Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• mit tehet a cysec? penzugyi szankcio ,ha valami nagyon nincsen rendben visszvonja a broker engedelyet es ertesiti a rendorseget .

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mit tehet a cysec? penzugyi szankcio ,ha valami nagyon nincsen rendben visszvonja a broker engedelyet es ertesiti a rendorseget .
      Ezt már rég megtehette volna, sőt, talán meg is kellett volna tennie. Hogy ez még nem történt meg, három dolgot feltételezhetne:
      1. minden rendben van hallelúja
      2. a CySEC-nél dilettánsok dolgoznak
      3. a CySEC-nél ravasz emberek dolgoznak, akik sok-sok pénzt látnak a helyzetben ala FPA
      Persze lehet ezek egyvelege is: csak kis gáz, csak kis dilettantizmus egy kis pénzlenyúlással fűszerezve.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az elmúlt időszakban közel 50.000 banner megjelenése volt nálam a cégnek, elég sok kattintással. Decemberben még hívott is a kapcsolattartó, hogy milyen jó, többen is regisztráltak a 100-as bónuszra.
        Érdekes módon egy ügyfél se került bele alám az IB rendszerben. 2 hete írtam Zoltánnak, hogy találjunk ki valami mást, mert így nem éri meg. Erre még nem kaptam választ, biztos mással van elfoglalva.
        Na, épp ezért se csinálnék soha marketinget egyetlen cégnek sem, csak már belefáradtam a klub kapcsán a magyarázkodásba. Ezek után fontold meg, kit segítesz marketingben. Én ezzel két éve szembesültem. Ez konkrétan az Iron volt, de nem csak ők ilyenek biztosan.

Gondold át, mennyit költesz marketingre, a bróker meg elcsalja.

Gennyes szakma ez minden oldalról Legjobb, ha magadnak tradelsz azt kész.
        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor majd lehet azt mondani, hogy fuss, Forrest, fuss!
          Amikor pedig már nagyon hosszú lesz a szakálla és a haja, és nem ismeri fel senki, akkor próbálkozhat egy újabb brókercégnél. Csak az eredeti szakmájában: ablakpucolás.
          privibe írd meg, hogy ki vagy
          ezt sokan nem tudják.

Hozzászólás

• Ablakpucoló? Ez igaz Today?
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ablakpucoló? Ez igaz Today?
              Londonban volt az első szakmája.

De itt meg kell védjem, pedig nem szeretem a srácot.
              Az aki volt már olyan helyzetben, hogy csak magára volt utalva az tudja, hogy minden dollár számít. Ő feltalálta magát és többet keresett azzal mintha itthon maradt volna pár százezer forintért.

De ami utána történt az egy másik mese.....

Hozzászólás

• Nem védeni akarom őt, szerintem ez eddig is kiderült a hozzászólásaimból, de az hogy ki honnan indul az senkire nem tartozik, ha ő ablakpucoló volt pl 50000Ft és most keresett 2milliot az egy fejlődés amire büsze lehet, de az csak az én véleményem

Egyébként én is úgy tudom, hogy angliában volt ablakmosó és utána lett Ironnál telefonos, ha karrier szempontból nézem akkor le a kalappal

b

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem védeni akarom őt, szerintem ez eddig is kiderült a hozzászólásaimból, de az hogy ki honnan indul az senkire nem tartozik, ha ő ablakpucoló volt pl 50000Ft és most keresett 2milliot az egy fejlődés amire büsze lehet, de az csak az én véleményem

Egyébként én is úgy tudom, hogy angliában volt ablakmosó és utána lett Ironnál telefonos, ha karrier szempontból nézem akkor le a kalappal

b
                  kihagytál valamit még ciprusról, de inkább ne menjünk bele.

Új neve van IronFX-nek
                  KebabFX

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Londonban volt az első szakmája.

De itt meg kell védjem, pedig nem szeretem a srácot.
                    Az aki volt már olyan helyzetben, hogy csak magára volt utalva az tudja, hogy minden dollár számít. Ő feltalálta magát és többet keresett azzal mintha itthon maradt volna pár százezer forintért.

De ami utána történt az egy másik mese.....
                    Az ablakpucolással nincs baj, sőt, biztosan jó volt a szakmájában, csak itt a fórumon olyan, mintha valami sztárbróker lenne, mert mindig őt szidják

Kissé IRONikus, hogy ő itt a főszereplő ilyen múlttal és ennyire utálják. Azért el kell ismernem, hogy velem korrekt volt mindig, segített is Cipruson is, szóval nincs jogom bántani, igaz, "ügyünk" sem volt.

