Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Én tényleg nem értem mostmár. Olvasom a híreket és azt látom, hogy február 5.-én Johannesburg-ban is nyitottak irodát:
    http://www.ironfx.com/hu/about/compa...NESBURG-OFFICE

Hogyha ki akarnák merni a lóvét, akkor nem hiszem, hogy ilyenekre költenek. Remélem hamarosan beindulnak a kifizetések is.

Hozzászólás

• Érdekes lesz látni, az Ironos reklámok mikor tűnnek el?
      Én csak már itt a fórumon látom ezeket, lehet, hogy tévedek.

Markos sem siet bepumpálni 50 M USD-t a magánvagyonából,
      hogy legyen miből kifizetni a rászedetteket, érdekes.
      Gondolom KFT.-szerű cég ez! Mondjuk a bűncselekmények alól
      az sem mentesít.

Hozzászólás

• Személyeskedéstől mentes vélemény:
        Piroska valószínűleg anyagilag, vagy egyéb formában érintett az IronFX oldalán. Ez a hozzászólásaiból egyértelműen kiderül. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy valamiféle családi kötelék fűzi Németh Zoltánhoz.
        Amennyiben ez mégsem így lenne, akkor nagyon erős mentális problémái vannak.

Tények Németh Zoltán állításaival szemben:
        -Zoltán "IronFX többszázezres elégedett ügyfélkörével" szemben kb. 50e-60e regisztrált ügyféllel rendelkeznek, ami valószínűleg erősen csökkenő számot mutat. Hogy ebből mennyi aktív, és mennyi elégedett, megint más kérdés
        -Zoltán állításával ellentétben már nulláztak le profitot akkor, amikor kijelentése szerint ez nem történt meg
        -Zoltán a kiutalásokkal kapcsolatban folyamatosan hamis információkra hivatkozik

Összefoglalva:
        Zoltán vagy tökéletes szintre fejlesztette a hazudozást, és nincs benne semmi erkölcsi gát, ami megakadályozná a folyamatos hazudozásban, teljesen hidegen hagyja az átvert emberek problémája. Esetleg valamilyen szellemi problémával küzd, és egy álomvilágba menekül a valós problémák elől. Tulajdonképpen egyik sem vet jó fényt se rá, se az IronFX-re, ugyanis Zoltán a magyarországi régió vezetője.

Hozzászólás

• Piroska, ha legközelebb bármihez is hozzá szeretnél szólni, akkor tényekre hivatkozz, észérveket hozz, ne pedig a személyeskedéssel háríts. Még csak nem is kell olvasni a sorok között, hogy egyértelmű legyen, hogy miről van itt szó.

100% bónusz? Vicc. Ezért lenne szükség az IronFX-re? Nem hiszem, hogy a Forex-kereskedésnél ezen kellene, hogy legyen a hangsúly, de ha valakinek mégis akkora igénye van rá, akkor javaslom, hogy nézzen szét itt: http://www.bestforexbonus.com/
          Kifejezetten deposit bonus lehetőségek: http://www.bestforexbonus.com/deposit-bonus

Hozzászólás

• Ha az IronFX a csőd elől az IPO-ba próbál menekülni, nem fog összejönni. Ha egyáltalán ez igaz, valószínűleg nem fog összejönni, mert már most annyira hiteltelenek, hogy nem lesz épeszű ember, aki ebbe a cégbe akár 1 centet is fektetne. Addig pedig még sok dolog kiderülhet. Ki szeretné, ha a nevéhez egy másokat lenyúló, csaló banda tevékenysége kapcsolódna?

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha az IronFX a csőd elől az IPO-ba próbál menekülni, nem fog összejönni. Ha egyáltalán ez igaz, valószínűleg nem fog összejönni, mert már most annyira hiteltelenek, hogy nem lesz épeszű ember, aki ebbe a cégbe akár 1 centet is fektetne. Addig pedig még sok dolog kiderülhet. Ki szeretné, ha a nevéhez egy másokat lenyúló, csaló banda tevékenysége kapcsolódna?
              Ha baj van, akkor tuti nem lesz IPO, nézd meg a feltételeket.

http://en.wikipedia.org/wiki/Initial_public_offering

Bocs, itt mégjobban van magyarul:
              https://bet.hu/data/cms150216/1_Resz..._folyamata.pdf
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Today,
                Kösz a bónuszos linket, én Pirost priviben figyelmeztettem is hogy rossz ötlet védeni iront, ha bedől az nagyon ciki lenne minden képviselőjének és azoknak is akik kiálltak érte pl Piros.
                Nekem kell a bónusz, félek a vesztéstől és a tanulópénzem kevesebb lesz, fele, hála a bónusznak.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Amennyiben így is lesz, egy rakás felügyleti szerveznél van regisztrálva. Azok időközben is ellenőrzik. A pénznek meg kell lennie, különben a szervezetek is gondban lesznek.

