem tudom értelmezni)

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az Y tengelyen lévő számok miért fordítva vannak? E szerint nem inkább nő a látogatottsága?
                              (tényleg érdekel, mert ezt így nem tudom értelmezni)
                              Mert ez Rank. Rangsor.

Hozzászólás

• Ohhh shit, én meg első ránézésre elkönyveltem, hogy látogatottság számokban...

Persze mondjuk furcsa is volt, hogy csak ennyi az annyi, de nem is foglalkoztam vele. Köszi a választ!

Hozzászólás

Working...
                                X