Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megérkezett az IronFX csapaterősítése egy ejtőernyős deszantos ugrással egyenesen a fórum frontvonalra.
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Lassan össze keverednek a nevek is,és a számlák is.
      Próbáltam követni,de már elvesztettem a fonalat,hogy kinek a számlájáról ki is beszél,ki kapta meg ki nem,ki bónuszhedgetrader,és ki tanult meg rendesen kereskedni.

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Nikolett!

Ez nem is lehet kérdés: Styann01 kérte a visszautalást.
        Nem háborodtam fel, csak hangosan gondolkodtam, és adtam egy jó tanácsot, bár nem kérte, hogy talán ha máskor ilyen eset előfordul, célszerűbb választ adni a kiutalás késésének az okára
        Nem pedig mellébeszélni

Szerencsére abban a helyzetben vagyok,hogy nincs Önöknél számlám, de belegondolok, bizony nekem sem tetszene, ha 16. napja is feldolgozás alatt lenne a kiutalás.
        Gondoljon bele Ön is, Önnek tetszene Kedves Nikolett? - k é t l e m :-)
        Kedves Eszter!

Sajnos más ügyfél kiutalásával kapcsolatosan nem adhatok Önnek információt. Ez csak a számlatulajdonosra tartozik és nem Önre, bármennyire is aggódik Styann01 visszautalásáért.
        Természetesen nekem sem tetszene, amennyiben a visszautalásom késne, viszont mindennek megvan a maga oka.

Hozzászólás

• Kedves Nikolett!

Szépen kérem, olvassa el újra, a hozzászólásomat.....mondom újra !
          Megtörtént, Kedves Nikolett?

- akkor nem írt volna ilyen bődületes BUTASÁGOT, - már elnézést.

tisztázzunk valamit:
          SOHA nem kértem ilyen információt, honnan veszi?
          Miért állít valótlant?

Mutassa meg, hol van az a beírás, ahol ilyet kérek ! (nem lesz ilyen ! )

Nikolett, arra kérem, mielőtt felháborodik, és vádaskodik alaptalanul, értelmezze helyesen a beírtakat :-)

Köszönöm!

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Nikolett!

Szépen kérem, olvassa el újra, a hozzászólásomat.....mondom újra !
            Megtörtént, Kedves Nikolett?

- akkor nem írt volna ilyen bődületes BUTASÁGOT, - már elnézést.

tisztázzunk valamit:
            SOHA nem kértem ilyen információt, honnan veszi?
            Miért állít valótlant?

Mutassa meg, hol van az a beírás, ahol ilyet kérek ! (nem lesz ilyen ! )

Nikolett, arra kérem, mielőtt felháborodik, és vádaskodik alaptalanul, értelmezze helyesen a beírtakat :-)

Köszönöm!
            Kedves Eszter!

Kettőnk közül én vagyok az, aki nem háborodott fel. Csupán arra válaszoltam Önnek, hogy semmi köze más számlájához. Arra volt kíváncsi korábbi hozzászólásában, hogy miért késik Styann01 visszautalása:

idézem:
            Kedves Nikolett!

Sok a rizsa ! ! ! !

Bizonyára "elkerülte" a figyelmét az a tény, hogy miért van feldolgozás 16. napja egy kiutalás?
            Inkább erre kellett volna érdemi választ adni, nem pedig mellébeszélni!

Erre mondtam Önnek, hogy mivel nem az Ön számlájáról van szó, így nem adhatok semmiféle információt arra vonatkozóan. Ennyi.

Hozzászólás

• Szevasztok! Szerintem csináljuk azt, hogy mindenki pénzét kiutaljátok nekem. :-)
              Trolololo...

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szevasztok! Szerintem csináljuk azt, hogy mindenki pénzét kiutaljátok nekem. :-)
                Trolololo...
                erla01 ez tök jó ötlet lenne és barátkoznék is veled, de ami nincs azt nem lehet kiutalni de az elképzelés egyébként tetszik

Hozzászólás

• Én most már ezek után megismerkednék Eszterrel.
                  Legalább Nőnek tűnik ellentétben Mónikával.
                  Talán eccerűbb is lenne megfejteni mint egy Elliott wave analyzist.
                  Remélem tud palacsintát sütni.
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• remember also another method you can use besides regulators is calling up your card company if deposited via card (even if you used skrill with a card).

see here http://www.moneysavingexpert.com/sho...ard-chargeback

you can say that you have not recieved the product they offered as part of the product is allowing you access to your funds which they are denyed

tehat elmeletileg a kartyas befizetest a banknal is visszakerheto

Hozzászólás

• én Nikolettel ismerkednék meg. Kezd átmenni a topik társkeresőbe, sőt, ahogy nézem, egyneműek között sincs kizárva

Hozzászólás

• Kedves Nikolett!

.......... észrevette, hogy ismétli önmagát?

Továbbra is fenntartom, a véleményemet:
                        Sok a rizsa, kedves Nikolett! Sok a rizsa !

Végezetül :
                        "Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!"

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én most már ezek után megismerkednék Eszterrel.
                          Legalább Nőnek tűnik ellentétben Mónikával.
                          Talán eccerűbb is lenne megfejteni mint egy Elliott wave analyzist.
                          Remélem tud palacsintát sütni.

Köszönöm a bókot, Kocka..

Imádok sütni és nem csak palacsintát :-)

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Eszter!

Kettőnk közül én vagyok az, aki nem háborodott fel. Csupán arra válaszoltam Önnek, hogy semmi köze más számlájához. Arra volt kíváncsi korábbi hozzászólásában, hogy miért késik Styann01 visszautalása:

idézem:
                            Kedves Nikolett!

Sok a rizsa ! ! ! !

Bizonyára "elkerülte" a figyelmét az a tény, hogy miért van feldolgozás 16. napja egy kiutalás?
                            Inkább erre kellett volna érdemi választ adni, nem pedig mellébeszélni!

Erre mondtam Önnek, hogy mivel nem az Ön számlájáról van szó, így nem adhatok semmiféle információt arra vonatkozóan. Ennyi.
                            Kedves Nikolett,

NEKEM nem adtál információt nem Eszternek! Csak telefonban tudtál vádaskodni, hogy így meg úgy meg vagyok jelölve. Érted? Direkt kértem többször írásban is az okot, persze hozzátettem, hogy még jól jöhet, ha meg van ez nekem... Gondolom ettől ijedtetek meg, pedig állítólag minden a lehető legnagyobb rendben van és olyan jogszerűek vagytok, hogy az nem igaz. Ehhez képest a chat hozzád irányít, Te a jogi osztályhoz irányítasz, a jogi osztály meg b*szik válaszolni bármire is (mielőtt belemész, kérdeztem én is chaten, hogy mi újság).
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Styann01; 2015-02-26, 10:12. Oka: Udvarias megszólítás hiánya :)

Hozzászólás

• forex klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              megérkezett az ironfx csapaterősítése egy ejtőernyős deszantos ugrással egyenesen a fórum frontvonalra.

:-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-), :-),
                              :dddddd

Hozzászólás

• Kedves Nikolett!

Akkor most itt az ideje, egy konkrét válasznak, de nem nekem, hanem
                                Styann01 számára!

Menni fog?:- )

Hozzászólás

Working...
                                X