Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy oldalt ajánlottam, nem egy céget. Ezen az oldalon a bónuszok listája található amellett, hogy a bónuszokat véleményezni is lehet. Azaz felhasználói visszajelzéseket találsz. Az, hogy melyik mennyire friss, azt is megtalálod az oldalon, ugyanis ott van az utolsó oszlopban. Ami régi, azzal nem kell foglalkozni.
    De ha olvastad volna a bejegyzésem, akkor láthattad volna, hogy én egyiket sem ajánlom, csak mint IronFX alternatívát.
    Egyébként némi ellentmondás van a hozzászólásodban: most akkor lejárt, vagy újabb csaló cég?
    Szerinted csaló az Armada Markets, az FXOpen, az FBS stb-stb? Mert szerintem ezekkel a cégekkel pl. nincs gond. De ez egy összesítő lista, nincs cégek szerinti szelekció.
    Legjobb a Karma FX

De most tényleg, ilyen oldallal itt ne villogjunk, ebből 10 céget kipróbáltam korábban, és mind át akart verni valahol. Amúgy FXOpen meg Admiral is, hát hagyjuk inkább, ez nem ide tartozik, de a kifizetéssel, elszámolással ők sincsenek topon...
    Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2015-02-23, 16:03. Oka: heJesírás
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Today,
      Nem tudhatod hogy iront szereti és nem jó sértő hangnemben fogalmaznod, ne bántsuk egymást, azért vagyunk itt hogy mindent megbeszéljünk mit tudunk jól meg rosszul, óvatosan is fel lehet hívni valaki figyelmét egy hibájára, az Iron bónusz feltétele meg tiszta, kiutaláskor a profit felét levonják, max annyit amennyi a bónusz, pl 150 e ft a bónuszom, 500 profitból 350 marad nekem, ha veszteséges a számlám akkor fele arányban osztozok a veszteségen az ironnal.
      Karma létezik, figyeljétek meg mik történnek veletek, összefügg a régi önmagatokkal, annak a következménye,
      pl ahányszor valakit kinevetek pl magamban csak, akkor vissza kapok hasonlót később, évek óta megfigyeltem, ez így van, saját tapasztalat.

Hozzászólás

Egy oldalt ajánlottam, nem egy céget. Ezen az oldalon a bónuszok listája található amellett, hogy a bónuszokat véleményezni is lehet. Azaz felhasználói visszajelzéseket találsz. Az, hogy melyik mennyire friss, azt is megtalálod az oldalon, ugyanis ott van az utolsó oszlopban. Ami régi, azzal nem kell foglalkozni.
        De ha olvastad volna a bejegyzésem, akkor láthattad volna, hogy én egyiket sem ajánlom, csak mint IronFX alternatívát.
        Egyébként némi ellentmondás van a hozzászólásodban: most akkor lejárt, vagy újabb csaló cég?
        Szerinted csaló az Armada Markets, az FXOpen, az FBS stb-stb? Mert szerintem ezekkel a cégekkel pl. nincs gond. De ez egy összesítő lista, nincs cégek szerinti szelekció.
        Armada bónusz:
        (ami már ugye nincs, mint cég, csak mint tickmill)

http://www.tickmill.com/campaign/50-special-bonus/

Fxopen:

https://www.fxopen.com/en/bonuses

Fbs:

http://www.fbs.com/deposit-bonus-100

Mindhárom használhatatlan bármire is, ha belenézel a tc-be, ha nem szakadsz meg addig a röhögésben az összegektől.

Igen már évekkel ezelőtt kipróbáltam.
        Általában én CSAK olyan dolgot szoktam leírni ide, amit kipróbáltam és nem csak "feltételezéseim" vannak.
        Ironnál 50%-50% ban volt az ügyfélpénz és a bónusz elbukhatóság arány.
        Ezt mindenki tudja!
        Tehát ha "buktad a saját tőkéd", akkor buktad a bónuszt is, nincs mit visszautalni.
        Fölösleges felkapnod a vizet, inkább gondolkodj, mielőtt kivonatokat kérsz.
        Szó nincs róla hogy a kedvencem lenne az iron, sőt!

