Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nézd én nem feltételeztem, és nem vitatkozok. Hanem kérdeztem.

Továbbá tény, hogy rengeteg embert vitt az Iron-hoz. Azok most ugyanabban helyzetben vannak, mint a többiek.

Miért a Zoltán ügyfelei nem választhattak szabadon? Akkor miben is annyira más mint Zoltán?

Abban, hogy fél éve lelépett a nem süllyedő hajóról....
    Abban más , hogy Zoli eddig is hazudozott folyamatos, majd most bujkál.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egyik bónuszos számlámat visszakértem kártyára. Ha valami gond lenne az IronFX-el a Chargeback érvényes erre az esetre is?

[ATTACH]7680[/ATTACH]
      Megjött az email. "A kiutalási kérvényét jóváhagytuk." Ennek mennyi idő alatt kell megérkezni?

Hozzászólás

• Fca

Nah elindult az FCA buli, beszarás, hogy milyen gyorsan dolgoznak. Gondolom nem szeretnék ha minden összeborulna.

+ 44 20 7964 0500
        Mr.Trorry Roff

Őt kell keresni, ő foglalkozik az Ironfx témával. Ma meg holnap csak az Ironos hívásokat fogadja.

Amit kell tenni, felhívni, elmondani neki a problémát, számlaszám, név cím, kiutalásra váró összeg.

Forex Maneuver felajánlotta a segítségét, tehát érdemes rá hivatkozni, hogy tudja követni az ügy alakulását."Mr.Rana Jawad Ali is allowed to follow up my case"

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Abban más , hogy Zoli eddig is hazudozott folyamatos, majd most bujkál.
          A másik meg kiáll KebabFx-ezik, a jutalékot persze felvette, az ügyfelek ugyanúgy jártak.

Nekem ez ugyanaz.

Tradersnight-on ("kacspold ki a kamerát után") mondta, hogy miért jött el. Nem azért amit itt előadott.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Megjött az email. "A kiutalási kérvényét jóváhagytuk." Ennek mennyi idő alatt kell megérkezni?
            10:09-es hsz-emben látod én mennyi idő alatt kaptam meg.
            A csatolt képen a jóváhagyások dátuma látszik.

Hozzászólás

• Ok, várom a kérdéseket privátba, ne itt vigyétek el a topic-ot.

Én mindig elmondtam, hogy miért. Mivel amikor felmondasz egy cégnél van egy 6 hónapos időszak amikor nem szidhatod. Ezért a teljes igazságot nem mondhatod el sehol.

Az ETX-nél mindenki megkapta a pénzét aki követett. Amíg IronFX-nél voltam, mindenki megkapta amit kért vagy ígértem. Sok volt abban a cégben és nagy terveim voltak. Sajnos közbeszólt az élet ezért léptem.

Gondolom ha a piac ellenetek megy akkor nem maradtok benne a poziba csak azért mert benyitottátok? Remélem nem.

Igaz ami igaz, hogy Unicredit után kicsit nehezen találom a helyem. De nem fogok csak azért ott maradni valahol mert már úgy döntöttem. Egy hazugságot sem tudtok mondani, soha nem bujkáltam, sőt szerintem én tartottam a legtöbb roadshowt itthon és tettem hozzá mint a brókercégek bővüléséhez és oktatáshoz is.

Tehát ha van még komment vagy kérdés várom privibe, vagy nyissatok topicot rá

Hozzászólás

• Ez a topik pont erre van.

Azt szeretnénk tudni ki hazudik. Valóban csak a bónusszal visszaélőket nem fizetik ki (mert akkor Zoltán igazat mond), vagy másokat se(akkor hazudik).

Persze azt is nehéz megállapítani, hogy aki azt mondja, hogy nem élt vissza a bónusszal az igazat mond-e vagy nem.

A fórumból az látszik, hogy valakiknek fizetnek valakiknek nem.

Mindenesetre 2 ismerősöm próba kiutalása úton van. Hogyha megérkezik jelzem. Kiváncsi vagyok, hogy mennyi ideig tart.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez a topik pont erre van.

