Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFX and the Legend of Satisfied Customers, 2015, IMDB rating 10/10

Director: Zoltan Nemeth
    Writer: Zoltan Nemeth
    Stars: Zoltan Nemeth
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Londonban volt az első szakmája.

De itt meg kell védjem, pedig nem szeretem a srácot.
      Az aki volt már olyan helyzetben, hogy csak magára volt utalva az tudja, hogy minden dollár számít. Ő feltalálta magát és többet keresett azzal mintha itthon maradt volna pár százezer forintért.

De ami utána történt az egy másik mese.....
      Zalán az Ironfx csődjére utaltál akkor amikor az ETX capital-hoz igazoltál, és süllyedő hajóról beszéltél ebben a topicban?

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zalán az Ironfx csődjére utaltál akkor amikor az ETX capital-hoz igazoltál, és süllyedő hajóról beszéltél ebben a topicban?
        Nem.
        Akkor még nem voltak ilyen dolgok.
        Viszont volt egy nagyon hozzá nem értő csoport akiket nem szerettem. Volt egy fenyegetőző management akiket szintén nem. Voltak arra jelek, hogy nem csinálhatom azt és ahogyan akarom. Plusz volt egy jó ajánlat is és minden egy irányba mutatott.

Volt 2 utolsó kérésem amiket nem tettek meg. Erre inkább kiléptem...ami meg is lepte azokat akik ott dolgoztak, management, salesek mindenkit...aztán jött az egyre több felmondás sales managerek közt mint az kiderült.

Hozzászólás

• Zalánt én sem értem ő 3 éven belül már a 4ik brókercégnél koptattja a telefont (Xtb, Tradenet, IronFx, ETX, ProTrade), ja tévedtem 5 és mindenhova hurcolássza magával a megszerzett ügyféllistát, tök jó hogy ő védi vagy éppen Kebab FX-ezi a Zolit ugyanolyan "bróker", "account manager" 1 lot jutalékért adjátok el a lelketeket is!

Apropó: http://www.portfolio.hu/vallalatok/n...el.210546.html
          Budacash egy időre out

Az MNB-t az Iron is megkaphatja a nyakára napokon belül...

Hozzászólás

• columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Zalánt én sem értem ő 3 éven belül már a 4ik brókercégnél koptattja a telefont (Xtb, Tradenet, IronFx, ETX, ProTrade), ja tévedtem 5 és mindenhova hurcolássza magával a megszerzett ügyféllistát, tök jó hogy ő védi vagy éppen Kebab FX-ezi a Zolit ugyanolyan "bróker", "account manager" 1 lot jutalékért adjátok el a lelketeket is!

Apropó: http://www.portfolio.hu/vallalatok/n...el.210546.html
            Budacash egy időre out

Az MNB-t az Iron is megkaphatja a nyakára napokon belül...

Így is van. Semmivel se jobb, csak előbb lelépett. És mi van azokkal az ügyfelekkel akiket odacsábított?

Szidja a volt munkaadóját, merthát már az a bróker a "legjobb".

Hozzászólás

• Apropó: http://www.portfolio.hu/vallalatok/n...el.210546.html

Tessék itt van **** (minősíthetetlen trágárkodás kimoderálva)

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Így is van. Semmivel se jobb, csak előbb lelépett. És mi van azokkal az ügyfelekkel akiket odacsábított?

Szidja a volt munkaadóját, merthát már az a bróker a "legjobb".
                Ha van csajom arra is azt mondom hogy az eddigi legjobb, mert ugye az ember igyekszik feljebb jutni, a legjobbat találni, ami jelenleg a legjobb annál később nyilván a következő még jobb lesz, remélhetőleg.
                Csak ez a hasonlat jutott eszembe, lehet itt másról van szó, de talán csak egyik hely sem volt elég jó neki, vagy őt utálták ki ezért kelhetett keresnie másik lehető legjobbat, amiről kiderül hogy az se az igazi.
                Nem mondom hogy ez igaz csak lehetőségek, Zalán úgy is csak annyit fog mondani el ami neki kényelmes, talán igaz se.