A "****ikázást" meg hagyd meg a haveri körödnek, mert ezzel nálam sokra nem mész.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Legjobb a Karma FX

De most tényleg, ilyen oldallal itt ne villogjunk, ebből 10 céget kipróbáltam korábban, és mind át akart verni valahol. Amúgy FXOpen meg Admiral is, hát hagyjuk inkább, ez nem ide tartozik, de a kifizetéssel, elszámolással ők sincsenek topon...
          A villogás és az információ megosztása között szerintem éles különbség van. Ha nincs meg a képességed arra, hogy kiszűrd a kamu cégeket, akkor már most halott vagy a Forex világában.
          A hivatkozott cégeknél személyes rossz tapasztalatom eddig nem volt, sőt...! Másrészt, ha kicsit figyelmesebb lennél, akkor láthatnád, hogy én nem írtam Admiral Markets-ről, de írtam Armada Markets-ről. Talán ezért is változtatták meg a nevüket Tickmill-re, hogy ne keverjék őket össze az általad hivatkozott céggel.
          Az FXOpen-nél volt már valaha számlád? Tudnál küldeni egy esetleírást, amikor Neked személyes problémád volt? Igen? Köszönöm, várom! Ha bármilyen problémád volt, akkor javaslom az FPA-t. Én is így szereztem vissza a pénzem más brókerektől már legalább két alkalommal 3-4 évvel ezelőtt. Mellesleg az egyik cég ennek hatására el is tűnt a süllyesztőben. Lehet, hogy az IronFX lesz a következő.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Armada bónusz:
            (ami már ugye nincs, mint cég, csak mint tickmill)

http://www.tickmill.com/campaign/50-special-bonus/

Fxopen:

https://www.fxopen.com/en/bonuses

Fbs:

http://www.fbs.com/deposit-bonus-100

Mindhárom használhatatlan bármire is, ha belenézel a tc-be, ha nem szakadsz meg addig a röhögésben az összegektől.

Igen már évekkel ezelőtt kipróbáltam.
            Általában én CSAK olyan dolgot szoktam leírni ide, amit kipróbáltam és nem csak "feltételezéseim" vannak.
            Ironnál 50%-50% ban volt az ügyfélpénz és a bónusz elbukhatóság arány.
            Ezt mindenki tudja!
            Tehát ha "buktad a saját tőkéd", akkor buktad a bónuszt is, nincs mit visszautalni.
            Fölösleges felkapnod a vizet, inkább gondolkodj, mielőtt kivonatokat kérsz.
            Szó nincs róla hogy a kedvencem lenne az iron, sőt!

A "****ikázást" meg hagyd meg a haveri körödnek, mert ezzel nálam sokra nem mész.
            Jajj, de érzékeny lettél hirtelen. A fent említett három céget nem a bónuszok miatt írtam elsősorban, hanem azért, mert nálam eddig megfelelően működtek.
            Szerintem ezt a "mindenki tudja" szöveget hagyjuk, mert az, hogy azt gondolod, hogy mindenki tudja, vagy "mindenki" félreértelmez valamit, az nem jelenti azt, hogy úgy is van. Egyébként is, ki az a mindenki?
            Tipikus Németh Zoltán stílusod van: addig mondod az érveidet, amíg valaki bizonyítékot nem kér. Aztán hirtelen elhallgatsz. Ne azt írd nekem, hogy "mindenki tudja", hanem másold be a hivatkozott paragrafust a bónusz feltételeiből! Ja, és még mindig várom a számlakivonatot, amivel alátámasztod a mondandód másik felét. Nekem ne mondd azt, hogy kipróbáltad, addig amíg nem próbáltad! Ha nem buktál el a pénzedből legalább pl. 20%-ot, ami a visszautaláskor csak pl. 10%-os veszteséget mutatott, akkor nem próbáltad, csak szerinted van úgy, ahogy Te azt nálam kifogásoltad.
            Szóval két dolgot tehetsz, hogy alátámaszd, amit mondtál:
            1. bemásolod az adott feltételt
            2. csatolod a számlakivonatod, amin elbuktál x% pénzt, és a betét-(x/2%)-ot visszautaltattad.
            Ha ez megvan, hiteles ember vagy, egyébként csak gyenge szájtépő.