Azt szeretnénk tudni ki hazudik. Valóban csak a bónusszal visszaélőket nem fizetik ki (mert akkor Zoltán igazat mond), vagy másokat se(akkor hazudik).

Persze azt is nehéz megállapítani, hogy aki azt mondja, hogy nem élt vissza a bónusszal az igazat mond-e vagy nem.

A fórumból az látszik, hogy valakiknek fizetnek valakiknek nem.

Mindenesetre 2 ismerősöm próba kiutalása úton van. Hogyha megérkezik jelzem. Kiváncsi vagyok, hogy mennyi ideig tart.
                  Nem csak a bónuszosokat. Nekem 3 ismerősöm konkrétan csak kiutalta még a Birgerre a lóvét, és macera van a visszahívásnál. Mondjuk a legkorábbi is másfél hete próbálta először visszakérni a pénzét, ami az itteni heteket figyelembe véve kevés.

Hozzászólás

• Szia Zoli!

Azt javaslom, hogy hozzatok létre egy olyan számlatípust, ami ecn, azaz a profit nem a ti zsebeteket húzza. A likviditásszolgáltatónak adjátok oda a megfelelő letétet az ügyfél letétjéből.

Hozzatok létre egy olyan számlatípust is, ami book-os, tőkeáttétel ugyanaz, de lehet magasabb is, sl out is kb mindegy. Erre az ügyfél a bent lévő pénzét át tudja tenni, adjatok neki rá bónuszt (de ez sem igazán lényeges, nem kötelező, de ha adtok jobb lehet, mindjárt leírom miért).

Ezt a 2 számlát szigorúan tartsátok nyilván, csakis és kizárólag új depositok kerülhetnek az ECN-re, a bookra pedig csakis és kizárólag bent lévő pénzeket engedjetek tenni. Azaz, az ügyfél csakis és kizárólag a saját ecn-jét állíthassa szembe a bookjával. Ezt szigorúan tartsátok számon.

Lássuk akkor a példát.

Book : 5000$ (nincs bónusz) STP - 5000$ ez stp.
                    Kötés, stpn - long, bookon short.

PIAC MEGY LONGRA, stp nyert, ügyfél kibukta a pénzt a bookról, stp-n meg kifizetitek.
                    Iron szempontjából ezt azt jelenti, hogy a bookon veszteség van, azaz nektek ez rossz(pénzügyileg), hírnév szempontjából jó, mert engeditek, jófejek vagytok, stp-n meg mindegy.
                    Iron keres 2szeres sprd-t és swapot. 10.0000$-nál ez cca 250$

PIAC MEGY SHORTRA, stp bukik, book nyert. Itt jön az,hogy a nyereséget, de csak a nyereséget engedd vissza stp-re. Ha megteszed, akkor az ügyfél újra próbálkozhat és előbb utóbb sikerül neki KOCKÁZATMENTESEN STP-ről pénzt kivenni. Ironnak ez jó, mert ismét keresett dupla spreadet és swapot, plusz az új próbán megint keresett.

HA ADSZ BÓNUSZT A BOOKRA, akkor kérheted a profit felét, de akkor is engedd vissza ecn-re a profitot, mínusz a ti részetek(jelenlegi sharing bonusz feltételek mellett)

Ezzel a módszerrel az ügyfelek jelentős részének be lenne fogva a szája, az iron is keresne körönként 250$-t és nem menne tovább a balhé, hanem mindenki csendben lenne és lassan elülne a vihar is.

Ezt a rendszert az Iron pénzügyi szempontjából nézve az van, hogy ti lemondatok ugyan a bentragadt pénzekről, ez igaz, de keresni kerestek akkor is némi pénzt(sprd+swap) Mondhatod azt, hogy azok a pénzek törvénytelenül lettek megkeresve és ragaszkodtok hozzá stb stb, de mi van ha valaki tényleg beleáll egy perbe és ott igaza van? Az baj lenne. Lehet nem lenne igaza, de ezt nem próbálta meg senki még. Én engednék a helyetekben és mindenki jól járna és ha annyira van jogalap a pénzek levonására, akkor már régen megtehettétek volna.

Új példa:
                    Book 5000depo + 5000 sharing bónusz <---> ecn 5000depo.

