Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Józsi, nagy mókamester vagy te hallod

tada/liquid/iron Niki Drága!

Olvas már el mit írtam tegnap este és utána kezdj el vádaskodni, rágalmazni!

Jogi osztály mit mond, mennyire számíthattok fejenként?

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kedves Nikolett!

Ha tudsz beszélni a jogi osztállyal akkor meg tudod tőlük a kérdésre a választ .Én eddig annak az információnak a birtokában voltam,hogy a jogi osztály másik címen/épületben van és senki nem ismer onnan senkit személyesen.Akkor most hogy is van ez? Azt írtad megkérdezted a jogi osztályt az emaillel kapcsolatban.Akkor a konkrét problémával kapcsolatban miért nem kérdezed meg a jogi osztályt?
      Szia!

A jogi osztály (compliance) itt van Limassolban a központban. Nem tudom honnan hallottad hogy másik épületben van.
      Styann01 írásban szeretne egy hivatalos választ a visszautalásával kapcsolatosan. Hogy ennek eleget tehessünk, neki kell írnia egy hivatalos angol nyelvű emailt a jogi osztály számára és majd ők válaszolnak neki.

Hozzászólás

• Ez a rohadt internet, megőriz sok mindent

Emlékszel még amikor a TADAWUL nál voltál és azon vitáztunk hogy szerinted 30% -ot számít fel a cégetek devizakonverzióra?

Itt meg asszem épp az iront ekézted

Zoli igaz férfiként bedobott ide mert ő már nem mer írni semmit. Fél a felelősségre vonástól.

Bravó Zoli.

Londonban minden rendben?
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• jozsi2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

Én tegnap kértem ki pénzt az irontól és a mai napon meg is érkezett a számlámra(skrill) 8K EUR volt. Volt olyan utalásom is 3 hete ami csak múlt héten érkezett meg. El kéne fogadni azt, hogy a sok bónusszal visszaélő miatt lassabbak lettek az utalások. Felesleges itt egymást hergelni meg sületlenségeket írni. Nekem a mai napig nincs negatív tapasztalatom az utalásokkal kapcsolatban.
          lehet,hogy az iron nem akarja jobban elszurni a szitut es nekifog lassan fizetni vagy kerult penz vagy szorul a hurok korulottuk. igy is lejarattak magukat rendesen es lehet atgondoltak a dolgokat elobb utobb fizetniuk kel mindenkinek akar abuser akar nem. ez az abuser sztori kezd nekik is visszautni foleg ,hogy 40nap alatt egy konkret bizonyitott esetet se lattunk

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Józsi, nagy mókamester vagy te hallod

tada/liquid/iron Niki Drága!

Olvas már el mit írtam tegnap este és utána kezdj el vádaskodni, rágalmazni!

Jogi osztály mit mond, mennyire számíthattok fejenként?
            Szia Peti!

Tada és Liquid jogilag egy cég volt. Nem kettő különböző. Ezt ne keverjük össze. Én nem vádaskodtam Peti, de te írtad a live chat-en, hogy nem válaszoltam az emailre, mint Styann01 kapcsolattartója, ami nem igaz.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              lehet,hogy az iron nem akarja jobban elszurni a szitut es nekifog lassan fizetni vagy kerult penz vagy szorul a hurok korulottuk. igy is lejarattak magukat rendesen es lehet atgondoltak a dolgokat elobb utobb fizetniuk kel mindenkinek akar abuser akar nem. ez az abuser sztori kezd nekik is visszautni foleg ,hogy 40nap alatt egy konkret bizonyitott esetet se lattunk
              Ugyan már. Mai friss nick, első beírása, kép nélkül? Szerintem kamu.

Hozzászólás

• foleg ,hogy a kinaiak ezt az abuser ugyet a birosagra viszik cipruson . az iron is rajon ,hogy ez az abuser ugy nem jarhato sokaig. megprobalkoztak vele rajottek ,hogy ezzel csak artottak sajat maguknak most vakarjak a fejuket ,hogy masszanak ki belole minnel elegansabban. de ez van mit is varunk Markos-tol es a tobbiektol ennyire voltak kepesek

Hozzászólás

Ez a rohadt internet, megőriz sok mindent

Emlékszel még amikor a TADAWUL nál voltál és azon vitáztunk hogy szerinted 30% -ot számít fel a cégetek devizakonverzióra?

