Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Nikolett!

Akkor most itt az ideje, egy konkrét válasznak, de nem nekem, hanem
    Styann01 számára!

Menni fog?:- )
    Nikit ahogy megimsertem anno tadanál nem nehéz kiborítani, Zoli csinálj egy képet és posztold

Hozzászólás

• Mindenki mondjon egy számot, Shortos hány nicknévvel van jelen. Szerintem 3

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Nikolett,

NEKEM nem adtál információt nem Eszternek! Csak telefonban tudtál vádaskodni, hogy így meg úgy meg vagyok jelölve. Érted? Direkt kértem többször írásban is az okot, persze hozzátettem, hogy még jól jöhet, ha meg van ez nekem... Gondolom ettől ijedtetek meg, pedig állítólag minden a lehető legnagyobb rendben van és olyan jogszerűek vagytok, hogy az nem igaz. Ehhez képest a chat hozzád irányít, Te a jogi osztályhoz irányítasz, a jogi osztály meg b*szik válaszolni bármire is (mielőtt belemész, kérdeztem én is chaten, hogy mi újság).
        Szia!

Eszternek nem is fogok információt adni, bármilyen "jóban" is vagytok. Neked pedig adtam, nem mondd, hogy nem. Hogy várhatod el tőlem, hogy jogilag helytálló választ adjak neked a panaszodra, amikor nem vagyok jogász??!! Ez a jogi osztály felelőssége, illetve amennyiben panaszod van, akkor angol nyelven kell írni nekik (mivel a cég hivatalos kommunikációs nyelve az angol) és 10 munkanapon belül válaszolnak neked, maximum 30 munkanap. Megkérdezem a jogi osztályt és semmilyen emailt nem küldtél nekik a nálunk regisztrált email címedről, tehát légyszíves ne állíts valótlant!!

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!

Persze, hogy a jogi osztálynak az elérhetőségét adtam meg neked, mert leveledben hivatalos választ kértél a visszautalásoddal kapcsolatosan. Hivatalos , jogi választ pedig a jogi osztály tud adni.
          Én mint account managered (kapcsolattartód) azért vagyok itt, hogy segítsek a számlanyitás, kereskedés, visszautalás során fellépő adminisztrációs nehézségekben, nem pedig azért, hogy jogi vonatkozásban válaszoljak a panaszodra.
          Kedves Nikolett!

Igaz, a válasz a jogi osztályra utalva nem nekem szólt, de engem is érdekelne.
          Kérdésem: Nálatok működik a jogi osztály, vagy esetleg csak "papíron" létezik? A kérdésemnek természetesen egész konkrét oka van.
          Javaslatom: nem szerencsés kiállni egy hamis ügy mellett, gerinctelen embereket támogatva, mert ahogy tartja a mondás: "aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók".

Hozzászólás

Szia!
            Ez a jogi osztály felelőssége, illetve amennyiben panaszod van, akkor angol nyelven kell írni nekik (mivel a cég hivatalos kommunikációs nyelve az angol) és 10 munkanapon belül válaszolnak neked, maximum 30 munkanap.
            Úgy érted, hogy általában 10 munkanapon belül válaszolnak, de maximum 30 nap áll rendelkezésükre?
            Mi van azokkal a kérdésekkel, kérésekkel, amiket már hónapok óta válaszra sem méltattok?

Hozzászólás

• IronFX in trouble for not playing by the trading rules
              https://www.fxstat.com/en/p/DavidD/b...-trading-rules

Hozzászólás

Szia!

Eszternek nem is fogok információt adni, bármilyen "jóban" is vagytok. Neked pedig adtam, nem mondd, hogy nem. Hogy várhatod el tőlem, hogy jogilag helytálló választ adjak neked a panaszodra, amikor nem vagyok jogász??!! Ez a jogi osztály felelőssége, illetve amennyiben panaszod van, akkor angol nyelven kell írni nekik (mivel a cég hivatalos kommunikációs nyelve az angol) és 10 munkanapon belül válaszolnak neked, maximum 30 munkanap. Megkérdezem a jogi osztályt és semmilyen emailt nem küldtél nekik a nálunk regisztrált email címedről, tehát légyszíves ne állíts valótlant!!
                Kedves Nikolett!

Ha tudsz beszélni a jogi osztállyal akkor meg tudod tőlük a kérdésre a választ .Én eddig annak az információnak a birtokában voltam,hogy a jogi osztály másik címen/épületben van és senki nem ismer onnan senkit személyesen.Akkor most hogy is van ez? Azt írtad megkérdezted a jogi osztályt az emaillel kapcsolatban.Akkor a konkrét problémával kapcsolatban miért nem kérdezed meg a jogi osztályt?

Hozzászólás

Szia!

Ezt nem hiszem el!!! Már megint csak a vádaskodás megy neked és a szövegértelmezési képességed teljes hiányáról teszel tanubizonyságot kedves Nikolett!

