Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem simán hazajött a pénzem, deposit kártyára 7 munkanap
    Hozam 5 munkanap számlára.
    Persze nem egymillió csak párezer dolcsi.
    Köszönjük az infót!
    Ez is azt bizonyítja, hogy a körhinta nem áll még le!
    Megy a weboldal, a kereskedéseket nem állították le,
    a ham(Burger) is meg lesz tartva, stb. A jelek szerint
    mennek tovább, egyelőre. És akkor valamicske pénz is van!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönjük az infót!
      Ez is azt bizonyítja, hogy a körhinta nem áll még le!
      Megy a weboldal, a kereskedéseket nem állították le,
      a ham(Burger) is meg lesz tartva, stb. A jelek szerint
      mennek tovább, egyelőre. És akkor valamicske pénz is van!
      Jövőhéten minden kiderül szerintem
      - Ironos dolgozók kapnak e fizut - ugye ez alsó hangon 1-2 millió USD
      - Lesz e IPO
      - Likviditás szolgáltatók lesznek e
      - Jön e a várva várt platform 3 hónapos csúszással

a fizu és a likviditás szolgáltatók a legfontosabbak, ha ezek nincsenek akkor érdekes lesz a story

Most néztem az IronFX facebook oldalát
      globális: https://www.facebook.com/IronFX?ref=ts&fref=ts
      magyar: https://www.facebook.com/IronFX.hu?fref=ts

a képek alatt sehol nincs komment hogy adjátok vissza a pénzem, vagy hogy miért nem jön ki a pénz stb... ezt nem értem, akkor most mi van

Ti szerintetek ott miért nincs negatív komment? MErt hát látjuk, hogy nem jönnek a pénzek, globálisan ír mindneki a forumon, nincs stp, haeres csőd... de ott meg semmi

vélemény?

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Jövőhéten minden kiderül szerintem
        - Ironos dolgozók kapnak e fizut - ugye ez alsó hangon 1-2 millió USD
        - Lesz e IPO
        - Likviditás szolgáltatók lesznek e
        - Jön e a várva várt platform 3 hónapos csúszással

a fizu és a likviditás szolgáltatók a legfontosabbak, ha ezek nincsenek akkor érdekes lesz a story

Most néztem az IronFX facebook oldalát
        globális: https://www.facebook.com/IronFX?ref=ts&fref=ts
        magyar: https://www.facebook.com/IronFX.hu?fref=ts

a képek alatt sehol nincs komment hogy adjátok vissza a pénzem, vagy hogy miért nem jön ki a pénz stb... ezt nem értem, akkor most mi van

Ti szerintetek ott miért nincs negatív komment? MErt hát látjuk, hogy nem jönnek a pénzek, globálisan ír mindneki a forumon, nincs stp, haeres csőd... de ott meg semmi

vélemény?
        Szerintem onnan eltávolítják azonnal.
        Van egy ismerősöm aki folyton idiota kommenteket írogat, es 1 perc múlva nincs ott.
        Próbáld ki.
        Talán névvel nem sokan vállalják ezt fel. Ez is egy indok.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Zoli!

Azt javaslom, hogy hozzatok létre egy olyan számlatípust, ami ecn, azaz a profit nem a ti zsebeteket húzza. A likviditásszolgáltatónak adjátok oda a megfelelő letétet az ügyfél letétjéből.

Hozzatok létre egy olyan számlatípust is, ami book-os, tőkeáttétel ugyanaz, de lehet magasabb is, sl out is kb mindegy. Erre az ügyfél a bent lévő pénzét át tudja tenni, adjatok neki rá bónuszt (de ez sem igazán lényeges, nem kötelező, de ha adtok jobb lehet, mindjárt leírom miért).

Ezt a 2 számlát szigorúan tartsátok nyilván, csakis és kizárólag új depositok kerülhetnek az ECN-re, a bookra pedig csakis és kizárólag bent lévő pénzeket engedjetek tenni. Azaz, az ügyfél csakis és kizárólag a saját ecn-jét állíthassa szembe a bookjával. Ezt szigorúan tartsátok számon.