Amúgy Magyarország legjobb ablakpucolója jár a klubba, intelligens a srác, jól menő cége van már és ő is tradel.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Na, épp ezért se csinálnék soha marketinget egyetlen cégnek sem, csak már belefáradtam a klub kapcsán a magyarázkodásba. Ezek után fontold meg, kit segítesz marketingben. Én ezzel két éve szembesültem. Ez konkrétan az Iron volt, de nem csak ők ilyenek biztosan.

Gondold át, mennyit költesz marketingre, a bróker meg elcsalja.

Gennyes szakma ez minden oldalról Legjobb, ha magadnak tradelsz azt kész.

Tele volt/van a klubotok brókerek bemutatásával. Ráadásul egy időben kitaláltátok, hogy a ti IB-tek alá csatlakozzanak a klubba látogatók támogatásként.

Csak finoman szólva senkinek se tetszett és hamar visszavontátok.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tele volt/van a klubotok brókerek bemutatásával. Ráadásul egy időben kitaláltátok, hogy a ti IB-tek alá csatlakozzanak a klubba látogatók támogatásként.

Csak finoman szólva senkinek se tetszett és hamar visszavontátok.
                        Így van, vállalom is! Nem állítom, nem csináltam hülyeséget soha. Ez ilyen, de hamar rájöttem, baromság volt a kezdeményezés is. Ezúton is bocs mindenkitől, de konkrét céget akkor se reklámoztunk, pláne nem pénzért. De kamerát így is kaptunk felajánlásból, úgyhogy okafogyottá vált a gyűjtés is.

Brókerek meg jöhetnek bemutatkozni, az más téma, hozzátartoznak a szakmához, de nyugodtan bárkit megkérdezhetsz, mennyit fizetnek nekem.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2015-02-23, 20:29. Oka: ragozás:)

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem védeni akarom őt, szerintem ez eddig is kiderült a hozzászólásaimból, de az hogy ki honnan indul az senkire nem tartozik, ha ő ablakpucoló volt pl 50000Ft és most keresett 2milliot az egy fejlődés amire büsze lehet, de az csak az én véleményem

b
                          Szerintem inkább legyen becsületes ablakpucoló 50e Ft-ért, mint becstelen "bróker" 2 millióért. Félreértés ne essék, nem akarom megsérteni az ablakpucolókat, és egyáltalán nem a diplomától függ, hogy ki, milyen ember. A lényeg itt inkább a kontraszt, mert nagyjából Zoltánnak ennyi érzéke van a bróker "szakmához". Olvass vissza egy-két bejegyzést tőle, és ráeszmélsz.

Karrier szempontból le a kalappal ilyen mentalitással? Szerinted mit kellett ezért tennie, hogy ez így összejöjjön? Ha valaki a tehetségével érné el ugyanezt, akkor tényleg le a kalappal, de amit eddig ebből az emberből tapasztaltam, annak semmi köze a tehetséghez, a gerinctelenséghez annál inkább.

Egyébként egy-két ügyélről/fórumozóról is olyan szövegkörnyezetben beszél, hogy ha hallanád, akkor lehet, hogy nem a tehetségéről beszélnél.

Hozzászólás

• Én se védeni akarom, de konkrétan nem Ő tehet róla ami most van az Iron-nál. (ha egyáltalán van valami gond)

Szerintetek Ő az igazgató? Vagy valami magas beosztásban van? Sima sales manager, nem is bróker.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én se védeni akarom, de konkrétan nem Ő tehet róla ami most van az Iron-nál. (ha egyáltalán van valami gond)

Szerintetek Ő az igazgató? Vagy valami magas beosztásban van? Sima sales manager, nem is bróker.
                              Tényleg kimaradt egy-két hozzászólás? Ha becsődöl az IronFX arról nyilván nem ő tehet, de itt olyan esetekről van szó, aminek nem feltétlenül van köze a jelenlegi helyzethez. Olvass el egy-két korábbi fórumbejegyzést pl. FPA-n!
                              Zoltán személyiségéhez hozzátartozik, hogy hazudik, majd ha valamit bizonyítani kellene, hogy alátámasszon bármit is az állításaiból, akkor egyszerűen nem válaszol.

Hozzászólás

• Nem maradt ki értek mindent. Ő azt mondja, hogy valaki visszaél a bónusszal, az meg azt, hogy nem.

Nehéz eldönteni kinek van igaza. Majd a hatóság/felügyleti szerv eldönti biztos.

Hozzászólás

Working...
                                X