Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A B2B transzfer lényege az, hogy mindkét broki beleegyezzen és mindkettő ugyanolyan szabályzott környezetben legyen, azaz az összes ciprusi broki tudja ezt a b2b-t. Nem kell fxpro, más cég is jó. Nyomásgyakorlás? Ez olyan, mint ha egy 5éves azzal fenyegetne, hogy letépi a fejem, ha nem adom oda neki a kocsim kulcsait. Én kiröhögném...
    Az iron meg azt mondja erre, hogy nem, mivel a számlád vizsgálat alatt van, majd értesíti a másik felet,ha az lezárult. A kulcsszó a MAJD.

Hozzászólás

• ok feladom ez a megoldas is megy a kukaba

Hozzászólás

• megoldas varunk mig Markos a maradek penzt is elszorja marketingre vagy kilopja a cegbol. hosszu betegsegnek halal a vege ez ervenyes az ironra is

Hozzászólás

• Sziasztok!

Saját tapasztalatomat megosztva cirka 2 hete adtam be az Iron-nak letét visszautalási kérelmet ,nem bonus-os számláról!!!A mai napig nem érkezett meg a pénzem,azzal a dumával altatnak,hogy vizsgálják a számlákat és időrendi sorrendbe rakják a visszautalásokat stb....Hiába írtam a reklamációs osztályukra,le sem szarnak,még válaszra sem méltatnak.Egyszóval baromira nem ajánlom senkinek az Iron-t,szerintem megbízhatatlan brókercég.Nem csodálkoznék ha ma-holnap csődöt jelentenének.
          Egyébként pedig ha a héten nem jön meg a pénzem tuti PSZÁF feljelentés lesz belőle.
          ÓVATOSAN IRONNAL!!!!

Hozzászólás

• ez igy van lassan a csod kovetkezik

Hozzászólás

• mar nem is probalnak hazudozni. en ma felhivtam az infot az ironal. azt a valaszt kaptam,hogy nem tudjak mikor fizetnek es ha ez a valasz nem kielegito szamomra tehetek le panaszt ahova akarok.

Hozzászólás

• Sziasztok
                December 23.-án jártam itt utóljára... tök meglepett, amiket itt olvasok
                Én családi okok miatt - + valami másért - visszakértem a tőkémet ma reggel...
                Nem személyeskedek, mivel válasz nem volt, írtam mailt.
                És jött rá válasz, miszerint öt nap kell a kiutaláshoz.
                Ezt a mailt valamikor a nap folyamán kaptam, ok, csak volt már több alkalom, hogy kikértem tőkét, gond nélkül max. 48 órán belül megjött. Így kerültem ide, gyanú okán.
                Ja, mindig kártyával kérek-kapok.
                Én nem parázok, nem vagyok irofx-troll, a kis pénz ami ott van, igencsak hiányozna, ha "lenyúlnák", de tudok-e valamit tenni? - teszem fel a kérdést magamnak... semmit! Illetve, kizárólag jogi út van - gondolom én - azt pedig egész biztosan megteszem, nem fenyegetőzök, nem "anyázok", cselekszem... a többi majd jön magától...
                Mindenesetre reménykedek...
                Mégis, jó, hogy idenéztem, sokat segített a fórum, talán ezért van rá nagy szükség...
                Szép estét mindenkinek

Hozzászólás

• Klubtagok

No, beszéltem az érintettekkel személyesen, és még néhány klubtaggal ma.

Mindenki egy kivétellel megkapta a pénzét, az az egy is elbal****kodta a visszakérési folyamatot.

Ugyan volt pár napos csúszás egy-két tagnál, de akik kikérték eddig, megkapták.

De nem mindenki kérte ki még, ha lesz friss infó, jelzem.

Ezek közül senki se volt bónuszkirály, és nem mindenki bukott a számlán.

Hozzászólás

• Van megoldas. Erla-val dolgozunk ezen es majd mondjuk amikor kesz.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      No, beszéltem az érintettekkel személyesen, és még néhány klubtaggal ma.

Mindenki egy kivétellel megkapta a pénzét, az az egy is elbal****kodta a visszakérési folyamatot.

Ugyan volt pár napos csúszás egy-két tagnál, de akik kikérték eddig, megkapták.

De nem mindenki kérte ki még, ha lesz friss infó, jelzem.