BOOK NYER : ecn-re visszaengeded a profitot, eleve kevesebb mehet vissza dupla sprd-vel és swappal, de újra próbálkozhat az ügyfél .
                    STP NYER : tisztul a bookotok és az ügyfél is csendben van.
                    HA van bónusz a bookon akkor az ügyfél 10.000-re tesz 10 lotot, 5000-re meg tesz 7-et.
                    A book nyeresége 7000$- ktg, azaz a bookon lesz 17.000$-ktg, amiből levehetitek az 5000$-t, marad 12.000 + a valódi profit felét azaz 1000$-t. (valódi profit = profit - stp depo).
                    Ha az stp a nyerő, akkor az ügyfél 10.000-es bookja 100 pip alatt kopik el, másik oldalon 7 lottal termeli a nyereséget, azaz még keresett is 2000$-t + visszakapta a depoját és nem a ti pénztárcátok bánja ezt.
                    KB ennyi a megoldás.

Hozzászólás

• szisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      10:09-es hsz-emben látod én mennyi idő alatt kaptam meg.
                      A csatolt képen a jóváhagyások dátuma látszik.
                      Köszi! Akkor ez elvileg gyorsan 2-3 munkanap alatt megérkezik. Gondolom kártyával sem lesz több.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia Zoli!

Azt javaslom, hogy hozzatok létre egy olyan számlatípust, ami ecn, azaz a profit nem a ti zsebeteket húzza. A likviditásszolgáltatónak adjátok oda a megfelelő letétet az ügyfél letétjéből.

Hozzatok létre egy olyan számlatípust is, ami book-os, tőkeáttétel ugyanaz, de lehet magasabb is, sl out is kb mindegy. Erre az ügyfél a bent lévő pénzét át tudja tenni, adjatok neki rá bónuszt (de ez sem igazán lényeges, nem kötelező, de ha adtok jobb lehet, mindjárt leírom miért).

Ezt a 2 számlát szigorúan tartsátok nyilván, csakis és kizárólag új depositok kerülhetnek az ECN-re, a bookra pedig csakis és kizárólag bent lévő pénzeket engedjetek tenni. Azaz, az ügyfél csakis és kizárólag a saját ecn-jét állíthassa szembe a bookjával. Ezt szigorúan tartsátok számon.

Lássuk akkor a példát.

Book : 5000$ (nincs bónusz) STP - 5000$ ez stp.
                        Kötés, stpn - long, bookon short.

PIAC MEGY LONGRA, stp nyert, ügyfél kibukta a pénzt a bookról, stp-n meg kifizetitek.
                        Iron szempontjából ezt azt jelenti, hogy a bookon veszteség van, azaz nektek ez rossz(pénzügyileg), hírnév szempontjából jó, mert engeditek, jófejek vagytok, stp-n meg mindegy.
                        Iron keres 2szeres sprd-t és swapot. 10.0000$-nál ez cca 250$

PIAC MEGY SHORTRA, stp bukik, book nyert. Itt jön az,hogy a nyereséget, de csak a nyereséget engedd vissza stp-re. Ha megteszed, akkor az ügyfél újra próbálkozhat és előbb utóbb sikerül neki KOCKÁZATMENTESEN STP-ről pénzt kivenni. Ironnak ez jó, mert ismét keresett dupla spreadet és swapot, plusz az új próbán megint keresett.

HA ADSZ BÓNUSZT A BOOKRA, akkor kérheted a profit felét, de akkor is engedd vissza ecn-re a profitot, mínusz a ti részetek(jelenlegi sharing bonusz feltételek mellett)

Ezzel a módszerrel az ügyfelek jelentős részének be lenne fogva a szája, az iron is keresne körönként 250$-t és nem menne tovább a balhé, hanem mindenki csendben lenne és lassan elülne a vihar is.