Lássuk akkor a példát.

Book : 5000$ (nincs bónusz) STP - 5000$ ez stp.
          Kötés, stpn - long, bookon short.

PIAC MEGY LONGRA, stp nyert, ügyfél kibukta a pénzt a bookról, stp-n meg kifizetitek.
          Iron szempontjából ezt azt jelenti, hogy a bookon veszteség van, azaz nektek ez rossz(pénzügyileg), hírnév szempontjából jó, mert engeditek, jófejek vagytok, stp-n meg mindegy.
          Iron keres 2szeres sprd-t és swapot. 10.0000$-nál ez cca 250$

PIAC MEGY SHORTRA, stp bukik, book nyert. Itt jön az,hogy a nyereséget, de csak a nyereséget engedd vissza stp-re. Ha megteszed, akkor az ügyfél újra próbálkozhat és előbb utóbb sikerül neki KOCKÁZATMENTESEN STP-ről pénzt kivenni. Ironnak ez jó, mert ismét keresett dupla spreadet és swapot, plusz az új próbán megint keresett.

HA ADSZ BÓNUSZT A BOOKRA, akkor kérheted a profit felét, de akkor is engedd vissza ecn-re a profitot, mínusz a ti részetek(jelenlegi sharing bonusz feltételek mellett)

Ezzel a módszerrel az ügyfelek jelentős részének be lenne fogva a szája, az iron is keresne körönként 250$-t és nem menne tovább a balhé, hanem mindenki csendben lenne és lassan elülne a vihar is.

Ezt a rendszert az Iron pénzügyi szempontjából nézve az van, hogy ti lemondatok ugyan a bentragadt pénzekről, ez igaz, de keresni kerestek akkor is némi pénzt(sprd+swap) Mondhatod azt, hogy azok a pénzek törvénytelenül lettek megkeresve és ragaszkodtok hozzá stb stb, de mi van ha valaki tényleg beleáll egy perbe és ott igaza van? Az baj lenne. Lehet nem lenne igaza, de ezt nem próbálta meg senki még. Én engednék a helyetekben és mindenki jól járna és ha annyira van jogalap a pénzek levonására, akkor már régen megtehettétek volna.

Új példa:
          Book 5000depo + 5000 sharing bónusz <---> ecn 5000depo.

BOOK NYER : ecn-re visszaengeded a profitot, eleve kevesebb mehet vissza dupla sprd-vel és swappal, de újra próbálkozhat az ügyfél .
          STP NYER : tisztul a bookotok és az ügyfél is csendben van.
          HA van bónusz a bookon akkor az ügyfél 10.000-re tesz 10 lotot, 5000-re meg tesz 7-et.
          A book nyeresége 7000$- ktg, azaz a bookon lesz 17.000$-ktg, amiből levehetitek az 5000$-t, marad 12.000 + a valódi profit felét azaz 1000$-t. (valódi profit = profit - stp depo).
          Ha az stp a nyerő, akkor az ügyfél 10.000-es bookja 100 pip alatt kopik el, másik oldalon 7 lottal termeli a nyereséget, azaz még keresett is 2000$-t + visszakapta a depoját és nem a ti pénztárcátok bánja ezt.
          KB ennyi a megoldás.
          Nem jo, ha stp buksz akkor bookon nyersz irontol, az neki veszteseg, azt kivezeted stp re megint bukod akkor bookon megint nyersz, igy ketszer vesztetted el az irontol elnyert penzt stp rol, utana hiaba sikerul egyszer csak bookon vesztened, addigra tobbszorosan elvesztett rajtad iron, mert ahanyszor nyersz bookon az veszteseg neki, stp rol meg ki bukod a vilagnak...