Hozzászólás

A villogás és az információ megosztása között szerintem éles különbség van. Ha nincs meg a képességed arra, hogy kiszűrd a kamu cégeket, akkor már most halott vagy a Forex világában.
              A hivatkozott cégeknél személyes rossz tapasztalatom eddig nem volt, sőt...! Másrészt, ha kicsit figyelmesebb lennél, akkor láthatnád, hogy én nem írtam Admiral Markets-ről, de írtam Armada Markets-ről. Talán ezért is változtatták meg a nevüket Tickmill-re, hogy ne keverjék őket össze az általad hivatkozott céggel.
              Az FXOpen-nél volt már valaha számlád? Tudnál küldeni egy esetleírást, amikor Neked személyes problémád volt? Igen? Köszönöm, várom! Ha bármilyen problémád volt, akkor javaslom az FPA-t. Én is így szereztem vissza a pénzem más brókerektől már legalább két alkalommal 3-4 évvel ezelőtt. Mellesleg az egyik cég ennek hatására el is tűnt a süllyesztőben. Lehet, hogy az IronFX lesz a következő.
              Szerintem másnak se azzal volt baja, hogy megosztjuk az infókat, hanem hogy a kezdők nehogy becumilják! Mi igen, ők nem tudnak különbséget tenni közöttük. Amúgy nem képesség kell rá, hanem tapasztalat szerintem, mert ez nem képességfüggő.

Tudom, hogy Armada és Admiral nem ugyanaz, ismerek mindkét cégtől nem egy ügyintézőt (Bocs, mostmár Tickmill, valóban az Armada), számlám is volt náluk.

Szerintem örülj neki, nem volt rossz tapasztalatod, örülj neki, tényleg, én szívtam velük rendesen. Konkrétan FXOpenes annyi volt negatív észrevétel, hogy: ha nyertem, sokat, nem összegben, százalékban, hirtelen ugrott az amúgyse alacsony spread, nem egyszer, nem kétszer. Továbbá, volt egy inaktív számlám, amiről egyik haverom után jött minimál jutalék. Eszembejutott évek múltán, hopp, tényleg, mi van azzal a számlával. 300 dolcsi lett rajta, és beismerték, elfelejtették küldeni a kivonatokat, amiket azelőtt küldtek folyamatosan, amikor jóváírták a jutalékokat. Tudom, nem világrengető összegek, de a hozzáállás is egy szűrő mindenkinél.

Amúgy Iron is elcsalt egy ismerősömnek jutalékost! Megkért, nyissak a linkje alatt számlát, a számla megnyílt, de nem kerültem alá a rendszerbe. Süti, minden ellenőrizve volt, nehogy ezen múljon. Tudom, ez rossz hír az IB ügynököknek, de szerintem a legtöbb cég simán sumákol ilyenekkel.
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• ironfx

Megkérnék mindenkit, hogy fogja vissza magát. törődjünk azzal amiért itt vagyunk. Pénzünk van az ironfxnél amit eddig hazudozással próbáltak visszatartani, de most már ezzel se fárasztják magukat.

Zoltán bujkálásba kezdett, ugye már hazajönni se mer. Amit persze megértek, de az arrogáns stílusa után mindenképpen érdekes ez a sunyi bujkálás.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Megkérnék mindenkit, hogy fogja vissza magát. törődjünk azzal amiért itt vagyunk. Pénzünk van az ironfxnél amit eddig hazudozással próbáltak visszatartani, de most már ezzel se fárasztják magukat.

Zoltán bujkálásba kezdett, ugye már hazajönni se mer. Amit persze megértek, de az arrogáns stílusa után mindenképpen érdekes ez a sunyi bujkálás.
                  Az ilyen nulla embereknek, mint Németh Zoltán, addig nagy a szájuk, amíg valaki jól meg nem fingatja őket. Tartja a mondás: "amelyik kutya ugat, az nem harap". Zoltánnak azért kellett ugatni, mert érvei nincsenek, és azt hitte, ha nagy lármát csap, és fenyegetőzik, akkor majd szépen elül a vihar. Hát tévedett.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha az Ironnál leoltják a villanyt, lehet Zoltánunk
                    ajánl egy világelsőségre törő ciprusi forex brókert
                    lenyűgöző bónusszal!
                    )))) Ez jó!
                    Viszont az a vicc, hogy talán nem is vicc.

Hozzászólás

)))) Ez jó!
                      Viszont az a vicc, hogy talán nem is vicc.
                      Azért ez nem ennyire egyszerű, elég sok embert haragított magára, nem hiszem, hogy Európában könnyen találna majd új munkát.