Kártérítik az ügyfeleket mint az Alpari UK-nél. Csak abban az esetben 2-3 évig is elhúzódhat, legalábbis Alparinál ezt mondták.

Azért mondom, hogy jobb lenne ha inkább működne tovább rendesen.
                  Mitől működne rendesen, ha most sem működik úgy? Mitől változna bármi is?
                  A felügyeleti szervek kérdése megint más dolog. Utánanézett már valaki is, hogy mit jelent a regisztráció, mint jelent a tényleges felügyelet, és ha van is, akkor az pontosan mikor és mire vonatkozik?
                  Szerintem a nyilvánosságnak sokkal nagyobb ereje van. Pl. ha kikerülnek a dokumentumok, levelezések, hangfelvételek az internetre, Zoltánnak és társainak nem marad más hátra, mint beszerezni a panamai útlevelet minél előbb. Vagy a vazelint, hogy a szüzesség elvesztése ne legyen olyan fájdalmas odabent.

Hozzászólás

Személyeskedéstől mentes vélemény:

Összefoglalva:
                    Zoltán vagy tökéletes szintre fejlesztette a hazudozást, és nincs benne semmi erkölcsi gát, ami megakadályozná a folyamatos hazudozásban, teljesen hidegen hagyja az átvert emberek problémája. Esetleg valamilyen szellemi problémával küzd, és egy álomvilágba menekül a valós problémák elől. Tulajdonképpen egyik sem vet jó fényt se rá, se az IronFX-re, ugyanis Zoltán a magyarországi régió vezetője.
                    Zoltán jelenleg bujkál, gondolja, hogy ez megoldás de nem az. A magyar iroda biztos, hogy be lesz zárva, az innen kilépőket jelenleg ciprusról pótolják.

Zoltán ugye megy Londonba, gondolom lassan innen is törli magát, látja, hogy senki nem eszi már be a hazugságait. Londonban is gyűlnek a károsultak, már szóltam is nekik , hogy ki fog menni...

Zoltán: komolyan szégyen, hogy ennyi munka után sunnyogva távozol.

Hozzászólás

100% bónusz? Vicc. Ezért lenne szükség az IronFX-re? Nem hiszem, hogy a Forex-kereskedésnél ezen kellene, hogy legyen a hangsúly, de ha valakinek mégis akkora igénye van rá, akkor javaslom, hogy nézzen szét itt: http://www.bestforexbonus.com/
                      Kifejezetten deposit bonus lehetőségek: http://www.bestforexbonus.com/deposit-bonus

Ennek az ezer éves listának a 80%-a átba...s, legalább 10% scamm cég, a maradék 10%-ból meg a fele pont semmire sem használható, vagy már régen lejárt.
                      Először olvass, tesztelj, aztán ajánlj ilyen oldalakat, ha már volt ott számlád is, mert a kezdők a végén beszopják valamelyik jónak tűnő, újabb csaló cégnél!

Nagyon jól tudja itt mindenki, hogy az iron bónusz volt az egyik legjobb, ha nem a legjobb bónusz, amit használni is lehetett.
                      Nem véletlen hogy most ekkora szopás lett belőle.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Today,
                        Kösz a bónuszos linket, én Pirost priviben figyelmeztettem is hogy rossz ötlet védeni iront, ha bedől az nagyon ciki lenne minden képviselőjének és azoknak is akik kiálltak érte pl Piros.
                        Nekem kell a bónusz, félek a vesztéstől és a tanulópénzem kevesebb lesz, fele, hála a bónusznak.
                        Ez erősen függ a bónusz feltételeitől. Hiába vannak elméletben jó feltételek, ha a visszautalás valahogy sehogy sem érkezik meg. Így a tanulópénzed már akkor buktad, amikor még el sem kezdtél kereskedni.
                        Egyébként szerintem ez az IronFX-nél is úgy működik, ha bukod a saját pénzed, és csak a bónusz maradt, akkor nem tudsz már visszautaltatni semmilyen pénzt. Csak annyit tudsz visszautaltatni, ami a bónusz összege "felett" maradt. Hol láttál Te ilyen kitételt a bónusz leírásában?
                        Nagyon fontos, hogy egy-egy bónusznál minden apró részletet olvass át, mert általában ott van a kutya elásva. Lehet találni jó bónuszokat, nem arról van szó, de legyél nagyon figyelmes!
                        Vannak pl. visszavonható bónuszok bizonyos lot-mennyiség lekereskedése után. Vannak kereskedést támogató bónuszok, amik abban segítenek, hogy az alaptőke elvesztését követően is folytatni tudd a kereskedést. Viszont általában az is bele van fogalmazva egy-egy ilyen leírásba, hogy pl. a bróker bármikor visszavonhatja a bónuszt, és akkor kezdődhetnek a viták.

