Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Miközben akkor már hatalmas gáz volt, álltak a kifizetések.

Itt valakiknek nagyon sokat kell ülni remélhetőleg.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sziasztok !

Pertársaság mellett VÉRDÍJ társaságon nem gondolkoztatok, ha tényleg bedől ez a remek cég szerintem erre sokan adakoznának,és jó példa lenne a többi bróker cég felé.
      Egy két ilyen remek embernek és családjának valaki benyúlna a száján és kihúzná a belét majd felakasztaná.
      Szerintem lenne visszatartó ereje a bróker világban.
      Én erre szívesen adakoznák.Ezentúl csak arab bróker céget válaszunk mert ott legalább lopásért sikkasztásért levágják a kezét,igaz szerintem ez túl humánus.
      Addig is lehet róluk fényképet lakcímet stb. gyűjteni hová kell menni mondjuk hetente kéthetente fagyáloval locsolgatni az ótokat.

Bosszú állásban szép estét mindenkinek.

Hozzászólás

• Egyik bónuszos számlámat visszakértem kártyára. Ha valami gond lenne az IronFX-el a Chargeback érvényes erre az esetre is?

Click image for larger version

Name:	IronFX_visszautalás.png
Views:	1
Size:	82,5 KB
ID:	151518

Hozzászólás

• Vérdíj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok !

Pertársaság mellett VÉRDÍJ társaságon nem gondolkoztatok, ha tényleg bedől ez a remek cég szerintem erre sokan adakoznának,és jó példa lenne a többi bróker cég felé.
          Egy két ilyen remek embernek és családjának valaki benyúlna a száján és kihúzná a belét majd felakasztaná.
          Én erre szívesen adakoznák.Ezentúl csak arab bróker céget válaszunk mert ott legalább lopásért sikkasztásért levágják a kezét,igaz szerintem ez túl humánus.
          Addig is lehet róluk fényképet lakcímet stb. gyűjteni hová kell menni mondjuk hetente kéthetente fagyáloval locsolgatni az ótokat.

vendetta, az a nemsemmi

(...de végül is simán hatásos lehetne )

azért erős.

Hozzászólás

Sziasztok !

Állítsd le magad, ez most nagyon nem kell ide!

Hozzászólás

Sziasztok !

Hát igen.... kevesebbért is öltek már

Hozzászólás

• Viszont gyertek el a Birgerre péntek reggel, biztosan sok újat tanulhatunk, Zoli ugyan nem tiszteli meg jelenlétével a rendezvényt amit minden bizonnyal nagyon fájlal, de kérdéseinket feltehetjük a magyar munkatársaknak.

Egy jó hangulatú Birgerhez sosincs késő aki még korábban nem találkozott a Mesterrel

Hozzászólás

• Birger jó ötlet. Hogyha eljön és tovbábbra s a nevét adja az egészhez az már egy jó jel.

Hozzászólás

• Esetleg néhány páncélautóban el is hozhatnák a magyar ügyfelek pénzét hogy ne kelljen utalgatni a szegény túlterhelt ciprusi pénzügyeseknek.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szerintem inkább legyen becsületes ablakpucoló 50e Ft-ért, mint becstelen "bróker" 2 millióért. Félreértés ne essék, nem akarom megsérteni az ablakpucolókat, és egyáltalán nem a diplomától függ, hogy ki, milyen ember. A lényeg itt inkább a kontraszt, mert nagyjából Zoltánnak ennyi érzéke van a bróker "szakmához". Olvass vissza egy-két bejegyzést tőle, és ráeszmélsz.

Karrier szempontból le a kalappal ilyen mentalitással? Szerinted mit kellett ezért tennie, hogy ez így összejöjjön? Ha valaki a tehetségével érné el ugyanezt, akkor tényleg le a kalappal, de amit eddig ebből az emberből tapasztaltam, annak semmi köze a tehetséghez, a gerinctelenséghez annál inkább.

Egyébként egy-két ügyélről/fórumozóról is olyan szövegkörnyezetben beszél, hogy ha hallanád, akkor lehet, hogy nem a tehetségéről beszélnél.
                      Tévedtem. Te nem lehetsz belsős ember.
                      Akkor nem írtad volna ezeket.

Élvezem, hogy páran tudtok olyan infót amit valaki akik már felmondtak elmondták nektek.

Szerintem pont én vagyok az az ember, akinek zolit nem kell bemutatni. KebabFX-nél egy sima sales manager. közép vezető. volt.ennyi.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tévedtem. Te nem lehetsz belsős ember.
                        Akkor nem írtad volna ezeket.

Élvezem, hogy páran tudtok olyan infót amit valaki akik már felmondtak elmondták nektek.

Szerintem pont én vagyok az az ember, akinek zolit nem kell bemutatni. KebabFX-nél egy sima sales manager. közép vezető. volt.ennyi.
                        Nem hiszem, hogy lényeges, ki "belsős" és ki nem az. A forrás is mindegy. A tény attól még tény marad. Egyébként lehet(ne) akár egy jelenleg ott dolgozó is, nem gondolod? Vagy éppen Te is lehetsz a forrás. )
                        Azt sem tudom, mi az a KebabFX. Mi a fene az?
                        Ha valakinek kb. annyira nem tiszta, mint nekem, akkor nézzen utána itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek...a-doner-kozott

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Állítsd le magad, ez most nagyon nem kell ide!
                          Bírom a humorod, Gyula! És mindezt vastagon szedett piros betűkkel? ) Látom Nálad már folyik a vér. ) Ez csak valami irónia lehetett.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Bírom a humorod, Gyula! És mindezt vastagon szedett piros betűkkel? ) Látom Nálad már folyik a vér. ) Ez csak valami irónia lehetett.
                            Szerintem arra gondolt, hogy az ilyen szélsőséges megnyilvánulásokat mellőzzük. Én is fontosabbnak tartom azt, hogy mind a szakma, mind a rendőrség tudomást szerezzen Zoltánunk áldásos tevékenységéről, és tartósabb megoldást kínáljon mint egy nagyobb verés.

Valószínűleg nem is tőlem/tőlünk van bekaksizva, hanem ahogy mondta valakik 1m usddal vannak beragadva.. na ők lehet azért , hogy megkeresik... Nem is jön inkább Magyarországra...

Pedig OPTEN-ben van magyar címe

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerintem arra gondolt, hogy az ilyen szélsőséges megnyilvánulásokat mellőzzük. Én is fontosabbnak tartom azt, hogy mind a szakma, mind a rendőrség tudomást szerezzen Zoltánunk áldásos tevékenységéről, és tartósabb megoldást kínáljon mint egy nagyobb verés.
                              Tudom, hogy arra gondolt. Csak humorizáltam. Én is az általad leírtakat tartom a legfontosabbnak, és minden szükséges lépést megteszek ennek érdekében.

Hozzászólás

• Szerintem ez a Barcelonának is elég kellemetlen lesz egy idő után. Egy ilyen neves klubnak nem szerencsés besároznia a nevét egy ilyen csaló társasággal. Úgyhogy előbb-utóbb szerintem ott is szakadás lesz, ha látni fogják ezt az ottani vezetők. Még akkor is, ha ez kiesést jelent nekik.

Hozzászólás

Working...
                                X