Itt meg asszem épp az iront ekézted

Zoli igaz férfiként bedobott ide mert ő már nem mer írni semmit. Fél a felelősségre vonástól.

Bravó Zoli.

Londonban minden rendben?

Szia!

Persze, hogy emlékszem a Tadawulos időkre. Miért ne? véleményem szerint nincs abban semmi rossz, hogy ajánlatot kapsz más cégektől, és ha jobb, akkor elfogadod.
                  Zoli nem dobott be sehova, ismerhetnéd már annyira. Sőt még mondta is hogy ne írjak, de én nem szeretem amikor valótlant állatanak rólam, ezért írtam a kommentet a beírásodhoz.

Hozzászólás

Ez a rohadt internet, megőriz sok mindent
                    Én elolvastam a csatolt képen a szöveget.

Ez tisztáz mindent, kösz Niki!

(aki lusta elolvasni, Niki már rég szólt, hogy az ironosok etikátlanok, meg kamuznak és mindenkinek távol kell maradni az ilyen cégektől)

De most ez komoly? Vagy akkor kamuztál?

Hozzászólás

• valszeg kamu mert nekem sok ismerosom varja a penzt es a kivizsgalas veget. nagyon kivancsi vagyok ,hogy ezt a vizsgalatot ki vegzi hany alkalmazott. lehet csak egy emberuk van es szegeny tele van meloval a tobbi emberuk meg kamuzik a vilagnak.

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia Peti!

Tada és Liquid jogilag egy cég volt. Nem kettő különböző. Ezt ne keverjük össze. Én nem vádaskodtam Peti, de te írtad a live chat-en, hogy nem válaszoltam az emailre, mint Styann01 kapcsolattartója, ami nem igaz.
                        Ha megnézed a live chat dátumát láthatod hogy pár nappal korábbi, amikor még nem válaszoltál.
                        Ez a beírás egy teszt chat eredménye volt, sikerült is vele kicsit feltüzelni mindkét oldalt.

Az égvilágon semmi bajom egyébként veled, alapvetően egy kedves hölgynek tűnsz, viszont nem ártana megfontolnod a kilépést a cégtől addig amíg megteheted. Ez most nem a tadawulos téma lesz ha dőltök, annál sokkal komolyabb.

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia!

Másrészt: egy szóval sem írtam kedves Nikolett, hogy én írtam a jogi osztálynak, csak azt hogy "b*szik válaszolni" - azért mert más azt írja, hogy neki nem válaszoltak, így te is elkönyveled magadnak minden alap nélkül, hogy nem válaszolnak??

Bármennyire is meglepő, én olvasom a T&C-t, be is másoltam egy másik hozzászólásomban a linket, ahol mindenki megtekintheti, hogy 4 héten belül válaszol.
                          Igen kedves Nikolett elkönyveltem jó pár példa után. Neked még ennyi sem kell, simán csak vádaskodsz mert valaki kiejti a nevemet.

Már itt is le lett írva, hogy 48+48 órája van válaszolni jogi osztálynak, a végleges válaszra vagy vizsgálat végére van 4 hete. Nézd meg a 4 hetes szöveg előtti bekezdést. És még egyszer mondom, nem vártam konkrét választ a kamu vizsgálatotokról mert jogi szempontból nem is tudnátok helytállót írni. De arról, hogy a számlám vizsgálat alatt áll és ezért van feldogozás alatt a kiutalásom 17. napja igenis elvártam volna a sablon levelet amit igen sokan megkaptak. De mondom... nem kell már, ne fáradj vele

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Van megoldas. Erla-val dolgozunk ezen es majd mondjuk amikor kesz.
                            alakul a megoldas?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              alakul a megoldas?
                              Alakul.

Angolul meg van (több külföldi van mint itthon).
                              De akit érdekel az küldjön nekem itt privit.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása
                                Héééé...hova lett a mai nap legnagyobb trollja?
                                Ne már... Sírtam pedig a röhögéstől.
                                Megmentettem, ha valakit esetleg érdekel. Viszont tényleg nem ártana korlátozni a friss nickek hozzászólási jogát ebben a topicban.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X