Ezek közül senki se volt bónuszkirály, és nem mindenki bukott a számlán.

Ez igy korrekt volt!
                      "Nem vagy a kedvencem", tudod, de értékelem ha valaki tud okjektiv es tárgyilagos maradni ebben a gyűlölettől sugárzó közegben.

Hozzászólás

• Rendben Zalán. Várom

Hozzászólás

• Egy kicsit elkezdtem újra bízni abban, hogy mindenki vissza kapja a pénzét. Pénzügyi nehézsége biztosan volt a cégnek és lehet van is. De ahhoz képest, hogy az elmúlt hónapban senkit nem fizettek ki, ezen a héten elindultak a kifizetések. Nem tudom mi történt ezen a héten, de legalább elkezdték teljesíteni a kifizetéseket. reméljük így is marad.

Hozzászólás

• az orosz maffia beinvesztalt

Hozzászólás

• A párhuzamos egyenesek a végtelenben találkoznak

Vél bárki bárminemű hasonlóságot felfedezni a budacash ügy és más brókercég között?

Pár érdekes sor a cikkből:

"...„pörgették az ügyfeleket”: nagy értékesítő csapattal dolgoztak, és igyekeztek a lehető legtöbb ügyfelet becsábítani, de rövid idő alatt nagy jutalékokat szedhettek ki az ügyfelek pénzéből, még ha ez azzal is járhatott, hogy jelentősen megcsappant a befektetett összeg. Egy brókercég munkatársa úgy fogalmazott, hamar ledarálhatták az ügyfelet, aztán jöhetett a következő."

"...Az elmélet szerint az ügyfélnek a brókercég például felkínálhat olyan nehezen átlátható ügyletet, amelyben egyik oldalon az ügyfél, a másik oldalon pedig a brókercég áll, természetesen az ügyfél tudta nélkül. Az ügyletet lehet úgy kalibrálni, hogy az ügyfél lehetőleg bukjon, így a brókercég végül nemcsak a jutalékot, hanem a pénzét is zsebre teheti."

Ismerős???

A teljes cikk pedig itt érhető el, ha valaki még nem olvasta volna: http://hvg.hu/gazdasag/20150225_Furc..._BudaCash_elbu

Hozzászólás

• Robert112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Egy kicsit elkezdtem újra bízni abban, hogy mindenki vissza kapja a pénzét. Pénzügyi nehézsége biztosan volt a cégnek és lehet van is. De ahhoz képest, hogy az elmúlt hónapban senkit nem fizettek ki, ezen a héten elindultak a kifizetések. Nem tudom mi történt ezen a héten, de legalább elkezdték teljesíteni a kifizetéseket. reméljük így is marad.
                                Ne bizz olyanban, amire nincs sem rahatasod, sem a kulisszak moge sem tudsz belatni. Lehet hogy kifizetnek mindenkit, lehet hogy nem.

De olyat se allits, ami nem igaz, hogy "mult honapban senkit nem fizettek ki es a heten indultak el a kifizetesek."
                                Ez akkor lenne igy, leirhato tenykent, ha te magad inditottal volna januarban utalast, amit visszadobtak, viszont e heten inditott utalasodat pedig megkaptad volna...
                                Azt tartom korrektnek, amikor valaki bemasolja ide, hogy visszadobtak az utalasat, vagy azt, amikor valaki ki is tesz barmit, amibol latszik hogy penzt kapott.
                                Az is elore vinne a dolgokat, ha valaki el balf...oskodott valamit es megosztana a tapasztalatat, hogy mas ne kovesse el ugyanazt a hibat az utalaskor.
                                Miert nem segititek egymast, ahelyett hogy a gyuloletet gerjesztitek?
                                Kinek hoz az egy fillert is vissza a szamlajara?

Magadrol adsz jellemzest, ha velt dolgokat tenykent irsz le.
                                Nem akarok senkit megbantani, de a beirasok 90% - a napi szinten ismetelt baromsagokrol szol, ahelyett hogy mindenki csak a tenyeket kozolne, elfogulatlanul. Mindenki problemajat meg lehet erteni, es velemenyem szerint megfeleloen kezelni is, ha konstruktiv a targyban a megkozelites.
                                Mindenki jobban jarna es lehet hogy nem itt tartanatok ezzel az egesz ironos szegyen topikkal.

Hozzászólás

Working...
                                X