Ezt a rendszert az Iron pénzügyi szempontjából nézve az van, hogy ti lemondatok ugyan a bentragadt pénzekről, ez igaz, de keresni kerestek akkor is némi pénzt(sprd+swap) Mondhatod azt, hogy azok a pénzek törvénytelenül lettek megkeresve és ragaszkodtok hozzá stb stb, de mi van ha valaki tényleg beleáll egy perbe és ott igaza van? Az baj lenne. Lehet nem lenne igaza, de ezt nem próbálta meg senki még. Én engednék a helyetekben és mindenki jól járna és ha annyira van jogalap a pénzek levonására, akkor már régen megtehettétek volna.

Új példa:
                        Book 5000depo + 5000 sharing bónusz <---> ecn 5000depo.

BOOK NYER : ecn-re visszaengeded a profitot, eleve kevesebb mehet vissza dupla sprd-vel és swappal, de újra próbálkozhat az ügyfél .
                        STP NYER : tisztul a bookotok és az ügyfél is csendben van.
                        HA van bónusz a bookon akkor az ügyfél 10.000-re tesz 10 lotot, 5000-re meg tesz 7-et.
                        A book nyeresége 7000$- ktg, azaz a bookon lesz 17.000$-ktg, amiből levehetitek az 5000$-t, marad 12.000 + a valódi profit felét azaz 1000$-t. (valódi profit = profit - stp depo).
                        Ha az stp a nyerő, akkor az ügyfél 10.000-es bookja 100 pip alatt kopik el, másik oldalon 7 lottal termeli a nyereséget, azaz még keresett is 2000$-t + visszakapta a depoját és nem a ti pénztárcátok bánja ezt.
                        KB ennyi a megoldás.
                        Sajnos akarhogy sakkozol, a matematikat +bni nem lehet. Zart rendszerbol nem lehet folyamatosan tobbet kinyerni mint ami benne van. Persze igy szep lassan talan a bonuserek hozzajuthatnanak a penzukhoz, de ezt valakinek valamibol allnia kellene. Uj befizetesek a beka segge alatt, a koltsegek pedig szinte a regi szinten. Nem fenntarthato a folyamat. Ennel nyeresegesebb elkepzeles a korai altalanos iskolas eveimben keszult orokmozgos terveimhez a zsiros befektetok toborzasa.
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Úgy néz ki lassan megindulnak a kifizetések,nem akarok elkiabálni semmit.Az én kifizetésem amit február 11 11:23 indítottam 1100$ sharing bonusszal kereskedés nélkül az ma jött meg Skrillre persze -4% mert nem volt rajta trade.Vizsgálták is a számlát.

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sajnos akarhogy sakkozol, a matematikat +bni nem lehet. Zart rendszerbol nem lehet folyamatosan tobbet kinyerni mint ami benne van. Persze igy szep lassan talan a bonuserek hozzajuthatnanak a penzukhoz, de ezt valakinek valamibol allnia kellene. Uj befizetesek a beka segge alatt, a koltsegek pedig szinte a regi szinten. Nem fenntarthato a folyamat. Ennel nyeresegesebb elkepzeles a korai altalanos iskolas eveimben keszult orokmozgos terveimhez a zsiros befektetok toborzasa.
                            Látod, maradnod kellett volna a fizikánál, azóta híres lennél. A NAT.GEO-t minden érdekli, fizika, bolondkháza stb.

Hozzászólás

• erla01 elgondolása működik,csak ugye itt a likviditi szolgáltató áll a farok rossz végén és nem tudom ,hogy ha erre rájönne akkor szerződést bontana e a brokival mert így ugye az ügyfél is nyer meg a broki és amit a likviditi szolgáltató fizet.

Hozzászólás

• LiqProv is nyer.
                                A LQProv. szolgáltatást nyújt a brokercégnek, egy "bridge" szolgáltatást, amit a broki arra használ,hogy a megbízásait kitegye a bankkközire, ezért a LQProv lotonkánt pénzt kap. Ha jól tudom a LQprov csomagokat ajánl, benne 5000-10.000 kereskedett lotokkal, ők ezért kérnek pénzt, azaz a broki őket használja ahhoz,hogy kijusson a piacra.
                                LQProv kitesz 0.1 pipért, ennyi, ezen ne vitázzunk (exotic instrum. 0.3-0.5pip), a többi a broki sprd-je.
                                Ezt a piac fizeti ki. LQProv is keres.

Hozzászólás

Working...
                                X