Ha még valaki nem látta a kínai történetet: https://www.youtube.com/watch?v=WyR2IXqF3Oc

Hozzászólás

Egyébként szerintem ez az IronFX-nél is úgy működik, ha bukod a saját pénzed, és csak a bónusz maradt, akkor nem tudsz már visszautaltatni semmilyen pénzt. Csak annyit tudsz visszautaltatni, ami a bónusz összege "felett" maradt.
                          Húúúú....ez tényleg gáz, ha így gondolod.
                          Használtál valaha ironfx bónuszt?
                          Elolvastad a feltételeket?
                          Mert ha igen, akkor ilyet nem írtál volna.
                          Mondjuk legalább ebből látszik hogy TE biztosan nem voltál arbitrázs csaló.
                          De ez most már úgyis mindegy.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ennek az ezer éves listának a 80%-a átba...s, legalább 10% scamm cég, a maradék 10%-ból meg a fele pont semmire sem használható, vagy már régen lejárt.
                            Először olvass, tesztelj, aztán ajánlj ilyen oldalakat, ha már volt ott számlád is, mert a kezdők a végén beszopják valamelyik jónak tűnő, újabb csaló cégnél!

Nagyon jól tudja itt mindenki, hogy az iron bónusz volt az egyik legjobb, ha nem a legjobb bónusz, amit használni is lehetett.
                            Nem véletlen hogy most ekkora szopás lett belőle.
                            Egy oldalt ajánlottam, nem egy céget. Ezen az oldalon a bónuszok listája található amellett, hogy a bónuszokat véleményezni is lehet. Azaz felhasználói visszajelzéseket találsz. Az, hogy melyik mennyire friss, azt is megtalálod az oldalon, ugyanis ott van az utolsó oszlopban. Ami régi, azzal nem kell foglalkozni.
                            De ha olvastad volna a bejegyzésem, akkor láthattad volna, hogy én egyiket sem ajánlom, csak mint IronFX alternatívát.
                            Egyébként némi ellentmondás van a hozzászólásodban: most akkor lejárt, vagy újabb csaló cég?
                            Szerinted csaló az Armada Markets, az FXOpen, az FBS stb-stb? Mert szerintem ezekkel a cégekkel pl. nincs gond. De ez egy összesítő lista, nincs cégek szerinti szelekció.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Húúúú....ez tényleg gáz, ha így gondolod.
                              Használtál valaha ironfx bónuszt?
                              Elolvastad a feltételeket?
                              Mert ha igen, akkor ilyet nem írtál volna.
                              Mondjuk legalább ebből látszik hogy TE biztosan nem voltál arbitrázs csaló.
                              De ez most már úgyis mindegy.
                              Mégis mitől gáz? Gáz egy véleményt, vagy egy feltételezést írni? Szerintem az a gáz, hogy nem tudsz értelmezni egy mondatot, és csak azért kötsz bele valamibe, mert fáj, hogy kiömlött a szar a kedvenc cégednél.
                              Öregem, még mielőtt nagyon megszalad a billentyűzeted, lehetőséged van akkor a hivatkozott feltétel bemásolására. Várom!
                              Ja, igen: és te próbáltad? Buktad el a pénzed úgy, hogy aztán megpróbáltál visszavonni? Neeeeem??? Akkor miről beszélsz? Igeeenn? Akkor nyomathatod is mellékletben a számlakivonatot, ****ikám! Aztán, ha ez megvan, akkor majd leírom, hogy az "IronFX-nél úgy van hogy...." Előre is köszi!

Hozzászólás

Working...
                              X