Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval két dolgot tehetsz, hogy alátámaszd, amit mondtál:
    1. bemásolod az adott feltételt
    2. csatolod a számlakivonatod, amin elbuktál x% pénzt, és a betét-(x/2%)-ot visszautaltattad.
    1. Régi tc-t nem tudok neked bemásolni.
    Nem szokásom ilyeneket lementeni.Ha volt régen 100% bónuszos számlád és vesztettél (50%-50% os alapon), akkor pontosan tudod hogyan működött.
    A mostani bónusz fogalmam sincs hogy van sőt nem is használom.

2. Kétféle számlám van, volt eddig, azokat tudod nézegetni.
    Az egyiken volt bónusz és el van bukva, az egyenleg nulla (gyakorlatilag nulla, némi aprópénzzel).
    Előkotortam egyet, de gondolom ilyet láttál már.
    NINCS mit visszautalni, ha "el van bukva a saját tőke"!
    Click image for larger version

Name:	st.JPG
Views:	1
Size:	34,3 KB
ID:	151506

Mivel te ezt vetetted fel, én erre válaszoltam:

Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

...ha bukod a saját pénzed, és csak a bónusz maradt, akkor nem tudsz már visszautaltatni semmilyen pénzt. Csak annyit tudsz visszautaltatni, ami a bónusz összege "felett" maradt.
    Ha bukod a saját pénzed, akkor buktad a bónuszt is, ennyi.

Olyan számlám nincs és gyanítom hogy nem is lesz, ahol 20%-ban elbukom a pénzem és a 10%-os saját bukón kívül a többit hazautalnám, mert meggondoltam magam és mégsem akarok már kereskedni.
    Ez azon egyszerű oknál fogva van, hogy nem szoktam számlát megszüntetni 10%-os veszteségben, mint ahogy szerintem a legtöbben nem tesznek ilyet.
    Ilyen számlám van, mást nem tudok mutatni, bónuszt én nem használok semmire.

Ezen meg a téma nem kimutatható.
    Click image for larger version

Name:	if1.JPG
Views:	1
Size:	36,8 KB
ID:	151507
    De részemről ne is folytassuk tovább, mert egy olyan dologról vitázunk, ami már nincs is, mert ezek a bónusz fajták már megszűntek.

Abban csak egyet értünk, hogy az iron bónusz jó volt, pláne a nem nyereségeseknek, a többi szeméthez képest, amit bónuszként adnak más cégek.
    Ettől még egy szóval sem mondtam azt hogy az iron az egy ****a cég lenne, meg azt hogy egy fxopen rossz, csak bónusz megközelítésben nem összehasonlíthatóak!

Hozzászólás

• nekem van bent ironos ismerosom de amint mondta a managmentol semi info nem szivarog ki es ezert atmegy egy masik brokerceghez . amit mondott ,hogy jelenleg napi max500000$ fizet ki az iron es az abusekent megjeloltek 2-3 honapig varhatnak.

Hozzászólás

• Németh Zoltán Géza

Itt van de már nem mer szólni...

GAME OVER
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amúgy Iron is elcsalt egy ismerősömnek jutalékost! Megkért, nyissak a linkje alatt számlát, a számla megnyílt, de nem kerültem alá a rendszerbe. Süti, minden ellenőrizve volt, nehogy ezen múljon. Tudom, ez rossz hír az IB ügynököknek, de szerintem a legtöbb cég simán sumákol ilyenekkel.
          Az elmúlt időszakban közel 50.000 banner megjelenése volt nálam a cégnek, elég sok kattintással. Decemberben még hívott is a kapcsolattartó, hogy milyen jó, többen is regisztráltak a 100-as bónuszra.
          Érdekes módon egy ügyfél se került bele alám az IB rendszerben. 2 hete írtam Zoltánnak, hogy találjunk ki valami mást, mert így nem éri meg. Erre még nem kaptam választ, biztos mással van elfoglalva.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• a legnagyobb baj az ironnal ,hogy senki sem tud semmit meg az ott dolgozok sem, mar senki se kereskedik mindenki var az accont managerek mar nem is nagyon probalkoznak ,meggyozni uj klienseket mar ok is uj munkahelyet keresnek ezzel vannak elfoglalva.
            szerintem a kovetkezo napokban felgyorsunak az esemenyek , ha meglehetett volna menteni a ceget ez mar megtortentt volna.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Abba belegondoltatok, hogy Zoli azt tudja (teheti és lehetséges) mondani, amit neki is mondanak?
              Azaz ha nem tudja, hogy mi a valóság, akkor neki ragaszkodnia kell az utolsó kapott információhoz, amit neki mondtak.