Hozzászólás

• Vérdíj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Veled se csesznék ki.
                  Nem érdemes elcseszni az életemet bosszúra, vissza nem csinál semmit, csak feszültséget vezet le, a halálbüntetés visszahozása viszont érdekes kérdés, nem merek állást foglalni nyilvánosan inkább.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha van csajom arra is azt mondom hogy az eddigi legjobb, mert ugye az ember igyekszik feljebb jutni, a legjobbat találni, ami jelenleg a legjobb annál később nyilván a következő még jobb lesz, remélhetőleg.
                    Csak ez a hasonlat jutott eszembe, lehet itt másról van szó, de talán csak egyik hely sem volt elég jó neki, vagy őt utálták ki ezért kelhetett keresnie másik lehető legjobbat, amiről kiderül hogy az se az igazi.
                    Nem mondom hogy ez igaz csak lehetőségek, Zalán úgy is csak annyit fog mondani el ami neki kényelmes, talán igaz se.
                    Ezt én is adom.
                    Azért ne ítéljünk már el senkit, mert folyamatosan, ahogy próbál előrébb jutni, mindig az adott munkahelye lesz a 'legjobb'. Viszont, ahogy az ember folyamatosan tanul, látja be, hogy azért nem inden arany, ami fénylik... De megnézhetitek, ETX topicban már semmilyen magasztalásról nem volt szó. (nem mellesleg DAX-ra az ETX a legjobb!)

Szóval nem kell rögtön mindig mindenkit leszólni, mert most lincshangulat van... Koncentráljatok a valós problémáitokra.

Hozzászólás

• Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 46 (10 tag és 36 látogató)
                      columbia, demo, ferenczyden, gomes, Styann01, szallac, Vérdíj, Zalán, Zoltán Németh IronFX

Zoli hallgatás beleegyezzés?
                      Lettek uj likviditás szolgáltatók hétfő estig?

Köszi a választ Zalán, akkor ezek szerint az IB-k még kapják a pénzt, egy kis remény még maradt

Ha nincsenek likviditás szolgáltatóitok, akkor hogy a veréb...ba írtok ki félretájékoztatást???

http://www.ironfx.com/en/about/advantages/liquidity
                      Utoljára szerkesztve a következő által: breki; 2015-02-24, 08:02. Oka: kimaradt pár rész

Hozzászólás

• Kiutaltattam maradék aprókat rég nem használt bónuszos számlákról.
                        Ma érkeztek meg.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ezt én is adom.
                          Azért ne ítéljünk már el senkit, mert folyamatosan, ahogy próbál előrébb jutni, mindig az adott munkahelye lesz a 'legjobb'. Viszont, ahogy az ember folyamatosan tanul, látja be, hogy azért nem inden arany, ami fénylik... De megnézhetitek, ETX topicban már semmilyen magasztalásról nem volt szó. (nem mellesleg DAX-ra az ETX a legjobb!)

Szóval nem kell rögtön mindig mindenkit leszólni, mert most lincshangulat van... Koncentráljatok a valós problémáitokra.

Hogyha most is az Ironfx-nél lenne, akkor is ez lenne a véleményed? Gondolom, hogy Zalán ügyfelei, most nagyon örülnek akiket az Ironnhoz vitt, akiket esetleg nem fizetnek ki.

Ők is biztos megértik, hogy mindig jobbat akar.

Hozzászólás

• Nem tudhat mindent, akkor még ennyire nagy gondok nem voltak ott, meg mindenki a saját felelősségére dönt bróker és minden kérdésben.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hogyha most is az Ironfx-nél lenne, akkor is ez lenne a véleményed? Gondolom, hogy Zalán ügyfelei, most nagyon örülnek akiket az Ironnhoz vitt, akiket esetleg nem fizetnek ki.

Őket is biztos megértik, hogy mindig jobbat akar.
                              Nézd, vitatkozni most nem fogok nekiállni, mert teljesen felesleges. De a véleményem az, hogy
                              1. Jelenleg nincs az Iron-nál (így ez a feltételezésed alapból értelmét veszti)
                              2. Zalán több, mint fél éve otthagyta az Iron-t, és gondolom, akivel olyan viszonyt ápolt, neki elmondta az indokokat nagy vonalakban.

Mivel Ő (Zalán) NEM azért ment el, mert belelátott a pénzügyi nehézségekbe (bár lehet, hogy akkor még nem is voltak, csak kibontakozóban), hanem mert személyes problémái voltak, így alapból megint értelmét veszti a feltételezésed.

Továbbá pedig, az az ügyfél, aki egy már bő ideje nem ott dolgozó embert akar azért hibáztatni, hogy maga a bróker cég jelenleg milyen állapotokkal küzdd, az szerintem magát az ügyfelet minősíti, már ne haragudj...

Hozzászólás

• Nézd én nem feltételeztem, és nem vitatkozok. Hanem kérdeztem.

Továbbá tény, hogy rengeteg embert vitt az Iron-hoz. Azok most ugyanabban helyzetben vannak, mint a többiek.

Miért a Zoltán ügyfelei nem választhattak szabadon? Akkor miben is annyira más mint Zoltán?

Abban, hogy fél éve lelépett a nem süllyedő hajóról....

Hozzászólás

Working...
                                X