Persze benne van a pakliban, hogy elbujkál valahova Panama környékére

Hozzászólás

• Sziasztok!

Abba belegondoltatok, hogy Zoli azt tudja (teheti és lehetséges) mondani, amit neki is mondanak?
                        Azaz ha nem tudja, hogy mi a valóság, akkor neki ragaszkodnia kell az utolsó kapott információhoz, amit neki mondtak.
                        Amit tud tenni az jelenleg az, hogy elmondja, hogy mi is van valójában, ha tudja egyáltalán. Kétlem, hogy a kirakós minden darabját ismerné...
                        Egymás szidása nem igazán megoldás, a továbbiakban az Iront sem kellene szidni, ez van, lassan tényként kell kezelni a csődöt, ehhez túl sokat hozzátenni nincs mit. Inkább azon munkálkodni, hogy mindenki hozzájusson a pénzéhez.
                        99%-os a valószínűsége annak, hogy az Iron nem fog pénzt kiutalni senkinek, nem csak abusereknek, hanem senkinek, akinek van bent pénze, így a "ciprusi BEVA" és társai maradnak az utolsó reménye azoknak, akinek van bent pénze és szeretnék azt viszontlátni is. Én addig eljutottam, hogy megkérdeztem az MNB-t, hogy ebben az esetben kinél lehet kopogtatni, ők azt mondták, hogy mivel az IronFX határon átnyúló szolgáltatást csinált Mo.-on, így az illetékes a ciprusiak lesznek. Ez gondolom másra is vonatkozik, azokra is, akik netalán tán Angliában nyitottak számlát vagy bárhol, hiszen elvileg ott sincsenek cégek, kizárólag cipruson és az adott országokban is csak a határon átnyúló gazd.tev. miatt csináltak "alapcégeket", akik bérlik az irodát, fizetik a netet stb.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!

Abba belegondoltatok, hogy Zoli azt tudja (teheti és lehetséges) mondani, amit neki is mondanak?
                          Azaz ha nem tudja, hogy mi a valóság, akkor neki ragaszkodnia kell az utolsó kapott információhoz, amit neki mondtak.
                          Ez így nem igaz. Pontosan ezért is hívtam fel a figyelmét mind telefonon mind írásban, hogy amit csinálnak sikkasztás, és arra is hogy miért. Így már nem hivatkozhat arra, hogy ő nem is tudta , hogy az. Lehet , hogy megvezették, de arról, hogy törvényellenes amit csinálnak tudott, így személyes felelőssége is van szerencsére, és mivel a pénzemre úgyis várni kell, azt az időt arra fogom felhasználni, hogy megkapja a dicséretet.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Toblerone:

Ha akarod nyiss ECN számlát nálunk! Van arra is lehetoség!

Nem fogom bizonygatni hogy a cégunk milyen stratégiával dolgozik, mert ugyse hiszed el amit irok!
                            Egyebkent ahogy Archenius irta:

Mit foglalkozol a cég uzleti politikájával amig rendesen kifizet!?!

Csak egy példa a rendes kifizetésekre:
                            2011 es bejegyzés..

Már se az ecn számla nincs, se a rendes fizetés..

Hozzászólás

• allitolag a kezeltz szamla lehetosege is megszunik az ironnal tehat ecn szamlajuk az biztos nincsen mar

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                allitolag a kezeltz szamla lehetosege is megszunik az ironnal tehat ecn szamlajuk az biztos nincsen mar

Miután csődőlt a Haeres úgy egyértelmű volt, hogy megszünik, beszéltünk is róla pár napja én írtam

Adamv Zoli lehet, hogy most kezdte elhinni, amiket eddig is írtál neki, hogy palira van véve és büntethető ő is... szombaton írt pár szép sort ma meg sehol semmi, se Zoli, se ECN

Akiknek vannak bent ismerősei figyeljék figyelemmel hogy a bentiek kapnak e fizut, ha nem kapnak akkor nincs többé remény, hogy akik be vannak ragadva midnegy hogy trader vagy "abuser"

Március első hetében minden ki fog derülni...

Az IB-k ki tudták venni a mostani jutalékukat?

Hozzászólás

Working...
                                X