Egyrészt: Én is csak most nézem Eszter régebbi hozzászólásait, hogy ki ő )) Honnan veszed, hogy ismerem? Csak azért, mert kiváncsi a sztorimra? A telefonos beszélgetésünk után gondolod, hogy szükségem van bárkire is hogy a nevemben eljárjon??? Megvédem én magamat ha Te nem is jöttél még rá, Zoltántól kérdezd meg

Másrészt: egy szóval sem írtam kedves Nikolett, hogy én írtam a jogi osztálynak, csak azt hogy "b*szik válaszolni". Ugyanis írtak körülöttem már elegen, nekem már nincs kedvem két ok miatt:

- annyira nem izgat a 229 euróm, felőlem azt csináltok vele amit akartok amíg így vagy úgy megkapom
                  - van már épp elég bizonyítéka a károsultaknak, nem kell több, és én sem kellek nekik

Azt csak halkan megsúgom, hogy nincs 10 meg 30 napja a jogi osztálynak válaszolni a saját T&C-tek szerint. Olvassa egyáltalán valaki azt a rohadt T&C-t nálatok??? Zoltánról már kiderült, hogy nem, ezek szerint te sem. Ha csak visszalapoznád ezt a topicot látnád...

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Úgy érted, hogy általában 10 munkanapon belül válaszolnak, de maximum 30 nap áll rendelkezésükre?
                    Mi van azokkal a kérdésekkel, kérésekkel, amiket már hónapok óta válaszra sem méltattok?
                    Ezek szerint a jogi osztállyal évente 12 levelet tudtok váltani

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azt írtad megkérdezted a jogi osztályt az emaillel kapcsolatban.Akkor a konkrét problémával kapcsolatban miért nem kérdezed meg a jogi osztályt?
                      Húúúú ez eszembe sem jutott úgy felhúzott megint...

Hozzászólás

Kedves Nikolett!

Igaz, a válasz a jogi osztályra utalva nem nekem szólt, de engem is érdekelne.
                        Kérdésem: Nálatok működik a jogi osztály, vagy esetleg csak "papíron" létezik? A kérdésemnek természetesen egész konkrét oka van.
                        Javaslatom: nem szerencsés kiállni egy hamis ügy mellett, gerinctelen embereket támogatva, mert ahogy tartja a mondás: "aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók".
                        Szia!

Természetesen működik jogi osztály (Compliance Department) nálunk és nem csak "papíron" létezik. Több forumozó is korábban bemásolta a jogi osztály válaszát fórumra, tehát létezik.

A jótanácsodat köszönöm szépen, észben fogom tartani.

Hozzászólás

• egyre tobb negativ hir jelenik meg az internetten az ironrol es ezek a kedves ironos alkalmazottak csak kamuznak es hazudoznak tovabb.

Hozzászólás

Szia!

Kérlek nézd meg az alábbi linket:
                            http://www.ironfx.com/sites/default/...y_secure_0.pdf

Ebben a dokumentumban elolvashatod a panaszkezelési procedúrát, melyben szerepel, hogy a jogi osztálynak maximum 4 hete van arra, hogy válaszoljon az ügyfél panaszára.

Amennyiben nem kaptál választ a panaszodra kérlek írd meg nekem privátban is kiderítem mi probléma.

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezt nem hiszem el!!! Már megint csak a vádaskodás megy neked és a szövegértelmezési képességed teljes hiányáról teszel tanubizonyságot kedves Nikolett!

Egyrészt: Én is csak most nézem Eszter régebbi hozzászólásait, hogy ki ő )) Honnan veszed, hogy ismerem? Csak azért, mert kiváncsi a sztorimra? A telefonos beszélgetésünk után gondolod, hogy szükségem van bárkire is hogy a nevemben eljárjon??? Megvédem én magamat ha Te nem is jöttél még rá, Zoltántól kérdezd meg

Másrészt: egy szóval sem írtam kedves Nikolett, hogy én írtam a jogi osztálynak, csak azt hogy "b*szik válaszolni". Ugyanis írtak körülöttem már elegen, nekem már nincs kedvem két ok miatt:

- annyira nem izgat a 229 euróm, felőlem azt csináltok vele amit akartok amíg így vagy úgy megkapom
                              - van már épp elég bizonyítéka a károsultaknak, nem kell több, és én sem kellek nekik

Azt csak halkan megsúgom, hogy nincs 10 meg 30 napja a jogi osztálynak válaszolni a saját T&C-tek szerint. Olvassa egyáltalán valaki azt a rohadt T&C-t nálatok??? Zoltánról már kiderült, hogy nem, ezek szerint te sem. Ha csak visszalapoznád ezt a topicot látnád...
                              Szia!

Másrészt: egy szóval sem írtam kedves Nikolett, hogy én írtam a jogi osztálynak, csak azt hogy "b*szik válaszolni" - azért mert más azt írja, hogy neki nem válaszoltak, így te is elkönyveled magadnak minden alap nélkül, hogy nem válaszolnak??

Bármennyire is meglepő, én olvasom a T&C-t, be is másoltam egy másik hozzászólásomban a linket, ahol mindenki megtekintheti, hogy 4 héten belül válaszol.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Én tegnap kértem ki pénzt az irontól és a mai napon meg is érkezett a számlámra(skrill) 8K EUR volt. Volt olyan utalásom is 3 hete ami csak múlt héten érkezett meg. El kéne fogadni azt, hogy a sok bónusszal visszaélő miatt lassabbak lettek az utalások. Felesleges itt egymást hergelni meg sületlenségeket írni. Nekem a mai napig nincs negatív tapasztalatom az utalásokkal kapcsolatban.

Hozzászólás

Working...
                                X