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem jo, ha stp buksz akkor bookon nyersz irontol, az neki veszteseg, azt kivezeted stp re megint bukod akkor bookon megint nyersz, igy ketszer vesztetted el az irontol elnyert penzt stp rol, utana hiaba sikerul egyszer csak bookon vesztened, addigra tobbszorosan elvesztett rajtad iron, mert ahanyszor nyersz bookon az veszteseg neki, stp rol meg ki bukod a vilagnak...
            Pontosan!
            Itt a hiba: "Itt jön az,hogy a nyereséget, de csak a nyereséget engedd vissza stp-re." ITT BUKIK AZ IRON ÚJRA! Ha megint a book nyer újra, meg újra.
            És ugye tudjuk Szallactól is, hogy nem lehet irányítani, ha lehetne, csak
            elég lenne azt megjátszani, nem kell hókusz-pókusz!
            Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, újra beteszel egy rakat
            pénzt az ECN-re? Pont ez a célja az Ironnak! Lenyúlja azt is!
            Jó lesz az neki, mint a többi pénz!

Szallac, nyereségesen kerekedsz már pl. natúr, bónusz nélkül,
            hosszú távon?

Hozzászólás

• Nem akarok csalódást okozni, kicsit minuszos a számlám alaphoz képest.
              A jelenlegi célom hogy addig kitartson az egyenlegem míg belejövök és utána elkezdek viszonylag nagyobb lottal daytradelni, vagy kicsivel napon túl.

Hozzászólás

• Elég hisztérikus a hangulat ezen a fórumon, többnyire az összeomlást vizionálja, aki ír.
                Aki nem lát mögéjük, az meg megijed. Így jártam én is, gondoltam, kérem a visszautalást, meglátom mi lesz.
                Nos, 3 munkanapon belül a számlámon volt a pénz, pedig "régi" ügyfél vagyok és kb 5000-et kértem vissza.

Hozzászólás

• holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Elég hisztérikus a hangulat ezen a fórumon, többnyire az összeomlást vizionálja, aki ír.
                  Aki nem lát mögéjük, az meg megijed. Így jártam én is, gondoltam, kérem a visszautalást, meglátom mi lesz.
                  Nos, 3 munkanapon belül a számlámon volt a pénz, pedig "régi" ügyfél vagyok és kb 5000-et kértem vissza.
                  Ez azért van mert veszteséges vagy

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoli,mikortól lesz újra elérhető STP/ECN számla?
                    már tegnaptól elérheto

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Inkább szerencsés, több olyan embert ismerek, akik vesztők, nagy
                      vesztők, hatalmas vesztők és egy hónapja nem fizetik ki őket.
                      Az összeg pár 100 dollár és több ezer között mozog.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Itt egy nyereséges is.
                        Pénteki visszautalás, tegnapi, keddi bankba megérkezéssel (usd).

Click image for larger version

Name:	ifx.png
Views:	1
Size:	8,9 KB
ID:	151535

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Inkább szerencsés, több olyan embert ismerek, akik vesztők, nagy
                          vesztők, hatalmas vesztők és egy hónapja nem fizetik ki őket.
                          Az összeg pár 100 dollár és több ezer között mozog.
                          Nem kerek ez a bedőlési történet sehogysem eddig..

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            már tegnaptól elérheto
                            hogyan?

XXXXXX Read Only Real 12 STP/ECN Account NO Commission Not Applicable

XXXXXX Read Only Real 4 STP/ECN Account Zero Spread Not Applicable

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              hogyan?

XXXXXX Read Only Real 12 STP/ECN Account NO Commission Not Applicable

XXXXXX Read Only Real 4 STP/ECN Account Zero Spread Not Applicable
                              írd meg nekem vagy az Account Managerednek...
                              és aktiváljuk neked!

Hozzászólás

• Két ismerősömnek is kiutalták a pénzt. Igaz nem az egész számlán lévő összeget kértek ki és nem nagy összegeket (2e-3e) de megjöttek.

Lassan talán mégis beindul valami.

Hozzászólás

Working...
                                X