Én addig eljutottam, hogy megkérdeztem az MNB-t, hogy ebben az esetben kinél lehet kopogtatni, ők azt mondták, hogy mivel az IronFX határon átnyúló szolgáltatást csinált Mo.-on, így az illetékes a ciprusiak lesznek.
              Sajnos(?) konkrétan tudom (bizonyítani is, ha kell), hogy Zoltán több esetben hazudott, és nem azért, mert félretájékoztatták. Szimplán önszántából.
              Másrészt pedig, ha még félretájékoztatták is volna, és ő lenne a megtestesült becsület, akkor annyit tehetne, hogy utánakérdez a dolgoknak cégen belül, és segíti az ügyfeleket, mint ahogy feladata lenne.
              Az első esetben csak "szimplán" saját szakállára hazudik egy-egy esetben, mert az IronFX érdekeit próbálja védeni pl. ezek miatt:
              -zsíros az állás
              -esetleg van részesedése a cégben
              -a "képességeit" tekintve egyébként nem lenne alkalmas hasonló pozíció betöltésére, és visszamehetne az eredeti szakmájába, aminek sok köze nincs ehhez a területhez
              A második esetben, ha őt tájékoztatják félre, akkor csak kellően naiv és nincsenek meg a szükséges szellemi képességei ahhoz, hogy átlásson a szitán. De hogy ezt elhiggyük, ahhoz nekünk kellene hasonlónak lennünk.

MNB: mivel az IronFX Magyarországon is végez pénzügyi tevékenységet a budapesti irodán keresztül, ezért hasonló forrásból arról tájékoztattak, hogy az MNB is eljárhat. Ami nem zárja ki a CySEC saját eljárását.

Hozzászólás

MNB: mivel az IronFX Magyarországon is végez pénzügyi tevékenységet a budapesti irodán keresztül, ezért hasonló forrásból arról tájékoztattak, hogy az MNB is eljárhat. Ami nem zárja ki a CySEC saját eljárását.
                igaz, kimaradt a BEVA-ra értettem, hogy ők az illetékesek, azaz nem a magyar beva, hanem a ciprusi bef.véd.alap fizethet.

Hozzászólás

• Egyébként ez az ügy azoknak a "kollégáknak" is rendkívül kellemetlen lesz, akiknek a nyelve eddig nyakig benne volt Zoltán seggében. SZAR érzés lehet.

Hozzászólás

• a cysec mar reg tudja az ironos problemakat .
                    nagyon erdekes lessz .hogy mier tnem csinaltak semmit. szerintem ok is tanacstalanok ,hogy mi legyen

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      a legnagyobb baj az ironnal ,hogy senki sem tud semmit meg az ott dolgozok sem, mar senki se kereskedik mindenki var az accont managerek mar nem is nagyon probalkoznak ,meggyozni uj klienseket mar ok is uj munkahelyet keresnek ezzel vannak elfoglalva.
                      szerintem a kovetkezo napokban felgyorsunak az esemenyek , ha meglehetett volna menteni a ceget ez mar megtortentt volna.
                      Szia,

Ezt honnan vetted?
                      Érdekelne az ügyfél lista...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Azért ez nem ennyire egyszerű, elég sok embert haragított magára, nem hiszem, hogy Európában könnyen találna majd új munkát.

Persze benne van a pakliban, hogy elbujkál valahova Panama környékére
                        Ha lenne (van?) igazságszolgáltatás, vagy akár csak jogszolgáltatás, akkor nem azon fog múlni, hogy hányan haragszanak rá, hanem hogy hány napra, és mikor kap kimenőt...

Hozzászólás

Ha lenne (van?) igazságszolgáltatás, vagy akár csak jogszolgáltatás, akkor nem azon fog múlni, hogy hányan haragszanak rá, hanem hogy hány napra, és mikor kap kimenőt...

Nem fog kapni állást.
                          Túl sok embert haragított meg.
                          Követni fogják, bárhová is megy.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            a cysec mar reg tudja az ironos problemakat .
                            nagyon erdekes lessz .hogy mier tnem csinaltak semmit. szerintem ok is tanacstalanok ,hogy mi legyen
                            ))) Tanácstalanok? Ha egy cég egy ilyen ügyben tanácstalan, akkor egy dolgot tehet: 24 órán belül kirúgja az összes dolgozóját.

Egyébként a folyamat így nézhetne ki:
                            -számítógépes rendszerek teljes adatmentése
                            -dokumentumok lefoglalása
                            -külső cégektől (LP-k, bankok, komm.cégek stb.), kapcsolatoktól (IB-k), ügyfelektől adatbekérés
                            -lehetséges felelősök, alkalmazottak mozgásának erőteljes korlátozása (pl. elkerülendő, hogy nyaralni menjenek ) pl. ország elhagyásának tilalma a vizsgálat lezárultáig stb.

Én nem dolgozom az CySEC-nél, de józan paraszti logikával kb. ezt tenném. Ha van állásajánlat, szóljatok!

Hozzászólás

• Itt valaki kérdezte, hogy IBk kaptak-e pénzt.

Az egyik IB aki ismer engem és én is őt rég óta ma mondta, hogy kapott.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem fog kapni állást.
                                Túl sok embert haragított meg.
                                Követni fogják, bárhová is megy.
                                Akkor majd lehet azt mondani, hogy fuss, Forrest, fuss!
                                Amikor pedig már nagyon hosszú lesz a szakálla és a haja, és nem ismeri fel senki, akkor próbálkozhat egy újabb brókercégnél. Csak az eredeti szakmájában: ablakpucolás.

Hozzászólás

Working...
                                X